Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Презентации на филми и сериали

Go down 
+2
Lilly.
Lunatic
6 posters
АвторСъобщение
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Презентации на филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Презентации на филми и сериали   Презентации на филми и сериали EmptyСъб Окт 03, 2009 7:43 pm

Тук е мястото да препоръчате си от даден филм или сериал, които не е много известен.. или просто някой, който ви е направил впечатление. =)
Всякакви коментари и дискусии, свързани със сериали тук.
За филмите тук.


    Bones / Кости
Презентации на филми и сериали B5fmlk

# Резюме(сухарско ;D):Когато властите потърсят д-р Темперънс Бренан (Емили Дешанел) и нейния екип от учени за разследване на убийства, тя често се оказва рамо до рамо със специален агент Сийли Буут (Дейвид Бореанас), бивш рейнджър от американската армия, който е доста недоверчив към нейната и на колегите й работа. Съпроводени от сблъсъци в професионален и личен план, агент Буут и д-р Бренан, с помощта на екипа учени, разкриват едни от най-тежките случаи на убийства.
# Жанр: Криминален /Драма / Мистерия
# Времетраене: 45 мин.
# Oфициални сайтове: FOX, IMDb
# Лична оценка: За по-малко от 2 седмици изгледах четирите сезона и какво да кажа.. стана почти най-любимият ми сериал, само Хаус е пред него в личната ми класация :}
Принципно винаги съм обичала криминални сериали, но този обра точките. Като за начало страхотен каст, слаба игра - такова нещо не видях, много свеж и лек хумор, но пък има и доста сериозни и напрегнати моменти, които бяха направени наистина добре. Много добри попадения от откъм музика ииии.. СТРАХОТНИ случаи, един нямаше, които да се припокрива с предишен, много оригинални идеи, историите на жертвите, разкритията, всичко ♥
Главните герои са просто.. страшни! Very Happy
Bones & Booth = dream team ♥
Само ми се иска Bones най-накрая да се осъзнае и да не иска само спермата на Буут, ами направо целия. хД
Ходжинс май ми е най-любимият герой(след дрийм тийма ест хД)... толкова е откачен! Very Happy Много интересен характер, цялата работа с 'i'm only the bug guy' и 'king of the lab' просто.. ♥ И има най-великата коса на света <3
И с Анджела бяха перфектната двойка, направо щях да си умра от яд, като се разделиха, надявам се да се съберат.
Само да не тръгне с Кам, че ще го разстрелям -.-
Зак много ми липсва. Ама наистина много. Първи сезон беше.. толкова прекрасен (: И след това беше як, но първи сезон > all. Един мил гений, който тръгна или по-скоро го завлякоха по грешния път, много искам да се върне, ама няма да стане вероятно.
Ииии малко се отнесох. xD

Вие сте :>

p.s. желателно е когато пускате ревю да има допълнителна информация. не само постер и сухарски данни, u get that, i hope =)
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Презентации на филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презентации на филми и сериали   Презентации на филми и сериали EmptyСъб Окт 03, 2009 8:55 pm

    Eastwick/Ийстуик


Презентации на филми и сериали Eastwick1

    Заглавие: Eastwick/Истуик
    Жанр: Драма/Фантастика
    Година: 2009
    Връзки:IMDB
    Участват: Rebecca Romijn, Sara Rue, Jon Bernthal, Lindsay Price и други

    Новата ми мания.Излязли са само 2 епизода,но началото е много обещаващо.А и abc правят хубави продукции..друг въпрос е,че част от тях после спират. :д
    Сюжетът се върти около животът на три напълно различни жени от малко английско градче.В началото нямат нищо общо,но след странно сблъскване до фонтана стават приятелки и започват да осъзнават и (пре)откриват силите си.Наистина и трите са коренно различни.Джоана е разследващ журналист,отчаяно влюбена в свой колега.Рокси е вдовица с дъщеря тийнейджърка,а цялото градче я смята за по-разкрепостена от колкото трябва.Третата,Кат,е майка на 5 деца,а съпругът й,от скоро безработен,е пълен нехранимайко. ^^ За да стане интересно естествено в града се появява Дарил Ван Хорн - невероятен чаровник,дързък,прям и.. страшно богат. Още по-опасно е това, че той освобождава техните свръхестествени сили.Сънищата на Рокси започват да се сбъдват,Джоана умее само с поглед да накара всеки мъж да направи това,което тя желае,а Кат,така да се каже,може да отприщи силата на майката Природа. ^^ Всичко това е представено по много интересен и увлекатален начин.Още повече когато се оказва,че Дарин Ван Хорн всъщност е починал преди години.Та тепърва ще се развива сериала,но го препоръчвам горещо. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Презентации на филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презентации на филми и сериали   Презентации на филми и сериали EmptyПон Окт 05, 2009 4:55 pm

The holiday / Ваканцията (2006)

Презентации на филми и сериали Theholidayposter
    Режисьор : Нанси Майерс
    В ролите : Ед Бърнс, Ели Уолак, Джак Блек, Кейт Уинслет, Камерън Диас, Джуд Лоу, Ръфъс Сиуел
    IMDB : Линк към IMDB Държава : САЩ
    Резюме : След изтощителен период на неприятности с противоположния пол, Аманда Уудс (Диас) и Айрис Симпкинс (Уинслет) отчаяно се нуждаят от смяна на обстановката. Пътувайки в противоположни посоки (Аманда до Лондон, Айрис до Лос Анджелис), всяка се озовава сама в непознат град, но и двете не остават задълго непознати сред новото си обкръжение. Камерън Диас и Кейт Уинслет се присъединяват към изцяло звездния актьорски състав, който включва Джуд Лоу, Джак Блек, Ели Уолак, Ед Бърнс и Ръфъс Сиуел във Ваканцията, новия поглед на Нанси Майерс към чудните пътища на любовта и високата цена, която плащаш, когато пренебрегваш сърцето си.
    Лично мнение:Един от най-най-любимите ми филми и единственият наред с Becoming Jane и P.S. I love you,който веднага след края съм пускала отново.Гледала съм го около..милион пъти?И всеки път виждам ново,всеки път си обяснявам различно нещо.и 4мата актьори са невероятни така че играта няма нужда от коментар.Страшно симпатични са както те самите,така и персонажите им.И изобщо прекрасен филм за любовта,изборите пред,които ни поставя и последствията от нашите решения.Гледайте го,ако още не сте,аз всяка Коледа го гледам отново xD


    -----


A moment to remember (2004)

Презентации на филми и сериали Amtr

    Режисьор : Джон Х. Лий
    В ролите : Чонг У Сонг, Сон Йе Джин, Бек Джонг Хак и др.
    Държава : Южна Корея
    Резюме : Той среща Жената, Тя се влюбва в Него и за момент сякаш щастливият край им е в кърпа вързан. Едно посещение при доктор обаче преобръща живота им и те трябва да решат, как да се преборят с него.

    Лично мнение:Филмът е силен,тежък и определено не за всеки.Дълъг е,но няма и секунда,която бих махнала.Кара те да се замислиш как би живял ако не можеш да си спомниш нищо,ако не можеш да познаеш дори собствения си образ в огледалото. Дали защото не съм се интересувала особено от корейски филми,или зарди дългото времетраене нямах особени очаквания,но буквално се влюбих във филма.И плаках,плаках с усмивка,плаках с героите..плаках през почти целия филм.Очарователен филм,който няма как да не те накара да се замислиш за собствения си живот и хората в него.И те кара да ги обичаш повече от вчера всеки ден,защото виждайки как нечий свят може да се промени толкова внезапно,виждайки как дори няма да помниш този свят,се поставяш на мястото на героинята и осъзнаваш колко е важно да обичаш сега. И с риск мнението да стане прекалено дълго ще копна любим цитат ^^

    Чол-Су: Какво говориш?
    Су-Джин: С нас с свършено..За какво ти е любов, щом няма да помня нищо?
    Чол-Су: И да забравиш всичко, ще изскоча отнякъде.И всеки ден ще започваме отначало.
    Су-Джин: Много си самоуверен. Знаеш ли колко суров може да бъде живота? Нека забравим всичко, докато сме щастливи. Аз скоро ще забравя всичко. Няма да знам защо си с мен, ще се изпариш от ума ми, както и аз. Със спомените ще си отиде и душата ми. Страх ме е..
    Чол-Су: Как ще изчезне душата ти?Аз съм твоите спомени,аз съм душата ти. Аз ще помня всичко вместо теб..
    Су-Джин: Прости ми. Толкова съжалявам! Исках да те направя щастлив, но само те огорчих. Срещнах те, защото забравях. Сега те оставям, защото забравям. Ти си най-хубавото нещо в живота ми. Няма нужда да те помня, ти си част от мен.. Усмихвам се като теб, смея се като теб, нося твоето ухание.Може да те забравя, но нищо не ще те отдели от мен..
    Чол-Су: Не ще избледнеят нашите спомени...
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Презентации на филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презентации на филми и сериали   Презентации на филми и сериали EmptyПон Дек 07, 2009 8:39 pm

    Revolutionary Road / Пътят на промените (2008)


Презентации на филми и сериали Revolutionary-road-os-001-fragment-450

Режисьор : Sam Mendes
В ролите : Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Michael Shannon, Ryan Simpkins, Ty Simpkins
Държава : САЩ
Година : 2008
imdb

Лично мнение :Вчера преди да заспя прехвърлях в главата си какво ще напиша за този филм и естествено на сутринта го бях забравила. „Пътят на промените” е адаптация на новелата на Ричърд Йейтс от 1961 година,но ясно може да открието проблеми,присъстващи и в днешния живот на хората.Действието се развива в средата на 50те години на миналия век,а главните герои са Ейприл и Франк Уийлър - привидно щастлива и едва ли не перфектна двойка.Да,обаче както всички знаем нещата в действителност рядко са такива каквито изглеждат.Филмът на Сам Мендес поставя въпроси,които всеки си е задавал и сам.Въпросите за личния избор,за свободата,за отговорностите ни както към обществото,така и към самите нас и за последствията от решенията ни.Ейприл и Франк са страшно различни персонажи.Тя е от онзи тип хора,вярващи,че могат да променят света и че стига да имат желанието нищо не може да им се опре.А той предпочита сигурността,ясното бъдеще и това,което му е предначертано.Амбицията му за живот,за борба,сивотата в живота им малко по малко ги отдалечава,но във Франк още го има онова желание,макар и скрито,за свободата..за истинската свобода.Затова решават да поемат по нов път,пътят на промените.
Филмът е силен и ви остава без дъх.Страшно човешки и топъл по един странен начин.Ще ви накара да се замислите,ще ви накара да помислите кои сте и какво искате да правите с живота си.Ако искате поредната романтика с блудкав happy end няма да загубите ако пропуснете този филм,но ако търсите нещо по-дълбоко,нещо малко по-различно то няма да сбъркате ако си го изтеглите и му дадете шанс.Филмът естествено нямаше да е толкова добър ако главните роли не бяха изпълнявани от Кейт Уинслет и Леонардо Ди Каприо.Да ги видите по-зрели,натрупали опит и отново заедно като екранна двойка след 10 години..сравнението с Титаник е неизбежно и ще видите колко са израснали.Брилянтни,всичко във филма е изпипано,всичко си е на мястото - всеки детайл и всяка дума.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
HelterSkelter
Тотално Агресивен
HelterSkelter


Брой мнения : 178
Join date : 22.09.2009
Age : 31

Презентации на филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презентации на филми и сериали   Презентации на филми и сериали EmptyСъб Дек 12, 2009 10:06 pm

In America / В Америка (2002)

Презентации на филми и сериали In-america

Режисьор : Джим Шеридан
В ролите : Пади Консидайн, Саманта Мортън, Сара Болгер, Ема Болгер, Нийл Джоунс, Рандол Карлтон, Джимон Хунсу
Държава : Ирландия, Великобритания

Резюме : Младият актьор Джони решава да прекоси границата между Канада и САЩ заедно със съпругата си Сара и двете им дъщери Кристи и Ариел въпреки тяхното несъгласие. Надеждата му е, че в Ню Йорк ще успее да се утвърди в професията. Те твърде скоро откриват че Америка не е земята не неограничените възможности и са принудени да започнат произволно избрана работа. Все още измъчвани от преждевременната смърт на невръстния им син в Ирландия, двамата допълнително се отчуждават под напрежението на живота в големия град. Но постепенно нещата сякаш започват да се оправят, особено след запознаването им с техен съсед - ексцентричния артист Матео.

трейлър

Без думи. Просто трябва да се гледа.
Върнете се в началото Go down
http://4orapche.deviantart.com/
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Презентации на филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презентации на филми и сериали   Презентации на филми и сериали EmptyЧет Яну 07, 2010 11:39 am

    Lie to me* / Излъжи ме
Презентации на филми и сериали 154yn0h
#Резюме:Главният герой в „Излъжи ме” е д-р Кал Лайтман (Тим Рот) – човек, който не може да бъде излъган. Лайтман е психолог, чиято специализация е разчитането на езика на тялото, най-вече - микрожестовете. Кал и екипът му се намесват само при най-заплетените случаи и имат една цел – да разберат кой казва истината. Най-малкият и на пръв поглед незабележим жест е това, което те търсят... защото каквото и да говорят хората, истината винаги се „изписва” на лицата им – трябва само някой да я забележи.
#Времетраене: 42 минути
#Официални сайтове: IMDb, FOX
#Лична оценка: Страхотен е. Изгледала съм само първи сезон за момента, но наистина е много добър. Страхотни идея, интересни случаи, харесва ми, че почти винаги вървят по два паралелно в един епизод. Тим Рот играе страхотно, само ми се иска да си 'поотпусне' малко прекрасния акцент, имам чувството, че не 'го раздава' напълно;D. А за Лайтман като характер, ами.. уоу. просто уоу. Успява да върти всички на пръсти си, просто ей така, и дори когато всички си мислеха, че се е провалил(12 епизод, ех <3) се оказа, че it's all part of the plan. И обожавам фанатичният поглед, когато разкрива някоя лъжа. <3
Илай много ми харесва като герой, с тази негова 'радикална честност' е много забавен и ми се иска във втори сезон да му обръщат повечко внимание. Торес също интересна, с тези нейни 'вградени' инстинкти както и големият й инат. ;d
С една дума определено си струва гледането. (:


---

    Dexter / Декстър
Презентации на филми и сериали 108ir5x
"Свеж, смразяващ и пълен с много сарказъм, Декстър ще ви накара да се чувствате неловко за това, че го харесвате."
Абсолютно. Брилянтен сериал, страхотни идеи. Няма слаб епизод.
И държа да подчертая, че краят на четвърти сезон беше едно от най-шокиращите неща, които съм гледала. Последните три минути.. просто ти взимат всички карантии, сдъвкват ги и след това ти ги излюват. Невероятно. |:
'Traps are what Dexter is all about: How to get in them, out of them, and still realize there’s another you cannot predict.'
много точно казано, отново. не знам, не знам, просто думи нямам за този сериал, трябва да се гледа. просто трябва.
    Takes life. Seriously.
    Презентации на филми и сериали 34die7d
Върнете се в началото Go down
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Презентации на филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презентации на филми и сериали   Презентации на филми и сериали EmptyПон Фев 01, 2010 11:49 pm

Презентации на филми и сериали The_imaginarium_of_doctor_parnassus_poster_10

Заглавие: The imaginarium of doctor Parnassus
Жанр: Fantasy
Година: 2009
Участват: Heat Ledger, Christopher Plummer, Lily Cole, Johnny Depp, Colin Pharell, Jude Law

Сделката на доктор Парнасъс оправда всичките ми прекалено високи очаквания!!!!!! Просто беше вълшебен! Тери Гилиъм има страхотно въображение и го е вложил цялото във филма. Актьорската игра беше невероятна ..като се почне от Хийт Леджър естествено, който играе наистина страхотно и това го твърдя още преди смъртта му (RIP), усещат се много мостчета със ролята на Жокера и като изрази и интонации и всичко! Тримата заместители на Тони във невероятният свят зад огледалото са страхотни също и всеки придава на Тони един нов образ като едновременно прави връзка по някакъв начин и със останалите, което наистина много ми хареса как се е получило.Джони Деп естествено ми е любимият Тони след Хийт, и с не дългото си появяване прави доста запомняща се роля ..и великата реплика "Nothing's permanent..not even death" <3333 *rock* Джъд Лоу и Колин Фаръл също много ми харесаха, макар че Джъд Лоу имаше някои неща в играта му, които бих променил, а Колин по принцип не ми е от любимите актьори. Том Уейтс - най-якият дявол игран във филм, простооо 1-2 са тези, които могат да му се противопоставят.. Кристофър Плъмър също е много добър разказвач на истории ще се убедите сами, има един много дълбок глас, който много му отива за такива роли, а главната женска роля изиграна от Лили Коул ..ммм lovely.. <3 Много добре изразява толкова емоции, които са присъщи на едно 16-годишно момиче. Самата история заложена във филма е изключително добре измислена и ще съм невероятно щастлив да я прочета и на книга.. има 1-2 недоизпипани неща, но наистина според мен не е нищо фрапиращо. Визуално както казах филмът е на изключително високо ниво - много цветен, много фантазен..радост за очите (: Саундтракът е качен по тракерите, така че също препоръчвам да го чуете, особено ако харесвате филмова музика (: А музиката от трейлъра, която не е включена там е на Odyssey - X-ray dog (:

Това е от мен за филма май.. в топ 3 ми е със сигурност (а това е много) ..10/10
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
Nikki
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 100
Join date : 09.08.2009
Местожителство : room on the 3rd floor

Презентации на филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презентации на филми и сериали   Презентации на филми и сериали EmptyЧет Апр 29, 2010 11:23 pm

My name is Khan / Моето име е Кхан (2010)

Презентации на филми и сериали 2jfir0p

Режисьор: Karan Johar
В ролите: Shah Rukh Khan, Kajol, Jimmy Shergill, Zarina Wahab, Parveen Dabbas,
Arif Zakaria, Navneet Nishan, Sheetal Menon, Tanay Cheda, Arjun Mathur,
Sonya Jehan
IMDB: линк към IMDB
Държава: Индия
Година: 2010
Жанр: Драма, Романтичен, Индийски
Резюме: Филмът е трогателна история за един необикновен герой, който
превъзмогва трудностите, за да спечели отново любовта на живота си.
Ризван Кхан (Shahrukh Khan като възрастен, Tanay Chheda като дете) е
индиец мюсюлманин, израстнал в Мумбай. Той страда от Синдрома на
Аспергер - форма на високофункционален аутизъм, изразяващ се в слаба
социална адаптация. Това го кара, въпреки интелигентността си, трудно да
разбира хората. Ризван пристига в Сан Франциско, за да живее с брат си
Закир (Jimmy Shergill) и снаха си Хасина (Sonya Jehan). Тук той се
влюбва в самотната майка Мандира (Kajol) и въпреки протестите на
семейството си, се жени за нея. Двамата започват заедно малък бизнес и
живеят щастливо до 11 септември 2001 година, когато отношението към
мюсюлманите рязко се променя. Мандира е смазана от случилата се
трагедия, в следствие на което отношенията им се пропукват и двамата се
разделят. Ризван е объркан и много разстроен от това, че любовта на
живота му го е напуснала. За да я спечели отново, той предприема
трогателно и вдъхновяващо пътуване из цяла Америка...
Лично мнение:
Такъв филм не съм гледала никога, толкова хубав, нямам думи. Уникална актьорска игра.Смях се и плаках и беше напълно нормално като се замисля. Още съм леко замаяна, защото току-що го изгледах, но съм напълно сигурна, че филмът бие всички други в листа ми с Тop 5.

"Съществуват само два вида хора - добри и лоши. Само това е разликата!"
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Презентации на филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презентации на филми и сериали   Презентации на филми и сериали EmptyВто Май 25, 2010 1:08 am

oh, gosh, oh, my, тук спешно се нуждаем от ъпдейтване. последно време изгледах толкова много сериали, gotta share.

ммм, това ще да е дълъг пост,
нека да започнем с ..
    30 rock / Рокфелер Плаза

Презентации на филми и сериали U0jr4
we are all popularity whores.
не съществува друг сериал, друго шоу, друго нещо, което така виртуозно да се подиграва практически с всичко, което ви дойде на ум. epic клиширани филмови моменти, връзките между хората, взаимодействия от всякакъв род, политика, всичко. всеки образ е толкова култов.. че чак не може да се опише. и с цялата доза драматизъм, която вкарват във всичко.. ги прави невероятни. смешни, ама до сълзи, че чак и тъжни понякога.
поклон до земята пред Тина Фей, тази жена е брилянтна <3
#Сезони: четири за момента.
#Сухарско резюме:(и всичко започна..) "30 Rock" е хумористичен разказ за делниците на създатели на телевизионно развлекателно шоу. Главните роли се изпълняват от Алек Болдуин и Тина Фей.
Лиз Лемън (в ролята Тина Фей) е сбъднала най-голямата си мечта - работи като главен сценарист в амбициозно шоу на живо в Ню Йорк. Животът й поднася неприятна изненада, когато пристига новият вицепрезидент на телевизиите на Източния бряг - Джак Донъги (Алек Болдуин). Той има амбициозни представи за това как шоуто да процъфти. Затова поставя на Лиз задачата да убеди непредвидимата филмова звезда Трейси Джордан да се присъедини към екипа. Сега Лемън трябва да се справи и с невъзможното, за да може шоуто и мечтата й да останат живи...



    True Blood / Истинска кръв

Презентации на филми и сериали 2hpiqn9
Are you out of your ever-loving mind? That vampire wants you for dinner!
Имайки предвид, че преди да го почна бях чувала основно само негативни коментари колко безсмислен бил and blah blah.. ами, suck it, losers, страхотен е. пиперлив, циничен, груб, реалистичен. една невероятна реалистична гледна точка за това какъв би бил света, ако вампирите наистина съществуваха и се бяха разкрили.
няма да разтягам локуми много-много, определено си заслужава гледането.
с две думи - Лафайет ми е любимец - колоритен, многопластов, прекрасен <3
повече съм за Бил/Суки, но със сигурност ще е много интересно мацката да се пробва и с Ерик. Тара беше пич и половина първи сезон, втори я скапаха, същото се отнася и за Джейсън, очаквам подобрение. Сам е душица. yeah, that's pretty much it.
#Сезони: два за момента, на 13 юни т.г. започва трети.
#Сухарско резюме: Благодарение на изобретената от японски учени синтетична кръв, вампирите вече не са легендарни чудовища, а миролюбиви съграждани на останалите хора през нощта.
И въпреки, че хората отдавна са извадени от менюто, мнозина продължават да се страхуват от “съществата, спящи в ковчези”. Религиозните лидери и правителствата по света вече са избрали своята позиция, но в малкото градче Бон Тан в Луизиана решението все още не е взето.
Местната сервитьорка Суки Стакхаус (Ана Пакуин) знае какво е да си аутсайдер. “Прокълната” с дарбата да чува мислите на другите, тя е открита за интеграцията на вампирите в обществото, особено когато се запознава с Бил Комптън (Стивън Мойър) – красив 173-годишен вампир без дом. И когато Суки е намесена в серия мистериозни случки, свързани с появата на Бил в Бон Тан, толерантността й ще бъде подложена на тест.



    Skins

Презентации на филми и сериали 2untzsj
You can pull any face behind a mask. But be careful because someone else might be pretending.
има драма, има сълзи, има и смях. те са диви. те са от англия. те са тийнейджъри, точно като нас.
непредсказуем, нелигав, див, натурален прекрасен сериал, заснет по толкова красив начин.. страхотно изградени характери, взаимоотношенията, случките, музиката, брилянтен. и ако не друго още първите минути ви печелят с динамиката и британският акцент <3
die hard фен съм на първите два сезона, 3&4 също бяха добри, но изобщо не можаха да ме докоснат по същия начин като първото поколение. първият каст и въобще първите два сезона винаги ще са .. същината на нещата. най-доброто. защото общо взето 3&4 сезон са 'way too stephen king for me'. и .. по-праволинейни някак. в първите два е истината. rawr. (:
обожавах Крис. най-много от всички със сигурност, толкова ми .. абе обичам го просто
Сид&Каси. Тони&Мишел. Макси. абе всичкиииии.
отнесох се. all i wanted to say is that.. обожавам го. сериала, героите, всичко.
#Сезони: четири завършени, два сезона за поколение. пети сезон is on the way, също така се чуваше, че ще има и филм. mtv ще пускат и американска версия на сериала, in production right now.



    How I Met Your Mother / Как се запознах с майка ви

Презентации на филми и сериали 31174_1372501845114_1608829287_873886_6544938_n
I knew I was bad at being a boyfriend, but I had no idea I'd be so much worse at being an ex-boyfriend.
и тук мога да кажа само, че този сериал стана моята библия. нищо друго.
#Сезони: пет. ще има шести, вероятно и седми.
#Резюме: През 2030 г. Тед Мозби събира дъщеря си и сина си да им разкаже историята за това, как се е запознал с майка им.
Историята започва през 2005 г. с бомбата, която пуска най-добрият му приятел - Маршал, предлагайки брак на дългогодишната си приятелка Лили. В Този момент Тед осъзнава, че ако иска да намери истинската любов, трябва да действа светкавично. На помощ му се отзовава Барни, приятелят със уникален и понякога изключително странен подход към жените. Когато Тед среща Робин, той е убеден, че е открил голямата си любов. Но дали съдбата ще бъде на тяхна страна?
и като за лека нощ.. suit up, bros!
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Презентации на филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презентации на филми и сериали   Презентации на филми и сериали EmptyЧет Авг 19, 2010 12:35 pm

Презентации на филми и сериали Lovely-BGposter

Режисьор : Питър Джаксън
Сценарист : Питър Джаксън, Франсис Уолш, Елис Сиболд, Филипа Бойенс
В ролите : Марк Уолбърг, Сирша Ронан, Рейчъл Уайз, Сюзан Сарандън, Стенли Тучи, Томас МакКарти и др.
Година : 2009
Времетраене : 2ч. 15мин.


Коментар: това е един невероятен филм. Все още съм под въздействието му и сигурно няма да мога да напиша адекватен коментар, но гледайте го.
Наистина ще ви разтърси. Историята е завладяваща и трогателна, на няколко места се разплаках.
Само искам да има все повече и повече такива филми.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Sponsored content





Презентации на филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презентации на филми и сериали   Презентации на филми и сериали Empty

Върнете се в началото Go down
 
Презентации на филми и сериали
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Сериали: всичко за тях
» Коледни филми
» Култови моменти от филми
» Коментари по презентациите на филми

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Кино и Телевизия-
Идете на: