Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 15 СЕПТЕМВРИ

Go down 
+2
wabbit
hurricane drunk
6 posters
АвторСъобщение
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

15 СЕПТЕМВРИ Empty
ПисанеЗаглавие: 15 СЕПТЕМВРИ   15 СЕПТЕМВРИ EmptyСъб Сеп 13, 2008 5:16 pm

Видя се краят на ваканцията, отново започва дългото мъчение в училище, уроци, контролни, изпитване..
Както се казва - хубавите неща свършват бързо, все още си спомням сякаш беше вчера, когато си прибирах нещата от квартирата, сякаш беше вчера джулай морнинг и рок феста и всички хубави неща след него.
Малко ми е мъчно, признавам си, но пък се надявам и тази учебна година да свърши толкова бързо, колкото и всички преди нея. Както и очаквам с нетърпение концертите в Каварна, а с тях идват и вълненията по наближаващата ваканция, плаж, море, още концерти..

Искам да пожелая успешна година на всички,
на седмокласниците - успех! И дано бъдат приети на желаните места,
на осмокласниците им пожелавам яко учене, за да не съжаляват после, че през учебната година не са учили ;д (макар че аз си знам, че тука има само ученолюбиви деца, аз да си го кажа ;д съвет от една бивша зайка :Д)
на всички останали желая само успехи в училище и на родителските срещи да се споменава името им само за хубави неща :Р. И на по-малките да не им тежи раницата ;Д

И на Мишката желая бързо да идва петък, за да се прибере вкъщи при мама и татко, желая това и на себе си^^

GO ! И нека им покажем кои са дъ стронгест!!!

{}
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
wabbit
chocoleptic
wabbit


Брой мнения : 128
Join date : 05.09.2008
Age : 31
Местожителство : whatever tomorrow brings, I'll be there..

15 СЕПТЕМВРИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15 СЕПТЕМВРИ   15 СЕПТЕМВРИ EmptyСъб Сеп 13, 2008 5:29 pm

Тази година се очертава да бъде ужасна. Smile
Ако не си взема изпита по френски ще видя апарат през крив макарон, а аз няма да го взема, защото е малко над нивото ми. :/ Пак ще имаме поне 3 проекта, а съм на различни курове почти всеки ден в седмицата.. Единственият лъч надежда е че вероятно ще взема стипендия, но и тя ще бъде повече от мизерна х) Но най-много от всичко ме е яд на тъпия ученически съвет (+настоятелството) заради които сега ще носим униформи Mad просто.. ъгх.

И да, успешна учебна година на всички! Smile
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

15 СЕПТЕМВРИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15 СЕПТЕМВРИ   15 СЕПТЕМВРИ EmptyСъб Сеп 13, 2008 5:58 pm

wabbit написа:
Но най-много от всичко ме е яд на тъпия ученически съвет (+настоятелството) заради които сега ще носим униформи
Чух, че за момичета щели да бъдат поли. XD

Все едно. Ще се преживее...някак. ;D
Честно казано през последните дни изгарях от нетърпение тази ваканция да свърши. Да убийте ме, но е така.
Цялата лятна ваканция не беше това което очаквах, даже никак.
Да прекараш цяло лято с две момичета, който не се отлепват от теб, живеят с теб, ядат с теб, правят всичко с теб постоянно, повярвайте ми, никак не е приятна работа. Но го издържах. Малко ми е странно, но все пак издържах постоянно някой да ми виси на главата. ;Р
Струва ми се, че ваканцията мина като цяла вечност. Ходиш насам-натам, не правиш нищо особено, а времето си минава. Странно.
И все пак имаше си и хубави моменти, не може без тях, хах. ^^
Най-накрая се видях с Вивси<3, при това да же два пъти.
Видях се с Ели<3.
И разни други незначителни неща, който не смятам да пиша.
И така.
Искам да започвам училище. Не толкова заради самото учене, колкото заради хората в това училище. Прекрасни хора, да.
В момента искам да напрегръщам цялта Земя. Май вече е крайно време да си купя глобус с джобен размер за всекидневно ползване. ;D
Ох, училище.
Тази година ще бъде различно. Няма да има занималня. Жалко. Като изкл;ючим факта, че трябва да си в даксало по 12 часа на ден, на занималнята винаги беше адски весело. <3
А сега няма да има кой да поправяме. XD
Пиша несвързано, но на кого му пука. ;Р
Имам намерение тази година да се стегна, осъзнах че в осми клас бях ...много отпусната работа. Странно, ако и тази година мине със светкавичната бър[зина на миналата, наистина ще взема да се стресна, хъ-хъ. ;Р
И така, мисля да привършвам, защото май стана прекалено объркано за мен, а за вас да не говорим.
Само искам да пожеля успех на всички през новата година и нека музиката бъде с вас.
Амин.
Върнете се в началото Go down
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

15 СЕПТЕМВРИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15 СЕПТЕМВРИ   15 СЕПТЕМВРИ EmptyСъб Сеп 13, 2008 7:23 pm

Тази година ще умра ХD Ще уча в СМГ /Софийска математическа гимназия/ и просто ще трявба да си скъскавам четирибуквието от учене! Ужас! Ужас! Ужас! Тази дата не ми звучи добре.... И , разбира се , ще вали... Вярно е , че няма нищо по - хубаво от лошото време, но все пак не искам да си изцеждам калта в някой МакДоналдс. Новата ми класна ще е Митева...не звучи обнадеждаващо. На всикчото отгоре ще уча 19 часа език на седмица като в езиково, плюс 6 часа математика, а на всичкото отгоре и информатика. Evil or Very Mad Вярно , че сама се набутах тука.... Се там.
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

15 СЕПТЕМВРИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15 СЕПТЕМВРИ   15 СЕПТЕМВРИ EmptyСъб Сеп 13, 2008 7:35 pm

Амии грр.Не искам.
Искам да се видя с класа си,но това мога да го направя и извън училище. xD Само при мисълта за Биология на Немски ме обхваща ужас,а като си помисля,че новата ми клас ще е по Биология..nice.Математиката ме плаши,за физиката да не говорим.Всичко друго ще го оправя,но и тези са достатъчни,за да ми съсипят дипломата. -.- Последна година Рисуване и Музика..още един минус.Искам пак в 8ми клас. :[ Само езикезикезик докато не ти писне..дъъ.
Както и да е ще бъде гадно,то се е видяло. :Р А това лято мина прекалено бързо.Не беше нито от най-забавните,нито от най-интересните и все пак не искам да свършва.Искам дъжд,искам си летните бури и излежаване на плажа..искам всичко невключващо контролни. xD
Май преовеличих малко. ;? Но просто 15ти е прекалено близо o.O
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 32
Местожителство : scandinavia

15 СЕПТЕМВРИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15 СЕПТЕМВРИ   15 СЕПТЕМВРИ EmptyСъб Сеп 13, 2008 9:10 pm

Хе-хе-хе..... Желая късмет на кандидат-гимназистите, и не се стресирайте. Чаааак толкова ужасно не е, стига вие да приемете целия цирк спокойно Wink и не се тъпчете с хапчета на изпита като мен, не помага Laughing На всички преминали го - дръжте се за осми клас Wink и на всички - не се отпускайте и приемайте нещата сериозно..не изцяло, разбира се, не може ученическите години да минат без простотии Laughing Аз ще съм единайсети клас, узнах, че са ми сменили класната (химицата Shocked Shocked Shocked ), предстои ми изпит за сертификат (респ. яко учене и припомняне на немски граматики), а втория срок ще ни местят от рая извън града до инкубатора на белодробни болести в Цветния...и то втория срок, идиоти, можеха да се съобразят с дванайсетия клас, ама на кого ли му дреме...пф, ще ми е мъчно за Почивка Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
Sponsored content





15 СЕПТЕМВРИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15 СЕПТЕМВРИ   15 СЕПТЕМВРИ Empty

Върнете се в началото Go down
 
15 СЕПТЕМВРИ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Архив-
Идете на: