Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 F|unny|-kind ъф тема (:

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

F|unny|-kind ъф тема (: Empty
ПисанеЗаглавие: F|unny|-kind ъф тема (:   F|unny|-kind ъф тема (: EmptyПон Дек 22, 2008 1:10 am

Така! Тема за всеки, който си няма усмивки в килера или случайно е изпуснал последната на мръсния асфалт (: Тук може да се пускат всякакви, всякакви, всякакви неща , които ви карат да се усмихнете , удивите, засмеете или направо да се въргаляте на пода от смях - Текстове, клипове, сайтове заигравки, игри... Всичко! От мен:

Полезният начин да ползвате средния пръст
Титаник - това, което винаги пропускаме да чуем.
Титаник - със зайци (: Нещо странно
18 +ай гес - какво не трябва да казваме по време на...
Олд тайм класик - Мечо Пух на различните езици
И моето много, много, много любимо:

Надписи върху опаковки:
На сешоар: “Не ползвайте докато спите.” (жалко, това ми е единственото останало време да си суша косата)
На луксозен сапун: “Упътване: Използвайте като обикновен сапун” (дано да не ви е първия сапун)
На кутия със замразена храна. “Указания за употреба: Размразете.” (ммммммммм, хитро F|unny|-kind ъф тема (: Icon_smile )
На пакетиран десерт (напечатано на дъното): “Не обръщайте” (късно, късно…)
На полуготов пудинг: “Продуктът ще бъде горещ след загряването” (не думай!)
На ютия: “Не гладете дрехите върху тялото” (въпреки че спестява време)
На детски сироп против кашлица: “Не карайте кола и не работете с
машини след използвенито на лекарството” (мдаа, ще можем жестоко да
снижим броя на строителните инциденти, ако разкараме тия 5 годишни
пишлемета от багерите)

На хапчета за сън: “Внимание: Може да предизвика състояние на сънливост” (НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ)
На опаковки с коледни светлини: “За употреба само в помещения и извън тях” (а къде не може?)
На кухненски робот: “Да не се ползва за другата цел” (тука вече неам думи)
На пакет с ядки: “Внимание: съдържа ядки” (ще го има и в новините)
На пакет с ядки: “Инструкция: Отворете пакета. Яжте ядки.” (Дишайте. Издишайте.)
На детски костюм Супермен: “Носенето на този костюм не ви позволява да летите.” (върнете ни парите)
На моторна резачка: “Не се опитвайте да спрете резачката с ръце или гениталии” (значи е имало опити)П.п. Сори че са малко и глупави, но е един през ноща!? Мързи ме :Р
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

F|unny|-kind ъф тема (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F|unny|-kind ъф тема (:   F|unny|-kind ъф тема (: EmptyЧет Дек 25, 2008 6:39 pm

Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
EtNieS
Агресивен
EtNieS


Брой мнения : 23
Join date : 02.01.2009
Age : 32
Местожителство : Bloodflowers Street

F|unny|-kind ъф тема (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F|unny|-kind ъф тема (:   F|unny|-kind ъф тема (: EmptyПет Яну 02, 2009 9:44 am

https://www.youtube.com/watch?v=LWSjUe0FyxQ
хахах...мен това много ме забавлява.. Very Happy Very Happy Very Happy Leavee Britneey alonee ;( хаха
Върнете се в началото Go down
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

F|unny|-kind ъф тема (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F|unny|-kind ъф тема (:   F|unny|-kind ъф тема (: EmptyСря Фев 18, 2009 4:21 am

Цитат :
...из интервю на Airian & Венци

Какво бихте посъветвали нашите млади слушатели и техните родители?
ВЕНЦИ: Има едно кубче грах завинтено в ъгъла на кръглия крак на кухненската пералня, защото трамвая зави нагоре, а от всичкия тоя вятър ще ми корозира халвата. За това носете шапка и не давайте на чайките около вас да играят на тетрис, 'щото може да влезе кола във системата и да се ресне ютията ви.

RATS ON COCAINE F|unny|-kind ъф тема (: 111837
Season One
#1 Late
#2 Paranoid
#3 Narc
#4 Maze
#5 Pregnant
#6 Strawberry
#7 Bug
#8 Shock
#9 Fight
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Sugarbloodsucker
Агресивен
Sugarbloodsucker


Брой мнения : 36
Join date : 26.04.2009
Местожителство : on top of the world

F|unny|-kind ъф тема (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F|unny|-kind ъф тема (:   F|unny|-kind ъф тема (: EmptyНед Май 03, 2009 7:35 pm

...


Последната промяна е направена от Sugarbloodsucker на Съб Юли 30, 2011 6:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://allanimes.forumotion.com/forum.htm
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

F|unny|-kind ъф тема (: Empty
ПисанеЗаглавие: из Дневника на Дядо Коледа   F|unny|-kind ъф тема (: EmptyПон Авг 03, 2009 4:15 am

из Дневника на Дядо Коледа


1 декември, понеделник
06:30, Лапландия

    Мразя дечица! Те са гадни. И сополиви. И мрънкат. И не са много вкусни. Освен това са се наговорили да пращат гадните си поръчения за безмислени подаръци наведнъж. Е, после как няма да нося очила. Не, аз как няма да нося очила питам! Мамицата им и дечица! Отивам да чета писмата им. Е, някои от тях. С други джуджетата ще накладат огън. На пепелчица ще станат. И после ще има ли подаръчета? Ами няма да има, ха-ха-ха-ха! (х4) - демек да се чете четири пъти, за да се усети зловещнната на Коледовия смях.- бел. авт.

22:30, Лапландия
    Оказва се, че писмата могат да служат не само за подпалки. Стават и за бърсалки, особено когато Снежанка я хване разстройството, хо-хо-хо! Лека нощ!


6 декември, петък
08:30, Лапландия

    Мразя шести декември! Сички са се разпяли "Санта Клаус, та Санта Клаус". Много тъпо. Сякаш някой има нужда от цялото това грачене! Голям празник, няма що! Да пукнат всички дано! Смърт! Смъ-ъ-ърт! Смъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-рт!


7 декември, събота
08:30, Лапландия

    Днес Снежанка е в цикъл и е много крива. Това не е хубаво. Но от друга страна не е и лошо. Защото кръв ще се лее, кръъъъв!


8 декември, неделя
12:30, Лапландия

    Днес е почивен ден. За мен. Джуджетата ще работят. Нека им. Няма само да хрантутя, я! И да си играя с тях, ако мога така да се изразя, а аз мога. Осбено Хаяско е такова бон-бон-че. А пък и Снежанка е цикъл... я да си го повикам аз тука...

20:30, Лапландия
    Днес беше хубав ден! Днес беше много хубав ден! Много, много хубав ден!!!
    (Из дневника на Хаяско, джуджето- 8 декември, неделя, работен ден- "12:35- 20:25- БОЛИ, БОЛИИИИИИИИИ!")


9 декември, понеденик
06:30, Лапландия

    Да иба, започва работната седмица, да иба, мамка му, чумата да ги тръшне тия дечица, пъпки да им избият дано, циреи по дупенцата им да изкочат, косичките им да опадат, празници да не видят, да иба, мамка му, да иба...
    (следва трудноизложима игра на думи, която не можем да публикуваме поради нецензурното й съдържание, а ние си имаме задръжки, все пак- бел. ред)

22:30. Лапландия
    ...човек не може бял ден да види, че и дневникът ми свърши и ще трябва да си правя нов, да иба, мамка му, да иба!


12 декември, четвъртък
16:30, Лапландия

    Днес почина Рудолф, северният елен. На всички много ни е мъчно, сълзите се стичат по червените ми бузи, Снежанка припадна, а джуджетата неспирно плачат и си блъскат главите в стената и малките им сополчета и лигички се стичат в снега. Но пък поне ще има месце за печене.


17 декември, сряда
19:30, Лапландия

    Днес получих много трогателно писмо и реших да си го запиша в новия дневник. "Мили дядо Коледа, аз съм сам- саминко и си нямам никого (то много трудно да се сетиш, че като си саминко си нямаш никого- бел. на дядо Коледа). Искам само да ми донесеш едни ботушки, защото ми е много студено на крачетата през зимата. Ще ги чакам на Бъдни вечер или на Коледа в контейнер № 114 в Сибир. Ще ми ги донесеш, нали?". Наистина много трогателно... колко жалко, че няма да получи ботушки. Мързи ме да ходя там.


18 декември, четвъртък
11:30, Лапландия

    Днес потеглям по гадния бял свят, за да раздам гадните подаръци и да се напия. Понеже Рудолф вече е изяден, шейната ще тегли Снежанка, защото е голяма курва и трябва да бъде наказана. Трябваше да тръгнем още на 11-ти, но отложихме пътуването, без много много обяснения.


19- 23 декември, петък- вторник
по света

    Мразя път, мразя път, мразя път... за повече подробности виж девника ми от девети декември, понеделник.


24 декември, Бъдни вечер, в кръчмата
    Пости ли... пости? Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха!


25 декември, Коледа
    Лай-ла-ля, ля-ля-ля-ля! Ти мене улажауаш ли ме, да иба? Червено вино снооооооооощи пих.. лайлаля!

Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

F|unny|-kind ъф тема (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F|unny|-kind ъф тема (:   F|unny|-kind ъф тема (: EmptyСря Авг 26, 2009 9:36 am

Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
Sponsored content





F|unny|-kind ъф тема (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F|unny|-kind ъф тема (:   F|unny|-kind ъф тема (: Empty

Върнете се в началото Go down
 
F|unny|-kind ъф тема (:
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Флууд тема.
» И аз да се изложа с една тема ...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: