Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Училище любимо

Go down 
+26
blueberry night
Fantageroiche
Joker
HelterSkelter
Christine Joe
невидимата
Green'sky
shlqpi
Angie
Special K
Broken
Beautiful Mind
hurricane drunk
Moriline
Lunatic
Midnight sun
missjohnnysmoker
Fallen Angel
|Sun's.smile|
Ninsey
Ecliptica`
~yellow~bunny~
anette
Inna.
Nels
Lilly.
30 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Beautiful Mind
Агресивен
Beautiful Mind


Брой мнения : 31
Join date : 26.01.2009
Age : 28

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyСря Яну 28, 2009 7:10 pm

омг. по всичко, освен физкултура [ъъъ имам 5 там О.о], завършвам с 6 ^^
i'm so impressed.
така де, случва се да уча сериозна средно... веднъж в месеца О.о
Върнете се в началото Go down
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyСря Яну 28, 2009 8:52 pm

Имам само две петици... И за да отпразнувам двете петици и другите шестички излязох в четири, обиколихме даскалото от любов към него, седнахме към шест на Принцесата и се прибрах в осем. Всичко е толковааа хубавооо. Тия хората дето са или са били от моето даскало били много готини. Пък и вече си имам причина да обичам спорта, макар че по скоро ще заспя в стая с змий от колкото да ида в Спортното. И все пак причината си е сладка и русаа.
Върнете се в началото Go down
Ecliptica`
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 156
Join date : 22.09.2008
Age : 30
Местожителство : The Six Duchies

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyСря Яну 28, 2009 11:41 pm

6.00 ;p Само двама в класа сме с пълен отличен.. (: Доволна съм, няма какво да добавя. (:
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyЧет Яну 29, 2009 12:19 am

Fallen Angel написа:
Имам само две петици... И за да отпразнувам двете петици и другите шестички излязох в четири, обиколихме даскалото от любов към него, седнахме към шест на Принцесата и се прибрах в осем. Всичко е толковааа хубавооо. Тия хората дето са или са били от моето даскало били много готини. Пък и вече си имам причина да обичам спорта, макар че по скоро ще заспя в стая с змий от колкото да ида в Спортното. И все пак причината си е сладка и русаа.

Ah, колко ми е познато това :D
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyЧет Яну 29, 2009 5:34 pm

Ок, среден успех - 4.80... май тук е момента да се засрамя Razz
Никога не съм завършвала с по-малко от 5.25 ... ;/
Втория срок трябва да изкарам най-малко 5.50, i don't care how and when =_=
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Broken
Ужасно Пасивен
Broken


Брой мнения : 122
Join date : 06.11.2008
Age : 32

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyЧет Яну 29, 2009 7:08 pm

Много брутално ме прецакаха по английски и за това сега станаха 4 петици за срока ;/ Успеха ми е някъде 5,60.
Върнете се в началото Go down
Special K
Агресивен
Special K


Брой мнения : 26
Join date : 31.01.2009

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyСъб Яну 31, 2009 10:27 pm

Искам да съм втора смяна.
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyВто Фев 17, 2009 12:53 pm

Издъних се на контролното по биология амаа от къде да знам защо след като дълго време дъвчем хляб усещаме сладък вкус :\
Много мразя контролните по биология на български.Всички въпроси са свързани с неща,които изобщо не фигурират в немските учебници,а дори да ги има в българските са някакви подробности споменати набързо :\ Ъгх,а ме е яд понеже цяла сутрин учих -.-
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Angie
Тотално Агресивен
Angie


Брой мнения : 318
Join date : 28.09.2008
Age : 30
Местожителство : Малкия свят на малките хора

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyВто Фев 17, 2009 2:48 pm

Отидох за два часа днес и беше ебаси кефа :P Немската я няма до утре включително, hooraaaay :D
И играх на белот по рисуване :poolparty:
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyВто Фев 17, 2009 9:56 pm

Аз завърших с 5.56 Suspect
А днес имам две шестици. По физика :О и по биология.
И, о, все още съм шашната зарди тая физика. Принципно нищо не разбирам от тоя предмет, от там и ъм, неприязънта ми към него.

Не си бях отваряла тетрадката дори.
А цялото изпитване всъщност представляваше нещо като кръстосан разпит, две минутки, три бързи въпроса, три отговора :О
Върнете се в началото Go down
Broken
Ужасно Пасивен
Broken


Брой мнения : 122
Join date : 06.11.2008
Age : 32

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyВто Фев 17, 2009 11:00 pm

Блах последните 2 часа имахме НЕМСКИ Shaking . Целия клас дремехме , а ненормалната само пишеше по дъската. Какво иска от нас не мога да разбера ;/ Общо взето беше един супер заспал ден в училище с дебилите от моя клас , които едвам ги дишам.
Върнете се в началото Go down
shlqpi
Агресивен
shlqpi


Брой мнения : 20
Join date : 19.02.2009
Местожителство : Етиопия

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyЧет Фев 19, 2009 6:39 pm

въобще не уча,оценките ми са яко шибани.. лоша работа,мда..
Върнете се в началото Go down
http://www.ebetesevgyza.com
Ecliptica`
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 156
Join date : 22.09.2008
Age : 30
Местожителство : The Six Duchies

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyСъб Фев 21, 2009 11:29 am

Вчера участвах в 10 панаир по Проекта "Интегративно и практическо обучение", организиран от НТБГ (училището ми). Формированието ми е учебна митница (на морските пътища), наречена "Одесос"^^. Участвахме за първа година и беше трудно. Въпреки това смятам, че се представихме на ниво.
Моята главна задача беше да работя с чуждестранните ни гости - имаше две формирования на ученици от Ню Йорк и съответно още американци, които не бяха учащи. =) Справих се доволно добре, харесаха ни и получих отзиви за добрия си английски. ;d Не всяка банка/фирма/etc на панаира имаше специално подготвен човек, който да говори на английски - а има доста термини, които трябва да се научат. И съответно като поразпитах - не всички са успяли да говорят адекватно с чужденците. xD
На панаира беше поканен кметът на София, който посети и нашия щанд. =) По-късно той направи изявление от сцената, на което каза, че това е най-хубавото мероприятие в София, на което е присъствал в последните години. ^^

Беше интересно (но доста изморително). Не взехме награда, но показахме как можем да работим.. Разочарование е, но не мога да направя нищо. Бивши и настоящи ученици, и учители, и чуждестранни хора, и кметът на София ни харесаха и ни избраха, за което благодаря. =)
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyПон Фев 23, 2009 7:23 pm

Голям цирк беше днеска.
Първи час контролно по английски.Втория час ни ги върнаха.6.
После докато изпитваше се лакирвах.Кифла.
2та часа немски минаха добре.
По биология подредихме чиновете в кръг,четяхме разни текстове по групи и после си ги разказвахме.Забавно беше ^^
История. xD Не знам да се смея или да крещя.За пореден път се убедих,че ние никога не сме били задружен и единен клас,и май скоро няма да стане.И в сряда усещам,че пак ще трябва да ходим за нулев час на класа.Проблемен клас тюх :Р
Физическо нямахме.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyВто Фев 24, 2009 9:52 pm

майка ми преди малко се връща от родителска среща
и ми е адски забавно
като започенем с това, че сме "най-разгащения, най-недисциплинирания, най-неамциозния, най-не-знам-къв клас" <3
и стигнем до там
че класничка е дрънкала адските психологиччески заключения* по лично мои + този на Нинсе адрес
И ха
: D
she made my day : D

*егати простотиите, включващи едва ли не, че не си харесваме класа O_O, което е толкова вярно, колкото е и че аз, примерно, харесвам токио хотел : D
Върнете се в началото Go down
Ninsey
Ужасно Пасивен
Ninsey


Брой мнения : 121
Join date : 04.09.2008

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyВто Фев 24, 2009 9:55 pm

Daaaaaaaaaamn :@
Не искам да си мисли така.
Не че ми пречи много,но...дразнещо е отстрани нещо да изглежда така,както не е.
И да,учителите са за да говорят за предмета си,а не да доказват колко блестящи психолози са. |(
1.Не сме опитни зайчета.
2.Гадно е.
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyВто Фев 24, 2009 9:58 pm

И тя пък една психоложка, ама да се гръмнеш. : D
класничка е сега, ама дотам, ха.
и някак не ми пука точно тя кво мисли, защото
i'm in.
и аз съм аз
и aз знам какво усещам, не тя, ха : D
Върнете се в началото Go down
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyВто Фев 24, 2009 10:01 pm

бях в 1 час от девет и нищо не правихме просто.. как да съм на даскало при този КЛИНЧ?!
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
shlqpi
Агресивен
shlqpi


Брой мнения : 20
Join date : 19.02.2009
Местожителство : Етиопия

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyПон Мар 02, 2009 1:37 pm

м р а з я си класната.
. точ ка
Върнете се в началото Go down
http://www.ebetesevgyza.com
Ninsey
Ужасно Пасивен
Ninsey


Брой мнения : 121
Join date : 04.09.2008

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyВто Мар 10, 2009 12:04 am

Един ден в училище може да се превърне в безкрайна апатия. Защо ли?
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 33
Местожителство : scandinavia

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyВто Мар 10, 2009 11:42 pm

ай сихтир, тая физичката на кви хапчета е ве!
кат ше изпитва, да се сети да каже да учим, ебаси, не можем да учим по триста предмета и да сме факири по всичките!
тая писа двойки на четирима .. включително на мен Mad
на зара й писа 3 при положение, че беше поне за 4.
накрая ванката изпя урока, буквално го ИЗПЯ и тая не му писа оценка!!
ебаси, той за какво се труди да научи нещо, след като тая физика няма и на сантиметър да му трябва, като кандидатства право?
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyСря Мар 18, 2009 11:35 am

днес имам родителска -.-
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Green'sky
Пасивен
Green'sky


Брой мнения : 4
Join date : 16.03.2009
Age : 30
Местожителство : никъде

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyСря Мар 18, 2009 7:17 pm

Това, толкова любимо училище ми скъсва нервите.Не ми стига лудата рускиня за класна, която се много ни защитава и бла бла, но стигне ли се до родители наговаря куп лъжи, или айде не лъжи ами преувеличава повече от необходимото.Не ми стига тя ами са много.Учителка по математика, която може цял час да ни говори за омразата си към новата ни учителка по ИТ, защото просто е по-млада и хубава от нея.Зам. директорка, коята мьека...Биолог, който се старае да ни прецаква по взевъзможни начини.И как за Бога сме се събрали възможно най-лошия клас евър...Как става номера от 26 да сме 25 а 10тина души да са с 1 крак извън това училище, а тези които си го заслужават да си живеят живота...И как може да не е забранено със ЗАКОН да си на 15 и да пращаш тате да ти оправя проблемите, но когато нещо не ти изнася и той не е наоколо да удариш учител...Абсурди всякакви (:, но в крайна сметка е забавно (:
Върнете се в началото Go down
Angie
Тотално Агресивен
Angie


Брой мнения : 318
Join date : 28.09.2008
Age : 30
Местожителство : Малкия свят на малките хора

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyСря Мар 18, 2009 8:33 pm

Имам чувството,че мозъка ми деградира. От осем часа днес бях адекватна точно в последните два, математиката. Ако продължавам така хич няма да е на добре.
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 EmptyНед Апр 12, 2009 11:13 pm

!@#$%^&*()_+@
ъгх -.-
пак се започва. няма да мога да си спа нормално, ще гледам като зомбирана 6395239523% от времето, в което съм будна, ще се размотавам по автобуси и маршрутки, ще се оплаквам колко далеч ни е стаята и ще проклинам тъпите зайци, които са на първия етаж.
пак
пак.
ПАК.
-.-
и утре имам контролна по история (пукепукепукепукееееееееееее)
а искам да си видя щурчовците
-__-
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Училище любимо - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Училище любимо
Върнете се в началото 
Страница 3 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Любимо радио?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: