Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Кои сте вие?

Go down 
+4
|Sun's.smile|
Nels
hurricane drunk
Lilly.
8 posters
АвторСъобщение
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Кои сте вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Кои сте вие?   Кои сте вие? EmptyНед Ное 09, 2008 11:27 am

Днес както никога станах рано(и под рано разбирайте 10 часа xD)
Нямаше какво толкова да правя и започнах да разчиствам всички папки в компютъра.В същото време чух някаква реклама 'Моят компютър - това съм аз'
И си помислих до каква степен наистина е вярно това.Общо взето моят компютър донякъде изразява моята същност.Снимките,които харесвам,всички неща,които ми припомнят.Музиката,която съм харесвала в различни периоди от живота си,малоумните клипчета от училище,онази папка 'special things'.Открих доста нещ,които отдавна не бях виждала и кито искрено ме усмихнаха.После намерих общо взето същата тема в друг форум само че авторът описваше как неговата стая,всичко в нея,описва същността му.
Та въпросът ми е:Кои сте вие?Каква е вашата същност?
Не искам да се получи нещо като темите ви в потребителската,по скоро нещо по-..лично.
Не знам дали ме разбрахте,доста несвързано писах,но.. xD
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Кои сте вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? EmptyНед Ное 09, 2008 11:50 am

Ами, да... Вече сигурно към 4г. съм с този компютър и го чувствам някак като част от мен. Знам, това е просто една щайга и разни кабелченца вътре в нея, обаче чувството всеки ден да натискаш копчето за включване, да седнеш и да видиш всичките ти лични неща, всичките ти любими неща.. върху просто един ... десктоп? :/ Това ме натъжава, натъжавам се, когато намеря снимки от миналата година, песни, които са ми харесвали преди доста време.. И ми става гадно за миналите неща, гадно, заради това, че няма да се върнат никога.
И да, наистина, моят компютър-това съм аз.
Всяка седмица, когато се прибера вкъщи, първата ми работа е да вляза в стаята си, да я обиколя, да се погледна в огледалото и да скоча върху леглото. И след това, нещото, за което съм мечтала толкова време - малко почивка пред моя компютър. Да, действа ми успокояващо, ей така, нищо, че за майка ми е загуба на време ://
Старая се да поддържам подреден компа, имам си и мои папки, които съм скрила в папката с музиката, в една от дискографиите (chuckle) . Пък преди нещата ми стояха в диск Д :/ колко яко беше, имах си папка за всичко и.. Не знам.
Но не мога да отрека, че компютърът ми изразява моя характер - космос и хаос.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

Кои сте вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? EmptyНед Ное 09, 2008 7:44 pm

в компютърът ми всяка папка е на мястото си, всяка песен в своята папка и имам папки за всичко, като тези папки си имат още около пет подпапки, които имат още пет подпапки и т.н.
освен това, когато човек погледне компютъра ми може много точно да разбере какво ме влече - бъкам от всякакви филми и най-разнообразна музика.
по цял ден съм на компютъра, но, Боже, колко го мразя! просто ненавиждам тази глупава машинария, която управлява живота ми! не минава ден, през който да не седна на него и просто мразя това. но не мога. там са филмите, там е музиката ми и колкото и да го мразя, не мога да живея без него.
госпожата ми по информатика пък каза, че можела да познае характера на човека по декстопа му - как са разпределени иконките му, каква е картинката на декстопа...
Върнете се в началото Go down
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Кои сте вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? EmptyНед Авг 02, 2009 9:05 pm

Компютърът не е само мой - делим един със сестра ми. Затова строгото правило е никой да не влиза от потребителя Dragon fly a.k.a. me. ( има си и парола даже...)
Не знам защо,но си пазя папките адски стриктно. Всички (до една ) са преименувани с някакви странни имена... Попринцип съм разхвърляна ,но стане ли въпрос за My Documents - там е сортирано... Имам само една папка, в която ръгам всичко - 'Ненужно'. Там е всичко нужно общо взето... xD Даже съм си отделила музиката от тази на сестра ми. Моята е в ' С= " А на сестра ми в " Дарън Хейс, Италианска музика и други глупости" Прихванала ме е мания да се правя на мома англичанка на фонетика и да слагам усмивки С=
Имам огромен запас от картинки ! Главно аватари и десктопи, които са ми писнали и винаги търся нови... Най- голямата ми гордост е една папка отпреди 2 години,която не съм изтрила ехкъм.. не знам защо..мъчно ми е за нея. Вътре има почти всички картинки на Тати Теди... Иконките на компюъра ми не са оригинални... изтеглих си едни сърца - плодчета... и.. мисля че съм побъркана,но са по цветовете на дъгата xD Да ! Не понасям нещо да не е в цветовете на дъгата о.О Не мога да изтрия нито един шибан файл от старата си кошница...напомнят ми за много неща, разговори хора..особено най- глупавите =3 Просто... никой да не пипа Додо'с стъф!
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 32
Местожителство : scandinavia

Кои сте вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? EmptyЧет Авг 13, 2009 10:30 pm

значи аз съм някакъв пълен хаос.
уж имам папчици за всичко, а все така се оказва, че нещо се озовава в грешната и предизвиква някаква верижна реакция на проблеми.
и имам свойството да се претоварвам бързо. често се нуждая от чистка, от почивка..
а, загрявам бавно. xD

има нещо, което ни различава обаче.
когато изтрия снимка, много ми се ще да изтрия и спомена, който я съпровожда, да го изтрия от себе си. а някои спомени просто отказват да се махат, остават.. като част от мен..
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

Кои сте вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? EmptyСъб Авг 15, 2009 8:19 am

Компютърът определено изразява същността ми. Често, когато нямам какво да правя започвам да си преглеждам старите файлове - всичките аватари, които съм събирала толкова дълго и които неведнъж сам качавала на дискове, просто да ги запазя, заради периода, в който всеки ден си преинсталирах Windows-a. Има толкова много картинки, които по някакъв начин съвпадат с определени моменти от живота ми, които само като ги погледна и се сещам за толкова много неща. Песни, които не мога да изтрия. Песни, които ми носят толкова много спомени и които по някакъв начин са останали в съзнанието ми. Тук са филмите, които наистина обичам и които съм гледала по милион пъти и знам, че няма да ми омръзнат. Чувстам го част от мен, защото ако не беше компютъра нямаше да познавам толкова чудесни хора, които да нарека свои приятели. Хора толкова близки до мен, а всъщност толкова далече Smile
Върнете се в началото Go down
HelterSkelter
Тотално Агресивен
HelterSkelter


Брой мнения : 178
Join date : 22.09.2009
Age : 31

Кои сте вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? EmptyВто Сеп 22, 2009 2:52 pm

Вече чувствам машинката ми като нещо много лично, защото не позволявам на почти никой да рови в нея. Точно като стаята ми, но не толкова разхвърляна. Най-ценни са ми снимките, имам няколко хиляди, подредени хронологично от 2004 до сега. Мога да изнудвам приятели с тях, защото знам, че никой друг ги няма и че са доста интересни Very Happy .Също и музиката, 55 гигабайта. И няколко филма, които са ми направили впечатление. За запознанства не мога да говоря, въпреки, че е имало периоди, с които съм си писала с непознати интернет индивиди всеки ден и са ми споделяли доста лични неща. Аз също съм споделяла, но по-малко. Така де, не се е стигало до живо запознанство , само безкрайни чатове по скайп.
Иначе мога да издържам доста време без компютър, стига да не съм у дома. Трябва ми половин - един час за да вляза в най-посещаваните сайтове и форуми, останалото е губене на време.
Върнете се в началото Go down
http://4orapche.deviantart.com/
Nikki
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 100
Join date : 09.08.2009
Местожителство : room on the 3rd floor

Кои сте вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? EmptyПет Юли 02, 2010 3:11 pm

Общо взето наистина компютъра изразява добре кой си. При мен не показва коя съм на повърхността, а дълбоко в мен. Обичам папките ми да са подредени, всичко надписано и организирано. Когато нямам много време или просто не ми се занимава папките ми са винаги пълни с нови неща, които не са си на мястото. Същата съм, когато не се концентрирам и оставя информацията просто да нахлуе в главата ми. Изгубва се в някой коридор, за това трябва да седна и да я подредя, ако не я намеря - да я 'изтегля' отново. ;D
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кои сте вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кои сте вие?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: