Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Зодии

Go down 
+10
Joker
missjohnnysmoker
Moriline
Fallen Angel
hurricane drunk
Christine Joe
|Sun's.smile|
Nels
Brutality.
Lilly.
14 posters
АвторСъобщение
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Зодии Empty
ПисанеЗаглавие: Зодии   Зодии EmptyЧет Май 07, 2009 7:21 pm

Коя зодия сте ^^ ?
Мислите ли,че зодиите са от значение при взаимоотношенията между хората xD ?
С кои зодии се разбирате най-добре/най-зле ?
Вярвате ли изобщо в зодиите и хороскопите :Р ?
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Brutality.
Агресивен
Brutality.


Брой мнения : 29
Join date : 06.05.2009

Зодии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии EmptyЧет Май 07, 2009 7:27 pm

Овен съм. ^^ много си обичам зодията и съм горда с нея.
не мисля, че тези знаци са от основно значение при взаимоотношенията между хората, НО съм на мнение, че индивидите от една зодия имат НЯКОИ специфични черти на характера, които са общи. категорично обаче съм далеч от мисълта, че всичко им е еднакво. пък и има изключения. зависи от конкретния човек.
разбирам се добре с раци, други овни, лъвове и стрелци. и пак казвам - зависи от човека.
сигурна съм обаче, че не обичам скорпиони. особено пък мъже!
вярвам в зодиите и в хороскопите, но не чета вестникарските 'предсказания' на някого-си. Smile
Върнете се в началото Go down
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

Зодии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии EmptyЧет Май 07, 2009 8:52 pm

новата ми мания. :]
аз съм Стрелец и съм забелязала, че тази зодия май не е много разпространена(или просто аз нямам познати Стрелци). не знам дали имат голямо значение при взаимоотношенията, зависи от човека. аз лично не се разбирам много добре с водни и някои въздушни зодии, докато с другите огнени си се разбирам, също така и с много Телци.
да, вярвам в хороскопи. но не вярвам, че ще се случи точно така както пише. всеки си го тълкува по различен начин хороскопа, а и то може да се случи под различна форма. иначе вярвам на характеристиките на зодиите. и то много.
Върнете се в началото Go down
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Зодии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии EmptyЧет Май 07, 2009 9:08 pm

Аз съм дева. В семейство съм с още 2 деви и водолей и да, вярвам, че зодията има значение, защото с водолеи не се разбирам Very Happy:D:D /сестра ми/
А пък всичките ми приятели са или деви или овни или лъвове... С овни много се карам,ама много се обичам. Лъвовете са истински приятели, а девите са..деви.

Изобщо не си отговарям на зодията, защото девите били подредени...единственото нещо,коетъо подреждам са моливи и то по цветовете на дъгата / обичам всичко да е по цветовете на дъгата...това ми е малката мания/

Не вярвам в хороскопи.
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Зодии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии EmptyЧет Май 07, 2009 11:20 pm

Стрелче съм :">
Честно казано,не мисля,че взаимоотношенията между хората се влияят от зодии.
С Лъв много се разбирам,ама момчета.До момента все на кофти момичета Лъв попадам.С Риби май не се разбирам особено добре.
Като ми падне хороскоп в някое списание,го чета.Но не вярвам в това,което чета в повечето случаи.А и почти никога не ми се сбъдва.
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Зодии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии EmptyЧет Май 07, 2009 11:56 pm

Аз съм типичен козирог с всички плюсове и най-вече минуси.
Винаги съм вярвала не толкова в дневните хороскопи,колкото в характеристиката на зодиакалните знаци и много често ми се е случвало след разговор с някой да позная коя зодия е xD
Обожавам си зодията :Р Козирозите сме най-яките хора,спор няма. xD
Адски амбициозни,преценяват другите строго,издигането в кариерата винаги е на челна позиция,егоисти,изключително горди,но крайно чувствителни. и много трудно прощават.Общо взето всички козирози,които познавам са такива включително и аз.
Имам слабост към момчета козирози и водолеи :Р С водолеите като цяло както и със скорпионите и близнаците се разбирам най-добре.Лъвовете ме изкарват извън релси,раците са ми прекалено чувствителни и капризни,а рибите...еми,рибите са си риби.
Естествено зависи си най-вече oт човека. :]
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Зодии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии EmptyПет Май 08, 2009 8:35 pm

Зодия Рак съм. Много си я харесвам и мисля, че всички тези характеристики за зодията ми са верни и то до голяма степен.
Щом става въпрос за отношения с даден човек, мисля, че при мен зодията няма особено голямо влияние, тъй като рядко избирам хората, с които да общувам по тяхната зодия. А и точно пък това мисля, че не е от значение, тъй като сходните интереси с отсрещния ме вълнуват повече. Но като се замисля, до този момент най-добре се разбирам с хора от моята зодия, които са родени през Юни. Чувствам ги като мои копия донякъде. Също имам и добър приятел Водолей, в зодиакалната ми характеристика тази зодия е посочена като такава, с която се разбирам добре. Но няма как да не спомена, че Козирогът ме вбесява -.- Но не знам, това може би е от самия човек, не толкова от зодията. Знам ли, тъй като Козирог е посочена като ''подходящ партньор''. Е, донякъде е вярно : D.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Зодии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии EmptyПет Ное 20, 2009 11:55 am

Аз съм дева, баща ми е дева, едни от на-добрите ми приятели са деви... Ъм... Харесвам риби и рак за жена. Smile Колкото до зодията има ли значение аз си нося някои характерни за девите черти - мразя да давам пари на някого, перфекционистка съм, подредена съм, за мене външният вид е... много... Макар че подзнавам деви, които нито им пука как изглеждат, нито са подредени, нито са перфекционисти... абе дето не са. Ама аз много приличам на описанието на характерната дева. Все пак съм родена средата на септември, в разгара.
Върнете се в началото Go down
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Зодии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии EmptyПет Ное 20, 2009 12:49 pm

Аз съм скорпион.
Не знам дали съм "типичен скорпион", защото, какво по дяволите трябва да значи това?
стотици глупости съм си чела за зодията и някои налучкани неща. Зависи от източника.
Чета хороскопи за да се смея, никога не съм вярвала в тях.
Върнете се в началото Go down
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Зодии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии EmptyПет Ное 20, 2009 1:15 pm

Овен (март), асцедент Рак, черна Луна (Lilith) в риби.
И то се получава манджа с грозде, тъй като съм типичен мартенски Овен, а асцедента и лилит ми влияят застрашително много! xD
Интересувам се от астрология, вярвам по мой си начин. Всичко е свързано и повлиява на цялата Вселена, тъй че... да, вярвам, че има значение в какво разположение са били планетите в часа ти на раждане и в какво положение са те днес. Не очаквам да ми кажат "Днес ще се спънеш в слънчоглед и ще те блъсне автобус 315.", но има предпостакви днес да ти се случи еди-какво-си. А за заложените в нас черти на характера според зодията има ли смисъл да казвам?
Най-добрите ми приятели са ... Везни. И двамата! Напълно противоположни знаци сме, докато се разберем можете да изгледате и трите части на Властелина, но господи, колко очарователни и прекрасни приятели са. (: Вярвате ли, че някой може да научи Овен на хармония, спокойствие и разум?! Естествено, че все още имам тази импулсивност, но разликата с преди е огромна. И въпреки, че можем да се караме на всеки 30 минути, всички знаем, че Везните са миролюбими хорица, правят компромиси и носят само усмивки...
И между другото: МРАЗЯ ДРУГИТЕ ОВНИ!! Като сме на едно място не ги понасям! Идиоти. -.-
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Зодии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии EmptyПет Ное 20, 2009 4:15 pm

не знам дали съм типичен козирог, но съм това, което описа светлето в поста си, при това май в твърде големи проценти.
иначе чета хороскопи и не се влияя от тях, защото досега не ми се е сбъдвало нищо, но попринцип не им вярвам. съгласявам се само за характеристиките на зодиите, защото, колкото и необяснимо да е за мен, са прави до голяма степен. което не прави хората еднакви, естествено, че всички сме различни, но имаме сходни черти.
сега, във взаимоотношенията си с хората не се лияя от зодии. не е като да почна разговор с човек и 5 минути по-късно да го питам каква зодия е и като ми каже 'рак', аз да кажа 'чао'.
а, само за една зодия знам обаче, и това е лъвът - изкарват ме извън нерви, да. мама e лъв, обичам я много, естествено, но ме изкарва извън нерви почти на втората дума след като почнем да говорим.
Върнете се в началото Go down
~yellow~bunny~
Пасивен-Агресивен
~yellow~bunny~


Брой мнения : 350
Join date : 05.09.2008
Age : 29

Зодии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии EmptyНед Ное 22, 2009 12:03 am

Аз съм лъвче и да си призная - много си харесвам зодия, макар многото недостатъци.
Лъвовете са изключително искрени, невероятно добри приятели. И сме големи оптимисти. Лошото [поне при мен] е, че сменям настроението си изведнъж, понякога и без причина. Също така лъвовете често се сърдят, но ужасно бързо им минава, на което много се ядосвам Very Happy
Най-добре се разбирам с близнаци, всъшност най-добрите ми приятели са близнаци. Доста се караме, особено когато те се обеденят в зодиакален лагер xD
Разбирам се и с овен - невероятно жизнерадостни хора, зареждат с енергия.
Риби също <3 Забелязала съм, че те са от хората, които така те предразпогат м разговора, че се чувстваш спокоен да им споделиш и най-дълбоките си тайни.
И тук да подкрепя Надя и Светлето [ако е възможно?], че с козирози просто не става XD Но при мен - особено момчета козирог! Явно сме в някакво несъотвествие, не знам, но козирозите с тяхното спокойствие и нехание ме влудяват. xD Така е поне при тези от обкръжението ми, предимно момчета.
Вярвам в хороскопи, винаги щом ми попадне някое списание/вестник, първо гледам хороскопа. И вярвам именно, защото често се случва да познаят.
Но определено не си изграждам впечатление за човека според зодията, просто, защото хора с една и съща зодия може да са много различни. :]
Върнете се в началото Go down
Nikki
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 100
Join date : 09.08.2009
Местожителство : room on the 3rd floor

Зодии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии EmptyНед Дек 06, 2009 8:25 pm

Коя зодия сте ^^ ? скорпион, и не мисля, че съм от най-типичните скорпиони.
Мислите ли,че зодиите са от значение при взаимоотношенията между хората xD ? не мога да кажа, че са от голямо значение. Всички хора са уникални, и не може да слагаме определени хора в една група, защото са с еднаква зодия. Зависи до голяма степен от човека.
С кои зодии се разбирате най-добре/най-зле ? Уоу. Ами знам с кои не се разбирам много добре. Телец. Абе знам си аз, че не е от зодията и толкова. То си е до човека. Има телци, с които се разбирам.
Вярвате ли изобщо в зодиите и хороскопите :Р ? Когато ми е хубав хороскопа - да. Не, шегувам се. Ами поянкога имам чувството, че са писали хороскопа ми специално за мен. Понякога нищо не съвпада. (:
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Зодии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии EmptyНед Апр 25, 2010 6:34 pm

абе от адски много време се опитвам да си формулирам точно мнението за зодиите като цяло иии вчера си пускам пилотния епизод на The Big Bang Theory и още първите пет минути някъде Шелдън изтърсва ей това.
    Leonard: So, tell us about you.
    Penny: Um, me? Okay - I'm a Sagittarius, which probably tells you way more than you need to know.
    Sheldon: Yes - it tells us that you participate in the mass cultural delusion that the sun's apparent position relative to arbitrarily defined constellations at the time of your birth somehow affects your personality.

просто по-точно от това не мога да го измисля =D
ей сега ще се заяде някой сигурно, но не ми пука честно казано.
окей, може би има някакво минимално значение кога точно си роден през годината, но, не, не се интересувам от такива неща, чета хороскопи само колкото да се смея с приятелки и до там. всичките тези зодиакални шитни за мен са като суеверия - небивалици, оснавани на.. нищо. ако някой ми каже, че е рак и примерно според някой-си аз не би трябвало да се разбирам с раци и аз бих игнорвала дадения човек точно толкова ако една черна котка ми мине пътя и аз цял ден да треперя, че нещо ще ми стане. т.е. неееее ми пука. пхах. Very Happy

о, и, да, иначе се водя стрелец. xD
Върнете се в началото Go down
anette
Пасивен-Агресивен
anette


Брой мнения : 430
Join date : 28.09.2008

Зодии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии EmptyПон Апр 26, 2010 6:27 pm

Аз не се интересувам като цяло от астрология, даже на съм убедена, че знам какви са отличителните белези на характера на собствената ми зодия, тоест Водолей. Не съм се интересувала просто може би. Иначе нито знам какъв ми е асцедента (той май се изчисляваше според това в колко часа си роден, а майка ми не помни<Smile, нито какво значи ит.н., но... не мисля, че губя кой знае какво Зодии 745660
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Зодии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии Empty

Върнете се в началото Go down
 
Зодии
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: