Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Последното нещо, което гледахте..?

Go down 
+36
Androgyny
HelterSkelter
Nikki
Jimmy Acoustic
Fantageroiche
Brutality.
Sugarbloodsucker
Catsong
El manana
heart-shaped box
cut.my.hair
Broken
Beautiful Mind
Rainbow
Christine Joe
Fallen Angel
missjohnnysmoker
Scarlett
anette
flood 4ever
Moriline
Angie
Ecliptica`
mo.rka
Inna.
Joker
Midnight sun
~yellow~bunny~
Bluecloak
Ninsey
Nels
wabbit
hurricane drunk
|Sun's.smile|
Lilly.
Lunatic
40 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next
АвторСъобщение
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyЧет Дек 24, 2009 8:07 pm

Dexter s03e04
да, знам, не е особено подходящо за Бъдни вечер, но не се сдържах.
'To be a brother. To have a friend. To have a wife, a family. Fiona wanted it so bad she invented it, played all the parts herself. But if you play a role long enough, really commit, does it ever become real? Could I become real?.. '
freaking brilliant.
много добър епизод. (:

и на бързо за Avatar, че трябва да изчезвам.
Визуално беше просто.. mind-blowing. Невероятни детайли, бойните сцени, летенето.. красота! И невероятна музика. Пир за сетивата.
НО сюжетът определено му беше най-слабото място, както и очаквах всъщност. Предсказуем, доста много, но някак .. преживява се.
С една дума.. хареса ми. (:
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyЧет Дек 24, 2009 8:14 pm

и аз гледах Аватар
Отидох,защото е 3D,знаех,че няма да ми хареса.
От цялата работа най-много ме впечатли музиката и цветовете.Особено цветовете.В това отношение филмът беше перфектен.Особено сцените през нощта когато всичко светеше ... неописуемо красиво.Остава без думи Smile
Иначе скучна работа.Не е моя жанр,не е моя тип филм.През цялото време си мислех, колко алчни копелета са хората и ще унищожат всичко за едните милиони. Smile
И да,ясно ми е,че е измислен,но реално нещата пак си стоят така.
Не ми хареса особено,не е нещо,което бих гледала пак. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyЧет Дек 24, 2009 8:15 pm

500 days of summer .. много ми хареса, доста кофти ми ставаше на моменти за горкото момче :/ И да, това не е един романтичен филм xD
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
Nikki
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 100
Join date : 09.08.2009
Местожителство : room on the 3rd floor

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyПет Дек 25, 2009 12:58 am

айде да се разпиша и аз тука.
A Christmas Carol (1999)
Всички го знаят този филм и съм сигурна, че мнението е добро. Хареса ми много. И Патрик Стюарт беше перфектният г-н Скрудж =D Духовете бяха малко... странни, но все пак. Аз така го възприемам. А само да добавя, че първия път, когато гледах изобщо 'Коледна песен' беше със 'Семейство Флинстоун' (:
Veronica Mars Season 3
Последните серии на моята мила дружка Вероника (: Не схванах как свърши сериала, заслужаваше си да е с по-хубав край. Поне едно ми хареса. Субтитрите свършиха със 'Сбогом, Вероника!'. Колко мило! ^^ =D
Върнете се в началото Go down
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyПет Дек 25, 2009 1:26 pm

"Love Actually"
ммм, просто нямам какво да кажа. ще си остане любимият ми филм.

едит: "Гръм"
много хубав филм. но котката рулира, а пък с българския дублаж става направо страхотна, много се смях.
Върнете се в началото Go down
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyПон Дек 28, 2009 12:43 am

Туко що изгледах Dorian Grey със Бен Барнс.Невероятен филм.. просто много добре пресъздадена атмосфера, страхотен Лондон и все пак в главната роля е един от любимите ми новоизгряващи актьори - Бен Барнс, който може би сте гледали в Chronicles of Narnia: Prince Caspian (Принц Каспиан), Stardust (младият Дънстън Торн) или във Easy Virtue (Джон) където поне аз съм го гледал.Много сериозна роля и гениална игра на Бен, много добре се вживява в Дориан Грей.Ако сте чели книгата предполагам няма да харесате толкова филма, но все пак го препоръчвам с 2 ръце.

Поне 8/10!!!
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyПон Дек 28, 2009 3:05 am

Fantageroiche написа:
в главната роля е един от любимите ми новоизгряващи актьори - Бен Барнс, който може би сте гледали в Chronicles of Narnia: Prince Caspian (Принц Каспиан), Stardust (младият Дънстън Торн) или във Easy Virtue (Джон)
човече, звучиш като рекламна агенция Laughing

а иначе
State of Play
and right now i'm like WOW.
беше просто.. . точка -> .

страхотен каст, много силни изпълнения от всички.
thank god, че Брат Пит се е отказал, Кроу беше чисто и просто невероятен Кал. Макадамс хвърляше страхотни погледи, а от Бен Афлек изобщо не съм очаквала такова изпълнение. и мадам редакторката.. беше уоу! и с този ядосан британски акцент <3 а юън щеше да е просто БОГ, ако беше в ролята на тоя Доминик. вярно е малко по-скъпичък, ама щеше да е.. rawr! anyway,
много силни диалози, напрегната.. нажежена атмосфера. някакви дребни детайли преди минута се превръщат в нещо голямо след две. заплетена история, умна, разказана наистина майсторски. точно както обичам.
визуално също беше много красив. ^^
teh score беше още едно от нещата, които автоматично изстреляха този филм някъде из личният ми топ 20.
хареса ми. ама много. Smile


*и така като съм отворила дума за Юън, пускам Trainspotting, че отдавна не съм го гледала. ах^^*
Върнете се в началото Go down
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyПон Дек 28, 2009 11:09 pm

Интервю с вампир.. не мисля, че трябват кой знае какви обяснения, просто класика в жанра (:
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
HelterSkelter
Тотално Агресивен
HelterSkelter


Брой мнения : 178
Join date : 22.09.2009
Age : 31

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyВто Дек 29, 2009 10:19 pm

Изгледах първи сезон на Skins на един дъх... почти де, за 2 дни. Мамка му, обичам го, толкова е реален, макар, че има и доволно количество простотии (например епизода в Русия, на който въпреки това се скъсах да се хиля). И да, не мога да описвам филми, сериали, или каквото и да било, но този наистина ми направи голямо впечатление <3
Върнете се в началото Go down
http://4orapche.deviantart.com/
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyНед Яну 03, 2010 11:36 pm

Самоцитирам се за Шерлок Холмс, мм. ;D

Lunatic написа:
Тъкмо се връщам от второто гледане. И не, не го харесвам,

обожавам го. ! ♥♥♥

Имайки предвид, че това беше филмът, който чаках с най-голямо нетърпение близо година, и имах доволно високи очаквания.. просто ♥
Не знам, не знам от къде да започна. Толкова динамичен, нахъсан, мрачен, но и със страхотен хумор .. красив.
Музиката беше толкова прекрасна, с всичките тези цигулки и ъм, циганските нишки тук-там.. наслада за ушите. (:
Страхотни монтажи имаше, много ми харесаха flash forward-ите и flash back-ите. ^^
Страшно красиви костюми, много добре изпипани детайли. На някои моменти при първото гледане се хващах, че просто стоя и зяпам някакви рокли, примерно о.о мм,
Бойните сцени бяха просто.. уоу! Обожавам начинът, по който Гай Ричи снима такива моменти, карат ме да се смея много, много <3 и имаш чувството, че всеки момент може да отнесеш някой удар, хах ^^
Ох, и да си дойда на думата вече. Робърт. Робърт ! !!
Беше.. брилянтен.
Някак, свършват ми думите, ако трябва да говоря за това изпълнение, просто.. моят прекрасен гений. (:
И много добре си пасват с Джуд Лоу, диалозите между двамата бяха страхотни(някои реплики имаха особено.. интересно двусмислено значение, хах xd), има химия, мм.^^
Рейчъл също беше прекрасна, особено в началото, към края малко й скапаха героинята, но им е простено. ;D
Мм, Марк Стронг! Ай! На този човек много му отива да играе злодеи, страхотно изпълнение, определено. ^^
и, ах, всеки път като някой споменеше 'Лорд Кауърд' ме напушваше яко смях, хаха xd

И мога да изкоментирам всяка една сцена, но смятам просто да спра до тук и да обобщя
с една простичка дума
обичам
остава да си пожелаем снимките на продължението да започват. скоро. Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 A-love12


p.s. имам плакат. голям, прекрасен плакат. Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 A-love12
Върнете се в началото Go down
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyПон Яну 04, 2010 2:36 am

Туко що изгледах дълго чаканият The Lovely bones.. просто нямам думи :X Толковааа емоционален филм, изпълнен с напрежение, визуално беше невероятен както и музиката, която беше някаква супер успокояваща (говоря за сцените със светът между земята и рая). Лошият беше супер лош и направо го намразих, замръзва ми кръвта от него чак.. *бррр* Задължително го гледайте - страхотна смесица между фентъзи, криминален и драма!

10/10! Веднага ми отива в челната 10тка
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyПон Яну 04, 2010 3:27 pm

Fantageroiche написа:
Интервю с вампир.. не мисля, че трябват кой знае какви обяснения, просто класика в жанра (:
same here.
Догледа ми се за пореден път и така.
Върнете се в началото Go down
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyСря Яну 06, 2010 8:46 pm

Burn Notice Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 111837
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyЧет Яну 07, 2010 9:49 pm

Трилогията за Хобит и Властелинът на пръстените - анимацията на Уорнър брадърс.. е толкова яка анимация, толкова ми се гледаше нещо такова и се чудих, чудих и накрая видях трите филма и директно изтеглих (: Многоо съм доволен и музиките са много яки из вътре и дубльорите.. абе всичко ^^ ..не трябва да става сравняване с игралният филм!
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyПет Яну 08, 2010 12:32 am

Иии отново аз.. Изгледах Ерагон туко що и е страхотен ^^ Скоро не бях гледал яко фентъзи и е супер актьорският състав (Джеръми Айрънс и Джон Малкович > АЛЛ) и е супер жалко, че няма да има засега филми по останалите части. Иначе се зарибих поне след сесията да прочета книгите, защото историята е доста интересна, а предполагам във филма не е предадено всичко ^^
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyНед Яну 10, 2010 11:14 pm

Графинята.
Хареса ми, силен филм е. Много добре показва... ами някаква мания за вечна и неизменна красота. Не е много кървав за тематиката, актрисата играеща Елизабет е много... ами въплащава се в ролята. Не зная, не съм ценител, че да оценявам, просто филма е хубав. xD
Върнете се в началото Go down
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyСря Яну 13, 2010 10:28 pm

Ето и от мен, туко що изгледах The man who stare at goats и оправда очакванията ми.. просто е страхотен и като идея, и като развитие, има и смях и всичко (: А и актьорският състав си е стабилен - Юън МакГрегър, Джордж Клуни, Кевин Спейси, Джеф Бриджис..
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyСря Яну 13, 2010 10:35 pm

House MD s06e10
ете, Хаус знае как да оправя настроения, хах <3
страхотен епизод, интересен случай, познах, че е ченге под прикритие доста напред^^^
и
ох
Gregory House, will you marry me?
-Wow. This is unexpected.

Боже, няяяяяяма такъв смях. Уникална сцена, погледите, песента, просто <3 :
D
ооох, и тъкмо се прокрадна надеждата в сърцето, че Форман може й да го изритат, и той
The phrase ‘Who’s your daddy?’ comes to mind.
просто ме довърши. Утре сигурно ще имам мускулна треска от смях. Very Happy
велика ебавка, просто.. Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 111837
ох, и монтажът на края на епизода с пациентът и наркодилирите беше.. беше прекрасен. китарите, снега, светлините, болката. красота.


I love you

Върнете се в началото Go down
~Fearless
Агресивен



Брой мнения : 34
Join date : 15.01.2010
Age : 31
Местожителство : Deep in my mind.

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyПет Яну 15, 2010 8:24 pm

Inglorious Basterds

За втори път.Имам навика да гледам филмите по два пъти.
Общо взето ми хареса.

Да си кажа направо,мислех,че ще е претъпкан с брутални убийства,но общо взето промени очакванията ми.
На моменти ми ставаше скучен,главно заради пресилените диалози,но пък не можах да го спра.
Брад Пит добре си изигра ролята.Хареса ми.
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyЧет Яну 28, 2010 1:36 am

Абе тази вечер по 'програма' трябваше да гледам Приятели, ама след два епизода, реших, че искам Принцесата и Жабокът..иии го пуснах. Да, хубава анимация, всичко, прекрасно,
НО
някъде към средата на филма.. 'Заражда се!Идеята!Великата идея!Огромната гигантската идея!'
Какъв ти Навийн, това е Жан Боб! От Принцесата Лебед, freaking Jean Bob! Боже, мислех си, че съм го забравила този филм, от адски много време не съм сещала за него.. ии го изгледах. И,омг, не мога да повярвам, че помня .. едва ли не целия филм. Имам предвид, репликите, песните, под ягодите! Дори разбрах, че все още мога да имитирам Лейтанант Пуфин♥ как се перчи! :О
И все пак! Жан Боб! С неговите лафове!
'Не приемам съвети от селяндури!'
'Тишина, диваци!'
'Аз нямам приятели, а само слуги, а те ме наричат 'Ваше Величество'!'

♥♥♥♥ Very Happy
И Лорда, омг, толкова ме беше страх от него като по-малка, помня как по едно време, нали тогава имаше само видео касетки, просто превъртах неговите части, защото след това.. брр! xD
И все пак!
'Аз да бъда много гаден, безсърдечен,
подъл, мръсен, безчовечен,
толкова си падам по тоооооооваа!'
<333
край, разнежих се. ама, под ягодите, това една от анимациите, с които съм израснала и какво под ягодите прави Жан Боб в Принцесата и Жабокът!? някъв мутирал беше, ама беше той! xd
мрън.
Very Happy
Върнете се в началото Go down
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyЧет Яну 28, 2010 9:22 pm

И аз гледах това ^-^
Филмите на Дисни просто връщат спомени, обожавам ги (: Сладко филмче, странно,но аз се разчувствам на такива xD
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyЧет Яну 28, 2010 10:14 pm

Ние с брат ми пък гледахме точно Принцесата лебед вчера и днес ^^ Многооо яко <33 А аз гледах и доктор Парнасъс.. вече само 4 пъти съм го гледал Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Icon_twisted
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyЧет Яну 28, 2010 10:47 pm

листопад Cool
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyПет Яну 29, 2010 12:30 pm

MTV Movie Awards 2009

въпреки че "Здрач" взе повечето статуетки и то незаслужено, се забавлявах адски много, беше голямо шоу.
Върнете се в началото Go down
~Fearless
Агресивен



Брой мнения : 34
Join date : 15.01.2010
Age : 31
Местожителство : Deep in my mind.

Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 EmptyНед Яну 31, 2010 6:42 pm

The Man in the Moon [1991]

За втори път.
Хареса ми,естествено.Особено играта на Рийз Уидърспун.Все пак,това е второто й участие във филм,ако не се лъжа.
Но не успя да ме разчуства,не.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 17 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Последното нещо, което гледахте..?
Върнете се в началото 
Страница 17 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next
 Similar topics
-
» Последното ви откритие?
» Последното нещо,което..
» Последното нещо, което... vol 2
» Последното нещо, което... part 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Кино и Телевизия-
Идете на: