Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 School bands / let's rock!

Go down 
+6
Joux
maff_66
Christine Joe
Lunatic
Midnight sun
hurricane drunk
10 posters
АвторСъобщение
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

School bands / let's rock! Empty
ПисанеЗаглавие: School bands / let's rock!   School bands / let's rock! EmptyСъб Окт 18, 2008 2:51 pm

Имате ли си училищна банда? Кажете нещо повече за състава, песните, които свирят и групите, на които подражават.
Единствено на училищната сцена ли се изявяват или не?
И изобщо всичко, което се сетите за училищните банди пишете тук.

Ако имат last.fm, постнете, за да чуем всички :Р

-
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 32
Местожителство : scandinavia

School bands / let's rock! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: School bands / let's rock!   School bands / let's rock! EmptyПон Окт 20, 2008 8:27 pm

zayo bayo gives me the creeps са от мойто даскало, но поне половината съфорумци ги познават добре ......
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

School bands / let's rock! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: School bands / let's rock!   School bands / let's rock! EmptyСъб Окт 25, 2008 8:14 pm

Не участвам в такива работи, но Жу от моя клас е вокал в училищната банда. Казват се Fear of the Dark. =0
Жу много хубаво пее, момчета пък хубаво свирят, мисля че все още нямат свои собствени песни ноо.. дано това скоро да се промени. ^^
Върнете се в началото Go down
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

School bands / let's rock! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: School bands / let's rock!   School bands / let's rock! EmptyСъб Окт 25, 2008 8:18 pm

Ееех,как ми се е искало винаги да съм част от банда ^^ Но досега късметът ми не ми е достигнал,знам ли.
Единствената училищна банда,за която се сещам са тези от първа Zayo bayo gives me the creeps ,на които точно преди 20 минути им слушах Дъ Йордечка XDDD Те радват ^^
Върнете се в началото Go down
maff_66
Пасивен



Брой мнения : 3
Join date : 01.11.2008

School bands / let's rock! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: School bands / let's rock!   School bands / let's rock! EmptyСъб Ное 01, 2008 10:16 pm

пфф тва ми е мечтата ама зн че никога няя стане реалност за съжаление...нищо аз ше продължа да си се надявам Very Happy Very Happy Very Happy не че моа да свира на нещу или да нея ама тва е др въпрос Wink I love you Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Joux
Агресивен
Joux


Брой мнения : 33
Join date : 05.01.2009
Age : 30
Местожителство : Стара Загора

School bands / let's rock! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: School bands / let's rock!   School bands / let's rock! EmptyПон Яну 05, 2009 9:40 pm

Ето ви Жу Very Happy
Да си част от банда е интересно чувство.Първите моменти на осъзнато и неосъзнато недоверие един към друг...после усещането,че не можеш да дишаш без тези хора.Усещането е много приятно и вълнуващо,пожелавам го на всеки!

А има ли музканти тук?Защо новите струни на китарата ми звучат като тенекия!?Знам защо де.Така и не се научих да ги слагам правилно,но търся някого да сподели мъката ми. XD
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/jenny__g
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

School bands / let's rock! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: School bands / let's rock!   School bands / let's rock! EmptyПон Яну 05, 2009 9:44 pm

Музиканти може и да има.Аз имам пиано.Свиря калпаво, защото не се занимавам сериозно.
Бащата може на китара, но аз не.
:х Бездарна съм.
Нашето даскало училищна банда май няма..тъпо..на и аз знам Зайо Байо. Smile Юз Юрдечка/Пате за баня ол дъ тайм!!
Razz
Върнете се в началото Go down
Bluecloak
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 119
Join date : 04.09.2008
Age : 28
Местожителство : при Ли, в Каварна!!!

School bands / let's rock! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: School bands / let's rock!   School bands / let's rock! EmptyЧет Яну 22, 2009 10:06 pm

Joux написа:
А има ли музканти тук?Защо новите струни на китарата ми звучат като тенекия!?Знам защо де.Така и не се научих да ги слагам правилно,но търся някого да сподели мъката ми. XD
аз свиря на китара, щото мога само някакви песнички да свиря. Sad
много е гадно да ти звучат гадно струните Very Happy
аз много искам да участвам в няква банда.. ама лешници, на.
Върнете се в началото Go down
Broken
Ужасно Пасивен
Broken


Брой мнения : 122
Join date : 06.11.2008
Age : 32

School bands / let's rock! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: School bands / let's rock!   School bands / let's rock! EmptyЧет Яну 29, 2009 7:26 pm

Ами в нашето училище са толкова дезорганизирани всички , че не могат и една банда да направят ;/
Иначе по едно време пеех в една " градска " - Интегра. По скоро пеехме рок парчета ;]
Иначе мога да свиря на пиано също.
Върнете се в началото Go down
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

School bands / let's rock! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: School bands / let's rock!   School bands / let's rock! EmptyЧет Яну 29, 2009 7:55 pm

Нямаме. Моето е тъпанарско даскало и нищо няма в него. Освен да ни приказват глупости и да ни четат морал друго не правят... Адски искам училищна банда би било адски яко. Наистина, ама даже и да стане не ще да е по моето време в даскало.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





School bands / let's rock! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: School bands / let's rock!   School bands / let's rock! Empty

Върнете се в началото Go down
 
School bands / let's rock!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Музика-
Идете на: