Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Какво има в момента на масата до компютъра ви?

Go down 
+30
Fantageroiche
Sugarbloodsucker
Silence_
Bella~
Maggie
невидимата
Judith
Nels
Catsong
Special K
Plam
Broken
El manana
missjohnnysmoker
Fallen Angel
anette
Joker
Christine Joe
Inna.
Jane
cyabite
Midnight sun
~yellow~bunny~
Ninsey
wishmaster
Bluecloak
Lilly.
|Sun's.smile|
hurricane drunk
Lunatic
34 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyЧет Сеп 04, 2008 11:46 pm

Да чуем. ^^

При мен:
Около десет учебника за осми клас, води се че си припомням материала. xD
Книги:Параграф 22, Библията, Подвиг, Майстора и Маргарита, Списъкът на Шиндлер.. блях и още има. xD
Пет костилки от нектарини. *доволно си потрива корема*
Букет китки
Дискове
Телефона ми
Желирани бонбони
(mm)
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyПет Сеп 05, 2008 12:10 am

Книга, ластик за коса, червен тънкописец, дезодорант, няколко тетрадки, плакат на judas priest, един топ бели листи, празна опаковка от чипс, някаква друга опаковка Laughing , линийка, запалка (?!), празна чаша и сламка, бисквити, и монитор ;д.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyПет Сеп 05, 2008 12:44 am

Списъкът ще е дълъг... много съм разхвърляна...пригответе се...:
около 20 химикалки, хартийки от Голиа Актив с череша.. Опаковка от същото, розичка от сватба... Книга "Наследството на Биф"; червен целуфан, 2 плика за писмо, календарче, тефтер , дискове на Наруто XD, гумен ластик и шнолка, човка и очи от бивше пиле '/пластмасово/, Плюшено цвете, лепило, лак /жълт/, рамка за снимка /счупена и без снимка/, лепкащи се листчета, дървена кутия с малки бели листи, кутийка за бижута, коледна картичка /две/, колонки, подложка за бюро с континентите, диадема, малко плюшено котенце, карта за телефон... джобче за визитна картичка, някакъв надпис на немски, лампа, лепенка на Каменица... и друго не виждам от тази позиция XD.
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyПет Сеп 05, 2008 12:58 am

*запалва лампата и се оглежда нервно*

Проспект с фотоапарати,обици,огледалце,спирала,гланц,чиния о.О,химикалка,тетрадка,немско-българския ми речник,касета на Роксет[тя пък как попадна тук о.О]Майсторът и Маргарита <33,ножичка,листове,част от рисунките ми,молив,гума,острилка...мда.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Bluecloak
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 119
Join date : 04.09.2008
Age : 28
Местожителство : при Ли, в Каварна!!!

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyПет Сеп 05, 2008 10:03 am

Покана, молив, празен диск, две писма(!!!), диск със снимки, слушалки, принтер, 60 странички от Немили-недраги, кламер, перце за китара, албума на Таря;
Върнете се в началото Go down
wishmaster
eclipse
wishmaster


Брой мнения : 77
Join date : 04.09.2008
Age : 28

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyПет Сеп 05, 2008 11:32 am

колонки
монитор
клавиатура
уайърлес
портмоне
крема на брат ми
Мечо Пух-а на брат ми
трите компютърни игри на брат ми
книгата ми
телефонът ми
молив
калъфът ми за очила
двата чифта слушалки
мишка
Върнете се в началото Go down
Ninsey
Ужасно Пасивен
Ninsey


Брой мнения : 121
Join date : 04.09.2008

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyПет Сеп 05, 2008 10:44 pm

*въздъхва и се хваща здраво за клавиатурата(тастатур ли беше на немски,Мииииш?Все го забравям |( )*
подложка за бюро,прекомерно шарена,с някакви риби
един куп списания Браво,всички разгърнати на страниците за музика(понякога имат добри попадения в изброените албуми/сингли)
два моливника с химикали/флумастри тип "за черни дни" - почти никой не работи,но за спешен случай стават...
принтер,камерка,кубче с листчета,дистанционно,разхвърляни листчета от кубчето...
един тефтер,напълно празен,една тетрадка,доста изписана
около половин дузина дискове - празни,записани,каквито ви душа сака... Wink Very Happy

(whew)
Върнете се в началото Go down
~yellow~bunny~
Пасивен-Агресивен
~yellow~bunny~


Брой мнения : 350
Join date : 05.09.2008
Age : 29

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyНед Сеп 07, 2008 9:05 pm

Ох трудна работа, дано да не пропусна нещо...
Тетрадка на Братс, в който си пиша каквото ми падне, куп дискове, най-новия брой на БРАВО(леле, колко късно си го купих, а излезе още във вторник), счупеното огледалче от пудрата на майка Laughing , микрофона ми(който не работи), спреят ми Kiss, касичката ми, от която постоянно крада(след малко пак ще го направя), телефонът на майка ми(???), моят телефон(няма батерия, но ме мързи да го включа да се зарежда), кошничката с лакове, дестанционното на климатика и това на ТВ-то, новите ми моливчета(йееей)...
Май свърших...сега като се замисля-бюрото ми не е толкова претъпкано, колкото ми изглеждаше Laughing (било е и по-зле)
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 32
Местожителство : scandinavia

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyНед Сеп 07, 2008 10:04 pm

хм

-инструкциите за фотоапарата (заветната книжка на български ^^^)
-едно бележниче
-втори том на Шогун
-италианския разговорник О.о
-стария тефтер
-плакат на Оувъркил О.о
-грамадно тиксо
-капак на кутия за дискове
-черния молив
-лепило
-гривните
-шестте части на великия изшашавясал пръстен
-сребърното колие
-няква молдавска монетка
-два обикновени молива
-дистанционното на стереото
-гланц
-гребен (йеййй, при мен си е)
-ластик за коса
-химикал (не пише)
-сребърното колие О.о
-две салфетки
-линия
-монитор и мишка ^^^

е тва е, снощи подреждах Laughing
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
cyabite
Пасивен
cyabite


Брой мнения : 9
Join date : 06.09.2008

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyПет Сеп 12, 2008 11:21 am

Телефон, шило, две-три хвърчащи бележки, парче пластмаса, стара батерия, маркер, купчинка дискове, принтер/скенер, колонки, свинска опашка, друга купчинка дискове, здравният ми картон, камера, и слушалки bounce :afro: Laughing
Върнете се в началото Go down
Jane
Агресивен
Jane


Брой мнения : 21
Join date : 19.09.2008
Age : 31
Местожителство : Бел Тер

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyПет Сеп 19, 2008 6:01 pm

Еми не е толкова безпоредно.
Обикновенните - монитор, колонки, мишка, клавиатура, компа и микрофона
други - листче на което пиша разни сайтове в момента, розова химикалка с която пиша, червена запалка и пепелник (не пуша), телефона на брат ми, писмо от мтел на тате, четчица, мини отверчица, някакви листовки и кутия с крушка Shocked
Е това е, но има и дни в който около компчето е безпорядно.
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyСъб Сеп 20, 2008 2:56 pm

Горещ шоколад от вчера, сок ябълка, който отворих преди малко, ключовете ми за квартирата, две ластички, две гривни, гланц за устни <3, несесера ми, някъв диск, маркер, 5 датски крони, телефона ми, самия лаптоп...и, а, да, два речника. ;D
Върнете се в началото Go down
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyСъб Сеп 20, 2008 9:35 pm

Са съм на тати на компа ^^

Наии.... 16 диска /преброени са/, чаша бира /Ариана за жалост... ей са ше стане чаша без бира/, пликче с опаковки на бонбони /бонбоните скоро ще се запознаят с бирата Very Happy/ рутер, маркер, химикалка, камера, още един мъгляв диск, стар принтер, който не бачка, ъъ каре, още около 50 диска на поставка, СУшени цветя о.О моливник с маркери за надписване на дискове. някаква картичка с гъба, ластик, календар, тетрадката ми по математика, лист с личните ми данни и микрофон... ди енд.

п.п. - чашата с бира вече е без бира.
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyСъб Сеп 20, 2008 9:44 pm

Вафла 'Боровец' о.О,опаковка от 'Помбер',химикалка,тетрадката ми по всичкология,някакъв тефтер,касова бележка,дръжка от близалка,списък с филми,които трябва да гледам,силиконови ластичета,опаковка от сок[много нездравословно се храня о.О]молив за очи,огледалце,чиния,форкети..ии това е xD
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyПон Сеп 22, 2008 12:03 pm

Учебник и тетрадка по химия Smile
Върнете се в началото Go down
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyПет Сеп 26, 2008 10:51 pm

Дезодорант на oriflame,лак за нокти,литература за осми клас,още учебници,тетрадки,два диска,телефонът ми,тефтерче и кутия с вафлени,шоколадови пурички. pig
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyСъб Сеп 27, 2008 3:52 pm

Празна чаша на Мечо Пух от Дисни ленд,
фотоапарат + калъфчето му,
четка за коса,
листи
и няколко usb кабела. drunken
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyВто Сеп 30, 2008 6:41 pm

*въздъхва отчаяно*
откъде да започна?
колонки, монитор, мишка. естествено.
партитурите на Bad Day, Nothing else matters, Lemon Tree, All good things (come to an end), Stand by me, Hit the road Jack, Blackout, I don't wanna miss a thing, Dream On, Don't speak, Invincible, Starlight, The music of the night, Fade to black, Hold on. (ех, тая моя сестра колко неща е наизвадила, чудя се кога ли ще ги научи (: аз поне съм се хванала само с When you look me in the eyes..).
тефтерче на УНИЦЕФ. кутийка с химикалки на Staedtler. кутиите от очилата на сестра ми. *оглежда се за собствената си кутия*
две портмонета, препарат за почистване на бяла дъска в пликче, парцал, маркери, книгата на Raymond E. Feist "Krondor: the assassins", разни извадки за Ахил, празни папки, нотна тетрадка, партитурата на "Fuer Elise", книга за PHP/MySQL, сувенир с жена негърка и момиченцето й до нея, книга за Фотошоп, книга за Dreamweaver CS3, "Сън в лятна нощ" на Шекспир, "Георги Господинов.. и други истории", Георги Господинов - "Писма до Гаустин", "Езикът С в лесни стъпки" (пак нещо компютърно), тефтерче "Жива книга" от Гьоте институт, огромен плакат от киното на "The Dark Knight", малка "кофичка" с химикалки, моливи и пр. + още една с четки за рисуване и писци за молив. малка пирамидка от Египет, поставена върху една от колонките. до нея са и една малка оригамка, правена в Златни пясъци xD и лепяща се дървена калинка. плакат на Fall out boy и отзад Хилари Дъф, още се чудя къде да го завирам. книга с оригами. брошури от изложбата в Гьоте институт. телефонът ми и моята миииини касичка на прасенце. ^^ подложката на мишката. и едно такова малко.. за моливи и химикалки с клоунче отпред, от много отдавна го имам ^^ и това е общо взето, сигурна съм, че пропускам нещо, но просто няма как да го видя в целия този хаос xD
Върнете се в началото Go down
anette
Пасивен-Агресивен
anette


Брой мнения : 430
Join date : 28.09.2008

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyПет Окт 03, 2008 7:49 pm

Кочина, какво друго може да имаSmile
Празна чаша от сок, кисело мляко, моливи, един химикал, лист с адски несполучливата ми рисунка (xD), още моливи, телефонът ми, батерии за mp3, фотоапарата, балсам за устни(ама е много вкусен :О), много, много, много, много графитчета за пиромолив(от къде се взеха - идея нямам), книга за рисуване на анатомията на човека, учебника по анатомия на сестра ми, учебника по паразитология на сестра ми >.< и бележникът ми^^.
(Хъъъ, има и скалпел!)
Върнете се в началото Go down
~yellow~bunny~
Пасивен-Агресивен
~yellow~bunny~


Брой мнения : 350
Join date : 05.09.2008
Age : 29

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyСъб Окт 04, 2008 7:54 am

Мм...бюрото ми е необичайно празно... Question
Започвам с монитора, тонколонките, клавиатура и мишката (като не мога да пропусна в списака и праха, който ги покрива)
Четката ми за коса, няколко четки за рисуване, моливи, гумички и още подобни...Някакво болче (??!!), два диска, чието съдържание възнамерявам да проверя в най-скоро време, ии разбира се котката ми, която се е разположила най-нахално...
Върнете се в началото Go down
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyВто Окт 07, 2008 10:00 pm

Ъъъ, бъркотия... Вчера го подреждах, а днес пак е все едно е имало война.
Значиии. Кутийка от натурално сокче на ВВВ, три чаши, една празна бутилка кола, купичка, чиния, обелка от банана, огледало, моливник, пакетче от солети, две карти за тока о.О, какво ли правят тука, листче, някаква книжка на УИЧ от старите, нещо за фотографията на national geographic, бележка, рисунка от една пирятелка, половинка сърце best friеnd, дистанциоонно, стотинки, ножица, носна кърпичка, ластик, някакви други боклуци... Ужас е.
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyНед Окт 12, 2008 12:49 pm

Листи, кутия с бонбони от Дисни ленд и празна опаковка от гризки I love you
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyНед Окт 12, 2008 8:16 pm

Учебник и тетрадка по география Smile
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyНед Окт 12, 2008 8:18 pm

Такаа.. *дяволито потрива ръчички*
Празна опаковка от бадеми, празна опаковка от шоколад, разнородни тетрадки и учебници, телефона ми + юесбито му, гланц за устни, несесер, бележник с любими цитати от книги, подковата, която намерих вчера.. Какво има в момента на масата до компютъра ви? 111837
Върнете се в началото Go down
Ninsey
Ужасно Пасивен
Ninsey


Брой мнения : 121
Join date : 04.09.2008

Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? EmptyСъб Окт 25, 2008 3:50 pm

Телефонът,гланц за устни Smackeers <3<3,гривна1,гривна2 и така до 6...две пакетчета захар,носни кърпички,гребен,тоалетно мляко с домат Suspect ,значка,още един телефон. (whew) Това беше.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има в момента на масата до компютъра ви?   Какво има в момента на масата до компютъра ви? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какво има в момента на масата до компютъра ви?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Какво мислиш за...? [игра]
» На какво оприличавате форумците?
» С какво запомните 2009?
» Какво прави хората злодеи?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: