Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Последното нещо, което гледахте..?

Go down 
+36
Androgyny
HelterSkelter
Nikki
Jimmy Acoustic
Fantageroiche
Brutality.
Sugarbloodsucker
Catsong
El manana
heart-shaped box
cut.my.hair
Broken
Beautiful Mind
Rainbow
Christine Joe
Fallen Angel
missjohnnysmoker
Scarlett
anette
flood 4ever
Moriline
Angie
Ecliptica`
mo.rka
Inna.
Joker
Midnight sun
~yellow~bunny~
Bluecloak
Ninsey
Nels
wabbit
hurricane drunk
|Sun's.smile|
Lilly.
Lunatic
40 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
АвторСъобщение
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyНед Сеп 06, 2009 12:04 am

Ghost of girlfriends past ... ето това е страхотна романтична комедия.. има си и смешните моменти и любовта, и щастливият край, абе всичко си е на мястото.. 9 / 10 гласувах в IMDB (: Препоръчвам го (:

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Ghosts-of-girlfriends-past
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyНед Сеп 06, 2009 12:35 am

9/10 o.O ?

Цитат :
Knowing
Настръхнах докато го гледах.
Но не мога да кажа,че ми хареса.Писна ми от филми за края на света Факт обаче,че Никалък Кейдж е невероятен и че беше доста увлекателен филм.Не можех да спра да го гледам и все пак ми остави кофти чувство.

The accidental husband
Много ми хареса Та даже захаресвах и Ума Търман.
С удоволствие бих го гледала пак.А и обичам пожарникари ;d
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyВто Сеп 08, 2009 1:38 am

Гледах Forrest Gump... просто си е шедьовър <3333 Невероятна игра на Том Ханкс, много смислен е филма и за разлика от мнозинството показва истинският свят, макар и не съвсем открито (: Пълен и с тъжни и със смешни моменти съм почти сигурен, че ще ви хареса.. Wink

10/10


Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Forrest-gump-poster%280%29
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyСря Сеп 09, 2009 7:48 pm

rab ne bana di jodi. ооо, да. (: това е.. абе има нужда от твърде дълго обяснение. просто е страхотен, усмивки, усмивки оставя. (:
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyЧет Сеп 10, 2009 3:33 am

Forrest Gump.

Tyler Durdun: Run, Forrest, RUN!

не ми хареса, както и очаквах всъщност. :
)
Върнете се в началото Go down
HelterSkelter
Тотално Агресивен
HelterSkelter


Брой мнения : 178
Join date : 22.09.2009
Age : 31

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyСъб Сеп 26, 2009 7:28 pm

Velvet Goldmine

Май за трети път се убедих, че обичам филми, в които има травестити и рок музика. Филмът е странен, признавам си, че не схванах някои неща, но ми хареса. И, омг, Брайън Молко се появява за около 2 минути Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 111837
Върнете се в началото Go down
http://4orapche.deviantart.com/
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyПет Окт 02, 2009 10:36 pm

Grey's anatomy S06E01-E02
Е,разочарована съм.Защо им беше да се свързват с Мърси Уест?Защо им е да развалят сериала с милиони сезони?Дано не го направят.Шонда е гениална наистина,но ако направят както с ОТХ ще спра да го гледам.
anyway,двойн ия епизод не беше нищо особено.Не трябваше да се опитват да прикрият цялата болка със смях и.. държейки странно.Ясно всеки изживява различно нещата,всеки се справя с тъгата по различен начин,но.. беше ми странно да ги гледам как се смеят на погребението.Беше ми странно да гледам Изи как се смее.Имаше и добри моменти,но на фона на общата скука се губеха.Не ми хареса,очаквах нещо...голямо.Очаквах да плача,да ми стане мъчно за Джордж въпреки че не го харесвах.Слабо начало в сравнение с предишните,слабо начало изобщо.Много малко Мередит,от което само губят.То е ясно,че Мер/Дер няма да ги особено в сезона (-.-) ама.. можеха да наблегнат на друго освен как правят секс из цялата къщата.Хареса ми как Мередит се разплака пред шкафчето,как Кали влезе докато Марк се къпеше и как Алекс се разкрещя на Изи в караваната.И това е.
Като намеря повече време ще изгледам и 3ти епизод дано е по-различен ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyСъб Окт 03, 2009 12:06 am

Grey's anatomy S06E01-E02 , too
Но частта със смеха ми хареса. (:
Иначе и според мен началото на сезона не беше на ниво, въобще. Neutral

Но Изи, омг, обичам я. (: <3
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyПон Окт 05, 2009 4:20 pm

' Реквием за една мечта'
Ъм... понеже ми е много пресен съм останала малко безмълвна...Когато отлежи малко, ще крещя , че е страхотен филм,но засега още ми се повдига.
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyЧет Окт 15, 2009 3:22 pm

Bones s05e05

оооомг,
made my heart beat double time Very Happy
превъртях последната сцена поне десет пъти, под ягодите, бяха толкова близо! <3
страхотен епизод ^^
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyНед Окт 18, 2009 4:15 pm

Brokedown palace
мога милион пъти да го гледам и пак ще го чувствам като първи.не е перфектен,но е много добър и силен филм.връща ти вярата в приятелството.клеър дейнс и кейт бекинсейл изградиха страхотно персонажите си иии абе страхотен е.не знам как да опиша чувството,което ме обвзема всеки път като го гледам.

eastwick S01E03
става все по-яко и заплетено,ии искам още. :\ а нямам време нито за него,нито за никой друг сериал.но такова нещо ми се гледаше мнооого отдавна.точно такъв тип и съм страшно доволна,че е направен добре.щом го предпочитам даже пред колежани и госип гърл(който тотално скапаха о.О)
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
HelterSkelter
Тотално Агресивен
HelterSkelter


Брой мнения : 178
Join date : 22.09.2009
Age : 31

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyНед Окт 18, 2009 10:07 pm

Singles

Вчера го гледах за втори път. Всъщност за последно го бях гледала преди 3 години. Няма какво друго да кажа, освен, че е страхотен.
Върнете се в началото Go down
http://4orapche.deviantart.com/
Androgyny
Агресивен
Androgyny


Брой мнения : 26
Join date : 18.10.2009
Age : 29

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyНед Окт 18, 2009 10:20 pm

HelterSkelter написа:
Singles

Вчера го гледах за втори път. Всъщност за последно го бях гледала преди 3 години. Няма какво друго да кажа, освен, че е страхотен.
Ау,това е толкова хубав филм ! <3
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/superpowerless_
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyПон Окт 19, 2009 4:19 am

Drillbit Taylor със Оуен Уилсън.. приятна комедийка, особено накрая като спуква гадния от бой xD
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyПон Окт 19, 2009 7:16 pm

War Inc.
някак си не ми хареса, ама хич. Иначе им правя евала, че се чу българска реч - все пак е сниман в България.
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyПон Окт 26, 2009 11:23 pm

Bones s02e03

Ще бъде някак болно да кажа, че обичам епизодите с Епс, но просто са брутално добри. Въпреки че е такъв откачен психар, абсолютно чудовище с ненормално деформиран морал, чисто и просто е.. гениален. По някакъв изратен, отвратителен начин, но гениален. Върти всички на пръста си особено деликатно и получава това, което иска. Ах. А трябваше да уча по френски. xD
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyНед Ное 01, 2009 6:20 pm

My sister's keeper
Нямам думи.Оправда ми очакванията. Smile Абе,каквото и да кажа ще е малко.Филмът е силен,тежък и прекрасен.Замислих се за всички,които преживяват това.Не само за болните,а за целите им семейства и знам,че не е лесно да пуснеш някой да си отиде,но се налага.Кейт изглеждаше толкова изморена..от химиотерапии,операции,лекарства,от този уж живот.
Камерън Диаз беше невероятна.Обожавам я. Smile) Много реален сюжет,не като много от нещата,които се правят,и дано успея да намеря и книгата. |:

Finding Forrester
Случайно го хванах по Нова и тъй като нямаше какво да правя(или просто,за да имам извинение да стоя далеч от учебниците ;д)се загледах.После видях Шон Конъри.Той е огромна,огромна моя слабост ^^ Невероятен мъж,страхотен актьор.
Та хубав беше филмът,даже много.Накара ме да се замисля,докосна ме,науче ме на нещо - няма какво повече да искам.А училището ♥♥♥ Както винаги съм го виждала в главата си xD Точно на такова място съм си мечтала да уча. ^^ Чудех се на какво ми напомня филма,а после като прочетох коментарите в замунда разбрах,че е на 'Усещане за жена' заради цялата ментор-ученик работа.Но като изключим това не си приличат..освен,че и двата са срахотни филма естествено. (:
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyПон Ное 02, 2009 12:05 am

'Weeds' seasons 1, 2, 3 <3
Още два сезона... и става все по-хубаво!
Пристрастих се. Искам 6-ти сезон.

And I am 'so Nancy', it sucks. :/
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyСря Ное 04, 2009 6:44 pm

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 V-2009_TV_series_logo


Страшен дебютен епизод <3
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyСря Ное 04, 2009 8:36 pm

Grey's Anatomy 6x07
мм, нещо не ми харесва шести сезон. но този епизод беше добър, много добър, въпреки че не предизвика обикновените емоции. и ме изнервя, че Изи така и не се появява, а и не знам дали ще се появи.

So you can kiss my hardcore diaper wearing ass!
Върнете се в началото Go down
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyСъб Ное 07, 2009 10:04 pm

Mary and Max :X

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 MaryAndMax325_000
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
Nikki
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 100
Join date : 09.08.2009
Местожителство : room on the 3rd floor

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyСъб Ное 07, 2009 10:29 pm

Veronica Mars S01E03

Ох, Трoй е толкова сладък, готин, мил, забавен... започнах пак да изреждам ;D , ама да, така е. И какво не му харесва -.- Знам, че после нещо става, и ми е много любопитно какво, за да е с Логан. Мхм. И тия субтитри просто... не знам как ще ги изтрая. Краят, обаче, ми хареса! 'Крайно време беше.' и прегръдка. Оу, да, и песента.^^


Последната промяна е направена от Nikki на Нед Ное 08, 2009 11:30 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
submarine
Агресивен
submarine


Брой мнения : 41
Join date : 09.01.2009

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyСъб Ное 07, 2009 11:09 pm

човечета,само аз май гледам средно 4-5 филма месечно и нямам никакви сериали на компа,мухмухмухоморка :ДД
последно гледах 13 и уоооуоу

когато 13-годишната Трейси попада под опияняващото въздействие на съученичката си Иви, най-готиното маце в класа, тя се гмурва във водовъртежа на вихрени емоции и открива света на наркотиците, секса, престъпността...
тва го гепнах от някъф сайт
и уоу :ДД
става филма,де,ма не е нищо особено
Върнете се в началото Go down
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyПон Ное 09, 2009 11:34 pm

Мууви мерътон ол дей. <- Т'ва стана на китайски...

1.) Догледах си Фантомът на операта...Вече мога спокойно да твърдя, че е невероятен. + Gerard Butler e страхотен.

2.) P.S. I love you, където не знаех, че играе...Не очаквах филмът да ми хареса, защото не си падам по този жанр...Но да си кажа честно си изплаках очите xD Просто невероятен.
3.) What Dreams May Come - с Робин Уилямс.. Честно казано, не ми хареса толкова,но имаше много добри моменти и Адът беше направен доста реално ( според представите ми за реален Ад xD)
4.) И току що свърших ' Светът е голям и спасение дебне отвсякъде'. Мдам, определено одобрявам , краят е страхотно измислен, даже не ми дойде пресилен , да не повярва човек. И такам.. засилвам се към нови висини.. Отново отварям списъка на Замунда.
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 EmptyВто Ное 10, 2009 1:12 am

Завърших петия сезон на 'Weeds' преди малко. Потресена съм.
This show kicks asses. <3
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Sponsored content





Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последното нещо, което гледахте..?   Последното нещо, което гледахте..? - Page 15 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Последното нещо, което гледахте..?
Върнете се в началото 
Страница 15 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Последното ви откритие?
» Последното нещо,което..
» Последното нещо, което... vol 2
» Последното нещо, което... part 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Кино и Телевизия-
Идете на: