Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 На чай със смъртта

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

На чай със смъртта Empty
ПисанеЗаглавие: На чай със смъртта   На чай със смъртта EmptyВто Фев 03, 2009 12:10 pm

Идеята е от друг форум,но реших да не променям заглавието понеже мисля,че е доста подходящо.

Та представете си,че сте доживяли до възрастта,до която сте желаели.Коя е тя всъщност?
Ии един хубав ден Смъртта ви идва на гости.Сядате на чай,а тя ви пита,защото си е струвало да живеетe.Какво бихте й отговорили?Как се виждате всъщност в бъдеще и каква е най-голямата ви цел?
Дайте воля на въображението си.Просто трябва да убедите смъртта,че си е струвало да живеете.

Не знам дали ме разбрахте,малко странно се получи,но ще се радвам ако темата не изпадне назад по страниците (:
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

На чай със смъртта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На чай със смъртта   На чай със смъртта EmptyВто Фев 03, 2009 8:14 pm

искам да живея възможно най - дълго. "за него - Живота, направил бих всичко" :] наистина обичам живота. така че определена възраст не мога да кажа.
ако съм изпълнила мечтите си - ще й кажа, че затова съм живяла. ако наистина стана актриса, ако наистина не съм една-от-посредствените, ако наистина живея, така да се каже, "вечно", като Хъмфри Богарт или Мерилин Монро, например. тогава ще знам, че не съм живяла напразно. да живееш пълноценно е да изпълниш мечтите си. това бих й казала. надявам се, ако ми се наложи да проведа този разговор след години, да имам възможност да го кажа :]
съжалявам за краткия отговор, мога и още, но ме мързи, а и се разконцентрирам ^^
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

На чай със смъртта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На чай със смъртта   На чай със смъртта EmptyВто Фев 03, 2009 8:52 pm



    "И нека умират хората от смях,
    но колко в сетния си час ще кажат, като мене:
    "Обичах, следователно живях..." "
    Стефан Цанев


Затова живея.За да обичам.И колкото и егоистично да е,а всъщност като се замисля не е xD,за да бъда обичана.Защото има толкова много хора,които обичам,обичала съм и едва ли някога ще спра да обичам.И за да осъществя мечтите си.Доколкото е възможно,защото едва ли един живот би ми стигнал за всичко,което искам да направя,за това,в което искам да се превърна.Да, живея и за да се осъвършенствам.По-скоро,за да успея малко по малко да се превърна в човека,който искам.В човек,който въпреки всичко и всички е себе си.Който не се страхува да захвърли маската и..да седне да пие чай със смъртта.
Просто искам да живея.Да живея моя живот,такъв какъвто аз си го направя.И когато отпия от чая без захар,погледна назад и си спомня за всичко,което е било искам да се усмихна и приятните емоции да вземат връх,да заличат лошите спомени и да се гордея с това,което съм оставила зад себе си.Защото аз искам да съм някой,в свят,в който всеки те кара да се чувстваш като никой.Искам да живея,искам да чувствам.Искам да обичам.
Затова живея - за да обичам и обичам,за да живея.

много лигаво стана бее ;д
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Nikki
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 100
Join date : 09.08.2009
Местожителство : room on the 3rd floor

На чай със смъртта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На чай със смъртта   На чай със смъртта EmptyНед Дек 06, 2009 8:36 pm

В момента всичко ми е объркано. Май трябва да поотрасна малко, да ми мине възраста на колебанията и да седна да напиша едно серизоно мнение, но за сега трябва да се задоволите с това, което имам.
Мисля, че възрастта на която искам да умра е към 80те. Абе зависи от много неща, може нататък да ми хареса живота, и определно ще е така. Знам си сега, че мнението ми няма да е точно, още не съм опитала много неща, но така.
Та, като седнем да пием чай, може би ще започна да се радвам на нещата, които съм доживяла да направя. Ще направя равносметка на цеелия си животец, от най-малките, до най-големите неща.
Виждам се след години, на 87. Стоейки на голям дървен стол, втренчена в прозореца. И пак мисля нещо, извън света. Абе не знам. Може би съм някоя, която е изпълнила голяма част от мечтите си, посетила толкова много места, запознала се с толкова много различни хора, които си е струвало да познавам.
И в никакъв случай самотна!
Най-добре да престана, защото развалям темата. Поста ще бъде редактиран, когато реша, че съм готова да го редактирам!
Върнете се в началото Go down
cut.my.hair
Ужасно Пасивен
cut.my.hair


Брой мнения : 82
Join date : 08.02.2009
Местожителство : korekoredut

На чай със смъртта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На чай със смъртта   На чай със смъртта EmptyЧет Дек 31, 2009 9:24 pm

не, не искам да живея вечно, в никакъв случай.. мисълта за това ме ужасава, както когато си мисля за смъртта.
но все пак искам да знам, че съм си изживяла живота както на мен ми харесва.
защото живота е като кафето сутрин.
искам да го пия бавно, на малки глъдки,
ще го преглъщам монотонно, но най - накрая е важно да усетя максимално вкуса му,
без значение на колко години ще настъпи the end - а. (:
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=1000000486236
Sponsored content





На чай със смъртта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На чай със смъртта   На чай със смъртта Empty

Върнете се в началото Go down
 
На чай със смъртта
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: