Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 тялото е форма,душата е без норма

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
submarine
Агресивен
submarine


Брой мнения : 41
Join date : 09.01.2009

тялото е форма,душата е без норма Empty
ПисанеЗаглавие: тялото е форма,душата е без норма   тялото е форма,душата е без норма EmptyСъб Ное 07, 2009 11:01 pm

та-ДАМММ
единайсто мнение и повече от два дена = ТЕМА!

имам котка,да.казва се али;чудна е.
везни съм,а това значи че съм уравновесен,дипломатичен индивид.не
всъщност,знам ли.
много обичам слънчево,обичам и вятър,който ми роши косата.
обичам сандвич с краставица и кашкавал.обичам октоподи.шарена сол.мяукане на котки.плетени гривнички.шалове.усмивки.пиърсинги.шарени нокти.мъниста.смях.есенни листа.цветя.прегръдки.еклери.кецове.къдрави коси.расти.щрудел.чай.глухарчета.рибки.жирафи.телефони с кабели.чорапи на райета.щипки за пране.значки.балони.шапки.плитки.нещотърсачество.дървени бижута.карирани ризи.пролет.лято.есен.зима.шоколад.писма,истински,хартиени.вратовръзки.анимационни филмчета.облаци с разни форми.панделки.малини.сноуборд.книги,ама всякакви.музика.изтърсени панталони.хора.големи слушалки.широки суичъри.палачинки.прозяване.дъга.влакове.ванилия.безопасни игли.очи.рокли.мидички.слънчогледи.връзки за обувки.графити.камъчета.роса.ароматни свещи.бънджи(не съм скачала още).саморъчно направени неща.всякакви животни.кламери.плюшени играчки.повече ключодържатели от ключове.кино.голямото междучасие.бира.стопаджии.хартиени самолетчета.сантименталност.кръгли слънчеви очила.детелини.банички.подаръци.пътуване.фибички.боза.уокмен.искреност.караоке.да правя курабийки.вода.шарени чадъри.коледа.дъжд.морето.лежене по пейки.концерти.йога.мляко с кафе.стихотворения.индианци.делфини.Приятели.чорапогащници.лунички.канела.сапунени балончета.захарен памук.меки възглавници.ходене на гости.запетайки.живота.
от габрово съм.може и да не знаете,но е град;уж.
съвсем не-сериозно :Д смятам че всички хора,по принцип са готини
иии твърдо НЕ вярвам в талантите - всеки е способен на всичко,не си поставяйте граници
та май се водя за съм кайнд ъф хипи :ДД
ама не аресвам расизма,точка.

стана страшно дълго,а сигурно ще допълвам от време на време
albino

искам да ме разпитвате alien


Последната промяна е направена от submarine на Нед Ное 08, 2009 1:18 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

тялото е форма,душата е без норма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тялото е форма,душата е без норма   тялото е форма,душата е без норма EmptyНед Ное 08, 2009 12:56 am

We all live in yellow submarine,
yellow submarine,
yellow submarine.

(:
Любими филми? Банди?
Спала ли си с родопско одеяло? Плюшени играчки обичаш ли?
Имаш ли плакати в стаята си? И какъв цвят е тя?
Имам чувството, че е шоколадово кафява, ама вероятно не.
хе (:
Върнете се в началото Go down
submarine
Агресивен
submarine


Брой мнения : 41
Join date : 09.01.2009

тялото е форма,душата е без норма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тялото е форма,душата е без норма   тялото е форма,душата е без норма EmptyНед Ное 08, 2009 1:13 am

та значи eternal sunshine of the spotless mind,waking life,juno,RRRrrr,requiem for a dream,hard candy,girl interrupted,бая са,гледам малко ама качествени филми Laughing Laughing Laughing
ми по принцип смятам бийтълс за най най групата (:
редиохед,мюз,колдплей,уикеда,арктик мънкис,ред хот, - слушам каквото намеря :Д
леле,МНОГО обичам родопски одеяла,всъщност,перманентно спя с такова Very Happy
аа обичаааам,ала няма кой да ми подарява :Д
ами имам тапет,който е ного гаден-бял и някакви НЕЩА по него,синеещи,абе скапан е :ДД
3 плаката - the oc,house md,gorillaz
иначе съм изрязвала 'сякакви глупости от списания и имам лепенки от хубабуба
и някфи други,примерно - боб с лютеница и 'увира за 40 минути ор sth' които съм ги вземала от някакви опаковки
би било хубаво да е шоколадова,щото е мега уютното.най-много искам лилави стени,ама сърце не ми дава,да махна всичките глупости,дето съм пльокнала Very Happy Laughing
Върнете се в началото Go down
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

тялото е форма,душата е без норма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тялото е форма,душата е без норма   тялото е форма,душата е без норма EmptyНед Ное 08, 2009 11:34 am

^^
Любима песен на Бийтълс?
А на Ред Хот?
Обичаш ли палатки?
Бягала ли си от вас?
Колко ти е дълга косата?
Обичаш ли да си играеш с коси?
Ако беше дъга, кои цветове би включвала?
Обичаш ли да пееш?

следа продължение. :Д
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

тялото е форма,душата е без норма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тялото е форма,душата е без норма   тялото е форма,душата е без норма EmptyНед Ное 08, 2009 11:12 pm

rrrrrrr е чудесен филм
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Nikki
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 100
Join date : 09.08.2009
Местожителство : room on the 3rd floor

тялото е форма,душата е без норма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тялото е форма,душата е без норма   тялото е форма,душата е без норма EmptyПон Ное 09, 2009 12:13 am

голямо впечатление ми направи, че обичаш доста неща, повечето от които харесвам и аз ^^ (: което е добре.
и ето въпроси:
влиаеш ли се от чуждото мнение?
любим цитат?
търпиш ли критика?
Върнете се в началото Go down
submarine
Агресивен
submarine


Брой мнения : 41
Join date : 09.01.2009

тялото е форма,душата е без норма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тялото е форма,душата е без норма   тялото е форма,душата е без норма EmptyПон Ное 09, 2009 8:02 am

охх,не знам,честно казано,може би - with a little help from my friends,ама то това им е готиното,че имат страшно много песни и всичо зависи от това в какво настроение съм ((:
scar tissue и заради клипа.
палатки на узана <333 само когато съм ходила на лагер съм спала на палатки,обаче навих мама лятото на морето да сме на палатки тялото е форма,душата е без норма 111837
ако иде реч за Наистина да избягам,примерно да си купя билет до някъде по-далеч и мм да се лутам и да се чудя кво да правя,щото съм в непознат град - не :ДД
иначе за да ида някъде,често се измъквам,но то е наблизо и ме няма не достатъчно,че да се уплашат и да звънят на ченгета (:
имам,поне другите така казват,хуубава гъста коса,което май е добре? Very Happy
до раменете приблизително,сега не мога да реша дали да си направя расти (: не мога да разбера хората,на които им е жал за косите им,когато ги подстригват,пак порастват,все пак (sun)
обичам да си играя с къдрави мекички коси albino
всички?:Д абсолютно всички нюанси,но ще дам предимство на по-ярките Cool
пея бая фалшиво (: ама БАЯ.иии обичам да пея,по-хубаво е като пеем повечко хора,защото не се разбира кой как пее,пък и е по весело.


ами гледам да не си влиая много,но примерно мнението на приятелите,ако е критично,ме кара да се замисля,дали трябва да се променя,ала-бала.по принцип смятам че 'насила хубост не става'.ние се променяме постоянно,съвсем естествено,но не мисля,че ако не искаш можеш да се промениш.

— Аз съм седемнайсетгодишна и побъркана — рече тя. — Чичо ми казва, че двете неща винаги вървели заедно. Когато хората те попитат на колко си години, казва ми той, винаги отговаряй, че си седемнайсетгодишна и побъркана. Не е ли приятно да се разхождаш по това време на нощта? Обичам да вдъхвам мириса на нещата, да ги разглеждам. И понякога стоя будна цяла нощ, разхождам се и чакам да видя как ще изгрее слънцето. (451 градуса по фаренхайт)

— Напълно съм съгласна с тебе — каза Херцогинята. — И поуката от това е: „Каквато си — бъди такава — за друга не се представяй!“… Или по-просто казано: „Не си представяй никога, че не си друго освен това, което би могло да се види на други, че това, което си била или би могла да бъдеш, не е било друго освен това, което си била или би могло да им се види друго“. (алиса в страната на чудесата)

и бая други цитати харесвам,от мечо пух,пипи,по пътя
иии цялата глава където том боядисваше оградата,от том сойер (:


търпя,търпя.в повечето случаи е отправена от майка ми,защото й е хоби :д но се опитвам да си вземам поуки


О,да,наистина е чуден филм
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





тялото е форма,душата е без норма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тялото е форма,душата е без норма   тялото е форма,душата е без норма Empty

Върнете се в началото Go down
 
тялото е форма,душата е без норма
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Потребителска зона-
Идете на: