Passive Aggressive

Hello, stranger.

ИндексИндекс  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share | 

James Blunt

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Lilly.
Anything but ordinary

Брой мнения : 1439
Местожителство : in your eyes.

ПисанеЗаглавие: James Blunt   Пет Фев 20, 2009 8:39 pm

Джеймс Блънт (на английски: James Blunt) е роден на 22 февруари 1974. Той е английски певец и композитор, чиито дебютен албум Back to Bedlam, и по-специално сингълът "You're Beautiful", му носи славата през 2005.

Той ее цял период в живота ми.И да кажа,че го обожавам е малко.Любимият ми певец,а музиката му чувствам адски близка..толкова моя.Всеки ред,всяка нота..удивителен.Неговите песни са едни от малкото,които могат да ме докарат до рев още на първата минута xD Гласът му е уникален ии страшно чаровен е. ^^ Same mistake и Tears and rain водят класацията ми.И Goodbye my lover.Cry също е прекрасна,а You're beautiful няма нужда от коментар :Р Всяка негова песен е прекрасна,красива..истинска.Пълна с емоция и пее с толкова много чувство.Просто си заслужава човек да го слуша и умирам от яд,че няма да съм на концерта. :\

I make no apologies for how I chose to repair what you broke.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://www.myspace.com/k0k0ska

James Blunt
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» I gotta find another now but U.I won't forget our love gonna stay alive. -James and Thea-