Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 drops of Jupiter in my hair

Go down 
АвторСъобщение
Nikki
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 100
Join date : 09.08.2009
Местожителство : room on the 3rd floor

drops of Jupiter in my hair Empty
ПисанеЗаглавие: drops of Jupiter in my hair   drops of Jupiter in my hair EmptyПон Ное 09, 2009 1:34 pm

...


Последната промяна е направена от Nikki на Съб Май 22, 2010 12:28 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Nikki
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 100
Join date : 09.08.2009
Местожителство : room on the 3rd floor

drops of Jupiter in my hair Empty
ПисанеЗаглавие: Re: drops of Jupiter in my hair   drops of Jupiter in my hair EmptyВто Ное 10, 2009 3:06 pm

...


Последната промяна е направена от Nikki на Съб Май 15, 2010 10:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Nikki
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 100
Join date : 09.08.2009
Местожителство : room on the 3rd floor

drops of Jupiter in my hair Empty
ПисанеЗаглавие: Re: drops of Jupiter in my hair   drops of Jupiter in my hair EmptyПон Апр 05, 2010 9:34 pm

...


Последната промяна е направена от Nikki на Съб Май 15, 2010 10:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Nikki
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 100
Join date : 09.08.2009
Местожителство : room on the 3rd floor

drops of Jupiter in my hair Empty
ПисанеЗаглавие: Re: drops of Jupiter in my hair   drops of Jupiter in my hair EmptyСъб Май 15, 2010 10:12 pm

Чувстовото старо колкото диското, но все още накак модерно като стара шапка от скрина, примерно.
Мразя го, защото винаги си мисля, че знам какво е и винаги се изненадвам, когато сърцето започнe да тупти ускорено, а дъхът спира. Може би мразя, само изненадата от чувството, другото ми е приятно.
И звуът минава покрай теб, понася те, изпълва те и "бам!" - вече сте едно цяло. След първата песен спираш да чувстваш. Само мелодията е в главата ти, а ти си в свят без стени и бариери, където всичко е възможно.

drops of Jupiter in my hair L5

И така до края на вечерта, когато започваш да слизаш на Земята, започваш да усещаш тъгата от свършилото пътуване и най-вече радостта от прекараното време.
Животът ти е една черта по-хубав, а батерията - една черта по-слаба и лека нощ Ню Йорк, добре дошъл бодър ден... (или ум)

Всичко казано до тук е ефект от песента!
Върнете се в началото Go down
Nikki
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 100
Join date : 09.08.2009
Местожителство : room on the 3rd floor

drops of Jupiter in my hair Empty
ПисанеЗаглавие: Re: drops of Jupiter in my hair   drops of Jupiter in my hair EmptyСъб Май 22, 2010 12:20 am

the way you move ain't fair, you know.

Никога не се престрашавам да направя първата крачка, никога. Грешка или не, факт.
Обърквам се, в един момент всичко е ясно 'край!' и после пак съм на level 1.
Май не ми пука особено, но пък като го видя отново и 'shit'..
Трябваше ли да кажа нещо по-рано, да го погледна... да го опозная докато можех да го направя незабелязано.
Абе на кой му пука, има ли смисъл? Всеки ден го виждам, все някога ще ми омръзне. ;D
Може би звуча наистина глупаво, но точно сега най-малко ме интересува. Трябва да си го избия от главата, дори и да съм като лисицата, която не стигнала гроздето и решила, че е горчиво.

drops of Jupiter in my hair L1

"Тъй съм се залисал да търся тоя пуст смисъл
и, като че ли, забравих да живея,
и какво като всяка моя мисъл съм записал,
безсмъртието просто е една идея..."
Върнете се в началото Go down
Nikki
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 100
Join date : 09.08.2009
Местожителство : room on the 3rd floor

drops of Jupiter in my hair Empty
ПисанеЗаглавие: Re: drops of Jupiter in my hair   drops of Jupiter in my hair EmptyНед Май 23, 2010 9:20 pm

drops of Jupiter in my hair Hvp7pw
Върнете се в началото Go down
Nikki
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 100
Join date : 09.08.2009
Местожителство : room on the 3rd floor

drops of Jupiter in my hair Empty
ПисанеЗаглавие: Re: drops of Jupiter in my hair   drops of Jupiter in my hair EmptyСъб Юни 12, 2010 10:25 pm

drops of Jupiter in my hair Tumblr_l3jq5jSLFG1qzab9jo1_400
Върнете се в началото Go down
Nikki
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 100
Join date : 09.08.2009
Местожителство : room on the 3rd floor

drops of Jupiter in my hair Empty
ПисанеЗаглавие: Re: drops of Jupiter in my hair   drops of Jupiter in my hair EmptyСъб Юни 19, 2010 9:02 pm

Преди половин час се върнах от цирк. От много време не бях ходила и забравих какво е чувството.
Циркът беше малък, но пък няма нищо по-хубаво от това да знаеш, че хората си вършат работата изцяло от любов. И вярвам, че е така, защото не си личеше да са богат цирк като цяло.

drops of Jupiter in my hair Cirk%21

Но това в момента няма толкова голямо значение, просто исках да изразя
нещастието, което изпитвам от факта, че в България има толкова
талантливи хора, имали сме толкова добри циркове и накрая всичко е
унищожено. Не знам чия е вината, но съм искрено разочарована от факта,
че нещата, в които сме добри - пропадат.
Върнете се в началото Go down
Nikki
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 100
Join date : 09.08.2009
Местожителство : room on the 3rd floor

drops of Jupiter in my hair Empty
ПисанеЗаглавие: Re: drops of Jupiter in my hair   drops of Jupiter in my hair EmptyВто Юли 06, 2010 10:30 pm

Ваканцията ми започна по възможно най-тъпия начин.
Болна и заразна. И естествено не съм излизала никъде, сега започнах да се пооправям, но все още гледам да избягвам контактите.
Много планове ми се провалиха, но пък надявам се е за добро макар и да не виждам какво лошо може да донесе това, но това е друга тема в която не желая да навлизам.

drops of Jupiter in my hair 24dnb5y

Обикновено, когато си заточен в къщи няма какво друго да правиш освен да гледаш тв, стоиш на компа или четеш книги.
И въпреки това аз отлагам и отлагам да прочета последните 4 страници от книгата и да оставя вече Марлене да си почине.
Само бездействам и сигурно съм качила някой друг килограм. Направо се побърквам. Но пък си гледам филми на спокойствие, дори не е нужно да се преобличам. ;D
Както и да е, нямам кой знае какво да напиша просто наистина ми е доста скучно.
Върнете се в началото Go down
Nikki
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 100
Join date : 09.08.2009
Местожителство : room on the 3rd floor

drops of Jupiter in my hair Empty
ПисанеЗаглавие: Re: drops of Jupiter in my hair   drops of Jupiter in my hair EmptyЧет Яну 27, 2011 2:48 pm

It's better if you don't understand.

Първо: Честита Нова Година на всички ви. Не съм влизала от доста време, но сега намерих малко време. Не знам дали е останал някой в този форум, който чете мнения или всички сте на вълна fb, но ако те има - здравей, мой читателю, как си?
Второто за "споделяне": Грипна ваканция, размина ми се боледуването за щастие. Не искам да свършва, мога да стоя в къщи по цели дни и да не ми омръзне. Такъв ми е студ, че в момента единствената ми връзка със света е интернет. Жалко, но факт.
3. Мисля, че имам нужда отново да си направя блог, интернационален блог. Very Happy Най-вероятно в момента говоря само глупости подвластна на всички филми, които съм изгледала за няколко дни.
4. Не разбирам някой хора как успяват да направят толкова много неща.. не знам дали е защото не се опитвам или просто не съм толкова способна. Възможно ли е аз да не мога нещо? Когато бях малка това да не мога нещо за мен не същестуваше. Аз можех всичко. Бях толкова самоуверена. Сега вече не е така, сега ме е страх от провала. А преди не беше така.

drops of Jupiter in my hair Tumblr_lfel5sSsIH1qc8523o1_500_large

П.С. По-добре е да не разбираш какво говоря, драги ми читателю. (:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





drops of Jupiter in my hair Empty
ПисанеЗаглавие: Re: drops of Jupiter in my hair   drops of Jupiter in my hair Empty

Върнете се в началото Go down
 
drops of Jupiter in my hair
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Personal Creations :: Дневници-
Идете на: