Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Липса

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Липса Empty
ПисанеЗаглавие: Липса   Липса EmptyПет Ное 20, 2009 9:20 pm

Наша милост от гледане на снимки и носталгия сигурно почерпи вдъхновение за тази тема.
Та:
темата е за тези, които ви липсват, които са си заминали или си живеят във други градове, със които сте си ходили на гости или дори не сте се виждали, но пак ви липсват..
имате такива хора, нали?
От кой град са? От кога ги познавате? Какво бихте искали да им кажете най-много?

Мене липсата ме пере жестоко.
от София ми липсват Мия, Бо (макар че не сме се виждали!) Они и компанията инженери.
от Петрич ми липсва Хрис, естествено ^^
от Пловдив...този Пловдив, толкова хора...Ру, Нед, Ваньо, Ани, дори близнаците, Пешо и Жоро.
А от Силистра - Пав. :Д
Че и от Каварна момата- Ели- нищо, че е близичко.

На всички искам да им кажа само едно: елате във Варна, защото напоследък съм се превърнала в една голяма липса. <_< търпи се, но е гадно.

И така, вие сте- изливайте каквото решите по адрес на липсата.
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Липса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липса   Липса EmptyПет Ное 20, 2009 9:58 pm

мда,първо майка ми,която е в испания от 2 години.всъщност не мислех,че ще ми е толкова трудно,но особено в последно време е.имам нужда да говоря,да споделям неща,които мога само с нея,а по скайп не е същото :Р и всеки път уж се връща,за да остане и пак заминава ^^
от други градове.. вики най-вече особено след като се видяхме на златните.искам да излизаме по магазините,да я заведа на дискотека : D ии абе искам я близо до мен.тъпа,тъпа варна. -.-
от самоков - рокси. ^^ и нея искам в плевенVery Happy
и надя ест,която е (почти) на другия шибан край на света.. макар да не е същото,защотоо напрактика не се познаваме,но едно е да знаеш,че е в ботевград и само да хванеш автобуса си там и съвсем друга в германия.даже не знам точно къдеVery Happy все тая,ужасно далече е,а разстоянията и връзките от такива са ми страшен проблем :Р
и това са май.малко са хората,без които наистина не мога да си представя,а и не искам,да живея и това са изброените по-горе.другите са ми наблизоVery Happy
и понеже където и да са могат да го прочетат мога само да ви кажа,че много,много ви обичам и да си купите апартаменти в плевен. :\

Едит:А да и баба от Търново :Р
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Липса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липса   Липса EmptyСъб Ное 21, 2009 10:41 am

Нда, знаех си, че съм забравила някого..

Малките плевенчанки- Рони и Рали.
и същото бих им казала- да идват до Варна...че мене скоро едва ли пак ще ме пуснат да пътувам. :х
(Ако не е с кола)

А какво ли не бих дала, за да мога да си хвана влака нанякъде..
Върнете се в началото Go down
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Липса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липса   Липса EmptyСъб Ное 21, 2009 7:14 pm

Lilly. написа:
от други градове.. вики най-вече особено след като се видяхме на златните.искам да излизаме по магазините,да я заведа на дискотека : D ии абе искам я близо до мен.тъпа,тъпа варна. -.-
Very Happy Very Happy Very Happy и на вип сепаренцата ще ме водиш Cool

преди сякаш бяха доста хората от други градове, които исках да са ми близо наистина.
сега единствено све искам във варна, просто толкова неща има, които сме си замислили да правим, ама разстоянието е основна пречка. макар плевен варна да не са много далече един от друг.
и е доста кофти, понеже в последно време хората около мен много ме разочароват, а све се превърна в супер важен човек за мен, да не кажа една от най-близките ми приятелки, макар да се знаем от година и нещо.
какво бих искала да й кажа най-много? няма нещо определено, но в разни моменти ми хрумват теми за обсъждане и винаги тя ми е първата в главата, за която се сещам и с която бих говорила за даденото нещо. щеше да е яко ако можехме да си говорим по телефона, ама тя е на вива тел (?), иначе щях да си вкарам безплатни към нея :/ в един момент просто скайп не е достатъчен, колкото и да улеснява в някои положения.
Върнете се в началото Go down
Angie
Тотално Агресивен
Angie


Брой мнения : 318
Join date : 28.09.2008
Age : 30
Местожителство : Малкия свят на малките хора

Липса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липса   Липса EmptyНед Ное 22, 2009 10:11 am

От София, преди всичко, Любимия ми липсва, но не всеки ден, а всеки час, минута, секунда, умирам и се раждам, боли, но е хубаво, защото е топло и гъделичка отвътре и само един разговор, спонтанен такъв, може да ме усмихне в продължение на цял ден. Toodle-o.
Милена и Славена, защото са прекрасни, искрящи и ... и прекрасни и са си две слънчица, които обожавам.
Напоследък доста осезаемо усещам липсата на Надя, 'дето е на майната си в Германия, кофти е, че нам си колко километра ни разделят, ужасно е, трудно ще дочакам до юли т.г. за да мога пак да й се обадя без да се притеснявам.
Рин, искам си Рин, ама Пловдив също е някъде на около майната си и е кофти, защото трябва да й дам пролетно-летните и есенно-зимните ФероБеки и ВаляНадя.
Софийския Иван ми липсва, защото имам нужда от неочаквани усмивки.
И бургаската ми изгубена сестра близначка Алекс. И тя ми липсва, защото искам да си пищя с нея! И Мъро ми липсва, защото светът има нужда от изсантафясани автобуси.
Пламен, Филип и Веси също си ги искам при мен и ще са си само мои за Коледа!
Косето от Севлиево. Срамна работа, на 60 километра сме, а не можем да намерим време да се видим. Теди от Ботевград. Варненския Анто и варненското Кали, които са мега-пичове.
Разпилявам се когато говоря по тая тема. Но какво да направя, обичам си прекрасните български хора, с които се намираме и не се пускаме. (: И имам толкова много да им кажа, а времето никога не стига.
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Sponsored content





Липса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липса   Липса Empty

Върнете се в началото Go down
 
Липса
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: