Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 DVDs?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

DVDs? Empty
ПисанеЗаглавие: DVDs?   DVDs? EmptyНед Дек 13, 2009 8:15 pm

Е, имате ли? Колко, кои филми? Или предпочитате само да теглите от нета и до там? Мм? (:

Аз лично имам една скромна колекция от любими филми, за които съм гладувала едва ли не, за да ги имам. X-men & Карибски пирати трилогиите, Moulin Rouge!, Across the Universe, Into the Wild, Big Fish, The Eternal Sunshine of the Spotless Mind, Shakespeare in Love, Elizabethtown, Garden State, Dirty Dancing 2, The Shawshank Redemption, Aristocats.. Тук изобщо не смятам dvd-та от вестници н стъф, тях просто не ги имам за.. мои. Иначе много бих искала да имам Fight Club и Donnie Darko, но при положение, че изобщо не са излизали на dvd в България.. /:
А иначе просто ми допада идеята да имам нещо любимо на една ръка разстояние. И чрез покупката на това нещо, да покажа, че наистина го харесвам. Мм.


Последната промяна е направена от Lunatic на Съб Дек 19, 2009 12:18 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Nikki
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 100
Join date : 09.08.2009
Местожителство : room on the 3rd floor

DVDs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DVDs?   DVDs? EmptyНед Дек 13, 2009 10:18 pm

ами, харесвам хората, които ценят нещата, а не просто да теглят някой филм от нета и да го оставят в най мръсния ъгъл на папка 'филми'. тегля повечето си, дори всички филми от разни сайтове, но не го намирам за нещо хубаво.
съгласна съм, че за най-любимите неща си заслужава да дадеш пари, правила съм го със cd. и да, щях да си купувам dvd, от Англия, което щеше да ми излезе доста солено, но при положение, че дори нямам dvd ( за което много съжалявам :\ ) нямаше да има голяма полза от него. както и да е... мисля след като си взема dvd (в най-соро време, да се надяваме) ще си взема някой от тези тънки кръгли, с дупчица по средата нещица, че да се почувствам и аз свършила нещо полезно или просто да се почувствам истински фен (това 'истински фен' наистина не исках да го пииша, но не можах да измисля нищо. а не исках да го пиша, поради простата причина, че вече всеки фтори се нарича така, сега няма кой знае какви фенове, всичко ти е на една ръка разстояние. докато в миналите времена хората, които са били фенове какво ли не са давали да имат някоя плоча на the beatles да речем. било е много по-трудно. и за да спра да се отклонявам от темата по-добре направо да спра да пиша so...
Върнете се в началото Go down
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

DVDs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DVDs?   DVDs? EmptyПон Дек 14, 2009 2:26 pm

имам огромническа колекция dvd-та. ^^ гордея се със себе си. това, че тук са дяволски скъпи, особено индейските, ми е през върха на нокътя на показалеца на десния крак. : P колекцията ми надмина 30, даже надмина 40, което за мен си е голямо, пък! xD преобладаващата част съдържат името 'Shah Rukh Khan' на.. корицата? си. имам.. мисля три, до четири американски и още няколко немски филма. бе, ако попаднете в Müller ще ви окапят очит еот разнообразие, че и са подредени по букви <3 пристрастена съм към купуване на dvd-тa и не знам как ще се орпавям като се върна в родната страна, щото там нямам идея от къде се купуват. :/

но е като дрога, да. веднъж почнеш ли, и цената не те спира. Smile мен, де.

начи.. да видим кои ще се сетя, индийските няма да ги включвам.

donnie darko, king of the hill, sea quest season 2, one last dance, dirty dancing, paris je t'aime, gandhi, rocknrolla, the fountain, marcel reich-ranicki: mein leben, kammerflimmern, barfuss, ох.. имам още нещо с til? може и да нямам. но имам още не-индийски неща, в това съм убедена ^^


#Кирилизирано.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





DVDs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DVDs?   DVDs? Empty

Върнете се в началото Go down
 
DVDs?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Кино и Телевизия-
Идете на: