Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Един блестящ триумф ..

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Един блестящ триумф .. Empty
ПисанеЗаглавие: Един блестящ триумф ..   Един блестящ триумф .. EmptyПон Апр 06, 2009 10:25 pm

..на външността над същността,както пее спенс :Р
та колко всъщност е важна красотата и външния вид в днешно време?
А колко е важна за вас?До колко преценявате хората по външния вид и случва ли ви се често да съдят за вас само по това как изглеждате?
Такива работи ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 32
Местожителство : scandinavia

Един блестящ триумф .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един блестящ триумф ..   Един блестящ триумф .. EmptyСря Апр 08, 2009 11:50 pm

Народът го е казал много отдавна: по дрехите посрещат, по ума изпращат.
Макар че втората част вече рядко я има ...
Не преценявам хората по външност, не и в смисъл на "тая носи еди-какви-си дрехи, значи е супер смотана", по-скоро ми е ориентир доколко даден човек си е промил мозъка и следва масата кифли с късите полички и тоновете гланц за устни. Но пък всеки заслужава шанс .... Помня как веднъж ме изритаха от някаква книжарница, щото си бях със смачканата тениска на Айсд Ърт и приличах на пълния неграмотник... кофти е.
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
anette
Пасивен-Агресивен
anette


Брой мнения : 430
Join date : 28.09.2008

Един блестящ триумф .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един блестящ триумф ..   Един блестящ триумф .. EmptyСъб Апр 11, 2009 1:08 pm

Наскоро на майка ми и се наложи да си търси работа. Повечето работодатели предпочитаха туко-що завършили, неопитни, но едрогърди и руси момичета, пред много опитни, но вече зрели жени. За какво си говорим въобщеSmile
Външният вид винаги е много важен, но сякаш хората са добили изключително извратено чувство за красота - русо, силокон и т.н. и т.н. Разбирам да гледаха нещо истинско, но това вече е ужас. (Колко невероятно се изказах простоxD). И аз обръщам внимание на външния вид, не мисля, че има човек който да не го прави, но след като опозная човек това губи каквото и да е значение.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Един блестящ триумф .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един блестящ триумф ..   Един блестящ триумф .. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Един блестящ триумф ..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Един час

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: