Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 James Blunt

Go down 
АвторСъобщение
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

James Blunt Empty
ПисанеЗаглавие: James Blunt   James Blunt EmptyПет Фев 20, 2009 8:39 pm

James Blunt 94


Джеймс Блънт (на английски: James Blunt) е роден на 22 февруари 1974. Той е английски певец и композитор, чиито дебютен албум Back to Bedlam, и по-специално сингълът "You're Beautiful", му носи славата през 2005.

Той ее цял период в живота ми.И да кажа,че го обожавам е малко.Любимият ми певец,а музиката му чувствам адски близка..толкова моя.Всеки ред,всяка нота..удивителен.Неговите песни са едни от малкото,които могат да ме докарат до рев още на първата минута xD Гласът му е уникален ии страшно чаровен е. ^^ Same mistake и Tears and rain водят класацията ми.И Goodbye my lover.Cry също е прекрасна,а You're beautiful няма нужда от коментар :Р Всяка негова песен е прекрасна,красива..истинска.Пълна с емоция и пее с толкова много чувство.Просто си заслужава човек да го слуша и умирам от яд,че няма да съм на концерта. :\
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
 
James Blunt
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Музика-
Идете на: