Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Who Wants to Live Forever

Go down 
+2
Joker
Lilly.
6 posters
АвторСъобщение
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Who Wants to Live Forever Empty
ПисанеЗаглавие: Who Wants to Live Forever   Who Wants to Live Forever EmptyНед Фев 22, 2009 1:31 am

Преди малко един приятел ме поздрави с Queen и се заприказвахме.
И аз го попитах 'защо би искал да живееш вечно' и той ми каза 'за да видя края'.
Което ми прозвуча доста страшно и зловещо. xD
Вие искате ли да живеете вечно (: ? За да видите края?За да започнете отначало?Да изживеете всичко,за което един живот не ви стига?

П.П. Само моля не цитирайте всички 'when u can live forever what do u live for?' :Р
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Who Wants to Live Forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who Wants to Live Forever   Who Wants to Live Forever EmptyНед Фев 22, 2009 12:19 pm

ииу, няма да цитираме туайлайт >.<

аз искам да живея вечно. от една страна - да, искам да видя края. да видя какво ще се случи с жалкият животински вид, който представляваме. да видя как Майката природа ще си ни го върне за всичко, което сме й причинили. и точно преди Края ще се кача на някой небостъргач с микрофон в ръка и ще извикам "Казахме ви. Казахме ви, но вие не ни послушахте.". и чувството ще бъде.. прекрасно, сигурна съм.
а ако не мога да живея вечно БУКВАЛНО, то искам да живея вечно в.. онзи смисъл, в който Фреди Меркюри ще живее вечно. искам хората да ме запомнят с нещо добро, искам хората да ме чуят, да ме послушат, да мога да променя нещата в един истински красив свят, за да мога да умра спокойно.


това искам. толкова ли е много?
Върнете се в началото Go down
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Who Wants to Live Forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who Wants to Live Forever   Who Wants to Live Forever EmptyНед Фев 22, 2009 12:45 pm

И аз, за да видя края. Искам да видя как света свършва и Земята се унищожава, заедно със всички малко нищожни човечета. ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

Who Wants to Live Forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who Wants to Live Forever   Who Wants to Live Forever EmptyНед Фев 22, 2009 3:38 pm

аз пък не искам. искам да си изживея живота с хората, които обичам, защото, колкото и банално да звучи, когато живееш вечно, ще трябва да видиш как всичките ти любими хора умират. не искам да живея вечно, защото в безкрайния живот я няма тръпката от предопределеният - кога ще умра, как, къде и етц. а и няма да е толкова интересно да преследваш целите си, защото все някога ще ги постигнеш, при условие че живееш вечно.
искам от страна на това да видя какво ще е след нас, колко повече ще се развиват технологиите, какво ново ще изобретят хората, как ще живеят и наистина ли ще стигнат отново до пещерния човек.
Върнете се в началото Go down
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Who Wants to Live Forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who Wants to Live Forever   Who Wants to Live Forever EmptyНед Фев 22, 2009 8:58 pm

А, не..
аз не бих искала да живея вечно..не и във буквалния смисъл.Би било толкова ужасно.Край тебе преминават хора, приятели и си отиват по естествен начин..а ти оставаш и оставаш.Защото си вечен.За мене няма да си струва.Ще се чувствам самотна.
Това е едно от нещата, които мразя.
А ако говорим за преносния смисъл...бих искала да живея във мислите на хората, да, и то още дълго.Искам да ме помнят с хубаво, искам да се усмихват,
когато си мислят за мене.
Ясно ми е, че няма да получа вечна слава, просто не искам бързо да бъда забравена.
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Who Wants to Live Forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who Wants to Live Forever   Who Wants to Live Forever EmptyНед Фев 22, 2009 9:19 pm

tая тема не е ли изтъркана>
тъй и тъй никой няа да живее вечно кво толкова го разисквате тоя въопрос :D
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Who Wants to Live Forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who Wants to Live Forever   Who Wants to Live Forever EmptyНед Фев 22, 2009 9:37 pm

В нищо не можеш да си сигурна..
"Всичко подлежи на съмнение.
-Сигурен ли сте в това, учителю?
-Не..и във това се съмнявам."

Би било интересно ако човек имаше избор-да живее вечно или не.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Who Wants to Live Forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who Wants to Live Forever   Who Wants to Live Forever Empty

Върнете се в началото Go down
 
Who Wants to Live Forever
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: