Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 I just can't stop.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Chocolate
Агресивен



Брой мнения : 55
Join date : 13.08.2010

I just can't stop. Empty
ПисанеЗаглавие: I just can't stop.   I just can't stop. EmptyСъб Авг 14, 2010 1:09 am

постнах същата тема в един друг форум, надявам се, че не е проблем, че и тук думите ми са 1:1 същите.

Имате ли си песен, която да ви завладява всеки път, когато я чуете?
Танцувате, пеете на висок глас, фалшиво Laughing, не можете да се спрете и не искате?
Какво ви грабва в нея?

Моята най-най-завладяваща песен е MuteMath - Spotlight {Twilight Remix}
От една година ми е сред любимите вече.
Всеки път, когато си я пусна, танцувам като пощуряла. И си пея. Оу, дъ спотлайт ис оон!
Ритъма и бийтовете ми харесват ужасно много, гласа на вокалиста ми е симпатичен.
Преди това ми беше песента за събуждане. Просто колкото и да ми се спи, мога да стана и да се разтанцувам из стаята. Най-много да се блъсна в някой шкаф, де, но ще танцувам Laughing
И така. Laughing
Върнете се в началото Go down
http://chocolatereflections.blogspot.com/
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

I just can't stop. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I just can't stop.   I just can't stop. EmptyСъб Авг 14, 2010 11:48 am

Nirvana -Sappy

Това ми е и най-слушаната песен....Плакала съм на нея, смяла съм се на нея и определно съм я пяла, за голямо съжаление (на околните) xD Не знам защо. Признавам, че има много по-добри песни от тази, изобщо не мога и да го оспоря,но тя някак винаги ми се забива. По-точно аз забивам на нея. Просто...явно откривам нещо велико за себе си в нея. Но е тя, да.
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
 
I just can't stop.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Музика-
Идете на: