Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Welcome to my life

Go down 
+8
~yellow~bunny~
anette
Joker
Christine Joe
hurricane drunk
Nels
|Sun's.smile|
Lilly.
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Welcome to my life - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome to my life   Welcome to my life - Page 2 EmptyСъб Дек 20, 2008 8:41 pm

За вчера не бях аз виновна О: Но да знаеш само колко яка стана сестра миии xd И как пребих Полито :Р А и на 15ти ти май не дойде на оговорената среща пред вас D:<
Таа свободна съм,никой не харесвам в моментаа зарадии разни там..простотии.
И мисля,че съм щастлива,да.Всъщност всеки ден като погледна някои хора осъзнавам колко съм щастлива всъщност,колко обичам и колко ме обичат.Ягодов сладолед не обичам,защото и ягоди не обичам xD Все пак се радвам,че помниш О: А розовото ^^ Мхм.Но не е както преди ;D сега трудно ще намериш нещо розово в гардероба ми. ;|
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

Welcome to my life - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome to my life   Welcome to my life - Page 2 EmptyНед Дек 21, 2008 6:33 pm

На 15 не сме имали среща О.о Това, за което говоря беше случката с колата и аз и ти целите в кал :S
Евентуално и един въпрос...За какво мислиш в момента?
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Welcome to my life - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome to my life   Welcome to my life - Page 2 EmptyНед Дек 21, 2008 6:48 pm

Мисля,чее това не беше на 15ти о.О За това мисля xD
Иначе помня,че колата яко ни омаза,ноо май не беше тогава ;?
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Welcome to my life - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome to my life   Welcome to my life - Page 2 EmptyСъб Дек 27, 2008 1:27 am

МНОГО ВАЖЕН ВЪПРОС:

КОГА ЩЕ СЕ ВИДИМ, ПО ДЯВОЛИТЕ? :Р
(имаш и книга за връщане)

ВТОРИ ВАЖЕН ВЪПРОС: (DONT KILL ME и знам че имам болна фантазия xD)

Има атентат. За да си спасиш живота тряя спиш или с Йоли или със Стели. (може и с двамата) С кой ще спиш? Welcome to my life - Page 2 111837 (д азнам, че искаш с мен, но аз съм умна и не съм там а пия горещ шоколад до печката и гледам Хаус :РРРР)
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Welcome to my life - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome to my life   Welcome to my life - Page 2 EmptyНед Дек 28, 2008 1:48 am

Първооо.
Не знам кога ще се видим.Мама се върна вчера от Испания ии да.Но до 5ти предполагам,че ще се видим. D:<
А за втория въпрос.Мисля,че предпочитам да умра при атентата.Мхм.А после ти ще се задавиш с горещ шоколад и ще си печем курабийка в ада.Тоесто само ти,защото аз съм добрааа и ще бъда в Рая.тарарарам. xD {}
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Welcome to my life - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome to my life   Welcome to my life - Page 2 EmptyПет Яну 09, 2009 10:43 pm

Не мога да си обясня защо, ама имам чувството, че ако ти ме гушнеш, бих се почувствала много хубаво. Едно такова, спокойно.
:/

Излъчваш някакво такова... Не знам и аз как да го опиша най-точно.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Welcome to my life - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome to my life   Welcome to my life - Page 2 EmptyПет Яну 09, 2009 11:21 pm

OO:
Т'ва много ме израдва Very Happy
Ама много О:
Ще те гушна xD обещавам!
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Luni4ka
Агресивен
Luni4ka


Брой мнения : 62
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : Lazy Town

Welcome to my life - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome to my life   Welcome to my life - Page 2 EmptyПон Яну 19, 2009 8:58 pm

Най-голямото ти разочарование, евър?
Ако приятелка ти гепи гаджето, би ли и простила?
(:
Върнете се в началото Go down
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Welcome to my life - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome to my life   Welcome to my life - Page 2 EmptyВто Яну 20, 2009 11:34 am

Последният въпрос на Luni4ka ме наведе към:
Някога била ли си се с момиче и ако да,защо? Very Happy:D {}
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Welcome to my life - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome to my life   Welcome to my life - Page 2 EmptyВто Яну 20, 2009 1:47 pm

Luni4ka
Май чааак толкова голямо разочарование не съм имала.Всъщност бях доста разочарована от себе си .. в един определен период от време.Но в край на сметка приех факта,че може би така е трябвало да стане и вината не е била,поне не изцяло,моя. (:
Ии да,бих простила.Макар че знам,че хората,които наичим приятелки,не биха го направили.


Вики
Не.Всъщност едно момиче доста ми се беше наточило,но до бой така и не се стигна.Не разбрах защо xD Сега сме приятелки,duh.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

Welcome to my life - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome to my life   Welcome to my life - Page 2 EmptyСъб Фев 07, 2009 6:27 pm

Кога ще излезем? Искам ден и час (за място се сещам).

ПП: И искам само да кажа, че не си ме виждала от както се боядисах Smile
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Welcome to my life - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome to my life   Welcome to my life - Page 2 EmptyСъб Фев 07, 2009 6:33 pm

Ама ти наистина си се боядисала О.О
Смисъл майката на Полито каза,че си изглеждала по-руса,а на мен не ми се вярваше ама О.О
Иии не знам xD 2ра смяна ме убива :\
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

Welcome to my life - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome to my life   Welcome to my life - Page 2 EmptyСъб Фев 07, 2009 6:37 pm

Всъщност в сряда (по принцип, без тази сряда) от 12 без 20 до 12 и 30 съм свободна Smile И ако не те мързи може да слезете до Вазов Smile
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Welcome to my life - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome to my life   Welcome to my life - Page 2 EmptyСъб Апр 18, 2009 8:40 pm

не съм особено навита -.-
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Welcome to my life - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome to my life   Welcome to my life - Page 2 EmptyСря Сеп 30, 2009 6:27 pm

светлеее -.-
не си влизаш във фейсбук(или поне аз не те засичам), както и в егмонт, не знам за какво пиша и тук, ама да -.-
сигурно вече цяла седмица не съм влизала в скайп, разсейва ме ужасно много и не сме си писали от много време и през седмицата ми се насъбират разни неща в главата, които искам да обсъдя с теб и после ги забравям и ъргх. тъпо даскало :/ както и да е, де, аз ти казах, че в следващите девет месеца ще зачезна, но ми липсваш.
няма да задавам въпроси, само това, вече не мога да измисля никакъв друг начин, различен от скайп, чрез който да се свържа с теб и така ;D {}{}{}
Върнете се в началото Go down
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Welcome to my life - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome to my life   Welcome to my life - Page 2 EmptyЧет Окт 01, 2009 12:01 am

Абе, мило, оная книга на мама още ли е в теб? О.о"
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
submarine
Агресивен
submarine


Брой мнения : 41
Join date : 09.01.2009

Welcome to my life - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome to my life   Welcome to my life - Page 2 EmptyНед Ное 08, 2009 12:39 am

извинявай,ако повтарям някой въпрос

как обичаш да се будиш? примерно някой да те събуди,лъчите на слънцето,музика,тъй нататък
мм любима дума? :Д
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Welcome to my life - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome to my life   Welcome to my life - Page 2 EmptyНед Ное 08, 2009 1:21 am

като се наспя напълно + час лежане докато се разсъня. :д
ако някой ме събуди,особено рано или след като съм спала само 5-6 часа ще съм кисела целия ден и ще си го изкарвам на всичко,което диша :Р даже песента,с която ми звъни алармата намразих,а толкова я обичах. -.-
любима дума .. кретен.лудост,чар,его,обич..особено лудост.не заради значението просто звучат прекрасно. (:
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Welcome to my life - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome to my life   Welcome to my life - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2009 11:29 pm

какво е в състояние да те усмихне дори и след катастрофален ден?
има ли някакво събитие, което чакаш от дълго време и което се надяваш да промени нещо в живота ти?
би ли променила нещо от миналото, ако имаше тая възможност и какво (ако искаш, не отговаряй)
последната книга, която прочете беше?
кое е по-важно за теб в една песен : текст или музика?
липсва ли ти нещо, което преди си имала, но се е наложило да се лишиш от него?
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Welcome to my life - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome to my life   Welcome to my life - Page 2 EmptyЧет Ное 12, 2009 12:07 am

какво е в състояние да те усмихне дори и след катастрофален ден? - подарък ;D хах,не,нещо малко.комплимент,усмивка,топло кафе или добър филм.или картичка от германия.в повечето случаи когато съм в отвратително настроение предпочитам да съм сама..да не говорим,че така е по-добре и за околните освен ако не искат да чуят неща,които далеч няма да им харесат.
има ли някакво събитие, което чакаш от дълго време и което се надяваш да промени нещо в живота ти?нищо конкретно.чакам с нетърпение майка ми да се върне макар че ще пропусна Коледа.чакам Нова година и изобщо цялата празнична атмосфера.А нещо,което би било променило живота ми.. чакам нещо ново,интересно,което да внесе малко повече тръпка и напражение. (: но пак казвам - нищо конкретно.
би ли променила нещо от миналото, ако имаше тая възможност и какво (ако искаш, не отговаряй) - Не.Дълго време си мислех,че ако за едно определено нещо бях постъпила различно сега нещата може би щяха да са по-добре.Е,да,ама не.Правя си грешките,уча се от тях и не мисля,че ако мога да се върна и да не ги направя бих го избрала.Може би ми се иска да бях казала на един човек 'обичам те' преди да го загубя,но..такава съм,не ме бива в показването на чувства било то и към най-близките.
последната книга, която прочете беше? - Дон Кихот,за училище.
кое е по-важно за теб в една песен : текст или музика? - Тук имам един любим и много подходящ цитат:Alex Fletcher: It doesn't have to be perfect. Just spit it out. They're just lyrics.
Sophie Fisher: "Just lyrics"?
Alex Fletcher: Lyrics are important. They're just not as important as melody.
Sophie Fisher: I really don't think you get it.
Alex Fletcher: Oh. You look angry. Click your pen.
Sophie Fisher: A melody is like seeing someone for the first time. The physical attraction. Sex.
Alex Fletcher: I so get that.
Sophie Fisher: But then, as you get to know the person, that's the lyrics. Their story. Who they are underneath. It's the combination of the two that makes it magical.

Та,песента е една,не я деля. Smile
липсва ли ти нещо, което преди си имала, но се е наложило да се лишиш от него? - колкото и да съм меркантилна на моменти,нищо материално,от което съм се лишила,не ми липсва.Липсват ми определени хора като майка ми,които са на другия шибан край на света по една или друга причина. (:
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Welcome to my life - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome to my life   Welcome to my life - Page 2 EmptyВто Ное 24, 2009 8:55 pm

Кое е нещото, за което съжаляваш, че не ти се е случило до момента?
Първите 5-6 неща, които ти идват наум, като те попитат какво искаш за рождения ден ^^
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Welcome to my life - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome to my life   Welcome to my life - Page 2 EmptyВто Ное 24, 2009 9:11 pm

Кое е нещото, за което съжаляваш, че не ти се е случило до момента? не съм пътувала в чужбина.това най-вече.мм,не съм виждала надя :Р ? не съм имала сериозна връзка..за това не съм сигурна дали съжалявам особено ;D
Първите 5-6 неща, които ти идват наум, като те попитат какво искаш за рождения ден ^^ оо :д понеже рожденият ми ден е 2 седмици след Коледа малко ми се сливат желаните подаръци в главата :д в писмото до дядо коледа съм писала Bvlgari Omnia или Dior pure poison : D ии от испанския дядо мраз дрехи,обици и разни джунджурии.от баба книги.общо взето,което не получа за коледа получавам като подарък за рождения ден.има някакъв шанс като подарък от мама да получа двуседмичния курс в хайделберг,но да не урочасвам нещата ;д
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Sponsored content





Welcome to my life - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome to my life   Welcome to my life - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Welcome to my life
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» soundtrack of my life

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Потребителска зона-
Идете на: