Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Мих... Просто Мих

Go down 
+2
Lilly.
Fallen Angel
6 posters
АвторСъобщение
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Мих... Просто Мих Empty
ПисанеЗаглавие: Мих... Просто Мих   Мих... Просто Мих EmptyПон Окт 06, 2008 7:25 pm

Привет. Казвам се Михаела. Приятелите ме наричат Мих, у нас ме наричат Миши, в даскало също. Всякак търпя да ме наричат на галено освен Мими (ужасно сладникаво звучи за човек, чоието име е Михаела, ако бях Мария или нещо такова да, ама...). Така и не разбрах какво е името ми по призход, всеки различно казва. Един Полша, друг - . Германия, втори вика Сърбия, а трети - Русия, така и така за оме съжаления не разбра от коя страна идва. Това май беше ненужно... да ненужно беше. На тринайсет съм, което за мен е странен факт все още, макар да ги навърших преди малко по-малко от месец. Имам много слаби нерви... Прекалено слаби за човек на моята възраст даже... Обичам много хора: Додо, Мимето (една моя съученичка), Нелс (една друга моя съученичка), себе си обичам и много други хора, но тия са в топ списъка. И без близките си не мога. Поне без някои от тях.
Обичам и фотографията (О, обожавам фотографията), да пиша стихове, разкази, есета, да се разхождам и да ходя по магазините (О, обожавам да ходя по магазините). Ужасно суетен човек съм, дразня хората много често и обичам да споря. Тоест не обичам, ами ми се налага. :S Обожавам котета, о толкова са сладки и пухкави, душички.
Е, това съм аз на кратко... Ако имате нещо питайте.
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Мих... Просто Мих Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мих... Просто Мих   Мих... Просто Мих EmptyПон Окт 06, 2008 7:38 pm

Прочете ли правилата :Р ?
Сериозна съм.


Много логичен въпрос, Светле. ^^
Та, ще помоля всички да си четат правила, за да си нямаме проблеми. (:
*Мими
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Мих... Просто Мих Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мих... Просто Мих   Мих... Просто Мих EmptyПон Окт 06, 2008 7:47 pm

Дааа, сега като каза видях какво съм сгафила :S
Много съжалявам. Някой модератор да делне темата.
Колкото д правилата... Явно не съм прочела специфичните за тази зона... silent
Върнете се в началото Go down
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

Мих... Просто Мих Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мих... Просто Мих   Мих... Просто Мих EmptyПон Окт 06, 2008 8:26 pm

понеже вече имаш десет мнения, надявам се да не заключат темата и пиша.
та.
денят или нощта? защо?
какво харесваш в обикалянето на магазини?
любим цвят?
предпочитана дреха? а имаш ли точно определена любима?
какъв език учиш?(понеже като прочетох името на темата и се сетих за немски.) а имаш ли любим език или такъв, който би искала да учиш?
е, това е!
Smile
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 32
Местожителство : scandinavia

Мих... Просто Мих Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мих... Просто Мих   Мих... Просто Мих EmptyПон Окт 06, 2008 8:29 pm

Здравей Smile
Понеже Нел вече пита за езика, аз ще питам за мястото, което би искала един ден да наречеш свой дом или поне да го видиш.
Свириш ли на нещо? Ако не, имаш ли амбиции да засвириш на нещо?
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Мих... Просто Мих Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мих... Просто Мих   Мих... Просто Мих EmptyПон Окт 06, 2008 8:49 pm

денят или нощта? защо? не знам честно казано. Обичам деня, защото обичам слънцето, обичам светлината като цяло. Обичам светлото небе... Но обичам и нощта. Долу-горе по сходни причини - луната, звездите, разкоша на тъмно синьото копринено небе... Обичам песента на щурците късно вечер. Това от природната страна. Иначе съм много по концентрирана вечерта (около дванайсет часа). Обичам да пиша в скайп по това време. XD
какво харесваш в обикалянето на магазини? Вляза ли в магазин се чувствам на своя територия. Обичам да пробвам дрехи, обувки и всичко останало. Обичам модата... Тя е изукство, а аз обичам изкуството. Та от това и обикалянето по магазини. Не обичам, обаче магазините с гримирани, топирани, намусени продавачки, извадени като от модно списание, които се държат зле с тийнеджърите, като с хора втора класа.
любим цвят? Зелено, синьо, черно, бяло, сиво.
предпочитана дреха? а имаш ли точно определена любима? Макар, че вече не се побирам в нея никога няма да забравя сладката, бяла, къса поличка с огтия колан, която носех в първи клас. Връх в модата, връх в моите очи. Единствената къса пола, в която съм се чувствала комфортно и сега като се замисля, в която съ харесвала краката си, които иначе критикувам много строго. Друга моя любима дреха е една дълга бяла пола с зелени кантове. Обичах си я, макар и тя вече да ми е малка и далеч не толкова дълга. В четвърти клас като я обличах се чувствах като по-голяма, по-хубава, по-елегантна. С две думи голямо момиче. Обичах да я обличам и да танцувам с нея или просто да се перча пред огледалото. Сега имам много дрехи, коя от коя ми харесват повече, но никоя не е засегнала нещо в мен. Обичам си всички парцалки, но с някои имам спомени, а с други просто изглеждам добре.
какъв език учиш?(понеже като прочетох името на темата и се сетих за немски.) а имаш ли любим език или такъв, който би искала да учиш? Уча английски - първи език и втори - немски. Но езика, който искам наистина да науча, който обожавам... това е френския. Някой ще каже, че е езика на педалите (извинявайте, ако е нецензурирано, но не знам кое да му се цензурира XD), но аз го обичам, обичам и Франиця.
Свириш ли на нещо? Ако не, имаш ли амбиции да засвириш на нещо? Като бях четвърти клас исках да свиря на пиано. Много исках да се науча да свиря, обичах инстремента и звука, който издава. В момента нямам амбиция да свиря на нищо. Обичам да си пея, но не и пред хора, понеже нямам талант в излишък, по-точно въобще янмам талант. XD
Върнете се в началото Go down
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Мих... Просто Мих Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мих... Просто Мих   Мих... Просто Мих EmptyПон Окт 06, 2008 8:54 pm

Поста ми изчезна наполовина о.о

Та: МИиииииииииииииш! ЗЛАТО! Ти си писала ^^

1. Защо те обичам толкова?
2. Зщао изпадаш в депресии?
3. Идеалното момче?
4. Прегръдка или целувка?
5. Вярваш ли в приятелството по интернет?
6. А любовта О.О?
7. В какво вярваш?
8. Самочувствие - високо или ниско? /да узнаят другите/
9. Ако двете спорим кой ще победи? > : )

ОБиЧАМ ТЕ! Г.У.Ш.!
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Мих... Просто Мих Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мих... Просто Мих   Мих... Просто Мих EmptyПон Окт 06, 2008 9:14 pm

1. Защо те обичам толкова? Защото си луда. XD същтност, защото имам и мъничко добри страни.
2. Защо изпадаш в депресии? Защото съм странна птица и се разстройвам, когато другите са щастливи. Непонятно е даже и за мене. Но съм странна в емоционално отншение о понякога съм много самотна и разочарована от всичко и всички около мен.
3. Идеалното момче? Като външен вид нямам претенции, но ако трябва да си избирам ще е висок, чернокос, със сини очи, светла кожа, слабичък такъв, не хилав. Като характер трябва да е сладък душевно, чувствителен, емоционален, интелигентен, добра душа. Да ме разбира и да ме обича, обаче с всичките ми недостатъци е най-важното. Само че аз май не ти отговорих точно на въпроса, защото такова момче няма, по-скоро мъж ти описах, само че то и мъжете като идеала ми са малко.
4. Прегръдка или целувка? Теб, душа моя, ако те видя ще те нацелувам и напрегръщам толкова много, че няма да знаеш на кой свят си. :* (hug) За другите ми приятели прегръдка, за момчето на мечтите ми... може би пак прегръдка. Не че съм портив целувките, но когато някой те гушне разбираш се чувстваш заищет, а едва ли като ти пусне език е така. *клати глава*
5. Вярваш ли в приятелството по интернет? Да кажа, че не вярвам ще бъде най-голямата лъжа, окято съм казвала. Да, вярвам естествено. Къде срещнах теб, къде срещнах Милена...? даже май интерент приятелството е по-силно от това на живо.
6. А любовта О.О? Някога вярвах. Сега... не. Увлечение, харесване.. да! харсевала съм момчета по скай, ама... Пазликата между двете е огромна. Любов...По дяволите, как може да обичаш човек по празни думи? Вече не вярвам. Може би е жалко.
7. В какво вярваш? В себе си.
8. Самочувствие - високо или ниско? /да узнаят другите/ Високо... понякога. Всъщтност по някога е прекалено високо. Поняога спада под нулата. Няма да забравя какво стана с самочувствието ми като хвърлих оная топка по физическо. Щях да умра. Чесно говоря. Смеха на момчета, съчувствените погледи на приятелките ми, нахалните на другите ми съученички. Чувстах се унижена. Много унижена и самочувсвието ми сси замина... Ама като бягах най-бързо и скачах най-много литна... прекалено много. Което също не е полезно.
9. Ако двете спорим кой ще победи? > : ) Баба. о.О Тоест тя ще загуби най-много, защото има да приказвам едно и също цяла вечер/ден. тъй че все тя е загубилата. XD
Върнете се в началото Go down
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Мих... Просто Мих Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мих... Просто Мих   Мих... Просто Мих EmptyСря Окт 08, 2008 8:45 am

Още един тъп въпрос... Ако по интернет можеш да чувстваш само увлечение... тогава ти по мен увличаш ли се? Laughing
Между любовта и приятелството има доста тънка граница /не че ще се влюбваш в мен/, но начина, по който обича сърцето, не се различава толкова... Тогава ако можеш да обичаш приятел и да вярваш на неговите думи, тогава защо да не можеш да обичаш? /Не че аз вярвам..просто ми е интересно какви глупости мога да издрънкам/
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Мих... Просто Мих Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мих... Просто Мих   Мих... Просто Мих EmptyСря Окт 08, 2008 1:08 pm

Ами незнам защо вярвам в едното, а не вярвам в другото... Наистина не знами се чудя какво да напиша и за това пиша само глупости. XD
Върнете се в началото Go down
Angie
Тотално Агресивен
Angie


Брой мнения : 318
Join date : 28.09.2008
Age : 30
Местожителство : Малкия свят на малките хора

Мих... Просто Мих Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мих... Просто Мих   Мих... Просто Мих EmptyСря Мар 25, 2009 6:18 pm

Къде учиш? (:
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Мих... Просто Мих Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мих... Просто Мих   Мих... Просто Мих EmptyСря Мар 25, 2009 6:37 pm

М, в Търново, във Вела Благоева.
Върнете се в началото Go down
Angie
Тотално Агресивен
Angie


Брой мнения : 318
Join date : 28.09.2008
Age : 30
Местожителство : Малкия свят на малките хора

Мих... Просто Мих Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мих... Просто Мих   Мих... Просто Мих EmptyСря Мар 25, 2009 6:41 pm

Аха, ясно, не съм много добре с тази част на града, но имам относителна представа къде се намира. А къде смяташ да кандидатстваш след седми клас?
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Мих... Просто Мих Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мих... Просто Мих   Мих... Просто Мих EmptyЧет Мар 26, 2009 7:32 am

Езикова >> френски с английски.
Надявам се да ме приемат. Smile
Върнете се в началото Go down
Angie
Тотално Агресивен
Angie


Брой мнения : 318
Join date : 28.09.2008
Age : 30
Местожителство : Малкия свят на малките хора

Мих... Просто Мих Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мих... Просто Мих   Мих... Просто Мих EmptyЧет Мар 26, 2009 3:07 pm

Успех ти пожелавам, не се притеснявай, хора от бившия ми клас, дето не знаеха две и две колко прави успяха да влязат, а ти умно дете изглеждаш, така че спокойно, в езикова приемат лесно, само си учи :)
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Sponsored content





Мих... Просто Мих Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мих... Просто Мих   Мих... Просто Мих Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мих... Просто Мих
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» просто аз :)
» Просто една книга, а с толкова голямо значение

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Потребителска зона-
Идете на: