Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 House MD

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

House MD Empty
ПисанеЗаглавие: House MD   House MD EmptyНед Юни 07, 2009 9:14 pm

От много време се каня да пусна тема, преди малко се разписах и да^^.

Първо. Малко баналности.
Цитат :
Според „Уошингтън Поуст” „Хаус” е най-успешната медицинска драма след дебюта на „Спешно отделение”. Злодеят в този сериал е Болестта, а героят - доктор Грегъри Хаус, нестандартна личност и гениален лекар, оглавил екип от млади диагностици в университетската болница „Принстън Плейнсбъро” в Ню Джързи.

Повечето епизоди започват извън болницата и проследяват събитията, довели до симптомите на заболяването на пациента. Следва „разнищването” на проблема, наподобяващо сложно полицейско разследване, тъй като в повечето случаи става дума за погрешно поставена диагноза. Често болестта не може да бъде отгатната лесно, защото пациентът е излъгал за симптомите или обстоятелствата – афера, която е довела до мистериозната болест, друго разстройство, за което той не иска да се разбира, определена професия, която е причинила болестта и т.н.

Хаус ежедневно се бори със собствената си физическа болка и не се разделя с бастуна си, който подчертава язвителното му, почти недружелюбно отношение спрямо пациентите. Въпреки антисоциалното си поведение, той е гениален лекар, чието неконвенционално мислене и безпогрешен инстинкт са му спечелили всеобщо уважение на човек, който приема най-тежките предизвикателства в битката за човешкия живот. В резултат Хаус често мърмори „Всички лъжат.”

В ролята е английският актьор Хю Лоури, който получава за нея Златен Глобус, както през 2006 г,. така и през 2007 г. Сериалът си спечелва номинации за Еми през 2005 г. и 2006 г. и наградата Сателит за най-добър драматичен сериал.

Второ. Време е за развихряне. =D
Ей това е Сериалът с главно, болднато, абе каквото щете огромно С. <3
Има немалко неща, по които съм се вманиачавала, но Хаус, о, Хаус, той е просто наркотик. ^^
От много време не бях гледала нищичко и най-накрая си седнах на д-то и изгледах абсолютно всички сезони отначало, на един дъх^^. И какво да кажа, преди говорех, че го обичам, сега просто го о-б-о-ж-а-в-а-м. Няма такъв. ^^
Още малко баналности =D.. ъъъ, любим герой, то е ясно Хаус води класацията. Вероятно няма смисъл и да обяснявам защо. xD
Уилсън и Кътнър са след него. Уилсън е едно голямо слънце, много го харесвам. ^^
Като характер е страхотен, такъв един.. мил благороден funny guy. ^^
Шапка му свалям, че успява да търпи Хаус, и след толкова много сезониHouse MD Icon_biggrin все още са приятели. Много са забавни, когато си погаждат номера, диалозите между двамата винаги са адски добри. :]
Кътнър ми беше(-.-) любимецът от новия екип, един такъв непохватен мил чудак. Винаги имаше някакви много интересни идеи за медицинските случаи^^. И това, че се самоуби(или го убиха House MD Suspect ) наистина беше много неочаквано, надявам се да получим поне малко разяснения по въпроса в шести сезон. :]
Все още не мога да свикна с новия екип, някак.. особено в началото ми се струваха големи палячовци в сравнение със старите кадри, но свикнах. ^^
Тауб май ми харесва най-малко от всички, някак просто ми разваля цялта картинка. 13 ми беше по-интересна в началото, но откакто се хвана с Форман(а него от първи сезон не го харесвам xD) нещо ми опротивя. xD
Краят на четвърти сезон (поне за сега) е най-брилянтното нещо в целия сериал. Просто тези два епизода, така де House's Head & Wilson's Heart бяха п-о-к-ъ-р-т-и-т-е-л-н-и. Гениални. Страхотни режисьорски решения, невероятни обрати, цяло цунами от емоции.. просто бяха изумителни. ^^
Мога да говоря още много, много, много за Хаус, но никой, уважаващ себе си потребител, не чете огромни постове. Така че съм до тук. (за сега xD).

Ъм, струва ми се, нямате нужда от снимки, ама все пак. :р
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

P.S. официален сайт =D
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

House MD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House MD   House MD EmptyНед Юни 07, 2009 9:44 pm

чееееееееееейс!
само да ми падне тоя човек.страхотен е.и персонажа му обичах жалко,че вече го няма толкова често.камерън също!но камерън брюнетката,а не когато беше направила онова ужасно нещо с косата си и беше руса о.О Винаги ми е допадала като характер,защото намирах много допирни точки между героинята й и мен самата.Та единствения,който не понасям и никога не съм е Форман.Адски противен ми е,покрай него и 13 спря да ме радва -.- Иу.просто не мога да го гледам. :\
Хаус няма какво да го коментирам..както казва теста във фейсбуук - Брилянтен, интересен... ЗЪЛ xD Обичам как краде храната на хората :Р Обичам като си подхвърля червеното топче,обичам глупавото му заяждане и басове с Къди.Обичам Къди (: И епизода,в който Хаус беше цяла седмица в инвалидна количка само,за да му върне мястото за паркиране. xD
Новия екип ми харесва макар че Тауб е дразнащ ама се свиква.Кътнър е сладур,а финалът на 5ти сезон.. еми очакваше се все някога да се случи. xd
И Амбър обичах.Бяха перфектна двойка с Уилсан,а колко ревах на тези 2 епизода особено когато пуснаха ток(?) или там каквото направиха в мозъка на Хаус и той осъзна какво точно се е случило и показаха една сълза как се стича О:
Зарибявка е определено,имало е цели нощо,в които не съм спала и съм се зомбирала с Хаус.Един от малкото сериали,които намирам за наистина стойностни и интересни,ии с нетърпение чакам следващия сезон (:
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
 
House MD
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Архив-
Идете на: