Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Честит рожден ден,Вики :))

Go down 
+2
anette
Lilly.
6 posters
АвторСъобщение
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Честит рожден ден,Вики :)) Empty
ПисанеЗаглавие: Честит рожден ден,Вики :))   Честит рожден ден,Вики :)) EmptyВто Дек 08, 2009 12:10 am

Честит рожден ден,Вики!
Много ми е трудно да ти измисля пожелание. :\
Пожелавам ти преди всичко здраве.Не знам дали трябва да ти пожелавам успехи,вярвам,че си достатъчно упорита и ще се бориш да постигнеш желаното.(колкото и да ни мъчи всички мързела.)Пожелавам ти да си по-решителна.Това май най-много ти го пожелавам,защото ще доведе до промяната,която толкова искаш (: Радвай се на това,което си,което имаш и спри да се вглеждаш толкова в останалото.За всичко си има време,няма да пропуснеш нищо.Ако не друго то аз ще се погрижа да е така :Р Та да,вярвай повече.В себе си,в хората,във възможностите си и във всичко останоло.Обичай.Много и истински.Надявам се да ти отвръщат и със същото.Не се съмнявам,че ще е така всъщност.Бъди все така прекрасна макар да не знаеш колко си всъщност.Радвай ме все толкова и продължавай да ми бъдеш моралния компас;d Бъди вдъхновена,бъди добра...абе,просто бъди Вики,която познавам и безумно обичам.Не бързай да порастваш..15 са една прекрасна възраст и си изживей пълноценно годината.Какво още..много усмивки,много песни и свирене на китари,много анатомията ^^ много изненади(защото имаш нужда от повече приятни такива в живота си) и много,много любов.Не се колебай,живей така както искаш и не се страхувай да правиш промени в живота си.
Обичам те многомногомного.И пак - честит рожден ден,миличка : ))) {}
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
anette
Пасивен-Агресивен
anette


Брой мнения : 430
Join date : 28.09.2008

Честит рожден ден,Вики :)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит рожден ден,Вики :))   Честит рожден ден,Вики :)) EmptyВто Дек 08, 2009 12:44 am

Честит рожден ден, малко слънчево чушле Smile))
Пожелавам ти много, много амбиция, много сили да се бориш, достатъчно търпение и желание и по-малко мързел. Сякаш повечето неща можеш да постигнеш с тях, нали чуши? Имай вяра, вярата е най-важното. И знай, че си заобиколена от хора, които много те обичат.
Пожелавам ти година, изпълнена с емоции, емоции, емоции от всякакво ествство, такива каквито те радват, разсмиват, усмихват, разплакват, такива каквито те оформят като прекрасния човек, който си.
Колко ти завиждам, че си на 15.Smile
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Честит рожден ден,Вики :)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит рожден ден,Вики :))   Честит рожден ден,Вики :)) EmptyВто Дек 08, 2009 1:14 pm

Честит рожден ден, Вики!
любов. любов и пак любов.
в следствие и щастие.
и усмивки.
Весело прекарване :]
Върнете се в началото Go down
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

Честит рожден ден,Вики :)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит рожден ден,Вики :))   Честит рожден ден,Вики :)) EmptyВто Дек 08, 2009 9:28 pm

Честит рожден ден! Smile
Пожелавам ти здраве, усмивки и много любов!
Върнете се в началото Go down
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

Честит рожден ден,Вики :)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит рожден ден,Вики :))   Честит рожден ден,Вики :)) EmptyСря Дек 09, 2009 9:04 pm

Честито Smile
Много здраве, щастие, успех и весело изкарване Smile
Върнете се в началото Go down
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Честит рожден ден,Вики :)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит рожден ден,Вики :))   Честит рожден ден,Вики :)) EmptyЧет Дек 10, 2009 8:39 pm

мерсиии {}
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Честит рожден ден,Вики :)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит рожден ден,Вики :))   Честит рожден ден,Вики :)) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Честит рожден ден,Вики :))
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Честит рожден ден, Вики! [Christine Joe]
» Честит рожден ден,Ани (:
» Честит рожден ден, Емо! :)
» Честит рожден ден, Све {}
» Честит рожден ден,Соли

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Архив-
Идете на: