Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Обувки

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
anette
Пасивен-Агресивен
anette


Брой мнения : 430
Join date : 28.09.2008

Обувки Empty
ПисанеЗаглавие: Обувки   Обувки EmptyВто Окт 26, 2010 9:47 pm

Понеже Миш каза, а пък аз напоследък съм се побъркала на някакви такива теми и само въздишам, реших, че може да си имаме и такава тема Very Happy



Све, ти си Very Happy
Върнете се в началото Go down
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Обувки Empty
ПисанеЗаглавие: Ето ги и тях!   Обувки EmptyВто Окт 26, 2010 10:19 pm

Обувки ConverseAllStarBlack
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Обувки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обувки   Обувки EmptyВто Окт 26, 2010 10:35 pm

Емо, тук не е за нас,
дай да се вихрим тука https://passive-aggressive.forum.st/forum-f7/topic-t80.htm

иначе
токчета
имах някви ужасно неудобни боти, 5-6 санта да бяха, ама наистина не се разбирахме,
ммм,
като взе да се затопля май беше
се обурудвах с едни 12 сантиметрови сандали и супер много ме радваха
ама
отказах ги някво
converse all the way :>
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Обувки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обувки   Обувки EmptyСря Окт 27, 2010 7:33 pm

аз съм сигурно единствения човек,който не е обувал converse през живота си.. ;D
както и да е,обувките са ми страст,мания.. както щете го наречете.готова съм да не ям,но да си купя обувки ;D
харесвам кецовете на nike,не ми се занимава в момента да ви покажа точно какво имам предвид,но имат адски добри модели.reebok също.
мм,маратонки главно в училище нося.или ако имам много работа и бързам. Smile
качвам се на убийствено високи токове и не ме бърка.
нито имам проблеми с ходенето,нито мрънкам,че ме болят краката.
най-високите.. ами мисля,че са последните,които си взех .. ани ако има представа колко см са да казва ;D
абе,предпочитанията ми варират много,но като цяло се спирам на изчистени модели.

Louboutin примерно. гений. 1 2 3 4 5
маноло бланик бледнее пред него поне за мен Smile
jimmy choo,chanel .. направо ми иде да се разплача :д
амм,какво друго .. uggs ♥ най-сладурските ботушки на света.
Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
anette
Пасивен-Агресивен
anette


Брой мнения : 430
Join date : 28.09.2008

Обувки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обувки   Обувки EmptyПон Ное 15, 2010 9:09 pm

Аааааа, ама аз не съм казала, че е само за токчета Very Happy
Кaто цяло за какви обувки предпочитате или имате, или носите, те жените имат страст към високите обувки, ама не само по тях Very Happy

Све, не си единствена, аз кецове converse не съм имала никога. Не знам, явно заради това не мога да разбера защо да дам десет пъти повече пари за почти същите кецове Rolling Eyes (усещам как ще ме замери някой с домат, ама тъй е, не ги разбирам Very Happy). Иначе обувки нося всекакви - имам кецове, даже най-често се мъкна с един малко по-висок модел на Nike до мъъъъъничко над глезена, идеални, топли, страшно удобни, че и красиви даже. Very Happy Другите са едни на fila с лепки, малко тип гуменка, но кожени и топли. Всичките маратонки, които нося в момента са купувани от sportsdirect от Англия, страшно по-евтино излиза да си ги поръчаш от там, в мола и на центъра по магазините са поне двойно цените, да не говорим, че на центъра качеството и произходът са малко съмнителни.
Ботушки нося, когато има сняг, кожени на Gabina - просто ненормално качествени обувки правят. Имам чифтове, които нося буквално от години и нищо им няма. Лошото е, че понякога правят страшно грозни колекции, но винаги се намира и по нещо хубаво. От там имам и сандали със същото качество - носят се с години просто.
Пролет, лято, есен нося балеринки също - това ми е една от най-удобните обувки след кецовете и най-универсална. Имах едни от New Yorker за 10лв, които носих цяло лято и цяла есен и си ги обожавах, накрая обаче не издържаха... Сега имам едни на golddigga пак от sportsdirect, обаче са им малко объркани номерата и ми дойдоха малко малки. Neutral
А пък токчета - имам, но ги нося сравнително рядко. Имам проблем, че си харесвам страшно много обувки на ток, направо се побърквам като ги видя. Още по-голям проблем е, че си ги и купувам понякога и после с месеци ги гледам влажно как седят в гардероба, снимам ги, излизам веднъж с тях и после се чудя какво да ги правя, случвало ми се е и да ги подарявам... Имам си един чифт боти на ток, малко тип оксфордска обувка, тях си ги нося и си ги обичам много.
Иначе последната ми любов са едни страшно евтинки ботушки, малко са груби на външен вид, но са си хууубави ^^


Уф, ужас, колко изписах...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Обувки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обувки   Обувки Empty

Върнете се в началото Go down
 
Обувки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: