Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Седем. ^^

Go down 
+12
Sugarbloodsucker
missjohnnysmoker
Luni4ka
Angie
Joker
~yellow~bunny~
Midnight sun
Fallen Angel
Lilly.
Nels
|Sun's.smile|
Lunatic
16 posters
АвторСъобщение
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Седем.  ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Седем. ^^   Седем.  ^^ EmptyПет Сеп 05, 2008 5:55 pm

Седем предмета, без които не можеш?
Седем думи, които употребяваш повече от един път на ден?
Седем песни, които можеш да слушаш до края на живота си?
Седем филма, които смяташ за велики?
Седем човека, които значат нещо за теб?
Седем дати в годината, които значат нещо за теб(празници, ала-бала)?
Седем любими места?
Седем места, които искаш да посетиш?
Седем неща, които смяташ да направиш?
Седем неща, с които се гордееш?
Седем интересни факта за теб?
и последно - опиши се със седем думи.


Enjoy!Седем.  ^^ A-tongue12
Върнете се в началото Go down
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Седем.  ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седем. ^^   Седем.  ^^ EmptyПет Сеп 05, 2008 7:03 pm

Седем предмета, без които не можеш? - ключове, пътна карта, Патрик,химикалка, книга, чипс, шоколад.
Седем думи, които употребяваш повече от един път на ден? - Здрасти Very Happy, кафе, бира Very Happy, компютър, Офф ,мамо;след малко.
Седем песни, които можеш да слушаш до края на живота си? - Smells like the teen spirit, Клетва, Спасение, Българският химн..., I just wanna live, Its my life, Dont worry B happy.
Седем филма, които смяташ за велики? - Като рицарите, Оркестър без име, Вчера, Властелинът, Междузвездни войни XD, Таралежите се раждат без бодли, Инспейтор гаджет
Laughing

Седем човека, които значат нещо за теб? - Катя, Мила, Джеси, Мели, Мих, Мимз, Миш.
Седем дати в годината, които значат нещо за теб(празници, ала-бала)? - 2ри Март - нашият ден на приятелството, 15 април - рдто на Катя, 23 август, 29 август, 7ми септември, 3ти март,.
Седем любими места? - Кенефа, Скай сити сентър, Силистра, Парка, Паметникът в Харманлий, Пловдив, Търново.
Седем места, които искаш да посетиш? - Париж, Виена, Берлин, Прага, Австралия, Русия, Япония.
Седем неща, които смяташ да направиш? - Да си хвана мъжко Very Happy, Да се срещна с някой хора... да почна да уча.... да стоя по - малко на компа, да стана по - уверена, да отида в чужбина, да уча в България.
Седем неща, с които се гордееш? - Сестра ми, Морското ми свичне, Компютъра, Мозъка XD, Приятелите, Апартамента, ъъ лигата ми.
Седем интересни факта за теб? - Аз съм дебил. Не мога да се карам с никой. Обожавам да споря. Обичам да дразня хората. Не обичам розово. Мразя понита. Везвъзвратно и безутешно обиам да гушкам хората :/
и последно - опиши се със седем думи. - луда, тъпа, смахната, извратена, ниска, безмозъчна идиотка.

Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

Седем.  ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седем. ^^   Седем.  ^^ EmptyПет Сеп 05, 2008 9:37 pm

Седем предмета, без които не можеш? - ключове, телефон, портмоне, календар, mp3-ка, фотоапарат, ластик
Седем думи, които употребяваш повече от един път на ден? - здрасти(здравей и такива производни), млъкни, Димитре, здрач, Робърт, песен, дск
Седем песни, които можеш да слушаш до края на живота си? - "It's My Life", "Bring Me To Life", "Обсебен", "Vacation", "One &Only", "Misery Business", "Time To Dance"
Седем филма, които смяташ за велики? - "Приятели", "Титаник", "Незабравимата", "Гордост и предразсъдъци", "ВнП", "10 неща, които мразя в теб", "Шесто чувство"
Седем човека, които значат нещо за теб? - дядо ми, класната от 8-ми клас, Катя, Нели, майка, татко, брат ми

Седем дати в годината, които значат нещо за теб(празници, ала-бала)? - 31 януари, 26 декември, 1 юни, 10 октомври, 25 април, 8 май, 7 юли
Седем любими места? - перваза на класната стая, дворът на село, парка, чаршията на Велико Търново, Трявна, леглото, морската градина в Бургас
Седем места, които искаш да посетиш? - Ирландия, Сиатъл, Антарктида, Лондон, Берлин, Канада, Екватора
Седем неща, които смяташ да направиш? - да завърша училище, да следвам нещо, да ида на местата, на които искам, да стана абсолютно независима, да си намеря свестен мъж, да се науча да работя по-кадърно с фотошоп, да чета много книги
Седем неща, с които се гордееш? - това, че влязох в немската, че бях 36 по успех, че успях да излекувам брат ми от гнойна ангина сама, че преживях първата година в гимназията с постоянното пътуване, ще успях да се отърся от депресията, ще си инсталирах сама игра с крак, че "зарибявам" приятелките си до полуда по нещо.

Седем интересни факта за теб? - мразя жълто. имам гадже, с което на практика никога не сме "ходили" и никога не сме скъсали. обичам немския. обичам да мачкам брат ми "от любов". обожавам синьо. когато ми хареса нещо, започвам много да си "зарибявам" по него и не мога да се спра. обичам пейзажът с едно дърво към пътя за село.
и последно - опиши се със седем думи. - шут. досада. маниачка. синьо. хаос. музика. ниска.
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Седем.  ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седем. ^^   Седем.  ^^ EmptyСъб Сеп 06, 2008 12:35 am

Седем предмета, без които не можеш? pc ; gsm ; ключове ; книга ; моливи/листи ; натурален шоколад ; портмоне

Седем думи, които употребяваш повече от един път на ден?да ; не ;не знам xD ; искам ; добре ; няма ; музика ^^

Седем песни, които можеш да слушаш до края на живота си?Bon Jovi - Always ; LeAnn Rimes - Can`t fight the moonlight ; Sonata Arctica - Mary Lou[acoustic version] ; Jimmy eat world - Dizzy ; Coldplay - Viva la vida ; Coldplay - Lost [acoustic version] ; Bosson - One in a milion

Седем филма, които смяташ за велики?Красив ум [!] ; Изкуплението Шоушенк ; Престиж ; Американски прелести ; 10 неща,които мразя у теб ; Отблизо ; Хубава жена

Седем човека, които значат нещо за теб?Майка ми ; баща ми ; сестра ми ; баба ми ; Ани ; Калоян ; Поли.. има още,но.. :\

Седем дати в годината, които значат нещо за теб(празници, ала-бала)?
Коледа *усмихва се до уши* ; 12.01 ; 02.12 ; 10.03 ; 17.09 ; 25.11 ; 22.09


Седем любими места?В леглото ; На Майка България ; Училище [убийте ме?] ; Несебър ; На плажа ; Кафето в парка <3 ; Където и да е с хората,които обичам

Седем места, които искаш да посетиш?Лондон ; Берлин ; Венеция ; Амстердам ; Париж ; Москва ; Пекин

Седем неща, които смяташ да направиш?Да следвам нещо..в чужбина ; да създам семейство[май отидох доста напред в бъдещето..]; да постигна това ; което желая ; да прекарам възможно най-много време с хората,които обичам ; да купонясвам като за последно[тук не може да се мине без текила ;P] ; да прочета всичко,което съм си набелязала,но все не ми остава време ; да стана принцеса :]

Седем неща, с които се гордееш?Станахме първи на националното състезание ^^ ; конкурсът за рисунка за освобождението ^^ ; семейство ми ; манията ми на тема кино xD ; намерих истински приятели ^^ ; въпреки всичко още съм себе си (:

Седем интересни факта за теб?Мразя червено ; ягоди също ; обожавам летните бури (: ; обичам пингвини и жаби ;? ; мога да гледам Анатомията на Грей до припадък ; Натуралният шоколад ми е слабост ; пия чая с мляко

и последно - опиши се със седем думи. 15 годишно същество,което е влюбено в живота. ^^ [8 са,но айде сега xD]
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Седем.  ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седем. ^^   Седем.  ^^ EmptyПон Сеп 08, 2008 8:07 pm

Седем предмета, без които не можеш?
Телефон, пари, лак за коса, преса за коса, молив за очи, пинсета, пила за нокти, компютър
Седем думи, които употребяваш повече от един път на ден?
Мамка му, животът е гаден, животът е хубаааав, адй ес мен до лавка, айде на кафе, айде до тоалетната, слънцето ме радвааа /ако навън има дъждовни облаци е особено готино/, Матю е п р е к р а с е н, що мълчите бе, говорете.
Седем песни, които можеш да слушаш до края на живота си?
Baby one more time, Untouched, Beautiful, If you seek Amy, Ultraviolet, Smile for me, How to save a life
Седем филма, които смяташ за велики?
Сиурно не са толкова..
Титаник, Хитман, Ангъс, прашки и целвку с език, Сам вкъщи, Графинята, друго не се сещам, не обичам да гледам хилми.
Седем човека, които значат нещо за теб?
Маринела, Жоро, Невс, Додо, Найден, аз xD..
Седем дати в годината, които значат нещо за теб(празници, ала-бала)?
Нямам такива.
Седем любими места?
На Кинг, у нас, по кафетата xD, на морето...
Седем места, които искаш да посетиш?
Венеция, Ница, Милано, Париж, Лион, Монако, Лондон
Седем неща, които смяташ да направиш?
Да завърша право, да отида във Париж, да кажа на някои хора какво мисля за тях, да си изкарам хубава оценка на изпита по английски, да учасеризно, да се науча да си тупирам много трайно косата.. xahxahxha..
Седем неща, с които се гордееш?
стипендиите, приятелите, косата, миглите, тва, че имам мозък, който понякога се превръща в газ, без грам покритие.., омг, тва не е за гордост
Седем интересни факта за теб?
Патка съм. Развей прах съм. Обожава сини очи. И розови тениски. Много съм наивна. И лесно прощавам. Но съм адския инат. Може да не съм права, но никога не греша. Кажа ли, че бялото е черно, то означава, че бялото е черно.
и последно - опиши се със седем думи.
Наивна, приказлива, любопитна, шантава, забавна, депресирана /много често/, суетна..

голям едит падна.


Последната промяна е направена от Fallen Angel на Вто Мар 23, 2010 9:15 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 33
Местожителство : scandinavia

Седем.  ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седем. ^^   Седем.  ^^ EmptyПон Сеп 08, 2008 8:28 pm

Седем предмета, без които не можеш?
-мп3плеър, фотоапарат, ключове, нож, лекарството за астмата, кибрит, телефон
Седем думи, които употребяваш повече от един път на ден?
-'човек', 'идиот', 'мълчи', 'чакай', 'водка', 'брутално', 'фински'
Седем песни, които можеш да слушаш до края на живота си?
-Ъх.. Norther-Frozen angel; Iced earth - Watching over me; A perfect Circle - Passive; Apocalyptica - Peace; Slayer - Angel of Death; Ensiferum - Lai Lai Hei; Nightwish - Last of the wilds
Седем филма, които смяташ за велики?
-Dead poets` society, Mongol, Between strangers, The sixth sense, Resident Evil, Fight club, Gladiator
Седем човека, които значат нещо за теб?
-Хайл, Ад, Рин, Проскубания лъв, Тома, Йо, Обекта с главното О
Седем дати в годината, които значат нещо за теб(празници, ала-бала)?
-Нова година, 6 декември ( Laughing ), 2 август, рождения ми ден, 14 февруари, пролетното равноденствие, есенното равноденствие
Седем любими места?
-ДКС, морската, пейките на игрището зад даскало, Виена I love you , северния плаж, пътечката през парка до даскало, Айсризенвелт
Седем места, които искаш да посетиш?
-Хелзинки, Рим, Стоунхендж, Рованиеми, Норвегия, Копенхаген, Нойшванщайн
Седем неща, които смяташ да направиш?
-ще си махна очилата, ще следвам скандинавистика, ще емигрирам, ще се науча да ловя риба най-сетне, ще отслабна, ще ида на Tuska open air, ще празнувам Миднайт сън на открито ^^^^
Седем неща, с които се гордееш?
-човек с мнение съм, не влизам в стереотип, чета книги, не следвам модни течения, не съм евтино к***е, не ме плаши блек метълът, подарих си билета от Слеър ^^^^
Седем интересни факта за теб?
-хах...тренирах волейбол, паганоатеист съм, харесвам поезията на Хайне, обичам немския език, обичам да ходя с по 237546846 гривни, таратор мастър съм, обичам излъчването, което дългата коса придава на рокерите <3
и последно - опиши се със седем думи.
-Something Wicked This Way Trully Will Come Twisted Evil Laughing
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
~yellow~bunny~
Пасивен-Агресивен
~yellow~bunny~


Брой мнения : 350
Join date : 05.09.2008
Age : 29

Седем.  ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седем. ^^   Седем.  ^^ EmptyПон Сеп 08, 2008 8:40 pm

Седем предмета, без които не можеш? комп, нет (!!!), книги, телевизия, парфюм Laughing, плушеното ми меченцее, дрехи(няма да ставаме нодисти все пак)
Седем думи, които употребяваш повече от един път на ден? По дяволите!, Твойта кожа, Дебела съм!, А?, Искам!, Трябва!(ако искам не по помогне), Обичам Ед!
(тва май са седем израза, но нищо)

Седем песни, които можеш да слушаш до края на живота си? Nemo\Nightwish\, Gone with the sin\H.I.M.\, Funeral of hearts\H.I.M.\, Join me\H.I.M.\, It`s my life\Bon Jovi\, Not like other girl\The rasmus\, Детство мое :lol!:
Седем филма, които смяташ за велики? Карибски пирати, Титаник, Дъ дарк найф, Приятели, Женени с деца, 10 неща, които мразя в теб, Незабравимата
Седем човека, които значат нещо за теб? Мимето, Ани, Крис, Ники, Миленка, мама, тати(хих)
Седем дати в годината, които значат нещо за теб(празници, ала-бала)? 10.08, 15.09(пфу), 21.12, 03.03, 17.06, 08.01, 23.01
Седем любими места? пред компа, пред ТВ-то, в Бургас, на село, даскало, кръста, плажа
Седем места, които искаш да посетиш? САЩ, Канада, Франция, Англия, Египет, Варна, София
Седем неща, които смяташ да направиш?
1.да се появя по телевизията
2.да скоча в бънджи
3.да следвам медицина
4.да съсипя поне един човешки живот Very Happy
5.да стъпя на Луната
6.да срещна моя Едуард(тоест любовта на живота ти)
7.да видя Торнадо наживо
^^^най-вероятно и това ще е последното нещо, което ще направя в живота си Rolling Eyes

Седем неща, с които се гордееш? с държавата си, с града си, с даскалото си, с опита си да напиша книга, неутолимото желание да чета, с приятелите си, с любовта си към изброените неща
Седем интересни факта за теб? За лудница съм, заклета Хари Потър фенка, луда съм, сънувам най-шантавите неща, които можете да си представите...луда съм, обожавам морето...иии ЛУДА СЪМ!
и последно - опиши се със седем думи. Шантава, нахална, луда, оптимистична, винаги усмихната, психо ЛЪВИЦА! етц Very Happy
Върнете се в началото Go down
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Седем.  ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седем. ^^   Седем.  ^^ EmptyВто Сеп 30, 2008 11:20 am

Седем предмета, без които не можеш? - самолетчето, memory keeper-а и тефтера.
Седем думи, които употребяваш повече от един път на ден? - "да", "не".
Седем песни, които можеш да слушаш до края на живота си? - ~
Седем филма, които смяташ за велики? - "Жега", "Красив ум", "Добрият, лошият и злият", "Защо тъгува Гилбърт Грейп", "Изкуплението Шоушенк", "P.S. I Love You", "Фантомът от Операта" + лайк, още един милион?
Седем човека, които значат нещо за теб? - разни хора.
Седем дати в годината, които значат нещо за теб(празници, ала-бала)? - 16ти Януари - рожденият ми ден. 22 Февруари, 4 Септември. 13ти Април, 12ти Ноември. 21 Септември.
Седем любими места? - едно мостче на село.
Седем места, които искаш да посетиш? - не съм ги определила.
Седем неща, които смяташ да направиш? - да продължа да си губя времето с глупости?
Седем неща, с които се гордееш? - със себе си.
Седем интересни факта за теб? - смятам манипулацията за изкуство. меня си настроенията и мнението за хората на 180 градуса. едно от любимите ми занимания е заяждането и изкарването на някого извън нерви. 99% от времето вътрешно съм спокойна, макар че показвам друго. обичам да се изказвам остро, за да бъркам на хората в здравето :] не обичам месо. смятам, че хората заслужават да живеят по - малко от което и да е животно.
последно - опиши се със седем думи. - надя, елвис, жокер, джо, роршах, славчо пеев, джони, били, заки. [прякори + името ми, лайк, за който не е схванал.]


Последната промяна е направена от Joker на Сря Май 06, 2009 6:07 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
Angie
Тотално Агресивен
Angie


Брой мнения : 318
Join date : 28.09.2008
Age : 30
Местожителство : Малкия свят на малките хора

Седем.  ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седем. ^^   Седем.  ^^ EmptyВто Сеп 30, 2008 8:46 pm

якуу

☻Седем предмета, без които не можеш? Книга, МР3, скицник, таблет, Саша, Моко, часовник
☻Седем думи, които употребяваш повече от един път на ден? "Айде бе" "верно ли?" "Йонооооо" " Вальоооо, кретен такъв" "Ела ми сега" "Обичам" "близнаци"
☻Седем песни, които можеш да слушаш до края на живота си? Guns N Roses - One In A Million, The Cure - Why Can't I Be You, Bon Jovi - I am, Caleb Kane - Once, Roxette - Perfect Day, Pigstar - Kimi=Hana, Counting Crows - Accidentaly In Love
☻Седем филма, които смяташ за велики? A Beautiful Mind, Pretty Woman, What's Eating Gilbert Grape, Down With Love, Moulin Rouge, Hair, Chicago
☻Седем човека, които значат нещо за теб? Майка ми, баща ми, брат ми, Лю, Надя, Вики, Валентин
☻ Седем дати в годината, които значат нещо за теб(празници, ала-бала)? 15.09 , 10.02, 4.10, 16.01 , 17.01, 8.08 , 08.09
☻ Седем любими места? Лобната скала на Царевец, Марно поле, Спортната зала, Помощната къщичка на ПМГ, Люлките, Пощата, вкъщи
☻Седем места, които искаш да посетиш? Париж, Кайро, Токио, Букурещ, Трансилвания, Влашко, Инстанбул
☻Седем неща, които смяташ да направиш? да стана архитект ; да си донауча английския ; и немския ; да взема стипендия ; да се влюбя истински ; да си имам семейство ; да си намеря достатъчно добра кариера
☻Седем неща, с които се гордееш? не мисля, че има такива. Може би факта, че успях да вляза в ПМГ, с друго не се гордея кой знае колко.
☻Седем интересни факта за теб? Страшна злобарка съм и когато ми прикипи мога да си го изкарам на всички навсякъде ; Мразя животните. ВСЯКАКВИ животни. Не понасям нито котки нито кучета нито хамстери нито каквото и да било. ; Имам четири тетрадки малък формат запълнени със всякакви разкази. Отделно от тях и 15-16 уърд файла на компа си включително и книгата ми. Мда личи си кой е сбъркан от малък. Написах първия си разказ на 10 сиреч преди 4 години. ; Обожавам да чета книги, това е едно от двете неща без които наистина не мога в тоя живот ; Имам брат, който е на 4 години и понякога ме вбесява, но го обичам повече от света. ; Имах приятел, с който скъсах преди месеци, но се разделихме като приятели и продължаваме да сме такива. ; Обичам да прегръщам, да ме прегръщат, да целувам, да ме целуват.
☻последно - опиши се със седем думи. романтична музикална злобна иронична невзрачна и досадна реалистка.
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Luni4ka
Агресивен
Luni4ka


Брой мнения : 62
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : Lazy Town

Седем.  ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седем. ^^   Седем.  ^^ EmptyПон Яну 19, 2009 12:33 am

Седем предмета, без които не можеш?
Телефон, телевизор, комп, климатик, мойта си любов, мама, котките ми (:
Седем думи, които употребяваш повече от един път на ден?
Пате, обичам те, искам, дай ми, добър ден, довиждане, мам*а му (:
Седем песни, които можеш да слушаш до края на живота си?
~Sasha - I feel Lonely, ~ Beatles - Run for your life, ~ Дони и Нети - Този филм, ~ Jet - Look what you`ve done, ~ Groove Coverage - 7 years & 50 days, ~ Roxette - Fading like a flower, ~ Roxette - You can`t put you`re arms around what`s already gone
Седем филма, които смяташ за велики?
Сибириада, Жега, Сибирският бръснар, Краив ум, Белязаният, Кръсникът, Мач Пойнт
Седем човека, които значат нещо за теб?
Мойто пате, Мама. Няма да ги докарам до 7.
Седем дати в годината, които значат нещо за теб(празници, ала-бала)?
10 февруари, 29 май, 13 юни, 31 юли, 1 юни, 23 май, 25 декември
Седем любими места?
у нас, у патето, в училище, на кино, на изложба, на театър, в леглото
Седем места, които искаш да посетиш?
Ирландия, Англия, Русия, Монако, Дания, Франция, Италия
Седем неща, които смяташ да направиш?
Да си удължа косата, да спинкам след малко, да утре да ида на време на даскало (като никога), да ям пържени филийки, да стана известна, да се науча да говоря китайски, да се запиша на танци
Седем неща, с които се гордееш?
Гордея се с хората, които познавам.
Седем интересни факта за теб?
постоянно си сменям мнението, обичам да си пея, обичам да споря, обичам сладолед, обичам да дразня хората, понякога анрочно се правя на тъжна, хиля се адски силнооо (:
и последно - опиши се със седем думи.
русо, малко, синеоко, диво, невъзможно, нахално, лазещо по нервите момиченце pig
Върнете се в началото Go down
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Седем.  ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седем. ^^   Седем.  ^^ EmptyНед Фев 01, 2009 8:04 pm

Седем предмета, без които не можеш?
Телефон, запалка, пари, ключове, компютър, гримове, бижута
Седем думи, които употребяваш повече от един път на ден?
кафе, искам, идиот, ще пукна, обичам, "i kill you", "i hate you"
Седем песни, които можеш да слушаш до края на живота си?
Avril Lavigne - My happy ending ; Nickelback - How you remind me ; Stick Insect - Следа ; Yoko - Demo ; Imp - Зелено ; Gilzata - Обичам те ; 3 doors down - When I'm Gone
Седем филма, които смяташ за велики?
"Cruel Intentions" ; "Girl, Interupted" ; "8 Mile" ; "Requiem for a Dream" ; "Interview with Vampire" ; "London" ; "Titanic"
Седем човека, които значат нещо за теб?
Плам, Криска, Гилзата, Миро, Све, майка ми и баща ми
Седем дати в годината, които значат нещо за теб(празници, ала-бала)?
29.03, 31.12, 05.01, 10.10, 01.09.2007 год., 06.08.2004 год.
Седем любими места?
Вкъщи, Галактика (-.-), Дружба, Кайлъка, Панорамата, Заимов, 9та (Цар Самуил)
Седем места, които искаш да посетиш?
Холандия, Париж, Англия, Димитровград, Антарктика, Ню Йорк, Япония
Седем неща, които смяташ да направиш?
1. Да уча в Англия 2. Да заживея в София 3. Да отворя заведение в Плевен 4. Да имам деца 5. Да скоча с бънджи 6. Да запиша песен 7. Да съм щастлива
Седем неща, с които се гордееш?
способността ми да обичам вечно; вкуса ми за музика; упоритостта ми; винаги оцелявам; промяната, за която съм допринесла в няколко чужди живота; че съм истинска; семейството ми
Седем интересни факта за теб?
Пуша като комин. Винаги се тъпча със бонбони/шоколад. Имах булимия. Не мога без интернет. Пуша трева. Взимала (мин. време) съм наркотици. Не мога да живея без музика.
и последно - опиши се със седем думи.
любопитна, упорита, различна, самостоятелна, притеснителна, амбициозна, влюбена
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Sugarbloodsucker
Агресивен
Sugarbloodsucker


Брой мнения : 36
Join date : 26.04.2009
Местожителство : on top of the world

Седем.  ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седем. ^^   Седем.  ^^ EmptyНед Май 03, 2009 8:19 pm

...


Последната промяна е направена от Sugarbloodsucker на Съб Юли 30, 2011 6:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://allanimes.forumotion.com/forum.htm
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Седем.  ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седем. ^^   Седем.  ^^ EmptyНед Май 03, 2009 9:11 pm

Седем предмета, без които не можеш?

1. Фотоапарат
2. Китара
3. Плейър
4. Книга
5. Компютър
6. Телефон
7. Телевизор

Седем думи, които употребяваш повече от един път на ден?

1. "Смятай"
2. "Малее"
3. "Хайдее"
4. "Значи"
5. "Няма"
6. "Винаги"
7. "Защо"

Седем песни, които можеш да слушаш до края на живота си?

1. Metallica - Nothing else matters
2. Metallica - Unforgiven III
3. Megadeth - A tout le monde
4. Deep purple - Sometimes I feel like screaming
5. Bon Jovi - My guitar lies bleeding in my arms
6. VAST - My tv and you
7. Rainbow - Rainbow eyes

Седем филма, които смяташ за велики?

1. Pulp fiction
2. Lord of the rings
3. Bram Stoker's Dracula
4. The prestige
5. The curious case of Benjamin Button
6. Stardust
7. Kingdom of heaven

Седем човека, които значат нещо за теб?

хм..
1. Майка ми
2. Баща ми
3. Брат ми
4. Радо - най-добрият ми приятел, вече 5 години
5. Баба ми Невена
6. Дядо ми Емил
7. Дядо ми Кольо

Седем дати в годината, които значат нещо за теб(празници, ала-бала)?

1. 27 май - рожденият ми ден
2. 25 декември - Коледа
3. Великден
4. 3 март !!!
5. 24 май !!!
6. 31 декември - Нова година
7. 24 декември - Бъдни вечер

Седем любими места?

1. Каварна - Рок столицата!
2. Бойка - селото на баба и дядо
3. Долно Камарци - селото на другите ми баба и дядо
4. Кеят в Русе - страхотно място, невероятна гледка
5. Кошов - имаме къща там, на много красиво място е
6. Математическата гимназия в Русе - голяма част от живота си прекарах там
7. Варна - най-любимият ми град в България, след Русе

Седем места, които искаш да посетиш?

1. Рим, Италия
2. Лондон, Англия,
3. Китай (целият искам да го обиколя)
4. Еверест!
5. Лос Анджелис
6. Париж, Франция
7. Будапеща, Унгария

Седем неща, които смяташ да направиш?

1. Да ида отново на концерт на Металика
2. Отново да имам рок група
3. Отново да свирим на голям стадион
4. Да издам албум
5. Да стана по-добър фотограф
6. Да се оженя
7. Да имам деца

Седем неща, с които се гордееш?


1. Мога да готвя !
2. На предварителният изпит за икономическия университет във Варна изкарах 5.50 преди няколко седмици
3. Имам FCE (First Certificate in English)
4. С родителите си, че ме търпят толкова време (:
5. С брат ми, че ме подкрепя във всичко
6. С упоритостта си
7. С лоялността си (:

Седем интересни факта за теб?

1. Мога да готвя
2. Пиша стихове
3. Пиша проза
4. Свиря на китара от 5 години
5. Обожавам да карам колело
6. Киноман съм (правя си каталог и съм изгледал над 3600 филма вече ..)
7. Добър билкар и гъбар съм, много ги разбирам (:

и последно - опиши се със седем думи.


Приятел, весел, музикален, чувствителен, разсеян, непохватен, шашав

Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
Maggie
Агресивен
Maggie


Брой мнения : 38
Join date : 02.05.2009
Age : 29

Седем.  ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седем. ^^   Седем.  ^^ EmptyНед Май 03, 2009 9:46 pm

Седем предмета, без които не можеш? - компютър(това се брои за предмет нали xD), чанта, мп3ка, телефон, фотоапарат, книга, телевизор.
Седем думи, които употребяваш повече от един път на ден? - такова, нищо, еми, какво, така ли?, защо, как така
Седем песни, които можеш да слушаш до края на живота си? - е те сега ме закопахте Rolling Eyes
- KAT-TUN - LIPS
- Trading Yesterday - Love Song Requiem
- Darko Ilievski - Boze, cuvaj ja od zlo (обожавам тази песен в изпълнение на Дарко ^^)
- Paramore - Misery Business
- The Veronicas - Everything I'm not
- Eve 6 - Think Twice
- Ai Otsuka - Planetarium
и още много, много. но чак до края на живота ми не знам, сигурно ще ми омръзнат Rolling Eyes

Седем филма, които смяташ за велики? - Ох, седем са прекалено много 0.0 не съм такава киноманка. добре де:
Meet Joe Black, Pretty Woman, Titanic.
съкратих ги малко xD

Седем човека, които значат нещо за теб? - Майка ми, баща ми, сестра ми, бабите ми... цялата рода направо. и приятелите ми. ох, горе съкратих, тук малко ще превиша седем xD
Седем дати в годината, които значат нещо за теб(празници, ала-бала)? -9ти август (РД-то ^^), Коледа, Великден, Нова Година, 16ти февруари, 1ви май, 4ти декември.
Седем любими места? - стаята ми, градската градина, Бачиново, градината ни, второ, и всякакви пейки, където и да са.
Седем места, които искаш да посетиш? - Токио, Париж, Холивуд.
Седем неща, които смяташ да направиш? - да науча японски, да изкарам една яка абитуриентска, да занеса фотоапарата в даскало в четвъртък, да отида в Токио, да измоля класната за екскурзия ^^
Седем неща, с които се гордееш? гордея се със семейството ми, влезнах втора по бал в езиковата.
Седем интересни факта за теб? Понякога съм голям егоист и наранявам хората, които обичам. Откакто една мишка влезна у нас, имам фобия от мишки. Като бях малка си треснах главата в печката на баба ми и още имам белег на челото. Нашите са разведени. Косата ми е къдрава, но я изправям нарочно. Преди да заспя, трябва да се въртя известно време. Бях фенка на Уич.
и последно - опиши се със седем думи. - горделива, импулсивна, егоист до известна степен, упорита, весела, щастлива, привързвам се бързо.
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Седем.  ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седем. ^^   Седем.  ^^ EmptyВто Май 05, 2009 8:53 pm

айде и аз Very Happy
Седем предмета, без които не можеш?
# фотоапарат
# компютър + нет
# книги
# кино. (да, знам, не е предмет, ама Very Happy)
# телефон
# раница
# молив ^^
Седем думи, които употребяваш повече от един път на ден?
# ихаааааа
# оле
# у-ля-ля
# ъ
# таковата
# след малко
# xD
Седем песни, които можеш да слушаш до края на живота си?
# The Kills - Sour Cherry
Cheap and Cheerful
# Guns'n'Roses - Rocket Queen 14 years
# Placebo - Blind Sleeping with Ghosts
# Muse - Feeling Good Butterflies & Hurricans
# Nirvana - Dumb You Know You're Right
# Gorillaz - 19-2000 Feel Good Inc.
# Sting - Shape of my heart *cheater xD*
Седем филма, които смяташ за велики?
# Across the universe
# Watchmen
# Cashback
# Into the Wild
# Fight Club
# Girl, Interupted
# Moulin Rouge
Седем човека, които значат нещо за теб?
# mah Grunges (a.k.a. Joux, Rose & Ninsey <3)
# семейство ..
# Тери :]
# ДОДО ♥
# стига толкоз ;D
Седем дати в годината, които значат нещо за теб(празници, ала-бала)?
# 16 декември
# 1 юни :]
Седем любими места?
# стаята ми
# поляната с трева в задния двор <3
# даскало ^_^
# кино. няма значение какво, кино да е xD
# МОРЕ
# горските пътечки над Гурково :]
# театър
Седем места, които искаш да посетиш?
# Работата е там, че не са седем. Някой ден ще си направя околосветско пътешествие, ще видите. :]
Седем неща, които смяташ да направиш?
# пътешествието ^^
# да завърша успешно :]
# да запазя приятелите си
# да открия нови
# someone to love :]
# да си до изработя mp3-то xD
# малка спретната къщурка на брега на морето.
Седем неща, с които се гордееш?
# снимките си :]
Седем интересни факта за теб?
# Мога да ям ориз в промишлени количества. xD
# същото се отнася и за лучените кръгчета xD
# не понасям косми в банята.
# обожавам да пътувам :]
# постоянно тъпча нещо xD
# аз съм от онези хора с болни мозъци, които могат да въртят една и съща песен седмици наред. Very Happy
# обожавам оранжево. и филми за супергерои. xD
и последно - опиши се със седем думи.
мишка?


Последната промяна е направена от Flying Mouse на Сря Май 06, 2009 9:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Brutality.
Агресивен
Brutality.


Брой мнения : 29
Join date : 06.05.2009

Седем.  ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седем. ^^   Седем.  ^^ EmptyСря Май 06, 2009 1:14 pm

Седем предмета, без които не можеш? - четка за коса, мобилен телефон, компютър, лична карта, книга, МР3-плеър, чантичка с тоалетни принадлежности. :р
Седем думи, които употребяваш повече от един път на ден? - о, това е интересно... не знам, като се замисля. о.0 'защо', 'как', 'кога', 'искам', 'бля', 'значи...', 'ами...'
Седем песни, които можеш да слушаш до края на живота си? - това е доста относително. ама да кажем, че към настоящия момент са тези:
'Slit Wrist Theory' - 36 Crazyfists
'Blaze of Glory' - Bon Jovi
'Gone Away' - Cold
'Rose of Sharyn' - Killswitch Engage
'Daydreaming' - Massive Attack
'To The Moon & Back' - Savage Garden
'20 years' - Placebo
Седем филма, които смяташ за велики? - и това е като с песните. xD
'El Maquinista'
'The Jacket'
'The Pianist'
'American History X'
'The Butterfly Effect'
'Requiem For a Dream'
'Eurotrip'
Седем човека, които значат нещо за теб? - това ще го запазя за себе си. :р
Седем дати в годината, които значат нещо за теб(празници, ала-бала)? - 25.12., 14.02., 01.03., 08.03., 18.05., 29.07., 08.11.
Седем любими места? - кея, леглото, Велико Търново, на планина... хъм, абе, всички места, където са любимите ми хора.
Седем места, които искаш да посетиш? - Норвегия, Финландия, Аляска, Китай, Италия, Бразилия, Канада
Седем неща, които смяташ да направиш? - това също ще го запазя за себе си. :р
Седем неща, с които се гордееш? - името, семейството и националността ми, способността ми да изнервям хората, ъмм... умението ми да създавам 'от нищо нещо', това, че съм емоционална личност, макар невинаги да ми личи... и ината ми. :р
Седем интересни факта за теб? - аз не съм интересна личност. :р
страх ме е от паяци.
към днешна дата съм от най-големите противници на чалга-културата в България, но до 9-годишната си възраст и аз слушах този стил музика. мда.
фотографското ми вдъхновение си има име. казва се Катарина.
обичам да мия чинии, но не си го признавам, за да не ме карат да го върша постоянно.
същото се отнася и за чистенето из нас.
от 10-годишна съм в компания на хора, които са с 4+ години по-големи от мен.
майка ми е най-добрата ми приятелка. дори често предпочитам да изляза на кафе с нея, отколкото с някой на моята възраст.
и последно - опиши се със седем думи. - това не го мога. наистина - опитах няколко пъти, но се скъсах да трия. :ь
Върнете се в началото Go down
=] ЗлосТър`
Пасивен
=] ЗлосТър`


Брой мнения : 6
Join date : 11.05.2009
Age : 28
Местожителство : Sofia

Седем.  ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седем. ^^   Седем.  ^^ EmptyСря Май 13, 2009 8:34 pm

Седем предмета, без които не можеш?-телефон, раница, фотоапарат, гребен/четка за коса, книги, компютър, легло.
Седем думи, които употребяваш повече от един път на ден?- какво, моля, искам, защо, къде е, Теа, мамооооо.
Седем песни, които можеш да слушаш до края на живота си?- Не са седем, по-малко са: химна, Savage garden-To the moon and back, Metallica-Nothing else matter, Guns`n`roses-Don`t cry, Bon Jovi-Always.
Седем филма, които смяташ за велики?-Не мога да изброя, като цяло не съм киноман и нямам любими филми. Всичко е относително.

Седем човека, които значат нещо за теб?- Родителите, 2-те двойки баби и дядовци, 14-те братовчеда и все още не родения 15-ти такъв, Диди, други роднини. еее тука станаха много, но какво да направя...
Седем дати в годината, които значат нещо за теб(празници, ала-бала)? 19.01, 07.09, 30.04, 23.07, 14.09, 21.05, 01.06.
Седем любими места?-Вкъщи, в Монтана, на село, в Пловдив, на летището, на море ...
Седем места, които искаш да посетиш?-Много повече от 7 са.
Седем неща, които смяташ да направиш? - да скоча с парашут, да купя на дядо самолет, да завърша университет, да науча поне 3 езика, да си купя малка къща, да имам деца, да обиколя света.
Седем неща, с които се гордееш?- ~със семейството ми, ~с националния отбор по волейбол, ~с дядо ми, ~с родината ми, ~ хладнокръвието ми, ~усмивката ми, ~с многото книги, които съм прочела.
Седем интересни факта за теб?- ~Тръгнала съм на училище на 6, ~обожавам волейбола, ~ имам много белези по тялото, ~ не съм общителна, не обичам да се запознавам с нови хора, не ходя по форумни срещи, ~ не съм от хората които ходят постоянно със слушалки в ушите и музиката не е важна част от живота ми, ~ чета завита с одеално, на светлината на мобилния ми телефон в 3 през нощта, ~ мразя птици
и последно - опиши се със седем думи-детенце, отговорна, спокойна, обичливко, поспалива, летяща, четяща
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Седем.  ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седем. ^^   Седем.  ^^ Empty

Върнете се в началото Go down
 
Седем. ^^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: