Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Последната книга, която прочетохте?

Go down 
+36
Fantageroiche
Joker
missjohnnysmoker
deadstar
Brutality.
Bella~
cut.my.hair
Catsong
Inna.
Beautiful Mind
Broken
Rainbow
Luni4ka
Joux
EtNieS
Scarlett
Moriline
cigaretta
Christine Joe
Jane
Fallen Angel
mo.rka
anette
Angie
Ecliptica`
Desert Rose
Midnight sun
Ninsey
Lilly.
Bluecloak
Nels
~yellow~bunny~
hurricane drunk
wishmaster
|Sun's.smile|
Lunatic
40 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyПет Ное 06, 2009 5:56 pm

"Мъртвата зона" на Кинг. за трети път. :Д
Сега почвам"Тъмната кула" и "Землемория" на Урсула ле Гуин едновременно.
Върнете се в началото Go down
~yellow~bunny~
Пасивен-Агресивен
~yellow~bunny~


Брой мнения : 350
Join date : 05.09.2008
Age : 29

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyСря Ное 11, 2009 8:04 pm

Lunatic написа:
Дневниците на Вампира. Пробуждането.

Аз съм шибан, шибан мазохист. Very Happy

Но ми хареса всъщност. Изчетох я за има-няма 5 часа.
Интересна история, доста по-различна от сериала. Отначало ми беше странно, но някъде по средата на книгата просто започнах да приемам сериал и книга като различни неща.

same here.
Но ако трябва да сравнявам книгата със сериала:
сериала > книгата. Затова ще остана със сериала засега, а ако ми дойде музата по нататък може да прочета и книжките :]
Върнете се в началото Go down
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyПет Ное 13, 2009 11:51 pm

Прочетох"Стрелецът" и "Пълен напред" на Удхаус.
Чета"Тъй рече Заратустра" на Ницше
и"Сейлъмс Лот" (отново. :Д )
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyПон Дек 28, 2009 9:31 pm

18% сиво
Не е последната,но за нея ми се пише.
Докато я четях бях сигурна за две неща.Ако се направи филм по нея(или поне филмът минаващ на лента в главата ми докато разгръщах страниците) то първо The eagles - Hotel California 100% трябва да е част от саунтрака и второ Зак трябва да е и изгран от Деян Донков,а Стела от Радина.
Просто представата ми за Зак изцяло съвпада с образа на Деян.
Хареса ми книгата,почти на един дъх я прочетох.В някои,макар и кратки,моменти ми напомни Буковски.Имаше части в началото където ми идваше твърде вулгарна..като онова с магарето.
Започнах я не толкова,защото ми я препоръчаха,а защото ме впечат лиха думите на Любен Дилов-син на гърба 'Кино-история за всички нас - емигрантите от собственото си минало.'
Повече ми харесваха моментите,в които се връщаше назад и разказваше спомените си със Стела от колкото настоящето му пътуване.Но спомените..прекрасна история и толкова истинска любов.
А Стела..леле,страхотен персонаж.Не знам от кой е бил вдъхновен Карабашлиев,но аз буквално се влюбих в Стела и онова 'ако някой ден спреш да ме разсмиваш ще те напусна'
Харесвам и Зак.Но Зак със Стела,а не Зак с чувал марихуана в багажника.
С две думи - хареса ми.Беше написана достъпно и по начин,който просто те приковава и не ти дава да мръднеш.Истинска и емоционална история,която си заслужава четенето.


Последната промяна е направена от Lilly. на Сря Яну 06, 2010 9:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyНед Яну 03, 2010 8:14 pm

"Шифърът на Леонардо"
заболя ме главата.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyЧет Яну 07, 2010 4:48 pm

nachbesserungen am amerikanischen traum: der regisseur robert redford на daniel kothenschulte.
чак ми се доплака като я свърших и започнах тая за копола . :/ защотоо с боб имаме мноооооого общо. а с франсис освен предпочитанията към ал - май нищо : D не, отне ми доста време да я прочета(по дяволите с липсата на време) и беше станало като част от ежедневието ми да научавам нещо ново за стила на боб, за него самия, за режисьорски му похвати анд со он. той беше станал част от ежедневието ми.
и сега някак си ми липсва, докато чета за първите кино-изяви на франсис и пропускам подробните обяснения за развитието
на деиствйето dimentia 13 : P (затова пък обожавам дъщеря му и племенника му) (и него го обожавам, ама само понякога) (и искам да гледам тетро)
та за книгата говорех. ами много добре написана, само това прескачане от английски на немски и обратно ми вадеше
здравето. ама интересни критики, с които съм съгласна, и много източници на информация е използвал.. абе страшно добра. и това
интервю накрая, и скиците към the horse whisperer, които е правил.. струва си. ох, искам да гледам новия му филм, боб се
завръща <3


*Кирилизирах го ^^
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyПон Фев 01, 2010 10:43 pm

Мъртвата зона, Стивън Кинг
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
cut.my.hair
Ужасно Пасивен
cut.my.hair


Брой мнения : 82
Join date : 08.02.2009
Местожителство : korekoredut

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyПет Фев 05, 2010 8:15 pm

'Дневници и нощници' 
и женицата на щанда на пингвините как ме изледа като си я взимах, хахха, не.  Very Happy <3
като глътнала муха.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=1000000486236
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyЧет Фев 11, 2010 8:51 pm

Ханибал на Томас Харис.. жестока!
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyПон Фев 15, 2010 6:42 pm

Макбет.
Супер яката книга. Най-сетне се хванах да чета нещо по-сериозно след Уроци по целуване, Шест по целувчената скала и Мис съвършенство. Бях забравила какво е да четеш шедьоври, сериозни четива, а-у.. <3 Та. Уникална е. В неделя отивам да си купя Ромео и Жулиета. Шекспир. <3333
Върнете се в началото Go down
Megalomaniac.
Ужасно Пасивен
Megalomaniac.


Брой мнения : 159
Join date : 28.02.2010
Age : 31
Местожителство : Sliven

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyПон Мар 22, 2010 3:40 pm

"Синдромът Хю ", Адел Паркс

Напоследък съм загърбила сериозната литература иии.. ами да си го кажа направо. Разпускам с чиклити. ^^ Беки Б., Сексът и Градът, Триумфът на червилата.. Но "Синдромът Хю" я взех по друг повод. Знаех, че главната героиня е обсебена от гаджето си и просто исках да видя как съм изглеждала аз през моите си очи., защото аз * смея да си призная * също си бях доста обсебена от бившия си. Та да, хубав чиклит си беше. Различен от останалите, малко натъжаващ чиклит сякаш. Но ми хареса. ^^
Върнете се в началото Go down
HelterSkelter
Тотално Агресивен
HelterSkelter


Брой мнения : 178
Join date : 22.09.2009
Age : 31

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyСъб Май 08, 2010 10:07 pm

"Изумление И Трепет" на Амели Нотомб
а, супер добрата е, чете се на един дъх (с тези 100 страници как иначе).
И страхотни цитати. Дори и тези, които се отнасяха до чистенето на тоалетни.
<3
Върнете се в началото Go down
http://4orapche.deviantart.com/
Megalomaniac.
Ужасно Пасивен
Megalomaniac.


Брой мнения : 159
Join date : 28.02.2010
Age : 31
Местожителство : Sliven

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyЧет Май 13, 2010 8:09 am

"Железният светилник", Д. Талев
супер добрата книга, човече. супер добрата. нямам търпение да съм 12 клас и да я уча вече.
Върнете се в началото Go down
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyЧет Май 13, 2010 9:51 am

^
|
|

И аз ! <3

Джо Алекс- И над морето го преследвах с полет тих...

Доста ми напомняше мълчанието на агнетата....Добре де, заради мъртвешката глава, но пък беше приятна книжка,макар не много заплетена...
Сега пак почнах хроникитена Амбър -so go go go.
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyПон Май 24, 2010 2:21 pm

Гордост и предразсъдъци
и съм влюбена.това е точно моята книга,моите мисли,моят свят.
мистър дарси е.. идеален.не,наистина е.вече няма такива.а себе си преоткрих в елизабет.
даже не мога да обясня колко много ми хареса и как я изгълтах за 1 ден.
прекрасна е. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Megalomaniac.
Ужасно Пасивен
Megalomaniac.


Брой мнения : 159
Join date : 28.02.2010
Age : 31
Местожителство : Sliven

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyСря Май 26, 2010 10:02 am

"Момчето, което говори с морето", Недялко Йорданов
Реших, че ми е време да се запозная с малко поезия. Стихосбирката беше типична за Йорданов, който от край време се изявява като "приказкоразказвач" в стиховете си. Дойде ми добре в интерес на истината, малко разтоварващо. Хареса ми.

"Смъртна присъда", Ивайло Петров
Първоначално си търсих "Хайка за вълци", но я нямаше в библиотеката, та реших да взема тази. Стори ми се прекалено тъничка за мен, нооо.. все пак, беше красива. Признавам. Хареса ми начина, по които бяха описани вътрешните терзания на комуниста, който се разкъсва между идеята, за която се бори и щастието на семейството си. Препоръчвам я. ^^
Върнете се в началото Go down
HelterSkelter
Тотално Агресивен
HelterSkelter


Брой мнения : 178
Join date : 22.09.2009
Age : 31

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyВто Юни 08, 2010 9:38 pm

Парфюмът: Историята на един убиец

О, чудничка беше, просто не ме остави до края. Толкова е гнусно-ароматна, че сякаш си там. А историята е една такава, дето не мога да открия себе си в нея, защото са ми чужди възприятията на главния герой, а въпреки това ми е толкова близка. Пък филма ми е на първо място в списъка за гледане...
Върнете се в началото Go down
http://4orapche.deviantart.com/
Megalomaniac.
Ужасно Пасивен
Megalomaniac.


Брой мнения : 159
Join date : 28.02.2010
Age : 31
Местожителство : Sliven

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyВто Юни 08, 2010 11:40 pm

"Джентълмени и играчи", Джоан Харис
СУПЕР БРУТАЛНАТА КНИГА! Препоръчвам я на всеки.. През цялото време си мислех едно, а то.. какво излезе накрая, съвсем друго от това, което си мислех. Адски непредвидима, адски вълнуваща и държаща напрежението до края. Има една загадъчност, която те държи до края, докато не прочетеш книгата и аз до толкова бях зомбирана, че за два дена прочетох 400 и кусур страници, защото исках все по-бързо и по-бързо да я прочета. ^^

В момента чета "Любов по време на холера" на Гарсия Маркес. Почти я преполових в интерес на истината. Книгата е в типичния за него стил - леко иронично комичен. Само че.. всичко ми идва прекалено сапункено. И все пак(!) ще я прочета!
Върнете се в началото Go down
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyСря Юни 09, 2010 8:51 pm

Дневниците на Кари Браддшоу

Хубава е книгата, става за развлечение.
Върнете се в началото Go down
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyЧет Юни 10, 2010 6:55 am

Лавина - Блага Димитрова

Много ми хареса и е много поучителна, нещата от живота са разказани интересно. Сега следва да гледам филма, който ,по думите на майка ми, бил още по-хубав.
Върнете се в началото Go down
Megalomaniac.
Ужасно Пасивен
Megalomaniac.


Брой мнения : 159
Join date : 28.02.2010
Age : 31
Местожителство : Sliven

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyЧет Юни 24, 2010 2:27 pm

"Моторни песни", Н.Вапцаров
Обоважам Вапцаров, но този път лириката му не ми се отрази много добре. В смисъл, мислих и премислях много в/у "Моторните песни" и... разбрах защо толкова много обичам Вапцаров. Той винаги се измъква от кофти ситуациите с песен. ^^
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyВто Юли 06, 2010 5:00 pm

Парижката Света Богородица
останах без дъх..!
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Sugarbloodsucker
Агресивен
Sugarbloodsucker


Брой мнения : 36
Join date : 26.04.2009
Местожителство : on top of the world

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyВто Юли 06, 2010 5:06 pm

...


Последната промяна е направена от Sugarbloodsucker на Съб Юли 30, 2011 5:59 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://allanimes.forumotion.com/forum.htm
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyНед Юли 11, 2010 1:18 pm

Eugénie Grаndet, Balzac
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Megalomaniac.
Ужасно Пасивен
Megalomaniac.


Брой мнения : 159
Join date : 28.02.2010
Age : 31
Местожителство : Sliven

Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 EmptyПет Юли 16, 2010 11:47 am

Томас Харис, "Мълчанието на агнетата"
Бях гледала филма преди доста време иииии когато съвсем случайно попаднах на нея в библиотеката , търсейки книги на Джоан Харис... е, заглавието определено ме привлече. Хареса ми. Не е моят стил книга, но паралелното разглеждане на различните събития ми хареса. ^^ За почитателите на тоя тип книги, задължително да я прочетат. Не знам защо мозъка ми успя да си спомни сцените от филма, които четях с огромна точност... но пък това само може да ме радва.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте?   Последната книга, която прочетохте? - Page 7 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Последната книга, която прочетохте?
Върнете се в началото 
Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Последната книга, която си купихте?
» Препоръчай книга
» Филм или книга?
» Коя книга четете в момента?
» Просто една книга, а с толкова голямо значение

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Книги-
Идете на: