Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Коментари по дневниците

Go down 
+16
Nels
Pucho di Ranieri
~Fearless
Fantageroiche
Midnight sun
Joker
Fallen Angel
hurricane drunk
~yellow~bunny~
Lilly.
Christine Joe
Ecliptica`
Ninsey
Joux
Moriline
Lunatic
20 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyНед Яну 04, 2009 2:57 am

Можете да коментирате всичко, написано в дневниците тук. ^_^

Дъъ, защо не се бях сетила по-рано за тази тема? -.-
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyНед Яну 04, 2009 8:30 pm

Додо
Цитат :
Срещнах Миш..срещнах я преди по - малко от година.. да речем половин и се..срастнах се нея... тя е толкова.. мен. Тя е единствената, която разбира всяка дума и... го чувства. И тук идва точка две: дали ще я срещна. Дали няма да се предоверя... дали е разумно едва ли не най - добрият ти приятел да е в Интернет.

Тогава идва решението - Знаеш ли, Бо, не ми пука! Не ми пука къде е тя. Просто имам нужда от някой... много разббиращ. С когото да не се карам, споря.. просто да бъда себе си с него. И тогава идва точка едно.. аз я заобичвам.. защото мога да си говоря с нея за всичко.
Понякога и аз това се питам и стигам до същия извод. Не мe интересува. Ако ще в Китай да си, н е м и п у к а.
И искам, искам на 17 в София, защото искам теб. :Р
Да те настискам едно хубаво, ей така, за две години напред, да те видя.. ляля. Искам теб. :Р
И между другото много точно го каза
"срастнах се с нея, тя е толкова мен"
(:
С теб мога да споря, мога да се смея, мога да рева, всичко мога.
И помниш ли
като имаше един момент, вкойто през две секунди
пишем едно и също, като сме на философска вълна. xD
Не че сега не става, ама аз нещо нямам време да се задържа в скайп за по-дълго.

И само с Вивс съм се сближавала толкова много,
но каквото й да говорим с нея сме различни. И я обичам за това.
А теб те обичам,
че си като мен. Или аз съм като теб. Както ти се иска. : )
Върнете се в началото Go down
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyНед Яну 04, 2009 9:29 pm

А Деен, оная хронология за смъртта я помня.хД
Изпълнена със моите вопли и твоето философско примирение.
Върнете се в началото Go down
Joux
Агресивен
Joux


Брой мнения : 33
Join date : 05.01.2009
Age : 30
Местожителство : Стара Загора

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyПон Яну 05, 2009 9:44 pm

Цитат :
Отивам да поглезя котката.

Котките са важна част от живота ни.
Обичам котки.
Как се казва твоята котка.
Моята котка не обича да я галят през повечето време.
Но аз стискам моята котка.
И писка моята котка.
Котки,котки,котки.
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/jenny__g
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyПон Яну 05, 2009 9:45 pm

Цитат :
Губенето на време понякога е най-полезното нещо на света.
Ади, адски много си права! xD
Върнете се в началото Go down
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyПон Яну 05, 2009 9:46 pm

Laughing Laughing Знам, че съм права..губенето на време ми е приоритет..
Миш, много красиво описваш зимната картина..
А котката ми е моята любов.
Сладка такава.
Казва се Кали.
Много я мачкам, мъча я, бия я, глезя я, псувам я, гугукам и и и дърпам ушите-и има разкошна шия.
Пухкава!!

Smile леле.Бонбон котка.Как се казва твоята котка?
Върнете се в началото Go down
Joux
Агресивен
Joux


Брой мнения : 33
Join date : 05.01.2009
Age : 30
Местожителство : Стара Загора

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyПон Яну 05, 2009 9:50 pm

Моят котак се казва Майо.Ако го видиш ще разберш защо.Обаче се казва Майо точно по начина , по който аз го казвам.Иначе не се казва Майо ако ти му казваш Майо.И би могла да го наричаш Майо ако бъдеш посветена в тайнството на изричането Майо.
Да речем за момента,че се казва Коте.
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/jenny__g
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyПон Яну 05, 2009 9:53 pm

Котаак!
Аз досега съм имала към 20 котки.Май всички бяха женски.
С прозаични имена като Ася, Марче и Силвия.
..
Но те бяха там, в Габрово, а Кали е Единствената.
Коте/Майо е хубаво име.
И бтв, интересен дневник се очертава.хД
Върнете се в началото Go down
Ninsey
Ужасно Пасивен
Ninsey


Брой мнения : 121
Join date : 04.09.2008

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyПон Яну 05, 2009 9:54 pm

Жу,не знам защо,ама ми звучиш като Малкият принц. О.О
И понеже е тема за коментари по дневниците,ще го кажа и тука - пишеш много красиво и задържащо вниманието на недоспалата ми кратуна.
Върнете се в началото Go down
Joux
Агресивен
Joux


Брой мнения : 33
Join date : 05.01.2009
Age : 30
Местожителство : Стара Загора

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyПон Яну 05, 2009 9:55 pm

Имам какво още да напиша, но ме отвличате тук с майовци и ковчези.Та мисля да захващам.Мерси, пачичко. {}
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/jenny__g
Ecliptica`
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 156
Join date : 22.09.2008
Age : 30
Местожителство : The Six Duchies

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyСъб Яну 10, 2009 12:38 pm

Харесвам начинът, по който пише Joux. (:
Върнете се в началото Go down
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyСъб Яну 10, 2009 12:39 pm

Meh too.
Както и Миш и Ден.хД
Върнете се в началото Go down
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyСъб Яну 10, 2009 1:01 pm

Дабълпост.
Ден, никой няма да те линчува.
Няма как да е лесно да се откажеш.
Но при положение, че наистина искаш..
Има хора, които дори не се стараят
и ти не си от тях.
И затова..заместо да те линчувам..по-добре да знаеш, че ми имаш пълната подкрепа.^^
Върнете се в началото Go down
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyПет Май 29, 2009 12:35 pm

Трипъл пост.Става сериозно. :/Д
Ден, детето-чудо не помни въобще какъв номер ти е дало последно, но в момента е съвсем безтелефонно и няма какъв номер да даде.
Скоро ще ми вземат наистина МОЙ джиесем, на другия клавиатурата му прави идиотщини.
Върнете се в началото Go down
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyСъб Сеп 19, 2009 12:20 pm

Цитат :
Какво ви дразни, когато сте около пушачи и в самите тях? Какви според вас са предимствата на това да си непушач?
не знам дали тук трябва да пиша, все тая (:
най-много ме дразни цигареният дим, започвам да кашлям ;D
а предимствата... баналното - не се тровиш. но като цяло когато си пристрастен към нещо постоянно мислиш за това, ако не е около теб, примерно не можеш да се концентрираш... предполагам ;d така че си е една мисъл по-малко. :) дано ги откажеш :))
познавам двама човека, които успяха с помощта на електронни пури, но са скъпи до колкото знам.
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyСъб Сеп 19, 2009 11:40 pm

Не ми пречи особено.В началото димът ме дразнеше,и по някога още е така,но като цяло съм свикнала.Заобиколена съм от пушачи - половината ми приятели пушат,нашите пушат,макар да го правят винаги на терасата.Когато на баба ми й се наложи да ги откаже каза,че е до навик на ръката.. и от тогава все има разни листчета,които навива на фунийки между пръстите си.Не знам дали е толкова лесно.На мама й е странно как някои си пият сутрин кафето без цигара..anyway.
Надявам се този път да ги спреш,а не като предишните пъти :Р ако трябва аз ще ти ги дърпам от ръцете =D
Иначе нямам нищо против пушачите и не съм заклет непушач.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
~yellow~bunny~
Пасивен-Агресивен
~yellow~bunny~


Брой мнения : 350
Join date : 05.09.2008
Age : 29

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyСъб Дек 05, 2009 7:49 pm

Миш пише невероятно.
Следя ти дневника като телевизионен сериал ;d
Seriously.
За историята с Н. да не говорим колко е позната -.-
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyПон Дек 14, 2009 9:27 pm

Fallen Angel написа:

Все ми беше на ума да си изкажа некомпетентното мнението по въпроса, ама си замълчах, понеже не бях в настроение да водя безмислени спорове. Та, много мразя да ми говорят за белите дробове на пушачите. :S Тъпо е, за Бога. И моите са увредени. Бяха увредени преди да запаля първата цигара, защото четиринадесет години и половина /почти/ имаше кой да ми дими в лицето докато уча, чета, зяпам тв, на компа съм, на кафе съм, на ресторант съм, в парка съм... И защо да не започна да се самоунищожавам? Детството ми не белеше ли тръгнало към своя край, когато не пиех не пушех, не излизах, не се прибирах сравнително късно? Беше. Тръгна и ме извади от розовата приказка рязко и болезнено. Кое ще ускоря с още една, и още една цигара? Краят? Ами да дойде. То , така и така е пропиляно.
Коментари по дневниците 662676 абсолютно.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyПон Дек 14, 2009 10:16 pm

Fallen Angel написа:

Все ми беше на ума да си изкажа некомпетентното мнението по въпроса, ама си замълчах, понеже не бях в настроение да водя безмислени спорове. Та, много мразя да ми говорят за белите дробове на пушачите. :S Тъпо е, за Бога. И моите са увредени. Бяха увредени преди да запаля първата цигара, защото четиринадесет години и половина /почти/ имаше кой да ми дими в лицето докато уча, чета, зяпам тв, на компа съм, на кафе съм, на ресторант съм, в парка съм... И защо да не започна да се самоунищожавам? Детството ми не белеше ли тръгнало към своя край, когато не пиех не пушех, не излизах, не се прибирах сравнително късно? Беше. Тръгна и ме извади от розовата приказка рязко и болезнено. Кое ще ускоря с още една, и още една цигара? Краят? Ами да дойде. То , така и така е пропиляно.

сори, изобщо не съм съгласна. на тая възраст да кажеш че "е пропиляно" граничи със смешното. за мене животът е дар и някой ден като почнеш да храчиш кръв, ще ти пука какви са ти белите дробове и ще ти се иска да не си се тровила. (: ест може да не пушиш много и не знам и самата причина, говоря принципно.
Върнете се в началото Go down
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyВто Дек 15, 2009 3:12 pm

Christine Joe написа:

сори, изобщо не съм съгласна. на тая възраст да кажеш че "е пропиляно" граничи със смешното. за мене животът е дар и някой ден като почнеш да храчиш кръв, ще ти пука какви са ти белите дробове и ще ти се иска да не си се тровила. (: ест може да не пушиш много и не знам и самата причина, говоря принципно.
Не цигарите биха ми пропилели детството. Пропиляно на тая възраст, понякога не е смешно, а трагично. И да животът е дар. Дар, който си отива за секунда... Може да започна да храча кръв, ако пуша. Обаче и може и да не започна. Най-заклетите пушачи, които познавах не си отидаха от това, че са храчили кръв, защото не храчиха, а по-коренно различни и гадни причини. Най-заклетите пушачи, които познавам не са им проблемите от това, че пушат. Та, все нещо ще ми се случи.. Защо да е неочаквано? Поне да знам, че аз съм си го причинала, не че пак другите са ме стъпкали. След време. Време, което може и да не дойде.
Върнете се в началото Go down
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyВто Дек 15, 2009 10:26 pm

ма то никога не е казано, че като си вредиш по някакъв начин задължително от това ще умреш. но ти го изкарваш, че е по-добре сам да си го направиш. кое му е по-успокоителното, не мога да разбера, като знаеш че ти си си виновен, а не някой друг о.О? че си можел да направиш нещо, а не си, даже напротив, просто за да е ... "очаквано". и това, че най-заклетите пушачи, които познаваш, не са им проблемите от това, че пушат, трябва да значи, че и теб ще те подмине, щото ти се е паднало здраве от баницата примерно? :)
и пушенето защо да ти пропилее точно детството, на всяка възраст може да ти навреди, ама щом си вярваш, че онова време, в което да се притесняваш за здравето си може и да не дойде, дано така да стане, аз лично не намирам положителни страни на такова нещо, но всеки с идеалите си :))
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyВто Дек 15, 2009 10:55 pm

Боже,ако на тая възраст искате краят да идва и почвате умишлено да се самоунищожавате не знам какво възнамерявате да правите натам с живота си. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyСря Дек 16, 2009 3:24 pm

Christine Joe написа:
но ти го изкарваш, че е по-добре сам да си го направиш. кое му е по-успокоителното, не мога да разбера, като знаеш че ти си си виновен, а не някой друг о.О? че си можел да направиш нещо, а не си, даже напротив, просто за да е ... "очаквано".

Ми не,просто като правиш нещо и като си с ясното съзнание..
дори и добро да е, дори и лошо за теб
и тн
нз

що трябва да се дереш отвътре, че си решил да направиш нещо
и дори и да си знаел, че не е правилно
си го направил
макар че не е така в този случай, но да

или даже и да не си го смятал за неправилно, кво толкова,
всеки сам решава какво да прави със себе си
и честно казано съм съгласна с това да вредя на себе си аз,
а не да знам, че някой ДРУГ може да ми доведе същите вреди
макар и да мога аз сама да си го направя..лошото
както и да е

Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyСря Дек 16, 2009 7:25 pm

temples of death написа:
или даже и да не си го смятал за неправилно, кво толкова,
всеки сам решава какво да прави със себе си

Christine Joe написа:
аз лично не намирам положителни страни на такова нещо, но всеки с идеалите си.

Smile
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyСря Дек 16, 2009 7:37 pm

Въпросът е,че до голяма степен можеш да избереш и другите да не те унищоват по този начин. Smile Така че всеки решава,да,ако иска нека си пуши,но е безсмислено да го прави само за да се унищожи сам пръв преди да го направи друг.Поне аз не смятам,че това трябва да се ползва като оправдание. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Sponsored content





Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коментари по дневниците
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Personal Creations :: Дневници-
Идете на: