Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 something wicked

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 33
Местожителство : scandinavia

something wicked - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   something wicked - Page 2 EmptyНед Юли 05, 2009 10:10 pm

пети юли
мууд - тъпо

човек тряя много да внимава какво си пожелава.

в периода на опити за потискане на депресия, един концерт винаги идва добре.
много, много, много по-добре идва изживяването на една мечта.
аз я изживях. изживях това, което сънувах от три години.
изживях блайнд гардиън!
за момент се разревах от радост..

както каза ханси кюрш
valhalla must be somewhere in bulgaria.
беше. за мен валхала е точно този момент, точно на това място. валхала е съчетание от хубави неща, валхала е моментът и мястото, и хората около теб, усещането и сбъдната мечта.

и сега пак ми е тъпо, пак съм тъжна и си мисля, че така ми се пада.
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 33
Местожителство : scandinavia

something wicked - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   something wicked - Page 2 EmptyПет Юли 17, 2009 9:50 pm

17.07.09
настроение - тъпо/разлигавено/нервно/разпльокано

изморена, горещо ми е, наливам се с ледена кока-кола, потя се, пак се наливам и пак се потя ... но спасителната мисъл е "УТРЕ НЕ СЪМ НА РАБОТА!!!"
ДААААААА

полагам титанични усилия да не се удавя в дните си
нещо често взе да ме хваща нещо подобно на депресия
пфах
и аз не знам точно
би трябвало да ми минава вече
макар че като се сетя все още съм страшно ядосана
тъп и болезнен номер, да призная..

а Цецо ме ухапа по врата.
Вени каза, че сега три дни ще се пържа в адски мъки и после ще се превърна в Цецо.
не знам дали е хубаво това :Д

горещо ми е.

цял ден ми се пие нескафе фрапе. бяло (не се смей, Ади). или студено кафе. като се прибрах, си купих три, мисля да ги изпия по някое време или да закусвам с тях.
хахахахахахаха

филмът не ще да се зарежда, мрън

върнах се в рокплейс
и прослушах пейн
не очаквах от себе си нито едно от двете
Laughing
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 33
Местожителство : scandinavia

something wicked - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   something wicked - Page 2 EmptyПет Юли 31, 2009 12:22 pm

31 юли
мууд - ААААААААААА КЕНТАВЪР!

по-добре да съм побъркана, отколкото сдухляк something wicked - Page 2 111837

Аня работи на мястото на Митето в онази зала и като съм в Трошево вече ше съм при Аняяяяяя, йеееее bounce
сдобих се с тениски на Елувейти и Муунсороу.. и мисля да си поръчам на Рокплейс.. да, на някои хора съм ядосана, някои не търпя, но, демит, какво щях да съм сега без Рокплейс? На първо място, самичка в буквалния смисъл, скучаеща и нито веднъж не къпала се в морето с дрехите Laughing Аха, това от 13ти юли, със Селена двете как нагазихме .. и естествено слънце нямаше, после няколко часа се занимавах основно със съхнене Laughing
сега ми е някво яко като се сетя <3

бтв, не се превърнах в Цецо Laughing

октомври месец на Аморфис? sure.

а догодина в Германия?
МНОГО ЯСНО cheers
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 33
Местожителство : scandinavia

something wicked - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   something wicked - Page 2 EmptyЧет Яну 14, 2010 8:52 pm

Мисля, че се отказвам. Тоест, почти сигурна съм, че се отказвам - да си търся жилище, да се скапвам от учене и от плащане на германски цени и да умра от студ. И да не сме заедно. Запътвам се към София и си стискам палци.

Купих си рокля за бала. Обикновено казвам "Душата ми изгоря", но тази рокля си заслужава да ми "изгори душата" за нея. Сега съм спокойна поне що се отнася до бала - щом имам рокля, съм свършила най-важното. Оттук нататък всичко.. абе, да си гледа работата something wicked - Page 2 111837 Щом е за ядене и пиене мога да си ида и по пижама, домашни чехли и с автобуса. Но за простотията ще се издокарам. Поне и след това ще си имам хубава рокля Basketball

Освен това мисля, че трябва да попиша тук отново. Разнообразието никога не е било лошо нещо, освен в .. някои житейски аспекти.
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 33
Местожителство : scandinavia

something wicked - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   something wicked - Page 2 EmptyВто Мар 16, 2010 8:47 pm

Абе защо продължавам да си пиля нервите сама, хем знам, че му има лесното, ама не. Мазохист и половина. Стига с това философстване, стига с тая сериозност, айде малко лиготии, че не издържам.

Остригах си косата преди известно време, страшно ми липсва дългата, но беше станала на пълна черга и трябваше. А, а щеше да е супер яко да съм си на предишната дължина, ама да е яка и мекичка както е сега. Ех.

Поръчах си супер яките обеци за супер тъпия бал, харесват ми сигурно повече и от роклята (ако е възможно).

А като ида в София ще си махна гейбука. Напук.

Изобщо тоя бал ми е много тъп, защо трябва да купувам 3483875647 нови неща за по 34875634875634 лева, които НЯМАМ. Убедена съм, че действителната цена на роклята ми беше поне три пъти по-ниска. Другото, кви са тия обеци за по 500 лева, кой идиот ще си ги купи и то за веднъж (не, няма да дам толкова). Оня ден смятах колко изкарва само един хотелите от един випуск, това са близо четиридесет хиляди за една вечер. И всички останали глупости, обувките и чантата задължително нови, костюмът за изпращането също, фотографите вземат по хиляда лева на клас. Изобщо, едно голямо правене на пари на наш гръб и по-скоро на гърба на семействата ни, дето спестяват от пари за хранене, за да ни облекат и да ни пратят на бал.
Може и да е имало смисъл едно време, дето в гимназия не е учил всеки, а далеч по-малко изобщо са завършвали. Сега.. просто нямам думи.

--

Unheilig - Sonnenaufgang
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
Sponsored content





something wicked - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   something wicked - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
something wicked
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Personal Creations :: Дневници-
Идете на: