Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Телефони :D

Go down 
+24
HelterSkelter
Jimmy Acoustic
El manana
Silence_
Maggie
Special K
anette
Broken
Plam
Angie
hurricane drunk
Luni4ka
missjohnnysmoker
Inna.
~yellow~bunny~
Fallen Angel
Nels
Midnight sun
Joux
Lilly.
|Sun's.smile|
Joker
Rainbow
Lunatic
28 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Телефони :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D - Page 2 EmptyНед Авг 02, 2009 9:18 pm

Ах ! Наще ми тикнаха нов телефон...даже без причина ! Баща ми си го взел от някакъв колега за 20 кинта xD

Телефона е някакъв японски с тъч дисплей <3

Адски обичам да го цъкам !

Десктопа ми е : туй
Скрийнсейвъра хD
Звъня с : Now i wanna sniff some glue - Ramones
Аларма - Lucky day - Sasha.
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
HelterSkelter
Тотално Агресивен
HelterSkelter


Брой мнения : 178
Join date : 22.09.2009
Age : 31

Телефони :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D - Page 2 EmptyЧет Окт 01, 2009 10:09 pm

Nokia 5300. Скоро навършва година и половина, откакто ми я взеха Smile
Със заспалата нокийска мелодийка съм, защото ме мързи да сменям. На екрана съм с това и не съм го сменяла от няколко месеца. Ползвам си телефона само, за да говоря и да снимам нещо набързо, но и това е рядкост. Не ми трябва повече.
Върнете се в началото Go down
http://4orapche.deviantart.com/
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Телефони :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D - Page 2 EmptyСъб Окт 03, 2009 7:51 pm

Абе всички покрай мен се издокараха с някви мегаяките телфони с тъчскрийнове, уайфай, всякви екстри, направо вече ми иде да ги събера на една купчина всичките и да скачам, скачам, скачам.. xD
Иначе за момента карам с трошката на майка ми, няква антична Нокиа, камера дори няма, та представете си. Иии надявам се скоро най-накрая да се сдобия с нещо по-добро. ;D
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Телефони :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D - Page 2 EmptyСъб Окт 03, 2009 8:15 pm

тъчскрийновете ги пуснаха много на промоция и затова ^^
и аз моя така го взех,и сега половината град има такъв ;D
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Телефони :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D - Page 2 EmptyСъб Яну 09, 2010 11:39 pm

Оу, как така не съм се похвалила тук.
ей с ей тази прелест се сдобих на рождения ми ден (:
много ми харесва, въпреки че .. половин българия е с такива май, ама *care*
а и продължавам традицията да е бял <3
много съм доволна общо взето,
наистина вади страхотен гласец.. и обичам го. ей така. (:
Върнете се в началото Go down
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Телефони :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D - Page 2 EmptyНед Яну 10, 2010 2:07 pm

моята бъдеща любов ;D <3
това ми е подкупа да изкарам над 5.50 годишен успех. да идва по-скоро юни де :/
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Телефони :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D - Page 2 EmptyНед Яну 10, 2010 6:14 pm

аз имам lg ku990. ми доволна съм. много по-простичък е от нокиите - с които досега винаги съм била, не може да го променяш толкова в детайлите,
но е добър и стилен. мога часове да седя и просто да го гледам : )
и мен като светлето ме беше страх да го пипам, даже дълго време не махах онея.. лепенки..
както и да се казват, отпред на екрана, отстрани и на камерата. махнах ги и изглежда още по-добре : )
не съм го изпускала, винаги го хващам навреме : P
откъм екстри.. ами много добра камера, има и ръчен фокус, за което съм много благодарна : P
изкарва добър и силен звук (понякога твърде силен ь.Ь).
иначе звъня с някакво изпълнение на иван ангелов на sex bomb. последно така беше, но той е нон-стоп
(за съжаление на наще) на изключен звук, дори без вибрация, така че няма значение.
алармата ми беше nirvana - smells like teen spirit, ама с изкл звук това също няма значение : P
картинката ми.. а, на ms. сосамон една. скрийнсейвър си има той - часовник, не ми трябва да го сменям.
любимото ми нещо е, че копченцето за отключване е отстрани. не знам защо, но това всеки Божи път ме впечатлява страшно много : P
иначе работи перф като телефон, a и интернетът му е супер, втората му камера си е.. нормална.
влизам без проблем в скайп, когато операторът позволява, което моят немски не го прави -.-
и във фесйбуук и имам специален.. отдел за гугъл. имейл, търсачка, карти, всичко ми е безпроблемно бързо. когато имам пари, което е рядко : P
бе прекрасен телефон. да не говорим, че с тъчскрийна си играя нон-стоп ;d
абе много съм доволна и по-добър не мога да си представя. има, но той си е моето бебче ^^
даже си имаше име, ама го забравих. ще го кръстим наново.. Франки (goes to hollywood). ^^

инач есъм безвъзвратно влюбена в g1, но.. съдба. (за сметка на това g2 е у-жа-сен.)
Върнете се в началото Go down
Angie
Тотално Агресивен
Angie


Брой мнения : 318
Join date : 28.09.2008
Age : 30
Местожителство : Малкия свят на малките хора

Телефони :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D - Page 2 EmptyНед Яну 10, 2010 8:53 pm

Само аз ли съм със смотаното, старо, очукано LG Chocolate? Very Happy
Признавам, много му се радвах като ми го взеха, ама за нищо не става, сериозно Very Happy Дори алармата не може да звъни с mp3, което е най-голямата ми трагедия.

Как да е, декстопо:
Телефони :D - Page 2 2nsp5yq
<33333333

А ето как ми се звъни:
всички с Алексей Чадов и Сергей Шнуров - Ништяк! (: Много е забавно, кресне ли Алексей подскачат всички.
Сектантите ми (не питайте) с Хиподил - Майките. Започва забавно. xD
Любимия ми Plastic Bo - Две нощни пеперуди (:
Семейството с Queen - Killer Queen
ииии няколко специални човека с Eddie Vedder - Society
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Malediction
Пасивен



Брой мнения : 8
Join date : 11.01.2010
Age : 27

Телефони :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D - Page 2 EmptyПон Яну 11, 2010 10:52 am

EDIT: В момента новата ми жертва е Nokia 3110c, надявам се да не го погубя така бързо като предишния де, но с тази си моя отвеяност няма как иначе.


Последната промяна е направена от Malediction на Вто Юли 13, 2010 4:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
~Fearless
Агресивен



Брой мнения : 34
Join date : 15.01.2010
Age : 31
Местожителство : Deep in my mind.

Телефони :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D - Page 2 EmptyПет Яну 15, 2010 9:48 pm

Моето съкровище <3
Нищо,че е втора употреба от чичо ми,все още изглежда като нов : D
Миналата година бях луднала по този телефон.Но и въобще не беше скъп XD
Чичо ми реши да ми направи подарък миналата седмица.Знаеше,че обожавам телефона му.Винаги,когато си идваше в България го взимах и го разглеждах.Правеше ми кеф само като го гледам. xP
Миналата събота дойде в нас и носеше някаква кутия с него.Видях,че си беше купил някакъв нов,тук от Благоевград и побързах да го питам за Iphon-a.Той ме погледна и ме попита дали го искам.Аз седях с отворена уста,без да функционирам :Д
Когато ми го даде,ръцете ми трепереха и ме беше страх да го пипам.Но в понеделник много яко се изфуках пред глупавите ми съученици : D
Всеки се блъскаше да го вземе и да го види.И сега,докато говоря по него,все ще се намери някой,който да ми каже "Еха,може ли да го видя?" : D

Но,общо взето съм доволна от телефона.Все още не съм го опознала напълно,но е интересен.Влизам си в нета по всяко време,а и доста често си пускам да разглеждам снимки,защото екрана е голяям ^^
Преди iphon-a,бях с lg kp500.Ами обичах го и него,но не колкото новия бебок XD
Върнете се в началото Go down
Nikki
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 100
Join date : 09.08.2009
Местожителство : room on the 3rd floor

Телефони :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D - Page 2 EmptyПет Яну 15, 2010 11:33 pm

Моят е lg shine. Тоолкова много го исках преди няколко години и един ден без дори да подозирам ми го взеха. ^^ <3 Бях тооолкова щастлива. Сега, разбира се, съм си харесала друг, но още не мога да го прежаля, може да е прекалено лъскав, и да зацпва от време на време, камерата му да не е добра, да се изключва като трясна капачето и още сигурно куп други работи ще се сетя стига да поискам, аз си го харесвам. (:
Тапета ми е с една снимка на Ани (anette) с една китара, която Вики ми прати и много я харесвам и не съм я сменяла от много време ^^. Нямам скрийнсейвър. Звъня с... и аз не знам какво. ;D Винаги съм на вибрация, почти винаги. Алармата ми е някаква от телефона, че не мога да сменям, но и тя не се чува, само вибрира под възглавницата и е много странно, че се събуждам ужасно лесно с нея, само един два пъти ми птрябва да се разтресе под главата ми и съм будна... ;D
Върнете се в началото Go down
Chocolate
Агресивен



Брой мнения : 55
Join date : 13.08.2010

Телефони :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D - Page 2 EmptyПет Авг 13, 2010 3:01 pm

Моят е Sony Ericsson k320i
Темата ми е на Еклипс
Уола е от темата^^
Скрийнсейвъра ми е на Ники Пънчев хД
Звъни със Бела: OMG! Dad! I'm a virgin!
Sms получавам със нещо такова...: Тин-тин, тин-тин. Есемееес!
Върнете се в началото Go down
http://chocolatereflections.blogspot.com/
Angie
Тотално Агресивен
Angie


Брой мнения : 318
Join date : 28.09.2008
Age : 30
Местожителство : Малкия свят на малките хора

Телефони :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D - Page 2 EmptyСря Авг 18, 2010 11:21 am

Nokia 2700 classic

Телефони :D - Page 2 Nokia_2700_classic

Обожавам си го, де, да. Smile Защото онова смотано LG направо ми изпили нервите към края.
Една снимка на Марион Котияр ми е на уолпейпър, а темата ми е една такава странна. С едни животни, мноого е яка. xD
Звъня с Dog Days Are Over на Florence + The Machine.
Любимият звъни с ФСБ, Алекс с Wall Of Fire, Рин с Time Is Running Out, мама и тати съответно с Шер и Блек Сабат, ама те какъвто и да ми е телефона, все с това звънят, хо-хо-хо, Мима с Carry On My Wayward Son, Лю с Do Wah Diddy Diddy ала бала.
Месидж тона ми е много як. Един гробовен глас казва "You should show me some respect, I dragged you out of hell, I can throw you back in". От Supernatural. Very Happy
А, алармата е с REO Speedwagon - Can't Fight This Feeling.
Абе обичам си телефона, хухуху ♥
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Sponsored content





Телефони :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Телефони :D
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: