Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Annie, демек чушката

Go down 
+4
~yellow~bunny~
Lilly.
Christine Joe
anette
8 posters
АвторСъобщение
anette
Пасивен-Агресивен
anette


Брой мнения : 430
Join date : 28.09.2008

Annie, демек чушката Empty
ПисанеЗаглавие: Annie, демек чушката   Annie, демек чушката EmptyСъб Окт 04, 2008 7:56 pm

Тъй. Не обичам да се описвам, но ми стана интересно^^.
Аз обикновено не знам какво да казвам за себе си. И като ме карат, изтърсвам "аз съм чушка" и после гледам тъпо.^^ Иначе се казвам Анета, живея във ВарнаSmile.(И обичам Варна, морето, сините вълни, ша-ля-ля). На 16 години съм, 11 клас в Математическа гимназия иии да(отначало написах "На 6 години съм". Да бе, иска ми се Very Happy). Имам две сестри - и двете са по-големи. И отскоро си имам коте^^. Общо взето сме голямо семейство. Razz Пристрастена съм към музиката, но почти не познавам човек, който да не е. Обожавам фотография, обожавам рисуване, обожавам танци... обожавам... много неща. Обичам си училището, ако щете вярвайте, но обичам да ходя, въпреки че класът ме е невероятно тъп и олигофреничен(както и повечето хора от випуска ми). А ако ме питате за манията за чушките - не помня вече от къде тръгна xD. Май от сестра ми.
Имам някакво желание да променям и да се боря, за да променям. Факт. Но за сега само се опитвам да се боря xD.
A, да. Адския мързел съм.
Върнете се в началото Go down
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Annie, демек чушката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Annie, демек чушката   Annie, демек чушката EmptyСъб Окт 04, 2008 8:04 pm

Като за начало-радвам се,че съм първата,която ще пише тук.
Пишеш,че обичаш фотографията.Въпорсът ми е:коя е любимата ти снимка,тази,която не би ти омръзнала да гледаш с часове(дано си ме схванала)?
Какво те вдъхновява да направиш една добра снимка?
И последно,защо по дяволите,както повечето хора ,с които съм си писала малко,не ме помнош xD Very Happy
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Annie, демек чушката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Annie, демек чушката   Annie, демек чушката EmptyСъб Окт 04, 2008 8:08 pm

Аниии {}

Ще ме снимаш ли xD ?
Любим филм/песен?
От къде идва Amily ^^ ?
Послушен ли е Шошко xD ?

И си гениална,нали знаеш,вярвам,че ще учиш в Ирландия пък!
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
~yellow~bunny~
Пасивен-Агресивен
~yellow~bunny~


Брой мнения : 350
Join date : 05.09.2008
Age : 29

Annie, демек чушката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Annie, демек чушката   Annie, демек чушката EmptyСъб Окт 04, 2008 8:12 pm

Хай... Very Happy
Как предпочиташ да ти викат на кратко? Ани?
Рисуваш...какво най-много обичаш да рисуваш?
Любим цвят?
Любима храна(без чушка
Laughing )?
Обичаш ли да четеш? Любима книга?
А математиката обичаш ли я или като мен незнаеш защо си в МГ?
Very Happy
Лесно ли се привързваш към хората?
Най-неосъществимата ти мечта е...?
Стоп, за сега...
Very Happy
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Annie, демек чушката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Annie, демек чушката   Annie, демек чушката EmptyСъб Окт 04, 2008 8:15 pm

Здравей. (:
Каква музика слушаш, ай мийн рок, поп, етц? Любими изпълнители, банди, нещо?
Фотография? Снимаш ли?
Джони Деп? :Р
Върнете се в началото Go down
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Annie, демек чушката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Annie, демек чушката   Annie, демек чушката EmptyСъб Окт 04, 2008 8:18 pm

Зелени или червени чушки? ^^
Защо избра този аватар /велик е О_O/
Обичаш ли бира, ако да каква?
Какво мислиш за Мечо Пух /книгата Very Happy/?
Какво мислиш за Ред Хот Чили Пепърс , като се разговорихме за чушки Very Happy
Какво би променила в себе си?
По на колко са сестрите ти?

Изморих се...после още Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
anette
Пасивен-Агресивен
anette


Брой мнения : 430
Join date : 28.09.2008

Annie, демек чушката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Annie, демек чушката   Annie, демек чушката EmptyСъб Окт 04, 2008 9:23 pm

Ле-ле :О

~Christine
Пишеш,че обичаш фотографията.Въпорсът ми е:коя е любимата ти снимка,тази,която не би ти омръзнала да гледаш с часове(дано си ме схванала)? Те са адски много. Smile Не мога да се разровя и да ги покажа всичките, но ще опитам с няколко - тази например ме омагьосва всеки път, когато я погледна. Тази ... не знам намирам нов смисъл всеки път. Кара ме да се замисля, разказва истинска историяSmile. Тази ме обърква адски много, затова не мога да стра да я гледам xD. Тази галерия ме залепи за монитора доста дълго време, сега като я погледнах пак се отплеснах. Тази също. И, ох, ако продължа, ще стане един километър мнение xD.
Какво те вдъхновява да направиш една добра снимка?Аз добра снимка още не съм успяла да направя^^. Но ако въпросът е какво ме вдъхновява да направя снимка... вскичко. Песен, стихотворение, книга, сестра ми, светлината рано сутрин, нещо, което съм видяла, друга снимка... Дори простотията на хората ме вдъхновява да хвана апаратаSmile.
И последно,защо по дяволите,както повечето хора ,с които съм си писала малко,не ме помнош xD
Помня те всъщност :Р. Ти си момичето, на което му пратих двата албума на Alexz Johnson, помня, помня^^. Дори помня, че си от Варна :Д.

~Brin
Ще ме снимаш ли xD ? Ама разбира се xD. Ела във Варна и ще опитам^^.
Любим филм/песен? Филм - ... Ъъъъм... много xD. Little miss sunshine, P.S. I love you, Into the wild... много са Smile. Песни. О, не мога да кажа. Толкова много песни обожавам.Smile
От къде идва Amily ^^ ? Ами от никъде. Чудех се какъв ник да измисля за егмонта. Исках joss, очевидно беше заето... Исках Lizzie, заради героиня от една от любимите ми книги, но и то беше заето. И после дойде това. Май регистрацията ми в егмонт закъсня с ... месец може би, защото не можех да си измисля ник xD. :lol!:
Послушен ли е Шошко xD ? Не :О. Той е абсолютен звяр, в момента се бие с майка ми^^.
И няма да стане с Ирланидя :/. И не съм гениална.^^


~yellow~bunny~
Как предпочиташ да ти викат на кратко? Ани? ДаSmile
Рисуваш...какво най-много обичаш да рисуваш?Портрети. Само това успявам да нарисувам що-годе добре, но...Smile Откакто се помня само хора рисувам. Бях гледала скицника на мама и исках да стана като нея xD.
Любим цвят?ЧервенSmile. Май xD
Любима храна(без чушка Laughing )? Ох. Много, много, много са xD
Обичаш ли да четеш? Любима книга?Oбожавам да чета. Любима книга ми е... Чарлстън на Александра Рипли Smile.
А математиката обичаш ли я или като мен незнаеш защо си в МГ? Very Happy Математиката си я обичамSmile. От трети клас си исках в математическа, така че си се чувствам идеaлно xD
Лесно ли се привързваш към хората? Не бих казала. Трудно се и доврявам. Но привържа ли се към някого, няма отърване. Razz
Най-неосъществимата ти мечта е...? От кога съм нямала неосъществима мечта:/. Може би голямото ми желание да мога да пея добре^^. И мечтата ми да... не знам и аз как да се изразя, но смятам, че съм длъжна и че имам правото да се боря за това да мога да живея в нормална държава. А не да бягам.


~Flying Mouse
Каква музика слушаш, ай мийн рок, поп, етц? Любими изпълнители, банди, нещо?Слушам... главно рок. Абе и аз не знам какво слушам xD. Не се ограничавам само в един стил, и метъл слушам, и пънк, и поп, и бла-бла-бла.
Любима банда - Placebo, P.I.F <3... Ух, много са Very Happy.

Фотография? Снимаш ли?Ами... опитвам се xD
Джони Деп? :Р Той е пич? Но не съм луда фенка xD


Green|Jelly|MonsteR
Зелени или червени чушки? ^^Хаха, всякакви Very Happy
Защо избра този аватар /велик е О_O/Ами случайно го видях в деварт и не можах да откъсна очи. След това случайно видях снимката от сигната. Пак. И за капак слушах The Cranberries и така...
Обичаш ли бира, ако да каква?Обичам в малки количества. Претенции нямам :Д
Какво мислиш за Мечо Пух /книгата Very Happy/? Обожавам Razz
Какво мислиш за Ред Хот Чили Пепърс , като се разговорихме за чушки Very HappyХаресвам гиSmile)). Отдавна се каня да си дръпна повече техни песни, но уви, все забравям.
Какво би променила в себе си?За сега нищо. Те нещата сами си се променят, ако някоя промяна започне, но не ми хареса се опитвам да я спра xD. Но не съм се опитвала никога нарочно да се променям.
По на колко са сестрите ти? На 18 и на 22:). Дъртьовци Razz
Върнете се в началото Go down
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Annie, демек чушката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Annie, демек чушката   Annie, демек чушката EmptyНед Окт 05, 2008 6:03 pm

и ти ли в Ирландия, бе душа? и аз съм там :Р
защо точно Ирландия? (кажи, ако съм те питали, нямах време да чета)
иии, честита ви тема, Кралице *дълбок поклон, последван от задушаваща прегръдка*
каква е историята на онова прословуто изказване на Ники "а, няма да ме дрънкаш отзад, забрави" :Р
ии искаш ли норт-ко да се върне? ^^
Върнете се в началото Go down
anette
Пасивен-Агресивен
anette


Брой мнения : 430
Join date : 28.09.2008

Annie, демек чушката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Annie, демек чушката   Annie, демек чушката EmptyНед Окт 05, 2008 10:10 pm

И аз тaм. :Р Но само ми се искаSmile
А защо... ако искаш да ти обясня точно - не мога. Просто адски ме привлича като хора, като природа, като... не знам и аз. Дори си намерих университет там - в Galway, градът ми изглежда страхотен - млаък, красив иии... ще си остане само мечта xD. Уви :Д.
А за изказването на Ники... ами лигавихме се общо взето xD. Нещо се лигавихме, че ще си правим група, аз тъй като не мога да свиря като хората казах, че ще му пригласям отзад, а той ще свири. И човекът съвсем невинно обърка една буквичка, вие пък какво си мислите! Razz
И, да, норт ми липсва. И да, искам да се върне.^^ Даже мислих да предлагам идеята на НикиSmile
Върнете се в началото Go down
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Annie, демек чушката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Annie, демек чушката   Annie, демек чушката EmptyВто Май 19, 2009 8:46 pm

Ха, ти си била от Варна. :д
Поставих си за цел да открия всички хора във Варна които снимат хубаво. <<
А ти имаш прекрасни снимки, не е честно
Имаш афинитет към чушките, виждам.А лютеница?
Допада ли ти Кинг?
Имаш ли си предпочитан филмов жанр?
Върнете се в началото Go down
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Annie, демек чушката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Annie, демек чушката   Annie, демек чушката EmptyСря Май 20, 2009 12:33 pm

обичам те. *




*аз да го вмъкна просто.
Върнете се в началото Go down
anette
Пасивен-Агресивен
anette


Брой мнения : 430
Join date : 28.09.2008

Annie, демек чушката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Annie, демек чушката   Annie, демек чушката EmptyСря Май 20, 2009 6:29 pm

И аз те обичам! xD

Addie Beau Pre, и лютеница обичам, стига да е истинска, а не брашно с оцветител Razz . Кинг обожавам, имах един период, в който четях само Кинг, накрая се психясах. xD Реших да си дам малко почивка, защото веднъж, докато четях "Буик 8", котката дойде, стресна ме и аз се разпищях.^^ Жанр за филм... сякаш нямам. *мисли* Всичко гледам, стига да е стойностно.^^
И мерси за хубавите думиSmile
Върнете се в началото Go down
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Annie, демек чушката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Annie, демек чушката   Annie, демек чушката EmptyВто Сеп 29, 2009 5:33 pm

Ани, Ани, аз много държа да ти кажа разни неща. ^^
ииий много ме е яд, че все не се засичаме/не си пишем/дълго по тези нови технологии, телефонът е неизпълнимо нещо в случая, както и аз да дойда до варна/ти до.. майната си ^^ обаче, честно, много ми липсваш и много ми липсват глупостите от норт-ко или просто глупостите :р даже още си спомням когато ти показах уолпейпъра си на Федерер и се започна тенис, тенис, тенис :р ъм, и да ти кажа още, че твоите снимки са като някакъв лек за душата ми. ^^ серизоно, действат ми опияняващо, някак си, необяснимо. каквото ще да става, ако трябва АЗ ще направя всичко, че да станеш фотограф. защото това ти е такава мечта и си толкова талантлива, че и си ми толкова на сърцето ^^, че няма да си простя, ако не се изпълни. и кога стана 12ти клас, лелееее. и още си спомням първата твоя снимка, която видяхме със сестрата, ти беше седнала на.. пън или нещо друго беше? и държеше едно кученце на краката си ^^ аах, спомени, спомени.
та, целият този пост беше, за да ти кажа, че много много те обичам, въпреки че разговорите ни ги делят векове, просто ти вече така си ми повлияла, че и след десет години ще е така. Боже, звучи като обяснение в любов, а не е Laughing
самоо.. да, това е ;d
Върнете се в началото Go down
anette
Пасивен-Агресивен
anette


Брой мнения : 430
Join date : 28.09.2008

Annie, демек чушката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Annie, демек чушката   Annie, демек чушката EmptyЧет Окт 01, 2009 7:45 pm

И мен ме е яд, чуши. :/
И защо не е обяснение в любооов?:О И съм разочарована, че не дойде до Варна това лято. И. Ииии. Иииииии. И адски ми липсвате понякога, да знаеш. Ама адски. Целият норт със всичките хора, които се джавкаха понякога и си пишехме простотии, повечето от които вече сигурно не помня, но помня как обожавах да пиша прототии. И да съм там. И да се чувствам част от вас. В крайна сметка бях някакъв пришълец, а пък вие ме приехте. И имам чувството, че ме променихте, към много по-добро. За някои хора може би звучи странно, че форум може да ме промени, но е именно така. Хората във форума. Вие. Ти.
Първите ми фоторафски опити бяха пуснати именно в норт, знаеш ли? Преди деварт, преди каквото и да е било беше норт. Бяхте вие. Smile
*обич*
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Annie, демек чушката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Annie, демек чушката   Annie, демек чушката Empty

Върнете се в началото Go down
 
Annie, демек чушката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Потребителска зона-
Идете на: