Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Искам да съм мод

Go down 
+5
Lilly.
wishmaster
wabbit
hurricane drunk
Lunatic
9 posters
АвторСъобщение
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Искам да съм мод Empty
ПисанеЗаглавие: Искам да съм мод   Искам да съм мод EmptyЧет Сеп 04, 2008 8:35 pm

Да се надавяме, че този форум ще се развие. В такъв случай ще имаме нужда от модератори.
Моля, който има желание за поста, да напише кратка информация за себе си. Може да споменете дали имате опит в модериране на форуми. ^^
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Искам да съм мод Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да съм мод   Искам да съм мод EmptyСъб Сеп 06, 2008 10:16 pm

Та, бих искала да съм модератор на
Музика или Филми (, но по принцип няма значение на коя секция).

Админ съм в 3 форума, 2 от които мои.

Би трябвало да кажа също, че през учебната година няма да мога да влизам във форума често.

И вече - каквото администраторката реши Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Искам да съм мод Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да съм мод   Искам да съм мод EmptyСъб Сеп 06, 2008 11:11 pm

۬^.^Flying Mouse says: честито, вече сте мод на Музика :Р

Та, етоя първата престрашила се. XD
Само искам да ви информирам, че смятам аз да се занимавам със Свободната и Потребителската, тъй че не се точете за там. :Р

The next? >)
Върнете се в началото Go down
wabbit
chocoleptic
wabbit


Брой мнения : 128
Join date : 05.09.2008
Age : 31
Местожителство : whatever tomorrow brings, I'll be there..

Искам да съм мод Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да съм мод   Искам да съм мод EmptyНед Сеп 07, 2008 10:50 am

и аз искам albino ама с мойте 16 или 17 мнения не знам дали има шанс
все пак да се пробваме - в момента съм мод в 3 чужди форума и имам достатъчно свободно време
ако ме одобриш желая да съм мод на 'Филми' понеже в тази област съм по-запозната ^^
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Искам да съм мод Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да съм мод   Искам да съм мод EmptyНед Сеп 07, 2008 11:53 am

Засичали сме се и из други форуми, мисля че ще си редовна.
Честито. ^^
Върнете се в началото Go down
wabbit
chocoleptic
wabbit


Брой мнения : 128
Join date : 05.09.2008
Age : 31
Местожителство : whatever tomorrow brings, I'll be there..

Искам да съм мод Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да съм мод   Искам да съм мод EmptyНед Сеп 07, 2008 11:55 am

йей (: мерси
светя зелено! Very Happy
Върнете се в началото Go down
wishmaster
eclipse
wishmaster


Брой мнения : 77
Join date : 04.09.2008
Age : 28

Искам да съм мод Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да съм мод   Искам да съм мод EmptyНед Сеп 07, 2008 1:23 pm

може ли да съм модераторка на книгите?


предупреждавам, че през учебната година няма да съм много редовна, защото ще бъда седми клас (:


модераторка съм в дооста форуми, администраторка на някои мои не-процъфтяващи (:
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Искам да съм мод Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да съм мод   Искам да съм мод EmptyСъб Сеп 13, 2008 5:08 pm

wishmaster написа:
може ли да съм модераторка на книгите?


предупреждавам, че през учебната година няма да съм много редовна, защото ще бъда седми клас (:


модераторка съм в дооста форуми, администраторка на някои мои не-процъфтяващи (:
Така. С Вени обсъдихме кандидатурата й по скайп и двете стигнахме до заключението за сега да не е мод. Нека поясня. Тази година тя ще бъде седми клас, всеизвестно е, че тази година е много важна, следователно от всякъде те натягат. Родители, учители... Всеки е минал по този път. Нашто мило Вени няма да има достъп до компютър, та за това е цялата работа.
С няколко думи за сега зоната е свободна. :]
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Искам да съм мод Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да съм мод   Искам да съм мод EmptyСъб Сеп 20, 2008 9:04 pm

Щом е свободна и аз се кандидатирам ^^ Само дето нямам голям опит,но свободно време не ми липсва. xD
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Искам да съм мод Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да съм мод   Искам да съм мод EmptyСъб Сеп 20, 2008 9:21 pm

Brin написа:
Щом е свободна и аз се кандидатирам ^^ Само дето нямам голям опит,но свободно време не ми липсва. xD
Никой не се е родил научен. ^^
Така де.
Вече си имаме мод на Книгите.
Други желаещи? ;Р
Върнете се в началото Go down
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

Искам да съм мод Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да съм мод   Искам да съм мод EmptyПон Сеп 22, 2008 12:02 pm

Аз искам на Графиките Smile
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Искам да съм мод Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да съм мод   Искам да съм мод EmptyПон Сеп 22, 2008 12:14 pm

In4eTo. написа:
Аз искам на Графиките Smile
Нямам нищо против ти да вземеш зоната, но като за наало няма да е зле да понатрушаш малко мнения, а също и в първия пост бях написала, че е добре да дадете малко лична информация и да кажете дали имате опит с модераторството (:
Върнете се в началото Go down
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Искам да съм мод Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да съм мод   Искам да съм мод EmptyСъб Сеп 27, 2008 12:20 pm

Добре,хайде и аз да си пробвам късмета Smile
Знам,че вероятно мненията ми не стигат,но пък затова желание си имам в излишък ^^
Нямам претенции къде,но може би предпочитам в Стихотворения и разкази или Свободната зона.
Модераторства ми се,защото има свободно време,макар че съм осми клас,дъъ xD
Била съм и преди модератор,но все пак,Миш,може и да се допитвам за някои неща до теб,защото може да съм позабравила леко.Винаги съм искала да съм мод някъде,защото мисля,че ще се справя и обичам да поддържам ред.Това е (:
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Искам да съм мод Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да съм мод   Искам да съм мод EmptyПет Окт 03, 2008 11:04 pm

Мястото е твое, нядявам се да развиеш зоната. Ако имаш нужда от помощ, казвай. ^^
Върнете се в началото Go down
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Искам да съм мод Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да съм мод   Искам да съм мод EmptyСря Окт 08, 2008 9:05 pm

кхъ-хъм *прокашл*
*фанфари* *заря* *мажоретен състав* *счупен крак* *линейка* *"Пирогов"* *закъснели барабани*
КХЪМ! *прокашл x2*
така. ^^
аз, такова, само да попитам дали сте съгласни за двойно модератерстване на Филмите, защото аз така или иначе се регистрирах с ясното съзнание, че рано или късно ще кандидатствам за този пост :Р та, по - добре късно, отколкото никога ^^
разбира се, само ако wabbit е съгласна ^^
благодаря ви xD
ако не ми се отвори парашутът за любимата тема, да си се подсигуря отсега - Фотографията свободна ли е? :Р
*закъснял фойерверк* *нервно тропане с крак*

п.п. имам опит с модератерството, имала съм няколко форума + бях глобален мод в Норт-ко (ако ви говори нещо :Р) имам и време, защото животът е хубав *sun* (така де, имам време xD)
Върнете се в началото Go down
wabbit
chocoleptic
wabbit


Брой мнения : 128
Join date : 05.09.2008
Age : 31
Местожителство : whatever tomorrow brings, I'll be there..

Искам да съм мод Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да съм мод   Искам да съм мод EmptyСря Окт 08, 2008 9:56 pm

Ами всъщност аз влизам редовно във форума + това той е все още мъничък и не мисля че зоната се нуждае от втори мод. Разбира се, нямам нищо против теб, но засега просто няма никаква работа за вършене (:
Щом като зоната ти е интересна винаги можеш да пуснеш нови теми и да подпомогнеш за развитието й. Wink
Нека Миш да реши все пак. ^^
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Искам да съм мод Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да съм мод   Искам да съм мод EmptyСъб Ное 15, 2008 1:56 pm

Joker написа:
кхъ-хъм *прокашл*
*фанфари* *заря* *мажоретен състав* *счупен крак* *линейка* *"Пирогов"* *закъснели барабани*
КХЪМ! *прокашл x2*
така. ^^
аз, такова, само да попитам дали сте съгласни за двойно модератерстване на Филмите, защото аз така или иначе се регистрирах с ясното съзнание, че рано или късно ще кандидатствам за този пост :Р та, по - добре късно, отколкото никога ^^
разбира се, само ако wabbit е съгласна ^^
благодаря ви xD
ако не ми се отвори парашутът за любимата тема, да си се подсигуря отсега - Фотографията свободна ли е? :Р
*закъснял фойерверк* *нервно тропане с крак*

п.п. имам опит с модератерството, имала съм няколко форума + бях глобален мод в Норт-ко (ако ви говори нещо :Р) имам и време, защото животът е хубав *sun* (така де, имам време xD)
Наде, моля да ме извиниш, но не съм видяла по-рано че сте писали тук -.-So.
Нямам нищо против да станеш мод на Филмите, Криси е съгласна, но поне за момента за нея няма кой знае какво за вършене, да не говорим за друг. х)
Там.. Фотографията, тя си е вече твоя. ^^

И да кажа още нещо.
Angie се отказа от мястото си на модератор на Roleplay, така че ако има желаещи, да казват. (:
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Искам да съм мод Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да съм мод   Искам да съм мод EmptyПон Дек 29, 2008 6:06 pm

Ако все още не сте забелязяли имаме ново попълнение в модераторския екип. Графики и Рисунки вече е под милостта на Amnesia. Добре дошла! :D
Върнете се в началото Go down
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Искам да съм мод Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да съм мод   Искам да съм мод EmptyСря Юли 08, 2009 6:59 pm

"Свободна зона"? Pls?
Влизам всеки ден (даже по няколко пъти О.о), време и опит имам. Wink
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Искам да съм мод Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да съм мод   Искам да съм мод EmptyСря Юли 08, 2009 9:50 pm

Йе, малко раздвижване. ^^
Зоната е твоя, честито! ^^

Драсни едно ЛС за ранга :]
Върнете се в началото Go down
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Искам да съм мод Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да съм мод   Искам да съм мод EmptyЧет Юли 09, 2009 1:01 am

Благодаря. ^_^
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Sponsored content





Искам да съм мод Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да съм мод   Искам да съм мод Empty

Върнете се в началото Go down
 
Искам да съм мод
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Teenage Angst? :: За форума-
Идете на: