Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 С какво запомните 2009?

Go down 
+7
Lilly.
Nels
Moriline
hurricane drunk
|Sun's.smile|
anette
Fallen Angel
11 posters
АвторСъобщение
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

С какво запомните 2009? Empty
ПисанеЗаглавие: С какво запомните 2009?   С какво запомните 2009? EmptyНед Дек 20, 2009 7:30 pm

Ами знаете. (: Всички форуми си имат такава тема, та и ние така. Не видях такава тема, може и да има, ако има ключ на тази. (:

С какво ще я запомня ли? С това, че е една от най-тъжните ми години и, че в нея преживях много загуби. Загубих страшно много хора, които смятах за приятели. Обичах човек, който по никакъв начин не бе заслужил обичта ми. Който ми донесе само болка, сълзи, разочарования, от който получих тук-там някоя усмивка или разговор... И всичко беше просто ей така, без да му кажа нищо, без той да разбере нищо, понеже е тъпо недосетливо животно. Ще я запомня със страшно много скандали, вярно в повечето се оказах печелещата страна, обаче това не ме прави много по-доволна. От друга страна намерих много приятели, не като компенсация за загубените, ами може би още по-добри. Влязох в гимназия, срещнах си новия клас, станах по-различен човек, за добро или за лошо. И досега опитвам да съм по-различна, да се променя, пък какво ще стане.. Ами, 2010 ще покаже. XD И през цялата година си бях все така упорита, инатестта, ужасна. Благодарна съм за всичките ония хубави мигове от декември до май, които с колкото и грешки да бяха изпълнени бяха едни от най-хубавите моменти в живота ми. И... Просто тогава бях щастлива и бях себе си поне за малко. (: Чакам тия десет дни са минат, да дойде 31 декември, президентът да си каже предварително написаната реч и да почне новата година, 2010, надявам се изпълнена с повече щастие, с по-малко сълзи, през която да съм по усмихната. И когато на 20 декември 2010 да седна да пиша с какво съм я запомнила да започна с една дума. Любов.


Последната промяна е направена от Fallen Angel на Нед Фев 21, 2010 12:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
anette
Пасивен-Агресивен
anette


Брой мнения : 430
Join date : 28.09.2008

С какво запомните 2009? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво запомните 2009?   С какво запомните 2009? EmptyНед Дек 20, 2009 8:50 pm

Любов. Боже, взрив от чувства. Причиних много болка на хората около себе си. Хората около мен ми причиниха много болка. Намерих най-най-добрия си приятел, сродната си душа. И после го загубих. Станах по-самостоятелна. Зае*ах опитите си да направя семейството си нормално. Постигнах успехи. И претърпях загуби. Една невероятна година за мен. Боже, доживях да го кажа това. Невероятна година. Не беше от най-щастливите, но беше... пълна.
Върнете се в началото Go down
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

С какво запомните 2009? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво запомните 2009?   С какво запомните 2009? EmptyНед Дек 20, 2009 8:56 pm

Годината на промените... Много неща се промениха в самата мен...начина ми на възприемане на околните. Докоснах се до мъничко любов, опарих се, но да не забравяме, че още съм малка и това ще се забрави доста лесно. Научих се да обичам, научих се да мразя, научих се да казвам нещата в очите. Направих доста неща за първи път и определено съм променена, въпреки че не съм убедена дали се гордея с всичко. Все пак за нищо не съжалявам и дори се радвам за гадните моменти - те учат най-много. Беше страхотна година...не бих променила нищо в нея. За 2010 имам още по-големи очаквания...Ще видим в темата догодина (;
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

С какво запомните 2009? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво запомните 2009?   С какво запомните 2009? EmptyНед Дек 20, 2009 9:21 pm

М какво да кажа


любов, концерти, загуби и тн.

Видях любимата си група на живо, моите ИДОЛИ, имам спомени от концерта, най-великото усещане:

С какво запомните 2009? Edguy1

леко горчиви от една страна, но да, имам ги все пак.

Отново се чувствам обичана, този път истински. По отношение на това
тази година беше чудесна.

Загубих приятел, който се очертаваше да бъде мойта сродна душица,
който всъщност за кратко обикнах мноого.
Но както казвам: само приятелство между момче и момиче не съществува.

Мм,друго какво..
Ами любооов, любов, любов, какво друго, обичам!
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

С какво запомните 2009? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво запомните 2009?   С какво запомните 2009? EmptyНед Дек 20, 2009 10:24 pm

|Sun's.smile| написа:
Годината на промените...
Б*хти странната година.

Започнах доста по - често да изпадам в разни депресии, ако мога така да ги окачествя ; влюбих се в едно момче и ходих с друго, което е голяма душица ; внезапно се влюбих във фотографията ; реших да отида на уроци по актьорско майсторство ; зачеркнах едни хора от живота си и добавих други ; палатки, слънце, разходки по покрива, първото ми официално ходене до Пловдив...
емоции- с кош да гребеш.
изтощи ме тази година.

Но ще ми липсва и ще я обичам.
Върнете се в началото Go down
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

С какво запомните 2009? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво запомните 2009?   С какво запомните 2009? EmptyНед Дек 20, 2009 10:32 pm

Ще запомня 2009 с това, че беше много по-щастлива от 2008. И по-успешна. Демит, изкарах 6 на изпита по немски и за пръв път прекарах лятото си пълноценно.
Ще я запомня с това, че бях адски гаден човек към някои хора и загубих много приятели заради моята глупост.
Ще я запомня като най-филмовата ми година досега.
Ще я запомня като годината, в която получих първата си(и така като гледам последна) стипендия.
Ще я запомня като годината, в която(окончателно)се разделих с дългата си коса. С какво запомните 2009? 111837
Ще я запомня като годината, в която нашите момчета бяха титуляри на мача(и пак нещо не направиха).
Ще я запомня като годината с най-много контакти.
Ще я запомня като годината, в която много започнах да чета книги.
Ще я запомня като годината, в която станах много голям фен на много неща.
Ще я запомня като годината, в която си сменях желанието за това какво да работя през ден. И пак не знам.
Ще я запомня като една богата на културно развитие и емоции година.
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

С какво запомните 2009? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво запомните 2009?   С какво запомните 2009? EmptyЧет Дек 24, 2009 6:12 pm

Беше година на новите запознанства и промените вътре в мен.
Година,наиситена с толкова много и различни емоции,че чак умът ми не го побира.
Свърших много глупости,не можех да се позная на моменти,но май трябваше да мина през това.Миналата година по същото време си пожелах любов.Много.Мислех,че се влюбвам,но в край на сметка беше година пълна с one-night-stand-boys.
Беше година,в която се борих.Борих се адски много да се докажа и да защитя мнението си.Завърших с пълно отличие и си взимам стипендията.Така че от към успехи май не мога да се оплача.
Беше годината с най-много купони до сега.Много ретро,плаж,текила и танцуване върху масите.Беше година,в която се чувствах по-истинска,по-дива,по-свободна и много по-независима.
Всъщност беше една от най-хубавите ми години до сега.Намерих най-добрата си приятелка и живях без да се притеснявам толкова как изглежда отстрани. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

С какво запомните 2009? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво запомните 2009?   С какво запомните 2009? EmptyЧет Дек 24, 2009 6:18 pm

2009 беше годината на порастването. За тези 12 месеца станах съвсем различен човек и най-хубавото е, че харесвам това, което съм в момента.
2009 беше годината, през която отсях стойностите и значимите неща в живота ми от всичко останало - отношения, хора, хобита...
2009 беше годината на промяната. И на борбата за това, което си е мое, което искам, което заслужавам.
2009 беше година изпълнена с много обич и приятелство. И вяра.
2009 беше пълноценна година. Но 2010 ще е още по-хубава.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

С какво запомните 2009? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво запомните 2009?   С какво запомните 2009? EmptyПон Дек 28, 2009 12:58 am

Дам, годината на промените и на многото емоции. Едни от най-тъжните ми моменти,както и едни от най-веселите преживях през 2009. Но въпреки всичко се оказа много по-хубава, отколкото очаквах. Ще я запомня също с хората, които видях. Хора, които си мислех, че няма да видя в близките две години. Не бих казала че беше скучна година. Разбрах повече неща, отколкото исках за себе си и хората около мен. Започнах много нови неща, които се надявам да доведа до някъде. 2010 ще покаже. (: Доволна съм от годината си като цяло.
Върнете се в началото Go down
~yellow~bunny~
Пасивен-Агресивен
~yellow~bunny~


Брой мнения : 350
Join date : 05.09.2008
Age : 29

С какво запомните 2009? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво запомните 2009?   С какво запомните 2009? EmptyСря Яну 06, 2010 11:14 pm

Мога с гордост (или не точно.) да обявя 2009 за най-прекрасно-неконтролируемо-ужасната си година. Не бяха драми, не бяха "най-добри" приятели и такива, които се чудят само как да те изритат отзад, когато вече не си им нужен, не бяха неразбиращи, че вече си пораснал, родители, не бяха събирания и раздели.
Успехът ми в училище значително падна, почти не се застоявах пред компютъра в гледане на филми както преди, за голям период от време спрях да чета. За сметка на това пък беше една много музикално-депресарска година.
Изпълнена с много, много, ужасно много любов... за жалост несподелена. ^^
Изпълнена с много сиви хора в процес на почерняване.

Вярвам с 2010. Вярвам, че ще има много повече усмивки и много повече сълзи, но този път от щастие. ;d Поставих ново начало, загърбих всичко и искрено се надявам да е за добро ^^
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 32
Местожителство : scandinavia

С какво запомните 2009? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво запомните 2009?   С какво запомните 2009? EmptyЧет Яну 14, 2010 9:18 pm

Един бронхит. Много студ, много цигарен дим. Открихме Полянката. Открих обработката. Връзката ми отиде на кино. Сближих се с адски много хора, някои от които не го заслужаваха и ме нараниха страшно жестоко. Адски много бира, малко по-малко водка, рожденият ден на Аня и едно много лошо препиване.
Концертът на Едгай, Блайнд Гардиън и Скорпиънс в Каварна, сбъднатата ми мечта, радостните сълзи, пресипналия ми глас и после съжалението, че не всички, които заслужават, са на концерта.
Много, много работа. Реших да уча в Германия, после реших да не отписвам СУ, сега съм на кръстопът.
Интригите, ония-многото-дистанционни-връзки-дето-много-ме-дразнеха, чести посещения от Пловдив и Плевен. Косата на Пъпет <3
Много, много, адски много променени религиозни и философски възгледи.
Върнах си предишния приятел, по-точно той си върна мен. Вече знам какво искам.
Роди ми се брат - без коментар.
Общо взето, противоречива година. Едно е ясно обаче: това беше най-якото лято, независимо от всичките му кофти страни.
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
Sponsored content





С какво запомните 2009? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво запомните 2009?   С какво запомните 2009? Empty

Върнете се в началото Go down
 
С какво запомните 2009?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Потребителски номинации 2009?
» Потребителски номинации 2009
» Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: