Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 locked inside my heart-shaped box

Go down 
АвторСъобщение
heart-shaped box
Агресивен
heart-shaped box


Брой мнения : 50
Join date : 23.02.2009

locked inside my heart-shaped box Empty
ПисанеЗаглавие: locked inside my heart-shaped box   locked inside my heart-shaped box EmptyСря Фев 25, 2009 3:10 pm

Борис. Борис. Борис.


Имам чувството, че ме преследва. Май аз преследвам него.
Това не се случва на мен. Не и на мен. От октомври миналата година обичам само и единствено Мишо, забога, само него. Той си го заслужи, би се за мен, тича зад колата на баща ми, писа ми СМС-и, говори си с мен повече от час всеки ден. Не е честно да нямам и идея какво, по дяволите чувствам.
Не ми се учи, не мога да уча. Как беше онази песен... Servе Emotional Distress =) Половин година ми звъня телефона с нея. Мишо я харесваше.
Уф.
Чувствам се крайно скапана. Два дни до петък. Няма да издържа. Цели 20 минути точно до кабинета на Борис. Последният път се опита да ме заговори цели 4-тири пъти (броих ги, междувпрочем).
Иначе вчера имахме олимпиада по История. Естествено аз бях там, бих направила всичко да изпусна теста по Математика, дори да пиша отговор на литературен въпрос. Чиновете бяха отвратителни. През цялото време се чудих къде да си сложа краката. Някакъв голям здравата се заклещи. Горкият, той ми беше брат по музикални убеждения =) За малко да събори чинът. Васка нададе писък, който би бил гордост за всеки уважаващ себе си локомотив. Аз паднах на пода, защото почнах да се смея, а тя (Васка) здравата ме ръгна в корема, аз изохках и по инерция се ублегнах на ляво, но открих, че в ляво няма нищо и паднах на пода. Онзи, дето щеше да събори чина и той почна да се смее, след което успя да излезне. На повторно влизане някак си не счупи чина, въпреки че идея си нямам как успя.
На Марита дядо и умря в понеделник и още е в траур, само ме разстройва.
А и Деляна и Стоян още са гаджета. Толкова са зле хД Една свясна целувка не могат да направят.
ИИИИ слушалките на новият ми телефон стават на МП4-тирито ми (хепи)
Та общо взето това за сега.


P.S. Спи ми се, не ми се занимава с правописа.
Sleep
Върнете се в началото Go down
http://heart-shapedbox-xsidx.blogspot.com/
heart-shaped box
Агресивен
heart-shaped box


Брой мнения : 50
Join date : 23.02.2009

locked inside my heart-shaped box Empty
ПисанеЗаглавие: Re: locked inside my heart-shaped box   locked inside my heart-shaped box EmptyЧет Мар 05, 2009 9:24 am

Чувствам се толкова болна. Повръща ми се, времето е отвратително, мирише на бира, по дяволите, мирише на бира...
Моят ден се провали, защото бях болна, сега пак съм болна. Мамка му. Някаква болест ме гони. На последък реших, че ще пиша за Мишо, та взе че се получи нещо като книга. Утф. Баща ми отнесе моята книга в лаптопа си, не е честно. Дано да не му хрумне да я чете.
За момента не се сещам какво още да кажа. (прозяв)
Върнете се в началото Go down
http://heart-shapedbox-xsidx.blogspot.com/
heart-shaped box
Агресивен
heart-shaped box


Брой мнения : 50
Join date : 23.02.2009

locked inside my heart-shaped box Empty
ПисанеЗаглавие: Re: locked inside my heart-shaped box   locked inside my heart-shaped box EmptyПет Мар 06, 2009 8:26 am

Пълен провал от вчера.
Баща ми разбра за Мишо, но аз го забаламосах, че той е стара история и му намекнах, че в момента харесвам друг. Не беше кой знае колко трудно о.0 Начи и баща ми мисли, че съм кучка.
Скарах се с Петьо, за няква глупост всъщност. Откраднах му лентата с Металика, но той ми беше обещал да ми я даде за 1 ден и накрая тръгна да си я зима и аз се вбесих и тръгнах да му крещя, че той няа никво право да ме нарича крадла след като се опитва да ми открадне Веселина и че го мразя или нещо от сорта.
Сега вече наистина го мразя. Чудя се дали да го сритам публично или тайно. Оф.
Върнете се в началото Go down
http://heart-shapedbox-xsidx.blogspot.com/
Sponsored content





locked inside my heart-shaped box Empty
ПисанеЗаглавие: Re: locked inside my heart-shaped box   locked inside my heart-shaped box Empty

Върнете се в началото Go down
 
locked inside my heart-shaped box
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» heart-shaped box
» Heart Beat Double Time[FT]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Personal Creations :: Дневници-
Идете на: