Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Училище любимо

Go down 
+26
blueberry night
Fantageroiche
Joker
HelterSkelter
Christine Joe
невидимата
Green'sky
shlqpi
Angie
Special K
Broken
Beautiful Mind
hurricane drunk
Moriline
Lunatic
Midnight sun
missjohnnysmoker
Fallen Angel
|Sun's.smile|
Ninsey
Ecliptica`
~yellow~bunny~
anette
Inna.
Nels
Lilly.
30 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyЧет Сеп 17, 2009 10:07 am

s0linka написа:

и мамка му, учебника ми по немски е 20 лв
t

моя е 70 и трябва да ги дам до утре.кой е по-преебан :д
А за Иванова..ела до Езиковата,защото на никой от моя випуск не преподава и нямам идея на кои са я сложили. ;\ Ако пък имаш и учебник по литература на Анубис колко ще те обичааам =D
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyЧет Сеп 17, 2009 8:31 pm

Аз сега почвам девети клас,но учебника за тази година вече го минахме и господина каза да не го купуваме, а направо да почваме този за 10ти,който на всичкото отгоре би трябвало да сме прочели лятото :X По география ни е заместник-директорката... Живот ^-^
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyЧет Сеп 17, 2009 10:09 pm

Lilly. написа:
А за Иванова..ела до Езиковата,защото на никой от моя випуск не преподава и нямам идея на кои са я сложили. ;\
Ако пък имаш и учебник по литература на Анубис колко ще те обичааам =D

Имам, само да си направя преговора за входното и в сряда ще дойда до Езиковата да ти го дам и да намерим Иванова, 'key? ^^
..

Аз не искам да завършвам, нямате си идея колко ни е яко в даскало. =[
Днес ми казаха, че съм била най-отговорната ученичка в класа, ти пък да видиш. :Р
Но наистина съм се стегнала - влизам си в часовете редовно, пиша, уча си...
И знаете ли колко мн си обичам класа?! <3 ;]
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyСъб Сеп 19, 2009 8:33 am

Ми кво, като да ти минава времето е яко да си на даскало ;д мое от време на време да ти влиза нещо в главата
таааа

има камери във всяка стая, ходим по кабинети, а стаите са заключени през междучасието, висим по коридорите, блъскаме се с още 27 класа, отделно зайците, че излизат от стаите си на първия етаж и задръстват движениетоо ф.ф
има разни забрани за облекло, ама не ги помня, щото мен май не ме касаеха. само да не започнат да правят проблеми за тениските, черните дрехи и така нататък, сещате се

ще стоим по номера, а една ученичка си замина, дойде друга, та от 9., сега съм 8. номер д.д и ще стоя с добромир о.о дето пише толкоз грозно, че даже и да препиша няма да мога ;д отделно, че друса чина постоянно, върти се, закача ме, играе си с косата ми, навира си тъпата мутра в лицето ми и някви такива

почваме в 8ч., часовете са по 45 о.о минути, не питайте как издържам, голямото е 25, а четвъртък и петък имам седем часа, което значи, че свършвам даскало в 14.30, което пък значи, че трябва да избирам или да вися на автогарата, за да чакам автобуса за 16.20, или пак да бягам като кобила напред-назад, а накрая да стигна на автогарата в 3 без 3 и да видя, че автобуса е тръгнал...Very Happy вторият вариант автоматично отпада.

за учебниците-ми да, като всяка година... доста пари ще се изхарчат, ама 70лв за учебниииик ...бахти, да не е от злато бе
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
anette
Пасивен-Агресивен
anette


Брой мнения : 430
Join date : 28.09.2008

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyПон Сеп 21, 2009 11:57 pm

Чинът ми е толкова висок, че трябва да се надигам, за да пиша >.< Мразя новата стая.
И портиерът вече не ми проверява баджа, защото съм била "дърта" и ми била "изпята песента", ахахахах.
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyВто Сеп 22, 2009 1:06 pm

anette написа:

И портиерът вече не ми проверява баджа, защото съм била "дърта" и ми била "изпята песента", ахахахах.
Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
HelterSkelter
Тотално Агресивен
HelterSkelter


Брой мнения : 178
Join date : 22.09.2009
Age : 31

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyВто Сеп 22, 2009 2:36 pm

Една седмица след ваканцията и училището тотално ми опротивя. А и лееекичко трябва да започвам да се приготвям за изпити, матури и други такива. Така и не усетих сладостта на гимназията и въпреки, че съм 11 клас, не се надявам оттук нататък всичко да се промени и да ми стане приятно. Твърде късно е. А се чувствам така, сякаш съм 8-9 клас :/
Върнете се в началото Go down
http://4orapche.deviantart.com/
anette
Пасивен-Агресивен
anette


Брой мнения : 430
Join date : 28.09.2008

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyПон Сеп 28, 2009 8:57 pm

Като станеш 12 ще го погледнеш по друг начин.^^ Аз сега искам да минава колкото се може по-бавно, не искам да си ходя.:/ Толкова ми е хубаво едно такова, тотално игнорирам всякакви идиоти, които не ми харесват, карам си го едно такова лежерно и приятно и хубаво. Ох, не искам да си ходя!
Върнете се в началото Go down
Angie
Тотално Агресивен
Angie


Брой мнения : 318
Join date : 28.09.2008
Age : 30
Местожителство : Малкия свят на малките хора

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyПон Сеп 28, 2009 9:52 pm

Ако тая по химия още веднъж се опита да ме изпита просто защото ми злобее ще я замеря с нещо ...
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyПон Сеп 28, 2009 11:26 pm

Ааа, утре ще мога да ида, finally. Пропуснах само понеделника и ми беше яко гадно.
И да знам, че звуча като идиот, но наистина ми прави кеф даскалото тези последни 2 години. ;]

Иначе съм пропуснала входното по физика, но... другата седмица ще го правя.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Angie
Тотално Агресивен
Angie


Брой мнения : 318
Join date : 28.09.2008
Age : 30
Местожителство : Малкия свят на малките хора

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyВто Сеп 29, 2009 4:25 pm

Хванах 4.50 по немски и шестицата по психология компенсира това, дяволски доволна съм.
Утре обаче яко ще се пържа до три часа с блок три часа физика.
Не че днес не се пържих с четири часа математика, де...
Но пък последните два бяха изключително забавни. Smile
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
HelterSkelter
Тотално Агресивен
HelterSkelter


Брой мнения : 178
Join date : 22.09.2009
Age : 31

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyВто Сеп 29, 2009 8:08 pm

Утре ме чакат две невероятни входни - едно по превъзходния руски, което ще съдържа текст за слушане с разбиране, текст за четене с разбиране, граматика и едно красиво съчинение, в което ще описвам колко добре прекарах лятото на заточение в Измир (даже се римува със Сибир). И едно божествено входно по история ме очаква. Мда, нека да са по две на ден. Какво по-хубаво от това да имаш 2 или повече входни на ден?
А, и да не забравя да спомена, че днес имах 8 незабравими часа. Направо е прекрасно да знаеш, че на етажа е останал точно един клас, защото останалите класове имат по 7 часа. И този един клас с удоволствие се поти, докато пише по 500 думи в минута и слуша прекрасната разсъждения върху стихотворенията на Ботев.

Мисля позитивно!
Върнете се в началото Go down
http://4orapche.deviantart.com/
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyВто Сеп 29, 2009 11:09 pm

Ииимам 6 по литературааа! Slavena just kicked Botev's ass. (в добрия смисъл ест. ^^)
Е сега пак имам да пиша де и пак за Ботев, ноо ще пиша, щото колкото повече (6ци) - толкова повече! :Р
Знаете ли от кога не съм имала 6 по литература?! ЗНАЕТЕ ЛИ?!
АЗ СЪМ ПРОСТО НЕРЕАЛНА. ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyСря Сеп 30, 2009 5:51 pm

fizika na nemski sucks badly, shalyalyalyalya Училище любимо - Page 5 111837
wieso tuka nyama kirilizator? ^^ ili ima i az ne wijdam ö
Върнете се в началото Go down
HelterSkelter
Тотално Агресивен
HelterSkelter


Брой мнения : 178
Join date : 22.09.2009
Age : 31

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyПет Окт 02, 2009 7:59 pm

1 - Физика - няма скоро да се оправя с тази наука, не. Добре, че учителката е добра и не ни мъчи много ^^
2 - Английски - някои хора четоха, превеждаха и преразказваха, а аз тъпеех. Още сме на трети урок, а от скука съм изчела всички възможни текстове в учебника.
3,4 - Руски - върнаха ни входните. Имам 5, но не се гордея, защото и Коцето има толкова. Това не е никакво постижение :/
5 - БЕЛ - бях без домашно, но за щастие на учителката не й хрумна да ми напише двойка. Пък и темата беше ужасна, не можах да измисля нищо.
6 - Биология - Учихме разни генетични работи. И лудия звънец отново би по-рано, този път с 20 минути ;д та към 6:15 се изнесохме.
Върнете се в началото Go down
http://4orapche.deviantart.com/
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyСъб Окт 03, 2009 7:57 pm

Не знам къде попаднах, ама не завиждам на зайците, ние поне две години си поживяхме на свобода.
Ще ходим с пълна униформа. Това ме дразни неимоверно много, защото миналата година всички обещаваха, че ще трявба да носим по смао еидн задължителен елемент, ама нъц. Всеки ден със секретарската пола или панталона с ръб, иначе изхвърчаш. Човече, без дънки. I just can't imagine it. x.x
И всички учители за толкова озлобени о.О
Крещят за щяло и нещяло, замислям да си купя тапи за уши.
Иии общо взето е ужадно в училище и на мен почти мигновено ми се изпари цялото желание за учене'n'stuff.
Толкова строги правила, имам чувството, че сме с няколко века назад. Липсват ни решетки на прозорците и татуирани серийни номерца на китките и ще сме същински затворници.
Никак не ми харесва тая работа, ама никак.

Иначе, Наде, няма килиризатор. Трябва да видя как може да се сложи (:
Върнете се в началото Go down
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyСъб Окт 03, 2009 8:36 pm

Lunatic написа:
Всеки ден със секретарската пола или панталона с ръб, иначе изхвърчаш. Човече, без дънки. I just can't imagine it. x.x

Крещят за щяло и нещяло, замислям да си купя тапи за уши.
Иии общо взето е ужадно в училище и на мен почти мигновено ми се изпари цялото желание за учене'n'stuff.


Хм.. значи бих заложил на полата :Р

2. Ако ще си купуваш тапи направо убувай дънките xD

..ъъ желание за учене.. good girl.. Basketball bounce Laughing

Мда ..в университета също е трудно.. по цял ден кафета, някакъв ужас е :/
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyПон Окт 12, 2009 4:50 pm

Утре викат наще в даскало, а аз се връщам към преписването на полиноми..... >.<
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
HelterSkelter
Тотално Агресивен
HelterSkelter


Брой мнения : 178
Join date : 22.09.2009
Age : 31

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyЧет Ное 05, 2009 7:30 pm

В училището ми почти всички се надяват на грипна. Мноого добре ще ми дойде цяла седмица свобода (почти де, защото съм на уроци, но те не са гадни). Отсъстват около 40% от учениците, по 10-15 от всеки клас. Губи се смисъла от преподаването на уроци, когато половината клас го няма. Но все още чакаме тежката дума на директорката, която м/у другото ми е крайно антипатична. Току-що пък една приятелка ми съобщи, че се е разболяла от свински грип. Не вярвам да е толкова страшно, но не искам да прекарам една седмица лежейки и тъпчейки се с антибиотци, защото някой е решил, че сме твърде "елитни", за да си позволим ваканция.
Върнете се в началото Go down
http://4orapche.deviantart.com/
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyПет Ное 06, 2009 8:14 am

От днес сме във ваканция и чак на 16 сме на училище Smile
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyНед Дек 06, 2009 9:19 pm

Па-ра-ра-па-ра-ра-рам! *фанфари*
От утре официално започват двете ми седмици в ада.
Всяка седмица по две класни, няколко контролни и масови изпитвания. Lovely, isn't it?
И утре имам доклад по етика, и някак много се надявам класничка да е в настроение.
блах. единственото нещо, което ме държи е мисълта, че скоро започва ваканцията. мм (:
Върнете се в началото Go down
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyНед Дек 06, 2009 9:22 pm

Късмет, Миш Wink Аз ще се боря с микроикономика и две курсови работи (:
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyПон Дек 07, 2009 7:23 pm

А, как така имаш две класни в една седмица? Shocked Според наредбите, до колколто мисля и както е при нас повече от едно класно на седмица не може.
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyПон Дек 07, 2009 8:14 pm

Може по 2 както може и класно и контролно в един ден,но не е препоръчително ^^ Преподавателите си решават дали да ни улеснят малко живота :Р
И при мен тези 2 седмици ще са ад макар че ще имам само 2 класни,но ще са най-гадните :д Никога не съм писала коментар през живота си,но понеже давал 30 точки на матурата трябва от сега да се учим о.О бла,и ще изпитват масово.убиват ми коледния дух.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 EmptyПон Дек 07, 2009 8:25 pm

Inna. написа:
А, как така имаш две класни в една седмица? Shocked Според наредбите, до колколто мисля и както е при нас повече от едно класно на седмица не може.


това е правило на 150 години, което отдавна не се използва от друг, освен учените.
не искам да ми връщат работата по GK, сто процента ще имам 6 :/// (демек българското 2) то не ми и трябва, де, ама е гадно да получиш така оценка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Училище любимо - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Училище любимо
Върнете се в началото 
Страница 5 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Любимо радио?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: