Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Какво има в момента на масата до компютъра ви?

Go down 
+30
Fantageroiche
Sugarbloodsucker
Silence_
Bella~
Maggie
невидимата
Judith
Nels
Catsong
Special K
Plam
Broken
El manana
missjohnnysmoker
Fallen Angel
anette
Joker
Christine Joe
Inna.
Jane
cyabite
Midnight sun
~yellow~bunny~
Ninsey
wishmaster
Bluecloak
Lilly.
|Sun's.smile|
hurricane drunk
Lunatic
34 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
невидимата
Агресивен
невидимата


Брой мнения : 35
Join date : 25.02.2009
Age : 27
Местожителство : Little town Forks...

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyСря Апр 15, 2009 11:11 am

На мойто има много книги на камара Здрач, Новолуние, Хари Потър и даровете на смъртта, Нощ в Музея, Нека ти разкажа и още много други книги .Залепен плакат на Здрач, поджожка за мишка, една малка свещичка на снежен човек,кабела ми за телефона, фотоапарата ми, ножица, линия, счупен молив, руски, два химикала, чаша с кола , листчета, лаптопа ми, който е целия облепен с лепенки и стикери, календарче, опаковка от сладолед ии тва е май.
Върнете се в началото Go down
http://www.djifdjif.forumotion.com
Special K
Агресивен
Special K


Брой мнения : 26
Join date : 31.01.2009

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyСъб Апр 18, 2009 7:42 pm

[b]айца/b]


Последната промяна е направена от Special K на Вто Май 05, 2009 1:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
anette
Пасивен-Агресивен
anette


Брой мнения : 430
Join date : 28.09.2008

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyСъб Апр 18, 2009 8:19 pm

Пет листа с есе, което трябва да набера, формуляри, препоръки, пликове, телефон, химикали, диск с портфолио, парфюм, дървеното човече, фотоапарат, джаджата от статива, прозрачен лак и кофичка кисело мляко^^.
Върнете се в началото Go down
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyСъб Апр 18, 2009 11:38 pm

Фотоапарат,от който се очаква да кача снимки в близката една година ;D , тетрадка,половин тетрадка,диадема,празна чаша,моливник,дистанционно за двд,последният подарък от "уич"...малко разглобен xD,дъската подарък от уич,с нещо написано на нея,но не мога да го разчета х.х , "спрежение на италианските глаголи" , книгоразделител , слушалки и малко лъвче - вероятно дошло от шоколадово яйце на киндер - което седи само на главата си о.о
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyПет Май 01, 2009 6:46 pm

Списания, две книги, ножица, кутия с бонбони, фотоапарат, телефон, тетрадка по биология Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 731127 .
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Maggie
Агресивен
Maggie


Брой мнения : 38
Join date : 02.05.2009
Age : 29

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyСъб Май 02, 2009 9:21 pm

учебници по френски, математика и бел, българо-френски и френско-български речник, тетрадки, един химикал и гланц за устни Laughing
Върнете се в началото Go down
Bella~
Агресивен
Bella~


Брой мнения : 10
Join date : 02.05.2009

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyНед Май 03, 2009 11:53 am

Вода,дискове,GSM,химикали и моливи,зарядното на GSM-a
Върнете се в началото Go down
Silence_
Агресивен
Silence_


Брой мнения : 54
Join date : 03.05.2009

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyНед Май 03, 2009 11:59 am

Компа не е на маса, а на стол в момента. Ама до него е масата, която е затрупана с учебници, книги, дистанционно, самоучител по немски, някакво перо от птица (огромна птица), ам, една пръчка - там за заигравка на котката, някво споразумение с Vivatel, някаква наистина ОГРОМНА тетрадка (по-голяма от А4 формат...) ъмм... някакъв конец виждам вляво от дистанционното.. И сякаш тва е в общи линии.
Върнете се в началото Go down
Sugarbloodsucker
Агресивен
Sugarbloodsucker


Брой мнения : 36
Join date : 26.04.2009
Местожителство : on top of the world

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyНед Май 03, 2009 3:14 pm

...


Последната промяна е направена от Sugarbloodsucker на Съб Юли 30, 2011 6:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://allanimes.forumotion.com/forum.htm
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyСря Май 06, 2009 5:38 pm

Капачка от бонбонки. Две сдъфкани колелца на хеликоптер (rofl), мартеничка, щипка, часовник - играчка , перка на хеликоптер, лимон - таймер, И обичайните неща - колонки , USB, моливник, рамка за снимка, лампа , таблет, мишка, кутия от скуъшалки, химикалка и телефона миVery Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyПет Май 22, 2009 5:44 pm

мп3,фотоапарат,2 чифта обици,химикал,прима,2 лева,главата на пластмасово пате,презрамка и мокри кърпички
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyСъб Май 23, 2009 11:47 pm

Хининова вода.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyНед Май 24, 2009 2:45 pm

Всичките ми учебници и тетрадки, които чакат да ги подредя (:
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
deadstar
Агресивен
deadstar


Брой мнения : 15
Join date : 27.06.2009

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyСъб Юни 27, 2009 10:58 pm

Чипс
Чаша вода
Чаша мляко
Чаша с остатък от бира
Лампа
Монитор
Фотоапарат
2 Тонколони
3 Химикала
Хавлия <3
Очила
Калъф за очила
Пътеводител на галактическия стопаджия <3
ПС:Днес майка ми е подреждала :Д
Върнете се в началото Go down
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyСъб Юни 27, 2009 11:03 pm

Герданче ,което мирише лош. Химикалка за таблет.
ДИадема с изтъркана картинка. Шнола 'паяк'.
Телефона ми облепен с тиксо. Химикалка.
Молив някъде - от - чужбина. Метална халка.
Опаковка от шоколад. Лист с фактури.
Тесте карти , разелени за белот. Касичка с дребни стотинки.
Ъъ странно е: Сламка с омотана прежда около нея с незнайно предназначение. Щипка за пране.
Червена кутийка на Ясмин. Маркер.
2 х тонклолонка.
2 х моливник.
Дървена кутия с листчета. Рамка за снимка.
Монитор. Клавиатура.
Таблет.Главата на Туити.
Шипове. Цвете от плат. Лампа.
Подредено е xD
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Catsong
Ужасно Пасивен
Catsong


Брой мнения : 136
Join date : 04.02.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив.

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyСъб Юни 27, 2009 11:05 pm

Някак си се чувствам тъпо, че си губя времето в подобно безсмислено действие.
Да, като се замислиш, всъщност си е една голяяяма загуба на време да пишеш във форум какво има на масата до теб.
Buuut

разни плочки
книги
очила
?! карти наруто
mp3 -ката на брат ми
телефон
калъф за очила
крака ми
Върнете се в началото Go down
http://www.iamanatheist.com/
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyСря Ное 11, 2009 9:55 pm

витамини,пилата ми за нокти,бележката за отсъствията ми в училище,обици,картичката от надя,бонбони,бележка от тате,на която пише да простра ;D,празна чиния,фотоапарат и учебника на сестра ми по история и цивилизация за 6ти клас о.О
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Nikki
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 100
Join date : 09.08.2009
Местожителство : room on the 3rd floor

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyСря Ное 11, 2009 10:05 pm

слушалки, листи, молив, плюшения ми жираф <3, телефона ми, някаква бележка със сайтове, празна чиния и чаша и нещо като сувенир с едно цвете. ^^
Върнете се в началото Go down
~yellow~bunny~
Пасивен-Агресивен
~yellow~bunny~


Брой мнения : 350
Join date : 05.09.2008
Age : 29

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyПет Ное 13, 2009 8:54 pm

*оглежда се в тъмното*
несесер с моливи, химикали и какво ли още не, една стара измъчена нокийка, която понастоящем ми се води телефон, дистанциооно x2, пергел, с който много обичам да си играя -.- , скицника ми, кошничката с лакове (wtf? ;d), музикалното тефтерче.
до там ^.^
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyПет Ное 13, 2009 9:50 pm

много работки
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyПет Дек 18, 2009 9:28 pm

Чаша с Nesquick и "Портретът на Дориан Грей".
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyНед Дек 20, 2009 7:37 pm

Радио на Каменица, триъгълник, линия, транспортир, нощна лампа, GSM, пакетче фъстици, модема на интернета, тонколони, стик на Нивея против пъпки, кристали за коса, перлички за нокти, кърпичка за очила, гривна, лак за нокти, крем за лице, химикалка, удължители за нокти, друг крем за ръце, герданче, огледалце, очилата ми, орехи, газирана вода, минерална вода, учебника по английски, фибичка, тетрадка, маркер, молив, нож, ластик.. Само мене няма отгоре.
Върнете се в началото Go down
anette
Пасивен-Агресивен
anette


Брой мнения : 430
Join date : 28.09.2008

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyНед Дек 20, 2009 8:51 pm

Чаша вино, свещ, фотоапарат и телефон.^^
Върнете се в началото Go down
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyПон Дек 21, 2009 10:14 am

Две тетрадки по информатика, една по литература и телефон Smile
Върнете се в началото Go down
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 EmptyПон Дек 21, 2009 10:22 am

Хъх.. дистанционно, фотоапарат, гсм, членската ми карта и значка за фен клуба на Металика, голям календар на Металика, учебниците по микроикономика, голяма кутия със снимки и някакви книги на брат ми xD
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
Sponsored content





Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какво има в момента на масата до компютъра ви?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Какво мислиш за...? [игра]
» На какво оприличавате форумците?
» С какво запомните 2009?
» Какво прави хората злодеи?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: