Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Последното нещо, което гледахте..?

Go down 
+36
Androgyny
HelterSkelter
Nikki
Jimmy Acoustic
Fantageroiche
Brutality.
Sugarbloodsucker
Catsong
El manana
heart-shaped box
cut.my.hair
Broken
Beautiful Mind
Rainbow
Christine Joe
Fallen Angel
missjohnnysmoker
Scarlett
anette
flood 4ever
Moriline
Angie
Ecliptica`
mo.rka
Inna.
Joker
Midnight sun
~yellow~bunny~
Bluecloak
Ninsey
Nels
wabbit
hurricane drunk
|Sun's.smile|
Lilly.
Lunatic
40 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next
АвторСъобщение
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyПет Мар 19, 2010 12:43 am

30 rock - s01e16 xaxa..като цяло целият сезон рулз.. а имам само още 3 :/

Tracy: There's still after after after after after party xD *rock*
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyНед Мар 21, 2010 10:44 pm

The fourth kind ..хъх много вкарва във филма не знам. Не го гледайте сами, пък ако искате изобщо не го гледайте, няма да изгубите ..затова гледам повече комедии и романтики и фентъзи.. Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Icon_rolleyes Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Icon_lol
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyПон Мар 22, 2010 7:46 pm

Rent
/придружено с дружен плач/
Беше страхотен и обожавам всяка една песен ^-^
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyВто Мар 23, 2010 2:32 pm

How I Met your mother s05e18 ..баси и якия епизод, трябва да почна отначало да ги гледам xD Ии Барни излиза винаги добре на снимки хахаха xD
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyВто Мар 23, 2010 9:32 pm

Fantageroiche написа:
How I Met your mother s05e18 ..баси и якия епизод,

!!! Барни ftw

+ BBT. Шелдън - пиян!!?!? Тази седмица съм доволна.
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
*Enterprise*
Агресивен
*Enterprise*


Брой мнения : 46
Join date : 25.01.2010
Age : 33
Местожителство : East of Eden

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyВто Мар 23, 2010 9:59 pm

|Sun's.smile| написа:
Fantageroiche написа:
How I Met your mother s05e18 ..баси и якия епизод,

!!! Барни ftw

+ BBT. Шелдън - пиян!!?!? Тази седмица съм доволна.

ох, да! целият еп беше СМЯХ
но накрая... направо не можех да си поема въздух Very Happy Very Happy
не съм се чудила как би изглеждал Шелдън пиян, но се радвам, че ми разясниха. куууултово. култово
xD
Върнете се в началото Go down
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyВто Мар 23, 2010 10:53 pm

*Enterprise* написа:
|Sun's.smile| написа:
Fantageroiche написа:
How I Met your mother s05e18 ..баси и якия епизод,

!!! Барни ftw

+ BBT. Шелдън - пиян!!?!? Тази седмица съм доволна.

ох, да! целият еп беше СМЯХ
но накрая... направо не можех да си поема въздух Very Happy Very Happy
не съм се чудила как би изглеждал Шелдън пиян, но се радвам, че ми разясниха. куууултово. култово
xD

Като Шелдън пил кафе - Флаш! фтв

Догледах Шифъра на Леонардо. Хареса ми, разбира се не колкото книгата,но понеже я бях чела прясно много ме дразнеха различията...
Сега доглеждам Алиса. Засега е странно.
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyСря Мар 24, 2010 12:28 am

снощи изгледах Спайдърмен Трилогията^^
и, дъъ, какво да кажа, леко ей така "класика в жанра", първият особено^^
много обичам Спайди(xD) като се превърта насам-натам, не е като да е най-перфектната анимация, аа е адски яко <3
Тоби е пич, в смисъл, бива го, но сега след като гледах лайк.. сериозно:Д човече, има някво супер безизразно лице, на моменти имах чувството, че не може изобщо да си движи определени мускули на лицето. *трябва да изгледам Brothers най-накрая, ако ще има да показва нещо, там ще е*
Кирстен Дънст пък взе да ми става много любима последно време, страхотно излъчване има <3
Ох, а пък за Джеймс няма да говоря. Красота неземна и играе страхотно.
*and i was like 'коооооой иска да бъде ВИЛИЦА?^^^^'*
ох, и всичко е толкова симпатично преувеличено, нагласено, наистина мило ми стана, един(три де:Д) съвсем нормален филм за нормален супергерой:Д, който просто може да си гледаш и да не очакваш гениални фрази^^
та, да,
тази вечер се затъжих пък нещо за Джони, от кога не съм гледала нищо с него(от Алиса де, ама нещо нормално имах предвид xD), та From Hell си пуснах и
много обичам такива филми (:
за разни престъпници, от стари времена, с кръвта, примитивните убийства, ау, абе хареса ми :Р
Джони, колкото и да го обичам, ами пък, британският му акцент не ми се нрави, но.. какво да се прави. любов. ♡
иии ей сега тъкмо си изгледах още два епизода на Freaks and Geeks,
който е доста хубав сериал между другото. много яки лафчета и за гийкове, и за фрийкове
и някакси показва нещата в най-натуралния вид. нещо като основата на повечето (тийн)сериали, които вървят днес. основата, от където са тръгнали останалите. ^^ много е хубаво така (:
love
толкоз.
Върнете се в началото Go down
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyЧет Мар 25, 2010 10:54 pm

Баси ..30 рок FTW! Кенет е толковаааа голям.. \m/

Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyПет Мар 26, 2010 12:52 pm

Ден за сериалиии. ^^^
The Vampire Diaries
Такам, познах, че майката на Елена е жената на Алaрик! xD
Anyway, хареса ми епизода. :]
Такам, значи освен че е майка на Елена, също така е и вампир и е превърната не от кой да е, а от Деймън. Яко. ^^
Много ми хареса, когато Елена му каза, че майка й се е казвала Изабел, усмивката му така изчезна за секунда. Вярно е гаднярче от класа, но му е тежко и на него. И продължава да се самозаблуждава за Картин, ама колкото и пиян да беше има нещо вярно, сигурно има връзка Изабел-Катрин. Някаква. (:
Ах, и тъкмо се молих Аларик да не умира et voila имаме си още един вампир на хоризонта. Сигурно жена му го е хранила xD
И тези новите стари вампири заформят някаква сериозна групичка, май ще има бунт. номномном, искам още епизоди. ^^
ииии 30 Rock s04e16
ете, велики са. просто в-е-л-и-к-и.
Емо, щом си .. мм, харесал тоя танц на Кенет, гаранция, ще умреш от смях като стигнеш до тук ^^
'Rejection from society is what created the X-men'
Кофти епизод за Лиз, ама нямам търпение да видя какво ще стане на сватбата. xD
'We have to elm street this. We have to go to sleep and kill Kenneth in our dreams.'
Ооообожавам като правят препратки към.. към къде ли не. <3
Ох. Любов. Номномноммммм. I love you
Върнете се в началото Go down
*Enterprise*
Агресивен
*Enterprise*


Брой мнения : 46
Join date : 25.01.2010
Age : 33
Местожителство : East of Eden

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyПет Мар 26, 2010 8:30 pm

How to train your dragon
ах, отдавна не ми беше скимвало просто така - да се набутам в киното, без никаква представа за филма, който ще гледамe!
беше изключително приятна изненада! може би една от най-добрите анимации, които някога съм гледала... Pixar могат да се чувстват застрашени вече, хах
историята беше много приятна, миличка дори и достатъчно оригинална, за да не й пречат малкото клишета, които се срещаха =))
всичко беше толкова добре измислено/нарисувано/обработено, че просто нямам думи! полетите с драконите бяха. просто. уникална. красота :О а огньовете и пожарите... екшъните трябва да потънат в дън земя от срам! най-много обаче се впечатлих от викингите - изпипани бяха до край, особено бащата на главния герой - брадата му беше може би едно от най-най-детайлно направените неща във филма. страхотно!
като цяло филмчето вървеше много приятно, не прекалено бързо, но не и досадно бавно... монтажите бяха свежи и приятно забързани
едно от най-добрите неща беше музиката. нямам идея защо не съм забелязала досега John Powell, като се има предвид, че е правил ost-овете на доволно много известни филми... както и да е; музиката беше уникална! свежа, енергична и най-вече - уловила духа на историята, защото през цялото време се усещаха елементи от викингски песни ♥ ♥ в края, когато настана the final battle (xD), музиката стана просто още по-по :О
абе, изобщо не се чудете, а веднага тичайте към близката кинозала, за да гледате това уникално филмче
страхотно е ♥
Върнете се в началото Go down
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyПет Мар 26, 2010 9:25 pm

The lovely bones.

не. просто не.
рижавото момиченце играеше добре и сигурно ако имаше някаква дълбочина на образа щеше да ми хареса. да зарежем по ученически досадната любовна история, обаче Раят...или "the in-between", каквото и да е, беше ужасен.
сякаш рисунка на първолаче, шарено- безсмислен, където двете изнасилени момиченца се кикотеха като полудели.
и убиецът умря глупаво.

Джаксън не може да разказва истории.
Върнете се в началото Go down
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyВто Мар 30, 2010 9:59 pm

Match Point.
м, не ми хареса. Въпреки че бях о.О, когато той взе пушката и вече знаех какво ще направи, почти през целия филм ми беше скучно и за малко да не го изключа.
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyЧет Апр 01, 2010 5:26 pm

Bones s05e15 - The Bones on the Blue Line
ооооооооооооооооооооооооооомг, не е истина просто колко ми липсваше. все едно не си бях виждала най-добрите приятели от месеци. gosh, this is sick. i'm addicted.
anyway,
дори и да беше мега тъп епизод пак щях да му се израдвам, но пък изобщо не беше тъп, прекрасен си беше <3
тая японка, която щвъкаше след двамата прекрасни и си мислеше, че героите то книгите и нещата са реалност.. ох, пък много яко беше :Д
и най-великият диалог евър <3
    -That's that thing that I do, nobody else does that thing, it's my thing that I do.
    -Right.
    -It's not a well-known thing.. it's, u know, my thing that I do.
    -Right, I remember, I was there.
    -You told Brennan about that thing I do.
    -It's a very good thing.
    -It's MY thing. That I do. .. Did you tell her that it was MY thing?
    -What do you mean, did I give you credit?
    -Yes. Did you?
    -No.
    -Good. Cause I don't need her looking at me thinking about that thing that I do.
    -Well, that's good then.
    -But now that thing I do is in print and every guy that reads that book is gonna give it a shot..Oh, well. You know, I got other things that I do. My advice - only sleep with guys that can't read - because otherwise.. you'll never get rid of ME.

умрях просто. обожавам ги, ох, искамискамискам ги пак заедно <3
та, да, и честито, вече знаем чия сватба ще гледаме на края на сезона.
ох, и на края на епизода, Бренан като се показа само по халат, I can tell, Буут й беше наточен, хаха <3 Very Happy
ой Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 584854
Върнете се в началото Go down
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyСъб Апр 03, 2010 7:31 am

Wake up, WAKE UP, WAKE UUUUUUUUUUUP AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


xaxaxxaxaxaxaxaxaxa
*rofl*
Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Icon_lol Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Icon_lol Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Icon_lol Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Icon_lol Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Icon_lol Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Icon_lol Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Icon_lol Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Icon_lol Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Icon_lol Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Icon_lol Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Icon_lol Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Icon_lol

/30 Rock - s04ep16/
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyНед Апр 04, 2010 10:51 pm

Skins.

Каси е толкова мила и странна, а Сид.. such a jerk Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Icon_neutral Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Icon_rolleyes
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
*Enterprise*
Агресивен
*Enterprise*


Брой мнения : 46
Join date : 25.01.2010
Age : 33
Местожителство : East of Eden

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyПон Апр 05, 2010 8:44 am

Clash of the Titans - оригинала от 1981
единственото, което не ми хареса в тази версия, бяха твърде бавните екшън сцени... определено можеха да забързат темпото, дори и за 80тарски филм ги проточваха прекалено много
ефектите, разбираемо, бяха опростени, но на мен това не ми пречи; аз съм огромен почитател на стоп-анимацията, а тук имаше купища от нея^^
Калибос беше направен изключително добре - интересна смесица между актьор и стоп-анимация
историята имаше еднакви количества морално послание, екшън, любов и човешки дилеми, което съм сигурна, че римейкът няма да успее да пресъздаде...
боговете се държаха на моменти детински, което много добре се вписваше в техните постоянни вмешателства в живота на хората. Тетис бе пресъздадена от Маги Смит - разбира се, невероятно играеше (не съм очаквала нещо по-различно) и ау, колко красива е била като по-млада ♥
определено беше приятно филмче Smile препоръчвам го


Tron (1982)
иха.. усещах, че казвам това почти постоянно, докато гледах този филм; реших да се запозная с него, след като през декември идва продължението Tron: Legacy
не можех да повярвам на много места, че този филм е правен преди 30тина години :О
да, вярно, на места нещата изглеждаха като детски рисунки, но доста рядко... самата история, самият свят... уоу, всичко беше измислено и направено по невероятен начин
и дейм, Джеф Бриджис е бил толкова секси като по-млад Very Happy много добре играеше лошо момче, което обаче е гений и има добро сърце ^^
през повечето време не знаех какво ще ми предложи този филм... а и посланията и метафорите бяха много по-сложни от тези, с които ни обсипват напоследък
след това гледах отново трейлъра на продължението и се радвам, че са запазили много от идеите Smile костюмите в първия филм са бели, светът на видеоигрите също е бял, покрит с тези светещи разноцветни линии... а във втория очевидно всичко това ще е черно. интересна промяна..
както и да е, ако Tron: Legacy е само наполовина толкова добър, колкото Tron, бих го гледала няколко пъти! ^^


а да, тези дни гледах и трилогията Mission: Impossible - харесват ми такива шпионо-екшънски филмчета^^
първият и третият бяха най-добре измайсторени и ме държаха през цялото време на нокти; в първия даже не можах да отгатна правилно кой е злодеят, damn! Very Happy
вторият също не беше зле, но можеха да изрежат поне половин час от преследванията и битките в края на филма - правеха го ненужно тежък
беше удоволствие да си припомня тези филмчета и да осъзная, че се възхищавам на Том Круз от малка, хех Smile
Върнете се в началото Go down
HelterSkelter
Тотално Агресивен
HelterSkelter


Брой мнения : 178
Join date : 22.09.2009
Age : 31

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyСря Апр 07, 2010 3:00 pm

Източни пиеси

Цъ, като цяло не ми хареса. С изключение на Ицо, някак си най-истински беше. Имаше силни моменти - онова, което Ишил каза в бара и след това, както и изповедта на Ицо пред онзи психиатър/психолог/какъвто-е-там-дето-изобщо-не-влизаше-в-ролята-на-такъв.
Иначе нищо ново, познатите панелни пейзажи, биричката и безсмислените разговори, които въпреки простотата си, изглеждаха ужасно изкуствени (имам в предвид разговорите между братчето "скинарче" и дружинката му). А и да сложат циганин растафар за водач на групичка нео???нацисти е меко казано тъпо.
И края ми се стори претупан :/
И не, не мисля, че главния проблем е бюджета на филма, всъщност даже ми хареса как е заснет. Просто нещо (много неща) не е (са) както трябва.
Върнете се в началото Go down
http://4orapche.deviantart.com/
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyСря Апр 07, 2010 10:28 pm

impact

еми обичам такива филми.чак астрофизиката правят интересна :Р тя по принцип си е интересна,де ама..
и плаках естествено,защото накрая винаги умира якия герой.винаги.е как да не плача?!обичам мацката,която играе главната роля ♥ ии хубав филмSmile добре,че го хванах по про бг,защото едва ли бих се наканила да го изтегля.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyЧет Апр 08, 2010 1:40 am

Източни пиеси ( и аз)

Мен пък ми хареса. При това адски много.

Играта на Христо Христов беше, хм, почти гениална, като се има предвид, че е художник. Личи си, че му е в кръвта. Хм..точно в атмосферата на филма умира от свърх доза, доста кофти... Беше супер...реален?

Филмът си имаше своите моменти, но да не ги повтарям /от разговорът с психолога си набелязах няколко цитата <3/
А и Ишил беше много красива.... Хареса ми уютното чувство, че виждам познати места, познати усещания... Просто София ме кара да се чувствам у дома си xD Допадна ми, че реализмът беше намясто, не прекалено много, както е обикновено в нашето кино.

++ за Саундтрака, Мисля че парчетое на Nasekomix

Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyЧет Апр 08, 2010 11:10 pm

Мила от Марс

/какво ми стана с тези бълграски филми/

Ами попринцип ставаше, няма да ми стане най-любим. Много се смяхме на бабичките -тревоманки...има странна атмосфера в цялото нещо. Малко ме дразнеше самият говор на актрисата,но пък Асен <3... С една дума: Струваше си да се види.
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyПет Апр 09, 2010 1:25 am

Bones S05E17 xD Ех, че хубав епизод, след последния дойде много разпускащо, с този Бъксли хаха ебаси и психаря дето беше *creepy*

и.. Kiss from a rose <3 <3 <3
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyПет Апр 30, 2010 11:10 pm

Прясно, прясно се връщам от киното, бахти якия филмов маратон беше, обичам <3 ;д
та, първо беше Kick-Ass,
който е просто oh, wow. върви точно на ръба между пародия и комедия и сериозен супергеройски филм. въобще страхотен баланс, добро преминаване в различни настроения, and, oh, god, бойните сцени последният половин час някъде бяха невероятни :О невероятно добре заснети, ъглите, динамиката, обожавам така <3
актьорите бяха <3
превода на Hitgirl ме накара да избухна в смях, Тупалката, u see, невероятна беше. кааато се развихри тва хлапе, все едно гледаш хардкор Алис от Леон ;д
велико беше. и въобще самият сюжет, идеите, погледите, диалогът, страхотно. един очарователно кретенски филма, който не трябва да се изпуска <3
иииииииииииии
вторият филм беше
Iron Man 2
и какво да кажа, просто се размазах от кеф.
по-мрачен от първият, но все пак с същата нотка хумор, кара те да се усмихнеш, да се разтресеш от смях, кара те да се замислиш какви диваци сме всъщност хората, колко сме алчни, кара те да се изправиш на ръба на седалката от напрежение, кара те да се свиеш от .. мъка. просто о-б-о-ж-а-в-а-м.
като режисура беше просто красота, имаше такива невероятно красиви близки планове, със светлината и всичко,
oh, christ, не знам дали изобщо да отварям дума за специалните ефекти, просто.. EPIC! freaking epic, man.
и звукът, човече, звукът беше изумителен. и саундтракът. oh, christ, i looooooooooooooove it.
Робърт беше.. любов. Невероятен. Просто няма смисъл да коментирам.
Мики Рурк си го биваше също, руският му беше w-o-w! Скарлет беше баси сексито, и екшън сцените с нея, oh, my, това момиче, тая коса, погледите, и като знам, че не е имало дубльорка, просто съм :ООО
Полтроу си беше.. Пепър. <3 aw, и беше толкова яко като я спаси и hallejulah, третият филм ще си имаме solid love story! а, 'get a roof!' просто ме уби ;д
а тоя пич, Don Cheadle, игра супер добре също. и, оуу, Сам Рокуел също много добре си направо героя, баси мазния беше, през цялото време ми идеше да му трясна един! :Д
и, ох, i'm kinda too excited now, сигурно ще едитвам по-късно, ама с няколко думи.. невероятно доволна съм от продължението. can't wait for the third one. can't wait for the avengers! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyСъб Май 01, 2010 11:36 am

Мисия Лондон преди цяла вечност
Не е лошо филмченцето, даже може да се каже, че ми оправда очакванията.
Върнете се в началото Go down
Vindicated
Агресивен
Vindicated


Брой мнения : 26
Join date : 01.05.2010
Age : 29
Местожителство : Плевен

Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 EmptyНед Май 02, 2010 10:21 am

Joan Of Arcadia
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 19 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Последното нещо, което гледахте..?
Върнете се в началото 
Страница 19 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next
 Similar topics
-
» Последното ви откритие?
» Последното нещо,което..
» Последното нещо, което... vol 2
» Последното нещо, което... part 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Кино и Телевизия-
Идете на: