Passive Aggressive

Hello, stranger.

ИндексИндекс  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share | 

something wicked

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

Брой мнения : 691
Местожителство : scandinavia

ПисанеЗаглавие: something wicked   Нед Сеп 07, 2008 10:48 pm

дата-07.09.2008
час-23.20
настроение-психо

Остават ми четири работни дни. Последните четири дни, изпълнени с руска реч, кръстословици, преследване на диверсанти и тъпчене с кофти храна, последният петък с екскурзия на Бг Вип Тур ( с оператора, дето ме преследва >.<) и последната неделя, в която ще се измъкна с някой автобус. Време е да спра да се правя на независима. Иде училище. Иде ТЕСТ ДАФ-а, новия класен (дано, дано), местенето и училищните концерти...заяждането със съученици, пеенето (=грачене???) на песни на Юрая и Корпи в час.. Е, да, даскало иде. Което ми напомня, че трябва да се замъкна нататък.
Ще ми липсва. Това е една соцдупка. Обновена, ама соцдупка. Но на прекрасно място. Извън града, от едната страна има парк, насреща е морето и в слънчеви дни, като го гледам, ми се струва, че мога да прелетя дотам с един скок. И оттам в един същински затвор. И пак в соцдупка. Не ми дреме, че щели да я ремонтират.
Ei helvetti.
11ти клас звучи кофти.
Седя, вкисвам се, мързи ме да си сипя швепс и се кефя, че не работя утре. Ще съберем една женска компания на филм и водка..дано остане дотогава. Шегувам се, трезва съм и няма да се наливам.
Мразя да обичам.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://museofthor.deviantart.com/
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Пет Сеп 12, 2008 9:56 pm

Е, това беше, безработна съм Very Happy Дано Лу успее да дойде и Арсенал се навие също, за да се черпимммммм, по-скоро аз тях ^^^^^^^^ Велико е, и жалко, че истинската ми ваканция ще е само два дни Sad А подсъзнателно съм се настроила да ходя на даскало вече явно, сънувам съученици, учители, Крак-мак, Рак-мак, пейките зад даскало дето с Ад пихме водка и си забравих анорака..... което ме подсеща, химицата ще ми е класна!!!!! Shocked просто съм в шок.
Вчера ми изтезаваха зъб. Имам чувството, че бях парализирана (във всеки случай не си усещах клепачите от упойката), и пак стисках подлакътниците ииии всичко беше в кръв Crying or Very sad и майка ми май искаше да ме утеши...не че успя, но такова пазаруване не беше правила!!!!!!
Осъзнах нещо, искам на училище. Знам, че ще е по-тежко, знам, че ще е непоносимо на моменти...Знам за тъгата, която ме чака, но...Тъга и щастие са двете страни на една и съща монета. Искам на училище. Ще се постарая този път да не хвърча из облаците, а да вървя по земята (и да не се хлъзгам повече от необходимото). Защото ако искам да си постигна поне част от целите, трябва яката да се поизпотя. Нищо хубаво не иде ей така в ръцете ми, това поне за 17 и кусур години научих добре.
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Нед Окт 05, 2008 3:53 pm

05.10.2008
настроение - Ime paskaa! >.<

Слагаме слънчева система на покрива и имам чувството, че живея в завод >.< навсякъде разни гайки, винтове, дрелки и не знам кво още. И двама бивши възпитаници на техническия, а.к.а. нашите. Записах се на курс за Тест ДаФ и се оказах с най-големите кифли извън Лайстунг, да не говорим, че ми тропнаха още сто неща на главата за учене и обработване. Блах..ама трябва. Готова съм да мина през горящи тръни за сертификата и по-точно да докажа, че съм достойна за него. Няма иначе ни учене в Германия, ни в Дания или където и да е...
Още нещо, утре имам входно по математика, а май и по физика ще е тогава. Излишно е да казвам, че не съм учила и едва ли ще успея да науча нещо. Демн, и по немски не съм, това показва колко съм способна да се съсредоточа над нещо по-сериозно от Колелото на Времето. И за капак на вселенския хаос се оказах с неактивен СИМ от полунощ. Направо не знаех да се разплача ли или да умра от смях.
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Сря Окт 22, 2008 7:19 pm

22.октомври.2008
настроение - лигосано-идиотско-злобно

Научих нещо много важно - когато човек започне да пие, трябва да знае кога да спре. Тоест, или да не пие, или да се напие като човек. Миналата сряда пийнах известно количество вечерта, без да ми действа, сутринта обаче беше достойна за песен на Рапсоди Laughing
Днес, след няколко момента на ръба на нервния срив, се запитах, какво толкова стои между родителите и наследниците. Убеждение, че едните са твърде стари за свестен разговор, и респ. че другите са твърде млади за да имат капка ум в главата? Или просто остарялот схващане, че децата са тъпи, а родителите са мъдри, и трябва да се слушат? Какво изобщо ни става в тая никаква възраст, когато сме ни деца, ни възрастни... Хем искаме независимост, хем само гледаме да избягаме от отговорност. А родителите ни хем ни считат за достатъчно големи, за да пишем грамадни и хиперсложни есета по немски на тема парников ефект, политически убеждения на германците и т.н., хем за твърде малки, за да излезем да пием бира с приятели. Къде лежи истината? И има ли еднозначна истина по тоя въпрос?
Не съм от хората, които могат да бъдат подкупени с какво да е. Не знам защо след толкова време те продължават да мислят, че "иди до магазина и заедно с това и това си купи нещо" ме изпълва с вселенска радост. Не знам защо се държат с мен като с непълноценен човек. Такава ли съм? Или те са едни комунистически смотаняци? Или и двете тези са верни? Не знам...
Не знам...
Нищо не знам вече...
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Вто Ное 11, 2008 10:12 pm

11 ноември 2008
настроение - микс

Седя си на стола с мускулната треска на краката, със схванатите коремни мускули, с болящия ме от коремните преси кръст, с наболяващия умъртвяван зъб и с болящите от смях бузи. Не мисля за нищо определено, оставям мозъка си да прескача хаотично от едно на друго, без да се задържа. Предстоящия училищен концерт, бира, кога ли да си взема десетото КнВ, нарочно ли се направи той днес, че не ме вижда, новия материал по биология, колко гладна бях днес, музиката, която звучи... С две думи, почивам си. Преживях "измяната" на голяма част от класа ми, свикнаха да не им говоря, аз също. В известен смисъл още ме е яд, не заради конкретния повод - екскурзията мина все пак и сега мисля, че е добре, дето не отидох и не изтървах курса - а защото пренебрегнаха човек от класа си. Човек (подчертавам, човек), който иначе им помага по английски, немски и т.н., който е винаги насреща. Майка ми мисли, че било, щото съм им говорела грубо. Не говоря по-грубо от повечето от тях (гледам да се сдържам) и не мисля, че има нещо такова. Аз съм едно, те са друго. Ясно. Само че сме един клас. И след всички приказки на тема 'как ше се съберем класа да си изкараме яко' нито ме писаха в списъка за екскурзията, нито ме включиха в схемите за стаите. Мамка им лайстунгска.
За "Плиска" ги оставям сами. Щом и там 'ще ходим целия клас' ... аз или съм, или не съм з клас. Няма ту едното, ту другото. Жалко само, че ще изтърва неуминуемия резил на скина.
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Нед Ное 30, 2008 4:40 pm

30. 11. 2008
настроение - идиот.

О-ла-ла, остава само една седмица до края на първия (за мен единствен) етап на курса. Вчера правихме "пробен изпит" и тая сутрин се събудих с мисълта, че на SA съм се издънила много жестоко при аргументативната част, при описанието пък забравих да дам заключение към цялостната картинка. Наистина ми се спеше жестоко, но това не ме оправдава ... ами ако беше истинският изпит? Surprised
Дъждът жестоко ме наваля вчера докато а) тичах към Хуманитарна; б) търсихме къде да се скрием на топло; в) вървяхме към катедралата. И съвсем напук на плановете ми, стигнах до Трошево и се предадох. Ето как излязох от нас в седем и петнайсет в събота и се прибрах в дванайсет часа в неделя Понякога си мисля, че заслужавам медал за глупост.
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Чет Дек 04, 2008 6:08 pm

4.12.2008
настроение - изстискан парцал

Цитат :
[17:50:21] simbelmyn sanoo: единственото сигурно нещо е, че ще умреш
[17:50:26] simbelmyn sanoo: независимо кво правиш
[17:50:33] simbelmyn sanoo: ако ще да си баба Геновева от втория етаж
[17:50:38] Brain Damage sanoo: да е.Това е голям кеф
[17:50:38] simbelmyn sanoo: или президент на Естония
[17:50:41] simbelmyn sanoo: ще умреш
[17:50:43] simbelmyn sanoo: и го знаеш
[17:50:47] simbelmyn sanoo: ей затова има алкохол
[17:50:48] Brain Damage sanoo: аз го знам това, знам, и това е нечестното!
[17:50:52] Brain Damage sanoo: Искам това, което правя
[17:50:53] simbelmyn sanoo: за да има за какво да живееш
[17:50:57] Brain Damage sanoo: да има смисъл не само за мене и за хората
[17:50:59] Brain Damage sanoo: а да има смисъл за
[17:51:00] Brain Damage sanoo: всичко
[17:51:01] simbelmyn sanoo: и други хора
[17:51:04] Brain Damage sanoo: ама това няма да стане
[17:51:05] simbelmyn sanoo: за да те помнят
[17:51:11] simbelmyn sanoo: и така да оставиш част от себе си
[17:51:11] Brain Damage sanoo: защото..аз..никой не може още
[17:51:12] simbelmyn sanoo: така че
[17:51:13] Brain Damage sanoo: да го направи това
[17:51:17] simbelmyn sanoo: нека да пием и да се обичаме
[17:51:21] simbelmyn sanoo: и майната му на всичко
[17:52:01] Brain Damage sanoo: да е.Ама е нечетсно.нечестно е, че си се родил, правиш усилия да си щастлив, и изведнъж си тръсват вратата пред носа..умираш..бам..не си се наживял, в началото на живота си
[17:52:04] Brain Damage sanoo: това е..бахти
[17:52:28] simbelmyn sanoo: честни неща няма
[17:52:41] simbelmyn sanoo: затова трябва да пиеш с пълни шепи
[17:52:46] simbelmyn sanoo: от живота стаа дума
[17:52:59] Brain Damage sanoo: да е
[17:53:00] Brain Damage sanoo: ..
[17:53:00] simbelmyn sanoo: щото не знаеш дали утре някой напушен тираджия няя ти отнесе вътрешностите
[17:53:01] Brain Damage sanoo: ама как може..
[17:53:05] Brain Damage sanoo: нека да мрат емотата
[17:53:06] Brain Damage sanoo: и тези
[17:53:08] Brain Damage sanoo: на които
[17:53:10] Brain Damage sanoo: не им се живее
[17:53:11] Brain Damage sanoo: ..
[17:53:21] simbelmyn sanoo: всички умираме, човек
[17:53:22] Brain Damage sanoo: Защо трябва..хора..на които им се живее
[17:53:28] simbelmyn sanoo: тъпо е, да
[17:53:29] Brain Damage sanoo: да, ама..някои умират на 50 нали
[17:53:37] Brain Damage sanoo: а други на 14
[17:53:48] simbelmyn sanoo: а някои и да се родят не успяват
[17:53:59] Brain Damage sanoo: да..ама аз не ги познавам, така че..Аз съм егоист
[17:54:00] Brain Damage sanoo: хД
[17:54:01] simbelmyn sanoo: животът е радост и сълзи
[17:54:06] Brain Damage sanoo: грижа ме е за това, което обичам
[17:54:10] simbelmyn sanoo: и вместо да редя банализми
[17:54:12] simbelmyn sanoo: просто
[17:54:13] simbelmyn sanoo: ...
[17:54:16] simbelmyn sanoo: всъщност, да
[17:54:17] Brain Damage sanoo: ..
[17:54:18] simbelmyn sanoo: ще млъкна
[17:54:21] Brain Damage sanoo: хД
[17:54:22] Brain Damage sanoo: защо..
[17:54:25] simbelmyn sanoo: за пръв път в съзнателния си живот
[17:54:26] Brain Damage sanoo: аз ще си дрънкам..
[17:54:26] simbelmyn sanoo: защото
[17:54:29] simbelmyn sanoo: защото съм тъпа
[17:54:56] Brain Damage sanoo: не си
[17:54:58] Brain Damage sanoo: (hug)
[17:55:12] Brain Damage sanoo: тии, ако посмееш да ми умреш..мали майко
[17:55:12] Brain Damage sanoo: (wait)
[17:55:16] Brain Damage sanoo: идвам със сопата, и..
[17:55:20] Brain Damage sanoo: умряла не умряла..
[17:55:22] simbelmyn sanoo: няям намерения засега Very Happy
[17:55:45] simbelmyn sanoo: ако ще умирам, искам да съм малко по-мъдра
[17:55:50] simbelmyn sanoo: в съответния момент
[17:55:56] Brain Damage sanoo: хД
[17:56:03] Brain Damage sanoo: е да е, ама не зависи от теб
[17:56:04] Brain Damage sanoo: :S
[17:56:07] Brain Damage sanoo: това е лошото
[17:56:14] Brain Damage sanoo: ще ти тръшнат вратата пред носа
[17:56:21] Brain Damage sanoo: чукай на дърво.хД Какви ги говоря
[17:56:36] simbelmyn sanoo: достатъчно врати са ми затръшнати ...
[17:56:38] simbelmyn sanoo: така че
[17:56:43] simbelmyn sanoo: ае Ади, млъкни ве
[17:56:51] Brain Damage sanoo: дае..нали..ама не мога..какво да направя
[17:56:52] Brain Damage sanoo: х
[17:57:20] simbelmyn sanoo: нищо
[17:57:23] simbelmyn sanoo: радвай се и скърби
[17:57:25] simbelmyn sanoo: живей
[17:57:29] simbelmyn sanoo: докато можеш
[17:57:36] simbelmyn sanoo: и както смяташ за правилно
[17:58:02] Brain Damage sanoo: (think)аз хубу.Аз ще я изцкарам някак
[17:58:04] Brain Damage sanoo: ама..
[18:06:10] simbelmyn sanoo: (hug)
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Нед Яну 04, 2009 5:29 pm

4.01.2009
настроение - нервак с криле

Чувствам се тъпо, тъпо, тъпо, много тъпо. Последните седмици бяха ужасни.
Човек не трябва да си прави планове, най-малкото аз не трябва да го правя, защото винаги се провалят. Исках спокойна Коледа, да изтърпя няколко дни на края на цивилизацията (и дълбоко в комунизма), да се прибера и да се подготвя за голямото пиене на Нова година. Къде ти. Разболях се, забрани ми се да ям, аз в момент на паника реших да спирам алкохола и колата. Излишно е да казвам, че всичко се срина, а и се оказа, че нашите няма да ходят никъде за НГ. Дотук с Джудас и Ария.
Оздравявам последните дни, основно се занимавам с ядене и четене на Колелото. Никога не съм забелязвала колко е яко да ядеш ^^^ Но те, те, те още ме карат да се чувствам тъпо. Имам чувството, че няма да ми позволят да израстна. Човече, навършвам осемнайсет през май, но те се държат с мен като с дванайсетгодишна все още. Тъпо оплакване, знам, но когато задълженията ми са на почти пълнолетна, значи и правата ми са такива. Де*а. *бие си шамари*
=> до настоящия момент; слушам Nile и се нервя дотам, че да ми се пие. Зверски ми се пие. Но не си позволявам още, жалко.. защо защо защо се разболях. >.<
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Вто Яну 06, 2009 10:04 pm

06.01.2009
настроение - ayreonaut

Цитат :
No need to feel the pain
No need to feel betrayed
No need to feel inane
No need to feel afraid

Wake me up before I die, hold me close
As I gaze upon to the sky, comatose
No reason to survive, I suppose
Wake us up before we die

- No need to feel desire
- But I need you with me
- No need to feel so small
- But I need to feel secure

- No need to feel the fire
- But I need to feel free
- No need to feel at all
- But I need to know for sure

Така ми липсваха часовете по немски, може би това, което наистина ми липсваше тази ваканция. Не алкохолът или нещо друго. Така свойски започнах да се чувствам, докато се мъчим да продуцираме свестни мисли в главите си и да ги изкажем на немски. Обичам немския. Моя територия е. Едно време ме биваше в други неща ... сега само това ми остава. Немски. Немски. Ох, да, млъквам. Четохме текст. Мита за безсмъртието, такива неща. Трансхуманисти и поддръжници на крионическия метод, боргите и анти ейджинга.
Глупци. Всичките са пълни тъпанари.
нвм
На връщане пък една кондукторка реши да се опита да ме цака с един лев. Деа, да няма пари колкото иска, защо мен трябва да прави на идиот Evil or Very Mad

Тъпа "публикация" стана този път. Спряла съм и да мисля. За нищо не ме бива вече, честито.
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Сря Яну 07, 2009 10:24 pm

Още съм на темата за безсмъртието.
Когато знаеш, че имаш още и още шансове, колкото си искаш, безброй, когато знаеш, че всяка грешка е поправима, когато знаеш, че имаш всичкото време на света - как би могъл животът ти да е смислен?
Вместо да се чудиш как да станеш безсмъртен, защо не живееш живота, който имаш?

Да си човек означава да знаеш, че ще умреш. И без това знание не можеш да живееш смислено.
А смисълът е различен за различните.

Човек е жив докато го помнят. Дори да е само един този, който те помни ... докато някой те помни, и то с добро, ти си безсмъртен.

Красота? Красиво е чувството, което събуждаш в мен, а не очите ми или каквото и да било друго. Ако бяхме безсмъртни, нямаше да се обичаме. Без съзнанието за краткия живот нямаше да сме същите. Нямаше да сме хора. И нямаше да се обичаме. Осъзнаваш ли каква голяма празнина би било... сега, когато познаваш чувството, го осъзнаваш.

седми януари, две и девета
настроение - философ
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Съб Яну 10, 2009 12:56 pm

десети януари
настроение - тъпо

Пак пия. Първо щях да спирам изобщо. После щеше да е временно. Днес се събудих крива и нещастна, сега седя и пак пия. Страх ме е от това. Не мога да се въздържам. Стресът си го иска. Ден след ден нерви и нерви. Ай стига ве. И пак ми се пие. Пак. И отново. Кога съм преполовила бутилката?
Дори не знам ще има ли резултат. И аз не знам какво ми е. Просто ми се допи, както си седях нещастна, опитвах се да не съм нещастна и си гледах филма. Май обидих някого, когото в никой случай не бих обидила. Трябва да се реванширам, но, демит, дори не знам как, тъпо ми е и ми се пие. И пия. Алкохолът ми е като Пръстен. Мразя го и го обичам, и не мога без него.

Хайде някой да ме линчува или поне да ми фрасне два шамара.
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Нед Яну 18, 2009 7:14 pm

18.01.09
настроение - супер

Вчера беше бойното ми кръщене на леда. Отначало се държах за парапетите, но накрая реших "Или се научаваш, или падаш". И смело (??) нагазих навътре Laughing Както разбрах, има и трети вариант - научаваш се, падайки изпитах го на гърба си. Все още съм несигурна, но се справих окей като за фърст тайм. Така мисля де Laughing Супер беше. Всички бяхме там .. е, почти. Слязохме до плажа после ... олеле как паднах на стълбите към рибарския *рофл* "Ден, добре ли си?" "Ох, да! Ох, не съм! Не! Не мога да ходя! Ох!"
Влязохме в някакво кафене до морето. И о.м.с - живея в тоя град почти осемнайсет години, а сега откривам кафене на алеята (!), в което се пуска блус и рок (!!!!!!!)
Супер ден. Гадно започна, да. Все пак супер ден. Smile
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Пет Фев 06, 2009 7:25 pm

06.02.09
настроение - evergrey =?

Третият ден от отпуската ми, последен. Събота и неделя не се броят. Седя по цял ден в нас, пия лекарства, кашлям, чета, гледам филми ... Самообявих се за шампион по кашляне :Д не, не е забавно, но трябваше да кажа нещо тъпо. Вчера прекарах вечерта в ровене на концертни снимки и се чудя дали днес да не направя нещо подобно. Това, това, това и още няколко ме карат да продължа с издирването на подобни. При всичкия яд, който ме хваща по концерти и дължащ се на несъвършения ми фотоапарат и аматьоризма ми, обичам да гледам такива снимки. Представям си, че съм била там и завиждам на ония, които са ги направили. Някой ден и аз ще видя Norther <3
Проблемът ми от тия дни не е нов. Стар е като света .. а светът за мен е първа гимназия, най-вече :> Ходих на немско-английското състезание, като от класа ми останалите бяха само лайстунг. И тия дни Лазарова казала на Дани, че никой от нашия клас не е минал. Ха, как да минат - те са лайстунг, тъпи са. Аз не съм, няма как да ме пуснат. Scheiße. По-добра съм, знам го, искам поне равен шанс с тях. Те са прости и половина, но винаги са по-информирани и имат по-големи шансове по подобни мероприятия. С какво са над мен? С това, че не схванаха цялостната идея, като бяхме девети клас? Завиждам им само, че имат реален шанс да упражняват немския си. Извън това .. пълни задници. И аз говоря по-добре от много от тях. Демит, важи за половината от хората, с които карам немски.
А шестиците, дето Попстефанова ги размете ... Аз знам, че заслужавах, защото 1) пука ми; 2) работя; но сега излиза, че съм в кюпа с кифлите, дето дадоха едни пари за курса за ДаФ и така си получиха шестиците. А не се чуват как говорят, като третокласници.
Такъв комунизъм е ..

Evergrey - Nothing.
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Чет Мар 05, 2009 11:04 am

05.03.2009
настроение - yawn

Кога, кога, кога стана март месец? Как така имам повече от месец до изпита, а ми се струва едва ли не, че ще е утре? Защо времето лети така?
Предлагаха ми избор - да ида през декември или сега. Оставам си със стария план. Непрекъснато си казвам, че ще го взема, защото съм най-добрата и защото отчаяно ми трябва, и то сега, за да мога да се посветя на английски по-нататък, през последната ми година. Ако стане както го мисля, ще ми трябват и двата езика .. за да науча още около пет. Невърмайнд. Изведнъж се оказа, че идва срокът за записване и че трябва да си сядам на задника да уча формули за описване и анализиране на статистика и да упражнявам задачи за устно изразяване. Мързи ме. Като се сетя какво количество материали, записки и думи имам, започва да ме боли глава.
нвм
Пети март, класната има рожден ден. Не помня на колко години ставаше..не че е важно. Утре ще й търсим подарък, при която дейност ще е хубаво някои хора да си осъзнаят положението, интелектуалния багаж и да се съобразят, че не са сами във вселената. Ако иска да раздава команди, да беше се сетила по-рано да организира нещата. Хубав ден ще е. Тя се оказа супер яка класна. Може и да реши да не ме изпитва утре, а ако все пак ме изпита, ще е с тест ^^^ Колкото и да съм зле по химия, започвам да харесвам класната, наистина. Има едно черно петно обаче в цялата работа. Някои други също имат рожден ден днес .. и ме е яд, че покрай класната се сещам за тях, след като не искам да мисля в тяхна посока, не искам да ги има, искам да ги отстраня от кръгозора си, а мога само да ги мразя и да се ядосвам, че всичко, което е хубаво, помръква щом същите се появят. Не са много де, един човек е, просто говоря глупости. От вчера ме хвана. Линдроос вече не е в Norther. Не мога да го приема все още :х Как, как, как може, защо, той ги създаде, той ги разви, той ги направи каквото са. Norther са нищо без който и да е от всички тях, но да се разделят с вокалист, с вокалистът, който ги създаде... Просто... мисля си, че няма да видя заедно хората, които направиха Mirror of Madness и това е ужасно, ужасно е, кошмарно е...
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Пет Мар 06, 2009 9:02 pm

06.03.09
настроение - оф

Защо тъкмо, когато най-сетне се радвах на хубав ден, с хубаво време, добро настроение, и е петък, имам пет часа и т.н. ... защо пак се ядосвам, 'офф-'кам, изнервям се и ми се ще да се заредя с водка? Демит, всичко беше наред! Не ме изпитаха по химия, снимах супер лудо и тъкмо бях решила да участвам в немския конкурс тая година, но Панчев не можа да не се раздрънка! И да ми напомни! За него! За онзи пореден скапан момент, от многото скапани моменти, които ми се иска да не бях преживявала! Когато всъщност нищо не чух, защото така се бях вторачила в нещастника, така бях хлътнала, изведнъж се натъжих и се опомних, когато официалната церемония свърши. Не бих искала да преживявам нещо подобно пак, радвам се, че е зад гърба ми, че всичко свърши, всички сълзи и сополи са минало, защо, по дяволите трябва да ми се напомня и да се изкарвам от равновесие?
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Вто Мар 10, 2009 11:26 pm

10.03.09
mood: grrrrrghrghrgghrhrgrhg

оплаквах се от тоя ден, от всичко - загубените учебници, тъпия час по математика и тва, че чаках един час някой да се сети да ме вземе от даскало; о, да, на тоя студ ми беше супер кеф да си подскачам пред даскало и да си пея еквилибриум. да, ама не. като не можеш бързо, кажи, че не можеш ве! тъпак.
заслужавам си всичко това. имам толкова неща, които исках, а пак мрънкам. аз съм един тъп егоист. иде ми да се саморазфасовам на моменти. ох не, какви ги говоря, заради изпита е... побърквам се, хваща ме параноя, страх ме е от всичко, ядосвам се на всичко, все се чувствам самотна. не трябва. а з н е с ъ м с а м а ! ! ! *мантрува*
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Чет Мар 12, 2009 11:11 pm

12.03.09
настроение - cabernet

Пих една чаша каберне на екс преди малко. Грешка. Замая ми се главата, олюлявам се и за втори път днес тръгнах да падам от стола. Знам, че вино не се пие на екс. Просто .. ядосах се отново. Пак на нашите. Аз послушно изпълнявам каквото ми кажат въпреки възрастта си, въпреки протеста си, въпреки .. всичко. А те ме имат за даденост.. точно заради това. Замислих се какво ли ще е утре да не се прибера в нас. Да се усетят, че може и да не съм на разположение. Отказах се, но ... не може да продължава така. Карат ме да ги чакам на студа да ме приберат, майка ми ми отмъква викторинокса и разни козметични средства, току ми се възлагат някакви чистения и ми се натяква същевременно за нехаресващи се оценки. Аз искам време за себе си. Не съм даденост. Писна ми. Миналия месец ми беше кипнало и креснах на майка си. Не беше кой знае какво, само че тя прекали. Това, което направих, беше да ида да си взема бележка, за да не ме изключат от гимназията, в която се борих да вляза и в която съм горда да уча все още! Тя само дето не ме изкара .. не знам какво. Точните думи бяха "Ти не ти се ходеше на училище и сега те е грижа само да си извиниш отсъствията!". Кипна ми. Развиках й се да спре. Избягах с котката. Разплаках се. Не бях плакала от осми клас.
Не искам да ставам истеричка като нея. Искам да се запазя дотам чиста и самопросветена, колкото съм сега. Няма да позволя да ми се бъркат в живота и да ми се чернят съкровените чувства.
ime paskaa.
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Сря Мар 25, 2009 9:45 pm

25.03.09
настроение - даф

Всичко е ДаФ. В час по английски уча формулировки, в междучасията си препрочитам правилата, моля съученици за материалите, чета си книжки на немски за отдих, зубря думи. След точно един месец съм на изпит. Добре, че имам 12 дни ваканция .. в които ще се постарая да напредна.
Имах поредния интересен разговор с нашите. Май това, че пак ми кипна, пооглади нещата поне за известно време.
Обезпаричвам се. >.<
Ядосвам се на някои хора ... добре ве, ядоса ме веднъж, обиди ме неоснователно, тъкмо те разкарах и Ади ме изнуди да се сдобрим, много тихичка беше тогава, а? И сега пак ми се дуеш! Мързяло те! Добре ве, проспи си живота, събуди се на шейсет и ела да ми се оплачеш, да видим! Казваш, че не трябвало да ми пука .. добре де, ако на тебе ти пука само за твоето съществуване, не всички са като теб! Макар че не виждам смисъл да се интересувам за състоянието на някакъв пълен егоцентрик, дето го мързи да си мръдне не задника, ми мозъка!
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Чет Мар 26, 2009 11:06 pm

26.03.09
mood - sad/hysteric

тъпа съм
тъпа съм
чувствам се супер излишна, заобиколена от хора, които, още не подушили гимназия, са реализирали повече от мен с мозъчния си потенциал
всички са супер креативни, супер умни, генийчета, четат 'критика на чистия разум' в оригинал
средностатистически ли са? май че да
аз съм тъпата
аз съм излишната
такива като мен не са нужни пвече, освен за контраст

къде си, къде си сега, когато истински се нуждая от теб, да повярвам, че познанието майната му...
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Сря Апр 01, 2009 11:10 am

01.04.09
настроение - идиот/thrash 'til death

концертът беше някъв супер забавен, поне краят му; доста време просто си седях и се прозявах, докато излязоха хора, които да свирят на живо ме заболяха краката от стоене права и отчаяно закопнях да си седна някъде пред сцената; и седнах, по-нататък, на тежките изпълнения.. само дето седнах така, че ме заболяха не само краката по-силно, ами и всичко останало; ае моя е вината, дет се мотах из морската пеша преди тва ;д
днес най-сетне някой успя да ме метне с "новина" за концерт на hypocrisy през юли, наистина се хванах Laughing преди тва имаше неуспешен опит с друга "новина", че jari mäenpää бил мъртъв, само че аз се усетих тааааа следващият един час стискам палци рин-тин да не се обади, защото ако се обади, няма да излизаме..

Testament - Killing Season
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Нед Апр 12, 2009 12:40 am

вече 12.04.09
настроение - banana muffin

това беше най-прекрасната ваканция, с най-прекрасните хора, най-големите идиотизми, всеки ден беше невероятен!
Ади, благодаря ти, че те има, дори и след оная гадна първоаприлска шега на мой гръб :д
Крис, благодаря ти, че си толкова чиста, толкова красива и че ще продължиш да си мой модел ^^
Кънчо, благодаря ти, задето се осмели да седнеш на пейките, които можеше още да са с мокра боя ^^
Гло, благодаря ти, че си толкова прекрасна ^^
Пуфе, благодаря ти за бирата и за разговорите ^^
Аня, благодаря ти, задето си толкова мекичка Laughing
Марто, благодаря ти, че ме търпиш и че ме води, докато ходех без очила Laughing
Микроб, благодаря ти, че си толкова слънчева ^^
Ем, благодаря ти, задето нито веднъж не изтри снимка от фотоапарата ми Smile
Цецо, благодаря ти за "банана мъфин", и за бирата Laughing
Инна, благодаря ти, че се запозна с мен Smile
Геш, благодаря ти, че непрекъснато ръсиш смешки ^^ (не, не се сърдя за снимките ;д)
Светльо, благодаря ти, че си такъв добряк ^^
Мия, благодаря ти, че беше с нас, ще липсваш на всички ^^

Всички, благодаря ви, че сте това, което сте

Обичам ви, обичам ви, едва ще дочакам следващата ни среща bounce cheers
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Чет Апр 16, 2009 3:31 pm

16.04.09
настроение - pagan

Не знам как да го приема; във всеки случай нямам желание да крещя и да тичам в кръг около колоната от радост, както нямах и предния път, когато се случи. Е ... това беше преди вече повече от четири години, аз бях на тринайсет все още... а сега наближавам осемнайсет. Ето ми още един мотив да ида да уча в София. Няма да издържа. Няма да преживея. Ще се побъркам. Вече от предишния път ми е супер разклатена психиката, сега просто ... ще се самодовърша.
Имам нужда от доста пиене.
Ако не ми харесваше толкова, бих спряла. Но .. май няма да е сега.

Остават шест дни до Тест ДаФ. В събота сме на рд на Ем ... стига нашите да не измислят да тръгнем за тъпия Нови пазар по обяд >.< Адски мразя Великден. Като цяло харесвам езическата основа на празника и паган символиката - яйца, зайци, цветя ... просто не обичам църквата, не обичам религията в какъвто и да е вид освен като преклонение пред природата. Да не говорим, че хубав Великден просто не съм имала, за мен си остава един Велико Тъп Ден. И мразя варени яйца. И агнешко. И не, не ми се ходи с досадните ми многобройни роднини (които дори не са ми кръвни роднини, чувствам се като натрапник) на полянката, да ми дрънкат някви глупости и да се лигавят на сестра ми. Седни сега в тая обстановка и учи за изпит.
Те не са в ред.

Нито пък аз съм.
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Пон Май 25, 2009 9:24 pm

25.05.09
bad.mood.

Абе генетично ли ми е заложено да се нервя толкова много? Има ли смисъл да се надъхвам заради тъпотии? Или не са чак такива тъпотии?
Почвам да се чувствам ... абе както преди.
Аз ли съм виновна, той ли направи нещо, защо ИЗВЕДНЪЖ стана така? Има ли смисъл да се продължава? Ох, не, не, не искам да свършва всичко така. Ами че всичко е пред нас. Защо изведнъж излезе с тия филми?
Ами тия? Наред ли са да чистят в ДЕСЕТ ЧАСА ВЕЧЕРТА?
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Пет Май 29, 2009 10:47 am

29.05
настроение - DOMINATE!!!

Нещата сякаш започнаха да се нареждат от само себе си тъкмо когато се чувствах в пълна безизходица. Вторника вдигнах много брутален скандал в часа по немски. Пада им се, стига са преписвали, писна ми най-можещите да сме най-прецакани винаги. Сега ще видят те DSD през крив макарон. Хаха. Злобно от моя страна. Разкрещях се на някои хора, писна ми от лицемерни усмивчици и въпросчета "Ама Деееен какво има сегааааа". Богове, олекна ми. А и открих преди няколко дни, че обичам да пищя/крещя/ръмжа. Хаха.
И другото се нарежда май, без аз да казвам нищо. Мисля, че има начин да приключи без сътресения. Големи хора сме (уж).
Колко яка беше вчерашната вечер. Обичам четвъртък след училище и като цяло следобяда, когато получавам смс-и със съдържание "пиене на бира" и "днес". Бяхме си четиримцата, изпихме си двата литра, седяхме до фара и ... пълния кеф. Получих много брутална пришка на единия крак, всъщност две пришки, сега не знам как ще ходя. Снощи ме носиха, още на път към фара, после от катедралата до нас. Е, носене силно казано, само че сама вече не можех да вървя

А, кхъм, Детето Чудо Ади да помисли пак какъв номер ми даде, щото й звънях да идва с нас, ама ми вдигна някакъв добродушен дядка, дето за първи път й чуваше името. Laughing
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   Съб Юни 06, 2009 7:09 pm

ИМАМ ТЕСТ ДАФ
ИМАМ ТЕСТ ДАФ
ИМАМ ТЕСТ ДАФ
ИМАМ ТЕСТ ДАФ
ИМАМ ТЕСТ ДАФ
ИМАМ ТЕСТ ДАФ
ИМАМ ТЕСТ ДАФ
ИМАМ ТЕСТ ДАФ
ИМАМ ТЕСТ ДАФ
ИМАМ ТЕСТ ДАФ
ИМАМ ТЕСТ ДАФ

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: something wicked   

something wicked
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Personal Demons