Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Талант

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Талант Empty
ПисанеЗаглавие: Талант   Талант EmptyПон Дек 07, 2009 9:26 pm

Може ли всеки да пише?А да рисува?да танцува?
Едни бели листове ли сме и възможно ли е да се научим на всичко стига да имаме желанието?Стига ли едното желание?Къде остава таланта..може ли без него?
Имам предвид вярвате ли,че човек,на който не му 'идва от вътре,както се казва,да рисува е способен да се научи да го прави не по-зле от някой,който просто..си го има?Можеш ли да станеш талантлив?Да се моделираш,извайваш и усъвършенстваш до такава степен,че да се научиш на всичко?Вярвате ли изобщо,че има талантливи хора без значение от областта?
Много въпроси,но ми много интересно да ви чуя мнение макар на някои вече да го знам :Р
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
HelterSkelter
Тотално Агресивен
HelterSkelter


Брой мнения : 178
Join date : 22.09.2009
Age : 31

Талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талант   Талант EmptyПон Дек 07, 2009 9:45 pm

До някаква степен всеки може да се научи да прави всичко. И тук идва ред на таланта - колкото и усилено да се занимаваш с нещо, винаги има някой, много по-талантлив от теб, който с махване на ръка може да те отвее. Може и да се старае пет пъти по-малко от теб, но има талант. Тук вече идва ред и на комплекса за малоценност, защото когато видиш някой, който с лекота прави това, за което са ти били нужни години, се депресираш. За по-подробна информация - филма Amadeus.
И все пак изкуството не е само до умения, ами и до идеи. Това се отнася за всичко. Иначе щяхме да слушаме само класическа музика и да се възхищаваме само на ренесансовите художници.
Ама този въпрос всъщност няма точен отговор о.О
И все пак аз казвам мотивацията и амбицията.
Върнете се в началото Go down
http://4orapche.deviantart.com/
 
Талант
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: