Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Моя милост [HelterSkelter]

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
HelterSkelter
Тотално Агресивен
HelterSkelter


Брой мнения : 178
Join date : 22.09.2009
Age : 31

Моя милост [HelterSkelter] Empty
ПисанеЗаглавие: Моя милост [HelterSkelter]   Моя милост [HelterSkelter] EmptyСъб Сеп 26, 2009 8:55 pm

Добър вечер. Няма да ви отегчавам с много дълго мнение, разчитам на въпросчета, ако случайно някой е заинтересован от скромната ми особа. И без това пиша това мнение за трети път. Надявам се да няма четвърти.

Та... казвам се Златина и съм на почти 17. Родена съм в гаден студен месец, през който на всичкото отгоре няма ваканции. Но пък си обичам зодията, скорпион съм ;д
Обичам хубаво време, но пък обожавам и мъглата. Обичам хубава музика, т.е. рок. По възможност да е от 60те или 70те и да не е напудрен и мазен (да, тези определения важат и за музиката). За групи ми е трудно да говоря, защото имам много колеблив музикален вкус. Общо взето се въртя около класически рок, но това не значи, че не слушам и нови групи. А и готика тук-там, въпреки, че не е точно моят тип музика. И ню уейв в мънички количества. Музикален помияр общо взето. При филмите положението е по-изяснено, но рядко ми се случва да гледам някой филм повече от 2 пъти.
Обичам природата, но не съм перфектния турист. Мразя тълпите от хора и силния шум, затова предпочитам планината пред морето. А и плувам като пирон в кисело мляко, но това е отделен въпрос.
Обичам да рисувам и смятам, че ако не бях толкова мързелива, щях да съм наистина добра. Но и сега не мисля, че съм зле в това отношение ^^

А, да, във егмонт-а се пиша Opheliac (на песен, която не съм слушала около година).
Това е от мен засега Smile

и все пак мнениео ми е дългичко о.О
Върнете се в началото Go down
http://4orapche.deviantart.com/
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Моя милост [HelterSkelter] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моя милост [HelterSkelter]   Моя милост [HelterSkelter] EmptyСъб Сеп 26, 2009 10:18 pm

Hi :)

pozdraw


От кой град си?
На 17.. значи си 11. клас,нали? Какво смяташ да учиш, след като завършиш училище?
Любим спомен от детсвото?
Какво обичаш да ядеш? :)
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
HelterSkelter
Тотално Агресивен
HelterSkelter


Брой мнения : 178
Join date : 22.09.2009
Age : 31

Моя милост [HelterSkelter] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моя милост [HelterSkelter]   Моя милост [HelterSkelter] EmptyНед Сеп 27, 2009 1:44 pm

Мерси за поздрава, тази песничка не я знаех Smile

От София съм.

Хм... най-различни идеи ми се въртят в главата, и нито една от тях няма общо с това, което уча в момента (в езикова паралелка съм). Обмисляла съм вариант за архитектура или ландшафтна архитектура. За първото ми трябва доооста математика, а и за второто също. И индустриалния дизайн ме блазни, както и още 2-3 специалности в НХА. До края на 11 клас ще реша какво точно искам, пък и горе-долу имам някаква идея.

Всъщност изобщо не мога да си спомня нещо конкретно от детството, което ми е направило голямо впечатление. :/

Салатки, шоколадче, разни видове сирена, спагети, тирамису <3
(обаче твърдо съм решила вече да се храня по-здравословно)
Върнете се в началото Go down
http://4orapche.deviantart.com/
Catsong
Ужасно Пасивен
Catsong


Брой мнения : 136
Join date : 04.02.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив.

Моя милост [HelterSkelter] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моя милост [HelterSkelter]   Моя милост [HelterSkelter] EmptyНед Сеп 27, 2009 1:47 pm

Кои групи слушаш?
Харесваш ли Космоса?
А планетите с пръстени?
Фантазираш ли си?
Пълнолуние, новолуние, наравно или нито едното?
Разкази ми как би искал да протече животът ти.
Искаш ли да пътуваш?
Кажи ми нечия мисъл, която подкрепяш.
Любимо животно?
Върнете се в началото Go down
http://www.iamanatheist.com/
HelterSkelter
Тотално Агресивен
HelterSkelter


Брой мнения : 178
Join date : 22.09.2009
Age : 31

Моя милост [HelterSkelter] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моя милост [HelterSkelter]   Моя милост [HelterSkelter] EmptyНед Сеп 27, 2009 7:53 pm

Catsong написа:
Кои групи слушаш?
Харесваш ли Космоса?
А планетите с пръстени?
Фантазираш ли си?
Пълнолуние, новолуние, наравно или нито едното?
Разкази ми как би искал да протече животът ти.
Искаш ли да пътуваш?
Кажи ми нечия мисъл, която подкрепяш.
Любимо животно?

1. Винаги ми е било трудно да отговарям на този въпрос, без да си дам профила в last.fm. Просто вече ми звучи абсурдно самото споменаване на толкова различни групи и стилове един до друг.

2. Хубав е. Но не съм сигурна, че искам да го посетя, предпочитам да си го наблюдавам от Земята ^^

3. По този въпрос не съм размишлявала ;д

4. Непрекъснато.

5. Пълнолуние. Обземат ме странни настроения тогава, а и обикновено не ми се спи. По време на новолунието пък имам огромен апетит и ям като бременна о.О

6. Както си искам :д. Преди всичко искам да уча нещо, което не ми е скучно, защото не искам да прекарам още 5 години в мъчение и скука. Искам да си изживея младостта както трябва, без да се лишавам от нищо, но и без да прекалявам. Не искам животът ми да е прекалено тих и спокоен, нито бурен и шумен. Нещо по средата. А и да не бездействам, ами да оставя нещо след себе си.

7. Много. Искам първо да обиколя Европа, а после разни непознати и различни места, далеч от това, с което съм свикнала.

8. Първото, което ми дойде на ума е "Спрете земята, искам да сляза" Very Happy
Ако е нещо дълго и философско, няма да го запомня. А това напълно ме описва, особено когато съм в някакво странно настроение и ми е дошло до гуша от всичко.

9. Обичам котките, защото са пухкави. Ако аз трябваше да избирам какво животно искам да бъда, нямаше да бъда мазнеща се котка, просеща храна, а птица. От онези, които летят на юг и изминават хиляди километри.
Върнете се в началото Go down
http://4orapche.deviantart.com/
Sponsored content





Моя милост [HelterSkelter] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моя милост [HelterSkelter]   Моя милост [HelterSkelter] Empty

Върнете се в началото Go down
 
Моя милост [HelterSkelter]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Потребителска зона-
Идете на: