Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Superpowerless

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Androgyny
Агресивен
Androgyny


Брой мнения : 26
Join date : 18.10.2009
Age : 29

Superpowerless Empty
ПисанеЗаглавие: Superpowerless   Superpowerless EmptyНед Окт 18, 2009 3:55 pm

Oh well,изглежда трябва да си направя една тема тук,за да потръгнат по-бързо нещата Smile
Казвам се Фредерика,на 15 години от Варна.Уча в 1ЕГ за втора година.Нямам братя и сестри,но не мисля,че е пропуск :Р
Интерсувам се от много неща.Ще избегна обичайните скучни подробности и ще премина направо към това,че се увличам по психологията.И това е една от причините да имам желание да работя нещо свързано с това.
Обичам да пиша,но рядко ми се получава.Макар че ми се удава повече от говоренето Very Happy
"I like it when it's complicated." е може би нещо измислено за мен.
Обожавам животни,изобщо природата.Когато съм далеч от цивилизацията се чувствам спокойна,мисля по-добре и се разтоварвам.Сиво ежедневие е това,което аз наричам едни и същи физиономии,едни и същи места,изобщо неприятните неща,които,по някаква случайност,запълват по-голямата част от времето ти. Smile
Започвам оттук и оттам с по нещо и осъзнавам за пореден път,че не ме бива особено в представянията,затова,ако имате някакви въпроси,по-добре питайте,ще ми е по-лесно ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/superpowerless_
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Superpowerless Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Superpowerless   Superpowerless EmptyНед Окт 18, 2009 5:00 pm

Здравей ;D

Филми/сериали гледаш ли? Ако да, любими?
Някакви мании.. странности?
Пепси или кола? Изобщо.. вредни навици? ;D
Любим цвят? Сезон?
Любима песен на The Kills?
^^
Върнете се в началото Go down
Androgyny
Агресивен
Androgyny


Брой мнения : 26
Join date : 18.10.2009
Age : 29

Superpowerless Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Superpowerless   Superpowerless EmptyНед Окт 18, 2009 5:12 pm

Филми/сериали гледаш ли? Ако да, любими? Филми,доста,Pulp Fiction,The Wall,Kill Bill,Inglourious Basterds,21 Grams,American Psycho,Fight Club,The Machinist,Atonement,etc.Сериали-преди гледах Д-р Хаус,ама сега като че ли никакви сериали не следя Neutral
Някакви мании.. странности? Ами първо веднага се сещам за книгите.Че не обичам да ги мачкам,разгъвам и изобщо да стават на парцал.И ми е супер мъчно да чета такава книга,понякога съм се отказвала Very Happy
Пепси или кола? Изобщо.. вредни навици? ;D Нито Пепси,нито Кола,но ако трябва да избирам-Кола.Вредни навици-компютър,уви. :/
Любим цвят? Сезон? Лилаво,тъмно зелено,тъмно червено,синьо,черно.Всички сезони ми харесват,има нещо хубаво във всеки един от тях,но тъй като ми е най-важно да съм свободна =.= -лято
Любима песен на The Kills? ^^ U.R.A. Fever,Hook and Line ;D
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/superpowerless_
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Superpowerless Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Superpowerless   Superpowerless EmptyПон Окт 19, 2009 7:20 pm

фредиии. ^^

кой ти е най-хубавия спомен от 1 до 7ми клас? предполагам ще ти е трудно да отговориш като се има предвид какви идиоти се налагаше да гледаме по цял ден ;D
любим цитат от филм?
^^
Върнете се в началото Go down
Androgyny
Агресивен
Androgyny


Брой мнения : 26
Join date : 18.10.2009
Age : 29

Superpowerless Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Superpowerless   Superpowerless EmptyПон Окт 19, 2009 8:26 pm


Викен ! Superpowerless 745660
Ами,хм,наистина труден въпрос !
Като почти нямаше такива,а де...Може би някъде в 7 клас,когато през часовете аз ,ти,Жо и Ирен си говорихме.Нещо такова ми е останало като хубав спомен. Smile
Любим цитат?По принцип са доста,но ето какво ми хрумна още в началото:

"Oh,beauty is a beguling call to death and I'm addicted to the sweet pitch of its siren."

Johnny Quid,Rocknrolla
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/superpowerless_
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Superpowerless Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Superpowerless   Superpowerless EmptyПет Ное 06, 2009 5:01 pm

*appears suddenly*
Хех, в теми на варненци винаги имам мерак да пиша. :Д
Любим писател?/or любими писатели/
С какъв език си в Първа?
Поезия или проза?
Ако беше дъга, кои цветове щеше да включваш?
Кога за последно си изпадала в апатия?
Върнете се в началото Go down
Megalomaniac.
Ужасно Пасивен
Megalomaniac.


Брой мнения : 159
Join date : 28.02.2010
Age : 31
Местожителство : Sliven

Superpowerless Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Superpowerless   Superpowerless EmptyЧет Май 13, 2010 9:06 pm

човеко! имам ти фейсбука! нямам идея от къде, но знам, че се познаваш със Стеф..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Superpowerless Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Superpowerless   Superpowerless Empty

Върнете се в началото Go down
 
Superpowerless
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Потребителска зона-
Идете на: