Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Един час

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Един час Empty
ПисанеЗаглавие: Един час   Един час EmptyСря Мар 18, 2009 11:51 am

    Колко време е необходимо да промените живота си?
    Дали са 4 години като в гимназията?
    Една година или 8-седмично рок-турне?
    Можеш ли да промениш живота си за месец?
    Или за седмица или ден?
    Винаги бързаме.Да пораснем. Да намерим мястото си.
    Когато сте млади един час може да промени всичко.

    Oth


мисля,че е ясно какво имам предвид и без да обяснявам :]
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Един час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един час   Един час EmptyВто Мар 31, 2009 4:29 pm

Как да променя живота си? Като скъсам връзка с всичките си приятели? Като започна да се обличам по друг начин и тръгна по улицата, за да си търся други? Като променя интересите си? Като променя мисленето си? Или какво?
Наистина не разбирам какво значи да промениш живота си.
Промените в живота не са... промени. Това е просто твоят живот. Една права линия с различни моменти, етапи, настроения, желания. Не знам. Просто животът не се променя. Не знам как да го обясня. Това е като онези идеи, които не можеш да опишеш с думи :D сега се чувствам по същия начин.

О, сега видях, един час може да промени всичко, когато сме млади.
А когато сме стари? Как, обяснете ми какво е животът ти да се промени, наистина не разбирам. Това, животът, са милиони моменти навързани един след друг. То.. не е промяна. Да си променя живота, докато съм млад... като си направя харакири и умра? Промяна, това промяна ли е? А ако съм на 70 и пак си направя харакири? Какво следва тогава?
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Един час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един час   Един час EmptyВто Мар 31, 2009 6:02 pm

Ами аз виждам нещата така.
Животът ти до голяма степен е някаква поредица от образи,които отминават покрай теб.И когато си млад цялото бъдеще е пред теб.Мислиш си,че имаш време за всичко,че някой ден ще си щастливо омъжен или там каквото и да си представяш.И по някакъв начин се стремиш към това.Понякога променяш себе си,което от своя страна води до промяна на отношението ти към нещата,хората и към живота.Към решенията,които взимаш или изборите,които правиш.И всичко това променя живота ти.Ти променяш живота си.В повечето случаи (: Друг път просто ти се случва нещо,което налага тази промяна,което преобръща тотално целия ти свят и живота ти,такъв какъвто е бил до сега.Аз поне така разбирам самия цитат.Просто когато си млад мислиш,че светът твой,но в рамките на 1 час,в рамките на 1 минута ако щеш може да се случи нещо,което просто променя всичко.Дали ще си самия ти,някой човек,когото си срещнал,или някаква трагедия,която те е сполетяла просто животът ти не е като преди.
не знам трудно ми е да го обесня ;д в главата ми е едно тръгна ли да го обеснявам е доста по-трудно :\
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Един час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един час   Един час EmptyВто Мар 31, 2009 6:42 pm

И на мен ми е трудно да се изразя с думи, тъй като го чувствам повече, отколкото го изказвам, но.

Ще се опитам да обясня какво имам предвид. Ще дам съвсем прости примери, за да мога да бъда разбрана правилно.
Представи си го като една книга: всичко ти е предначертано; днес и в следващите няколко години ще се обличаш в черно, ще подгъзуваш на култура, която малко хора разбират (но тук отварям съвсем различна тема, говоря за блек метъла, да кажа само) и неща от рода. И изобщо - показваш това,което ти харесва чрез външния си вид.
Но пък един ден ти скимва вече да не се обличаш в черно, а да слушаш кротко музиката си, без да изразяваш вкусовите си предпочитания, ок. Носиш цветни дрешки, гривнички и т.н. И има видима промяна в теб. Промяна.
Сега махни книгата и си представи, че нищо не е предначертано. Разбираш ли ме?
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Sponsored content





Един час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един час   Един час Empty

Върнете се в началото Go down
 
Един час
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Един блестящ триумф ..

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: