Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Телефони :D

Go down 
+24
HelterSkelter
Jimmy Acoustic
El manana
Silence_
Maggie
Special K
anette
Broken
Plam
Angie
hurricane drunk
Luni4ka
missjohnnysmoker
Inna.
~yellow~bunny~
Fallen Angel
Nels
Midnight sun
Joux
Lilly.
|Sun's.smile|
Joker
Rainbow
Lunatic
28 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Телефони :D   Телефони :D EmptyПон Яну 05, 2009 7:14 pm

Иии така.
Какъв телефон имате, марка, модел?
Какъв ви е уолпейпъра, имате ли скрийнсейвър?
С коя мелодия звъни, какво ви събужда?
Или въобще всичко свързано с телефони. ;Р

Аз вече две години карам с това симпатично LG. Доста е поочукано вече, но си го бива.
В момента това ми е на екрана. Скрийнсейвър нямам. ^^
Звуча с The Bitter End на Placebo още от лятото.
И много кяо някой като ми пише смс, едно такова " тъ!тъ!" все едно някой ти свири с клаксон да се разкраш от пътя. Телефони :D 111837

that's it. :
)
Върнете се в началото Go down
Rainbow
Агресивен
Rainbow


Брой мнения : 46
Join date : 04.01.2009
Местожителство : The Supermarket, Varna

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyПон Яну 05, 2009 7:31 pm

Оо, аз не мога да си живея без моторолката. Просто ще загина ако нямам телефон. Пращам минимум по 3 СМС-са на ден иии.. абе не мога без телефон.
Иначее за скрийнсървър ми е една картинка на Emily teh strange xD
И звъни със NOFX - Bob.
Върнете се в началото Go down
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyПон Яну 05, 2009 7:55 pm

моя е nokia 7373 ^^ картинката ми е.. една на Bloo от Foster's home for imaginary friends, зад него има дъга ^^ звъня с mika - my interpretation (:
Върнете се в началото Go down
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyПон Яну 05, 2009 7:59 pm

Aз ще се оплача. Загубих си телефона и сега съм със стария на мама о.О ...за наказание... съм с този -_-

Скоро, надявам се, ще се сдобия с на тати -.0 с повечно късмет с това О.^ а с най - голям успех някой Уоукмен.
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyПон Яну 05, 2009 9:01 pm

Додо последния е много добър и камерата му никак не е зле (:
Аз от близо 3 години съм с това и си ме устройва.Не мисля,че близките месеци бих го сменила.
Тема ми е зелена на Бекс,а скринсейвъра ми е с Телефони :D 528285b това...нещо.само че картинката е друга ^^ По Коледа звънях с All I want for Christmas,а после и с Let it snow!,но сега отново върнах Travis -- Reoffender :] А да,алармата ми лятото ми беше 'Добро утро пиянице',но реших,че е време и там да направя промяна и сега бибитка с нещо неопределено,но достатъчно силно да ме събуди от зимния ми сън сутрин.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Joux
Агресивен
Joux


Брой мнения : 33
Join date : 05.01.2009
Age : 30
Местожителство : Стара Загора

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyПон Яну 05, 2009 9:11 pm

След 3 славни години с един Panasonic VS3 получих ет това малко розово нещо: http://img.xatakamovil.com/2008/06/Nokia_7310_Supernova.jpg
Уолпейпъра е някакъв от темата със сини и розови орнаменти, мелодията Pearl Jam - Once, но се замислям за смяна.
Скринсейвъра ми е часовник, който е с 2 минути назад.
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/jenny__g
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 33
Местожителство : scandinavia

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyПон Яну 05, 2009 10:30 pm

sony erricson z530i
скапана камера, която не ползвам
иначе ir и bluetooth
даже mp3 плеър има, за който си намери някъде излишна карта Телефони :D 111837
важното е, че си върши работата като телефон

аларма и звън Amorphis - Silent Waters
фонът е няква катерица-вампир Laughing скрийнсейвър логото на Айсд ърт
а, и смс с Erämaajarvi, един ранен инструментал на Найтуиш
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyВто Яну 06, 2009 5:15 pm

аз съм с това.
не се оплаквам телефонът е страхотен, само да му работеше и usb кабела...или по-точно да знаех как се работи с цялата програма. отдавна звъни с Boys like girls - The Sweet Escape.
аларма не ползвам, а на екранчето ми е една картинка с един ананас, качил се на един чадър(от Фибела ми е.).
Върнете се в началото Go down
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyВто Яну 06, 2009 5:59 pm

Додо, имаш като стария ми, първи, така обичен телефон. Спомени, спомени.

Сега съм с това, не е лош, уж се води, че има сносна камера /2 мегапиксела, ама на ме не ми харесва тва/. Бедния телефон е доста очукан, по улицете хвърча докато бягам, на село за малко да го изпусна във водата, ама го бива все още.
На дисплея ми е снимка с една приятелка, темата ми е с някакви бели цветя, на тъмно син фон, и звъни със Baby boy на Бионсе и някакъв друг там, не знам точно.
Върнете се в началото Go down
~yellow~bunny~
Пасивен-Агресивен
~yellow~bunny~


Брой мнения : 350
Join date : 05.09.2008
Age : 29

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyВто Яну 06, 2009 7:20 pm

От повече от година насам съм с това (:
Не е нищо особено, камерата му не струва, но си го харесвам. И не бих се разделила скоро...в близките 5-6 месеца xD
Пейпъра ми е този ^^ , скрийн нямам.
Доскоро ми звънеше с Merry Christmas-a, преди това с песничката от рекламите на Якобс Телефони :D 111837
Сега е с Placebo- Song to say goodbye, алармата ми е...
Avril Lavigne- Girlfriend ^^ която е от миналото лято, установих, че върши много добра работа и я оставих XD
Върнете се в началото Go down
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyСря Яну 07, 2009 6:33 pm

LG шоколадовия Smile
Върнете се в началото Go down
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyСря Яну 07, 2009 7:57 pm

Без телефоните си не мога просто. Всичко правя с тях - снимки, музика, игри, интернет като не съм вкъщи... или просто да си убивам скуката. Но най-вече говоря, при това МНОГО.
1) Sony Ericsson k800i
2) Nokia 6131 Pink
Обожавам ги и двата. <3
В Sony-то ми е Mtel-ската карта, а в Pinky - Loop-а.
SE е с 3.2 MP, cyber-shot, общо взето съм влюбена в обектива му. ^^ И си има и карта - 512 MB (подарък ми е от Георги фукфук), задоволява ме напълно. Обожавам му и интернет browser-а, и съм с адската тема (черна изрисувана с бели цветя). И ми се струва супер як факта, че Георги има същия. Телефони :D 111837 Само, че софтуера му е на автопилот и с пълно собствено мнение и понякога "се караме". -.- Wallpaper Звъни със Spens & O.C.G. - Клубът на смъртта.
Nokia-та ми е първия GSM с капаче и е розоврозоврозов, прекрасенн. (sun) Има страхотен дисплеи (най-вече цветовете), камерата е приличен shit. Календара е по-удобен от на SE, както и писането на sms-и. Но след 2-3 часа говорене батерията заминава... Свири адски силно, но съм без карта и паметта стига само за картинки и съобщения. :/ Wallpaper Звъни с DiS - Пансер.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Luni4ka
Агресивен
Luni4ka


Брой мнения : 62
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : Lazy Town

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyСъб Яну 17, 2009 3:00 pm


Тука
ми е м-телската карта, на този, красив, но адски бъгав телл... имам го от сигурно половин година, а вече е бил на ремонт 4 пъти. Гледам да не го ползвам много много, камерата не баца, не ми се дават 60 кинта.
Уоупейпъра ми е нямам скрийн... Алармата, пф! Scooter -Ramp. Темата ми е една много яка на адидас, подхожда на всякакъв цвят.

Виватела се помещава тука... моя снимка има отпред, звъни с Дони и Нети - Този Филм, щото ми звани само 1 човек на тая карта (; Алармата е Детство мое.. И съм много по-доволна от тази призма, отколкото от другата! И всичко си и е на място и камерата бачка. Темата е същата.
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyНед Яну 18, 2009 1:09 pm

Това е моят телефон. Не завиждам на никой,който го има. Много е кепав, ама пък си го обичам много, толкова много неща съм преживяла с него :D Алармата ми сутрин е Slayer - Bloodline, когато някой ми звъни- Warlock - All we are, за съобщение- Edguy - Down to the devil. С една много хубава картинка съм, но няма да я показвам. Общо взето телефонът ми е имал хиииляди дизайни и красоти по панела, тъй като рисувах многократно с лак върху него. наскоро го почистих с лакочистител и сега е като нов!
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Angie
Тотално Агресивен
Angie


Брой мнения : 318
Join date : 28.09.2008
Age : 30
Местожителство : Малкия свят на малките хора

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyВто Яну 20, 2009 8:55 pm

Flying Mouse написа:


Аз вече две години карам с това симпатично LG. Доста е поочукано вече, но си го бива.

Същата работа, ама черното. Smile
Звъня с Sex Pistols - Something Else
на екрана си имам снимка на Сид, забравих коя вече беше.
скрийнсейвър нямам
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Plam
Пасивен
Plam


Брой мнения : 5
Join date : 31.01.2009

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyСъб Яну 31, 2009 2:39 am

Nels написа:
аз съм с това.
не се оплаквам телефонът е страхотен, само да му работеше и usb кабела...или по-точно да знаех как се работи с цялата програма. отдавна звъни с Boys like girls - The Sweet Escape.
аларма не ползвам, а на екранчето ми е една картинка с един ананас, качил се на един чадър(от Фибела ми е.).
Аз съм със същия и бтв програмата му не е голяма философия, ама аз не я използвам - само директно мемори картата.
Звъни ми с Morandi - Hiding from the sun, алармата си ми е тая която попринцип е ( само, че не върши особена работа ). На екрана в момента е моя снимка.
Като цяло е средна работа.. пращах го 1 месец след като го купих на поправка заради екрана, сега е леко жълтеникав ама се преживява.. Малко е бавен и е кофти, че в мемори картата не мога примерно да си сменям картинките една след друга да ги гледам ами трябва да влизам и излизам от всяка.. и така.
Върнете се в началото Go down
Broken
Ужасно Пасивен
Broken


Брой мнения : 122
Join date : 06.11.2008
Age : 32

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyСъб Яну 31, 2009 12:19 pm

Единият с Мтел-ската карта ми е ---> това
Другия с Вивателската е --- > това Smile
Върнете се в началото Go down
anette
Пасивен-Агресивен
anette


Брой мнения : 430
Join date : 28.09.2008

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyСъб Яну 31, 2009 12:33 pm

Nokia 5200, тапетът е Телефони :D 10481079108610731088011pv9.th(Шошко Телефони :D 111837 ) , звъни с ПИФ- Спомен, а алармата беше... Pearl Jam - Black. Само че напоследък ми прави някакви проблеми. Общо взето, стигнах до извода, че е най-хубаво да си имаш телефон без никакви eкстри xD
Върнете се в началото Go down
Special K
Агресивен
Special K


Брой мнения : 26
Join date : 31.01.2009

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyСъб Яну 31, 2009 10:23 pm

nokia 5300
Върнете се в началото Go down
Maggie
Агресивен
Maggie


Брой мнения : 38
Join date : 02.05.2009
Age : 29

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyНед Май 10, 2009 10:56 am

temples of death написа:
Това е моят телефон. Не завиждам на никой,който го има.
Ахаха, моя е същия Laughing Подариха ми го за една Коледа преди мноого време. По това време струваше 300 и нещо, ама сега май е паднал на 100 и нещо. Всъщност много си го обичам и харесвам, не е чак толкова зле, въпреки че няколко пъти е падал и се е разглобявал, досега не се е развалял. Само дето съм го очукала доста. C-копчето ми е цялото изтъркано, а дисплея издраскан. Много рядко си сменям тапетите или мелодиите, ама сега ме подсетихте да се замисля за смяна. Иначе на дисплея ми е една снимка на Дарко ^^, скрийнсейвъра ми е с едно момиченце и момченце дето се гушкат, а темата ми е някаква лилава, изтеглих си я от нета. Звъни ми с Jem - 24 и ме буди с Kat-tun - Yorokobi no Uta. Обаче много рядко го оставям да звъни, имам предвид, почти винаги ми е на вибрация.
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyНед Май 10, 2009 11:19 am

Maggie написа:
temples of death написа:
Това е моят телефон. Не завиждам на никой,който го има.
Ахаха, моя е същия Laughing Подариха ми го за една Коледа преди мноого време. По това време струваше 300 и нещо, ама сега май е паднал на 100 и нещо. Всъщност много си го обичам и харесвам, не е чак толкова зле, въпреки че няколко пъти е падал и се е разглобявал, досега не се е развалял. Само дето съм го очукала доста. C-копчето ми е цялото изтъркано, а дисплея издраскан. Много рядко си сменям тапетите или мелодиите, ама сега ме подсетихте да се замисля за смяна. Иначе на дисплея ми е една снимка на Дарко ^^, скрийнсейвъра ми е с едно момиченце и момченце дето се гушкат, а темата ми е някаква лилава, изтеглих си я от нета. Звъни ми с Jem - 24 и ме буди с Kat-tun - Yorokobi no Uta. Обаче много рядко го оставям да звъни, имам предвид, почти винаги ми е на вибрация.


Аз всъщност вече съм с този. И честно казано съм много по-доволна, макар че в началото плаках за Ериксона Laughing .
Постоянно е с мен, слушам музика и/или радио винаги, не говоря толкова много, колкото пращам sms, влизам в Интернет. Много по-добра работа ми върши в сравнение със стария.
Този е wallpaper-ът ми и много ми харесва<3 Когато някой ме търси и сутрин, когато се събуждам звъни с Blind Guardian - Bright eyes <3.
В началото го пазих много старателно, но сега изгубих калъфа (черен, кожен, с цветя(hearts)), а и вече около 5-6 пъти го изтървах много жестоко. Но ще се старая да го пазя, тъй като според майка ми в близките 3-4г. ще карам с този лолол.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Silence_
Агресивен
Silence_


Брой мнения : 54
Join date : 03.05.2009

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyНед Май 10, 2009 8:00 pm

|Sun's.smile| написа:
Aз ще се оплача. Загубих си телефона
А аз си го изтървах в тоалетната. :/ Мамка му. А беше хубав. xD Според моите представи.

http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1124

<33
Тапетът ми беше един сноубордист... от оригиналните картинки. А преди тва стоеше един мак.. ех. (H)
Обикновено звънеше с Billy Idol - Speed ама след като я изтрих... (мисля, че точно зарад тва падна в кенефа, не се смейте!! Very Happy:D) сложих една дето врещи като изтрещяла.

Ако ще си купувам нов телефон, ще искам да е точно този... Просто съм свикнала прекалено много с него. Дано да не го спрат от производство... Sad Леле, ще полудея. :/
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyНед Юни 07, 2009 7:39 pm

lgkp500
тапетът ми е това.звъня с elisa -- rock your soul (: общо взето зависи кой звъни..обичам да слагам различни мелодии.алармата ми е the veronicas -- untouched,а смс-ите са с една мелодийка от детскоVery Happy you don't need pants for the victory dance <3
обожавам си телефона макар да ме беше страх да го пипам xD
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
El manana
Агресивен
El manana


Брой мнения : 34
Join date : 09.01.2009

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyНед Юни 14, 2009 9:04 pm

Nokia N95, не 8 гигабайтовата.Сложила съм му 4 гб в слота.Сиво и Оранжево.Обичам си го и въобще не се оплаквам.Имам го от година някъде и плана ми е да съм си с него поне още 2-3 годинки. Smile Проблема ми е ,че много си изтървам телефоните.Макар че си ми е новичък (сравнително де..) вече е дооста изтърван.Ама след като миналото ми Сони Ериксонче преживя какви ли не изтървания и Нокийката би трябвало да успее. Surprised
Върнете се в началото Go down
Jimmy Acoustic
Агресивен
Jimmy Acoustic


Брой мнения : 14
Join date : 14.06.2009
Age : 30
Местожителство : bubblesphere

Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D EmptyПон Юни 29, 2009 12:07 am

samsung е моя,не знам точно кой модел е,но е някакъв слайд.хубав е,макар че вече не прилича на нищо,но пък симо се е тагнал на него все пак.като телефон не е нещо кой знае какво,има хубаво мп3.днес си смених мелодията и вече звъня с placebo-ashtray heart.аларма не ползвам,десктопа ми е с harajuku girl с оранжева коса ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Телефони :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефони :D   Телефони :D Empty

Върнете се в началото Go down
 
Телефони :D
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: