Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 За приятелите ви във форума

Go down 
+4
Moriline
|Sun's.smile|
Lunatic
Lilly.
8 posters
АвторСъобщение
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

За приятелите ви във форума Empty
ПисанеЗаглавие: За приятелите ви във форума   За приятелите ви във форума EmptyНед Дек 07, 2008 5:58 pm

Още сме малко хора,дам.
Но ми се искаше да пусна тази тема.
Кои са приятелите ви тук?А защо са те (: ?
От кога се познавате?Как се запознахте?Какво мислите за тях?
Можете ли да ги наречете истински приятели?
Имам предвид.Вярвате ли в интернет приятелството?
И ох,много въпроси.Дано темата не затъне някъде.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

За приятелите ви във форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За приятелите ви във форума   За приятелите ви във форума EmptyНед Дек 07, 2008 9:18 pm

Светле, обичам темите ти. : )
And so.
Мога с ръка на снимка на Джони Деп да кажа, че приятелка от този форум ми е Додо. Всъщност не се запознахме тук.

Бях намерила някакъв ХП форум забутан, и нещо бях писала с темата за любима рок изпълнители/групи.. абе нещо от тоя сорт беше. И между групите изброени от мен беше Остава(естествено!). И се появи някъв дивак, който взе да спори с мен, че не били рок, та не знам си какво. Аз му казвам "За инди рок ти чувал ли си?Oasis например нещо да т говорят?" и онзи се беше изказал много грубо за Oasis, така все едно тва са няква забутана банда, неизвестна на никога. Тогава просто не знаех дали трябва да се смея или да плача. xD
И Додо ми беше написала някво много мило ЛС, с коеот ми се извиняваше, че са такива диваци, не-знам-какво. И от дума на дума се разбра, че имаме доста общи интереси.. и след това размяна на скайпове.. и така до днес. ^^

Кхъм, май се разприказвах прекалено много. xD
Та, така де, с Додо съм се смяла невероятно много, а пък най-много обичам като започнем да спорим за нещо. Просто тогава.. х)
Въобще много си я обичам, мога да говоря с нея за каквото ми скимне, от най-серизоните тийн проблеми до най-странните неща, за които човек може да се сети. geek
Нея я познавам най-добре от всички тук(или поне така си мисля?)
И въобще тук са се събрали невероятно много прекрасни хора, с които си заслужава да завършеш нещо. Ели, Светлето, Надя.. многооо^^^^

Ин дъ риъл лайф Ninsey практически ми е най-добрата приятелка. ; )
А относно това дали вярвам в интеренет приятелството.
Вярвам и още как. Кхъм.
Жив пример сме аз и Вивси(май се беше регнала тук, ~Violet, ако не ме лъже паметта). Вече почти две години си пишем страшно много, тя ми е най-близкото същество евър. Имам й страшно много доверие, и адски много я обичам.

Вечно спорим кой кого обича повече xD
Това лято се видяхме два пъти с нея, веднъж на моя територия, веднъж на нейна(демек Варна ; ) Просто по-прекрасни два следобеда не бях имала никога. Имах чувството, че ако не си държа очите отворени тя ще изчезне. Беше просто вълшебно. ^^^
Думи не стигат.

И всъщност има още неща,които могат да се кажат, но да речем, че спирам до тук, че нещо много започнах да философствам.
Радвам се, че ви има. : )
Върнете се в началото Go down
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

За приятелите ви във форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За приятелите ви във форума   За приятелите ви във форума EmptyПон Дек 08, 2008 8:10 pm

Ми аз не се познавам много с хората с този форум, но приятелствата ми са 4:

С Миш! Тя е най - милото, весело усмихнато същество, което винаги ме зарежда с позитивна енергия и много, много, много искам да се видим с нея. Просто й имам доверие, мога да й кажа сичко...просто се познаваме що - годе отскоро... А за ЛС -то ще цитирам

Заради това стана скандала:

d@$tmo написа:
Roux написа:
d@$tmo написа:
Roux написа:
D2
И Остава, много обичам Остава, невероятни са.
etc. (:
Ех, не се научиха хората кво е рок... Rolling Eyes
инди рок да ви говори нещо? :Р
В интерес на истината - нищо... и щом на мене не ми говори, тва ше рече, че е поредния изкуствено създаден стил, за да могат някви келяви групички да се поберат в какъвто и да било стил. Rolling Eyes

А рока в най-чист вид се асоциира с Елвис Пресли... представете си само развитието му от тогава. Razz
аз написа:
Oooo, добреее сега и рок не знаем кво е, така ли? Не си слушал Oasis? Ами аз мога да ти кажа пък, че не слушам тая музика , защото е "модерно" , просто защото ми харесва и това, че ти не си ги слушал, не ги прави "келява" групичка. Мога да ти кажа, че Уейзис примерно свирят от 91, а Лорди май са от 96... И има много известни рок групи, които не са хард, но ти,разбира се, не си чувал.... А и вземи да спреш да се заяждаш в тая тема с всеки срещнат - всеки си има вкус и ако Евънесънс да слушат - тяхна си работа.|:[


И после й се извиних, защото тва беше най - тъпото , неправилно и сички производни на тъпотията посрещане. Та с една дума с Миш сме.. събратя по душа (:

Приятелство Номер 2 : Fallen Angel - Мих.. ех.. тя е много сложна личност, към която аз се привързах страшно много. По - твърдоглав човек не познавам от нея.. Говорили сме си за много неща ,но общо взето тя ми е отдушник...и аз на нея , надявам се.

Номер 3 - Ели - Голяма шушомига /както и да се пише/ с нея мога да се попикая от смях, но не и да и кажа съвсем всичко... И все пак е страхотен приятел, слушател, съветник , купонджия и т.н.

И Номер 4 - най - младото - С Джо /както незнайно защо и викам/. Тя е изключително весел човек и много се радвам да си пиша с нея.. Не я познавам много, но се надявам да се опознаем (:

С една дума, по мненията ви, си личи, че всички тук са слънчеви хора, които крият нещо специално в себе си и бих била много щастлива да ги опозная (:
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

За приятелите ви във форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За приятелите ви във форума   За приятелите ви във форума EmptyПон Дек 15, 2008 12:23 pm

Аами бих казала Ден.хД
Едно такова позитивно, мило, със добричък поглед(понякога не си личи много от косата)и финландско. : P
Страхотна е Ден.
Виждам и още познати физиономии...като Хриис!(лично моя внучка)и Бо(лично мой..Юкис).
Май видях и Андж.
^^
Абе прекрасни хора, всичките..
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 32
Местожителство : scandinavia

За приятелите ви във форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За приятелите ви във форума   За приятелите ви във форума EmptyПон Дек 15, 2008 8:54 pm

Ади. Прекрасна е. Няма човек като нея. Принципно тва го казвам за всичките си приятели и вече звучи адски клиширано, но е винаги вярно. Обичам да пием заедно, да спорим и да се нареждаме на комунисти и финландци За приятелите ви във форума 111837 Ади, ще видим на Съветско-Финландската, само сняг да завали.(mm)

Хрис. Мъничко човече с голям смях. И е машина за извратении. Не знам как става така, че всеки път, като ми каже нещо, умирам от смях, независимо колко тъпо ми е в момента.

Старчайлд с великите й няколко мнения. Моята финска басмаймуна За приятелите ви във форума 111837

Ели. Прекрасен, лъчезарен човек Smile

and cyabite. (speachless)
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

За приятелите ви във форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За приятелите ви във форума   За приятелите ви във форума EmptyВто Дек 16, 2008 3:01 pm

--


Последната промяна е направена от Lilly. на Чет Юли 30, 2009 3:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Special K
Агресивен
Special K


Брой мнения : 26
Join date : 31.01.2009

За приятелите ви във форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За приятелите ви във форума   За приятелите ви във форума EmptyСъб Яну 31, 2009 10:20 pm

Светлето pig

Познавам я някъде от средата на лятната ваканция,
но мога да кажа, че страшно много я обичам <3333
Ако не ми беше писала първа в майспейса и да се
запознаем, още щях да бъда едно неуко и непрсветлено
детенце Very Happy Дам, дам... Желая я повече от бабичка парно,
ДОРИ! А това е наистина много Very Happy

За толкова малко време вече толкова много спомени
имам <3 Не знам как го правиш, но си просто уникална
:Р много те обичам, много! и само не ме ебавай, кики!! Very Happy

Love ya :]



Имам и още един страшно-хибер-супер любим човек, но
той няма регистрация тук Smile Anyway, Love ya, Maggie <3333
Върнете се в началото Go down
Plam
Пасивен
Plam


Брой мнения : 5
Join date : 31.01.2009

За приятелите ви във форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За приятелите ви във форума   За приятелите ви във форума EmptyНед Фев 01, 2009 1:26 am

s0linka

Well, познавам я от почти 4 години, запознахме се в Егмонт ( по - точно mIRC канала му ) по много интересен начин - крякаше ми. Laughing После по нейни думи решила, че съм симпатично дете. Е, аз наистин бях симпатично и мило дете и почнах да й се извинявам и разните му там глупости иии така.. Имам хиляди спомени с нея от лигави по - лигави.. И смея да кажа, че съм един от малкото ако не и единствения човек, който знае всичко за нея и е бил със нея през всичките й промени в живота и характера и т.н. Също и тя е единствения такъв човек за мен. Ни най - малко не съжалявам, че се запознахме по - скоро съжалявам, че сме на 600 км една от друга по великите закони на Мърфи. Neutral Ии обичам я бе колкото и да ме ядосва. Razz {{{P}}}
Върнете се в началото Go down
Angie
Тотално Агресивен
Angie


Брой мнения : 318
Join date : 28.09.2008
Age : 30
Местожителство : Малкия свят на малките хора

За приятелите ви във форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За приятелите ви във форума   За приятелите ви във форума EmptyНед Фев 01, 2009 10:14 am

Joker - каквото и да напиша за нея едва ли ще бъде на място. Затова просто ще кажа, че я обичам прекалено много, че да е истина. Тя, защото ценя прекалено много моментите, в които винаги е била до мен. Да не говорим, че постоянно забравя да си пере чорапите! Абе обичам я и точка.
Christine Joe - това си е моето Викен^^Моето единствено и неповторимо Викен. Едно, че то ме зариби по форума, а и просто е такъв сладур и много много много ми е скъпа. Хаха, нали знаеш мило, уБиЧкъЪъМ тЪъЪъ {{P}}
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

За приятелите ви във форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За приятелите ви във форума   За приятелите ви във форума EmptyСъб Дек 12, 2009 10:46 pm

изтрила съм си поста по нз си какви причини.
във форума има 3ма човека,които са едни от най-важните в живота ми и с които напоследък(или поне с някои)започнах да се отчуждавам.няма да изпадам в сантименталности и глупави километрични постове само ще кажа,че ги обичам страшно много.а да,надя,вики и славена.
Голяма щастливка съм,че ги имам в живота си и ще направя всичко възможно никога да не го напускат. Smile
Ако трябва да говоря конкретно.. еми,Надя е най-добрата ми приятелка макар и на хиляди километри това не стига ли?Не ме интересува колко сме различни нито как 98% от времето не съм съгласна с нея.Уважавам страшно много хората с различно мнение от моето.Стига естествено да могат да се аргументират.Страшно красив човек е и има най-голямато и готово да обича сърце,което съм виждала. Smile
Викиии..еми,Вики е my person и така ще си остане.Не мога да живея без нея,не искам да живея без нея.
А Славена е едно от най-откаченити неща,които са ми се случвали :д Няма друга такава.Няма.Каквото и впечатление да ви прави,за каквато и да я смилите..бъркате.Тя е много,много повече. Smile
Трудно наричам някого приятел,трудно се доверявам,но щом пиша това може да сте сигурни,че съм напълно откровена.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

За приятелите ви във форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За приятелите ви във форума   За приятелите ви във форума EmptyПон Дек 28, 2009 2:24 pm

xRainbowx - от сто години не съм я виждала тук. Нищо. Отказах се да пробвам да описвам прекрасни хора като нея. Хора като нея са приятели. Смееш се с тях, седиш с тях, мълчиш с тях, спориш с тях, спиш с тях. хд
И винаги е хубаво.
Blueberry night- и отново, уникално е да я познавам. <3 Очевадно е направена, за да е миличка, но някъде вътре, дълбоко в нея нещо се е объркало и затова е мила само на външен вид. ;d
но пък е интересно да познаваш една маниакално извратена кучка.
радвам се, че ги познавам и двете.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За приятелите ви във форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За приятелите ви във форума   За приятелите ви във форума Empty

Върнете се в началото Go down
 
За приятелите ви във форума
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Правила на форума
» От къде научихте за форума?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: