Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Aloha! [*Enterprise*]

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
*Enterprise*
Агресивен
*Enterprise*


Брой мнения : 46
Join date : 25.01.2010
Age : 33
Местожителство : East of Eden

Aloha! [*Enterprise*] Empty
ПисанеЗаглавие: Aloha! [*Enterprise*]   Aloha! [*Enterprise*] EmptyНед Фев 07, 2010 11:07 am

Здравейте! ^^
аз съм Тереза, от Стара Загора съм.. към края на 18те вече (да не повярваш) отдавна знам за този форум и съм го посещавала, но наскоро реших да се регистрирам и попиша Smile
не оставяйте профилът или никът ми да ви стряска - не съм фанатична стар трек фенка, хах. просто ми харесва този свят и философията, на която е изграден - Infinite Diversity in Infinite Combinations ♥ ♥
мм, по принцип съм много зле с представянията и не правя добро първо впечатление, дори и да се старая (съдба може би?).. какво да допълня?
не обичам главни букви, когато пиша из форуми и чатове.. иначе съм доволно грамотна, хах
ненавиждам повторенията (всякакъв вид), нямам идея защо
обичам да изучавам лицата на хората, всичките им малки физиономии и емоции, които показват на тях. ОБОЖАВАМ очите! рядко забелязвам нещо друго от хората освен тях, колкото и да е странно... ако нямам очен контакт, когато говоря с някого наживо, имам чувството, че не го чувам добре xD не се разбирам с хора с очила (най-вече слънчеви), защото са като преграда между мен и тях. очилата с диоптър не са ми проблем, но цветните лещи - брр, понякога ме стряскат! Laughing
имам слабост към многоточията и скобите - нямам идея защо
наскоро разбрах, че имам слабост и към sci-fi, но защо толкова късно.. това е друг въпрос (:
какво дурго?
за да повярвам в нещо, трябва да го видя с очите си. имам вяра в много малко неща, хм
а да, мразя двойните стандарти. предпочитам да избягвам спорове. опитвам се да се разбирам с всички, макар това никога да не става
хората са ми много интересни по принцип и колкото и шантаво да звучи, хем не са ми приятни, хем обичам да ги наблюдавам. любопитно ми е да им видя реакциите и най-вече: физиономиите! Very Happy

...дано това всичко да има някакъв смисъл, а да не са просто накъсани изречения
питайте ^^
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Aloha! [*Enterprise*] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aloha! [*Enterprise*]   Aloha! [*Enterprise*] EmptyНед Фев 07, 2010 1:32 pm

Здравей,Тери!
Какво мислиш за българското кисело мляко? (това, което в момента продават по магазините)
Посещаваш ли често заведенията за бързо хранене?
Коя е любимата ти манджа и можеш ли да готвиш?
Smile I love you
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
*Enterprise*
Агресивен
*Enterprise*


Брой мнения : 46
Join date : 25.01.2010
Age : 33
Местожителство : East of Eden

Aloha! [*Enterprise*] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aloha! [*Enterprise*]   Aloha! [*Enterprise*] EmptyНед Фев 07, 2010 2:02 pm

здрасти (;
амии, мнението ми за сегашното кисело мляко не е много хубаво, тъй като го пълнят с какви ли не препарати.. просто не е истинско. но това не значи, че не го ям от време на време, хах
от време на време ги посещавам. например, макдоналдс и кфс са неизменна част от всеки кино-тур, но като че ли освен това не ходя много по такива заведения
хм, доста са любимите ми манджи, но може би най-най е мусаката - майка ми я прави божествена, мм! Laughing дам, мога да готвя в общи линии, но ми липсва достатъчно опит и търпение, за да правя по-специални манджи, хах. мога да готвя доста неща с картофи, но най-голям спец съм на баниците (х
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Aloha! [*Enterprise*] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aloha! [*Enterprise*]   Aloha! [*Enterprise*] Empty

Върнете се в началото Go down
 
Aloha! [*Enterprise*]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Потребителска зона-
Идете на: