Passive Aggressive

Hello, stranger.

ИндексИндекс  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share | 

21 причини, поради които обичате някого ;]

Go down 
АвторСъобщение
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"

Брой мнения : 781
Местожителство : Плевен

ПисанеЗаглавие: 21 причини, поради които обичате някого ;]   Сря Яну 28, 2009 6:06 am

Една добра стара темичка от Егмонт... ;]
Мисля, че знаете какво да правите - "21 (и повече) причини, поради които обичате... пешо//гошо//марийка и т.н."
Аз ще пиша малко по-натам, че сега съм прекалено обичлива. Neutral

Празни светове в очите жадни.
    Престорено смисъл виждам.
    Представих си, че не завиждам.
    Бледи снимки на красиви форми.
    Вредни мисли в душите ни болни.
    Къде се намирам?
    Заспивам или лудостта откривам?
    Къде ли отивам?
    В празните дни себе си откривам.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://www.myspace.com/xsolinka
hurricane drunk
cosmic love

Брой мнения : 1708
Местожителство : Каварна

ПисанеЗаглавие: Re: 21 причини, поради които обичате някого ;]   Сря Яну 28, 2009 4:45 pm

Обичам те, защото:
1. Си неповторим.
2. Изключителен, невероятен, истински!!!
3. Защото винаги ме караш да се чувствам добре.
4. Защото никога не криеш истината от мен.
5. Обичам те, защото не минава и ден, без да мисля за теб.
6. Защото харесвам походката ти.
7. ОБИЧАМ ТЕ, ЗАЩОТО ТВОЯТА КОСА ЕДИНСТВЕНО СЕ ВЕЕ ПО НАЙ-КРАСИВИЯ НАЧИН, ПО КОЙТО ЕДНА КОСА МОЖЕ ДА СЕ ВЕЕ, КОГАТО ИМА ВЯТЪР!!!
8. Заради сладките звуци,които издаваш, когато се смееш.
9. Заради нещата, които вършиш, когато си сам.
10. Обичам те, защото обичаш пилешко с ориз.
11. Обичам те, защото си толкова романтичен, въпреки че не ти се отдава.
12. Защото по най-красивия начин сядаш зад барабаните и по най-красивия начин свириш.
13. Защото кецовете ти, якето ти и всичковсичковсичко в теб е невероятно.
14. Обичам те, защото никога няма да забравя първия път, когато те видях.
15. Обичам те, защото заради теб ще си спомням първата си целувка с такова щастие и топлинка в сърцето.
16. Обичам те, защото ти ми подари едни прекрасни мигове, които никога няма да забравя.
17. Заради прекрасните ръце, които имаш.
18. Заради обичта, която си ми дал.
19. Заради фъкин' метълския живот, който имаш.
20. Обичам те, защото знам, че и ти ме обичаш.
21. Обичам те, просто не мога да опиша колко много!!! Обичам те!!!! Обичам те, защото си моят Сашко

Bite your tongue till it tastes like blood.
Вижте профила на потребителя http://www.myspace.com/templesofdeath
Angie
Тотално Агресивен

Брой мнения : 318
Местожителство : Малкия свят на малките хора

ПисанеЗаглавие: Re: 21 причини, поради които обичате някого ;]   Пон Фев 02, 2009 9:02 pm

Надя, обичам те, защото...
... си само и единствено моя.
... сме женени вече от около две години.
... си била до мен, когато е нямало никой друг.
... никога не си се отказвала от мен.
... не исках онзи ден да свършва.
... винаги ме търпиш каквото и да става.
... винаги ми прощаваш когато говоря глупости.
... не ми се ядосваш, когато говоря без да мисля.
... мислиш като мен.
... чувстваш като мен.
... виждаш като мен.
... обичам да те чувам по телефона.
... обичам смсите ти.
... носиш слънце в деня ми.
... знам, че винаги ще си там.
... ми прощаваш.
... си всеотдайна.
... си неповторима.
... си невероятна.
... съм твоя.
... те обичам.
Вижте профила на потребителя http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Lilly.
Anything but ordinary

Брой мнения : 1439
Местожителство : in your eyes.

ПисанеЗаглавие: Re: 21 причини, поради които обичате някого ;]   Сря Фев 18, 2009 11:03 pm

около милион причини да обичам славена..

обичам те,защото си монахиня,защото живееш в манастир,молиш се по няколко пъти на ден и ме анатемосваш.
обичам те,защото си секси,красива,силиконова мацка :Р
Да,естествено,че те обичам заради това.
Обичам те заради книгата на металика,заради тази на нирвана,заради големия топуз по история,който още не съм ти върнала,заради коелю.
Обичам те заради казабланка,галактика,релакса,пейките и хека.
Обичам те заради онзи път когато ни предложиха секс и апартаменти(нищо че не помниш)и заради всичките ни излизания.
Обичам те заради стели,йо,патрончо,даката,миро и всички кретени.
Обичам те,защото ме правиш развратна и разни други там работи xD
Обичам те,защото ме караш да се смея,да плача.Защото ме караш да живея.
Обичам те заради кафетата,цигарите,алкохола и всички пъти когато си мислила,че съм пияна,и всички пъти когато аз съм ЗНАЕЛА,че си пияна :Р
Обичам те,защото си личност.Прекрасна личност със собствено мнение,което не се страхуваш да изразиш.Защото си Славена.Защото си моята Славена и защото няма как да не те обичам.
И защото единствено ти би разбрала и би ми простила простотиите,които изписах :Р {}

ии още толкова причини да обичам надя.
днес съм много обичлива :Р

На първо място те обичам заради 18ми октомври.Ти не знаеш какво е това,всъщност и аз не знаех xD Кики ме попита кога сме се запознали и да,18ми октомври ще да е :Р Обичам те заради първите ни чатове,в които бяхме мили и заблудена и които се състояха главно от емотикони.Обичам те,защото за 3 месец ме накара да те обичам,да те обожавам и защото ми стана приятелка.И заради ни сватбата ни :Р [edit]
Обичам те,защото ми се доверяваш и защото вярваш в мен.Защото вярваш в мен в момента,а това,повярвай ми,значи много.Обичам те заради поста ти в блога,заради коментара,който ми написа и заради клипчето.Защото знаеш какво искаш,а аз вярвам,че ще го постигнеш.Ти си козирог мамка му ние винаги успяваме :Р А и ще ме сложиш до Крисчън Бейл (: Обожавам те заради бъдещити ни сватби с Уилям и Хари. ^^ Обожавам те заради това,което си,заради това,което виждам в теб,а както стана ясно не само аз го виждам :РРРРРР Защото си охлюв. xD {} И защото филмът ще има happy end! ако му позволиш да продължи.Стана лигаво,съжалявам,не трябваше точно това да оплесквам,но го пиша днес.А днес съм..да. (:
Пак се отклоних,но най-важното е,че те обичам XD Че го пиша за 7ми път и че няма да спирам да ти го повтарям докато не ме намразиш xD

I make no apologies for how I chose to repair what you broke.

Последната промяна е направена от Lilly. на Пон Юли 20, 2009 11:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вижте профила на потребителя http://www.myspace.com/k0k0ska
Lilly.
Anything but ordinary

Брой мнения : 1439
Местожителство : in your eyes.

ПисанеЗаглавие: Re: 21 причини, поради които обичате някого ;]   Нед Апр 12, 2009 12:41 am

Първо мразя те,защото легна и изпусна огромен смях |:
hate u.love u.
клипчето на анатомията (: защото you are my person.
ти си моята кристина.ти си моето малко варненско чудо.казах ти го онзи ден,казвам ти го и сега чак се плаша каква голяма доза 'све' откривам у теб.
не можеш да знаеш колко много значиш за мен,защото едно 'обичам те' далеч не е достатъчно да ти покаже колко много държа на теб.но е така и ако някой ден ми звъннеш в 3 през ноща няма да ти псувам :Р дори ако е просто,защото ти е скучно или ти се яде шоколад.или защото си се зомбирала с някоя нова песен на тициано,или просто искаш да ме спойлваш за здрач.защото си от малкото хора,на които бих дигнала в 3,защото си от тези хора,които спокойно мога да нарека 'приятел'.и се радвам,че имам приятелка като теб.всички тези нещаа и лигави монолози едва ли трябва да ги чете целия форум,но съм такава.срамежлива съм :Р обичам те,защото си човекът с най-чисто сърце от всички,които познавам.и се надявам да го запазиш такова,защото наистина имаш огромно сърце пълно с любов,която чака правилния човек.а той ще дойде и тогава ще съм многомного щастлива ^^ защото няма да е задник,за какво са ни задници :Р ? обичам те,защото осъзнах колко вярна приятелка си,колко прекрасна приятелка си.обичам те,защото знаеш точно кое бутонче в мен да натиснеш,за да ме развеселиш.както и това,за да ме направиш лигава мръсница xD но те обичам.повече от колкото можеш да си представиш.обичам те заради усмивката и прекрасния ти нос! заради танците.ох,да,танците.защото когато се наложи да ги спра се сетих за онова to dance is to breath и се почувствах толковаа и изгубена,но пък още имам теб,за да ме правиш щастлива :Р обичам те,защото,знаеш ли, от много,много време не бях говорила за това,за което говорих днес с теб.сякаш разбуних духовете на нещо отдавна приключило.мерси,че ме изслуша.защото понякога имам нужда някой просто да стои и да слуша,да не казва нищо и знам,че ако се наложи ще го направиш без значение колко съм досадна.обичам те и заради разговорите по скайп нищо,че ти не ни чуваше;d в началото мислех,че си създала мнение за мен като всички останали.това всеобщо мнение,което толкова не понасям,но разбрах,че не е така.а са малко хората,които успяват да ме видят такава.обичам те,защото ми помагаш да опозная човека зад маската,зад моята,зад твоята.
It's not easy love, but you've got friends you can trust,
Friends will be friends,
When you're in need of love they give you care and attention,
Friends will be friends,
When you're through with life and all hope is lost,
Hold out your hand cos friends will be friends right till the end

виждаш ли какви дълги постове ме караш да пиша в 2 през ноща xD пак изписах много и не казах нищо.надявам се простоо да си разбрала,че наистина много държа на теб ии I'll be there for you, cause you're there for me too. :]

обичам теее,вики.
и ви чакам на 2ри август.

I make no apologies for how I chose to repair what you broke.
Вижте профила на потребителя http://www.myspace.com/k0k0ska
Christine Joe
Слънчоглед

Брой мнения : 465
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

ПисанеЗаглавие: Re: 21 причини, поради които обичате някого ;]   Пон Апр 13, 2009 11:31 pm

Според мен тая тема трябва да се казва “обичам те,защото…” ^^ Понеже и аз няма да изброявам с 1,2,3… (:
Първо,Све,просто не можеш да си представиш и малка част от това колко ме зарадва с причините си.И наистина не знам как поста ми ще е и на половина хубав,колкото твоя,но си струва да опитам. Така де :
Dance it up!
И аз искам да започна с песен,и то същата песен.Напоследък започвам да я разбирам,за което помагаш ти {}
So no one told you life was gonna be this way
And it hasn't been your day, your week, your month,
or even your year
No one could ever know me
No one could ever see me
Seems you're the only one who knows
What it's like to be me
Someone to face the day with
Make it through all the rest with
Someone I'll always laugh with
Even at my worst I'm best with you, yeah

Све,обичам те,защото има чар във всичко,което правиш и/или казваш.Обичам те,защото споделяме едни и същи мръсни помисли за Тици,разликата е, че поне едната от нас ще ги осъществи Very Happy Обичам те,защото с теб човек може да се лигави, но също толкова лесно мога да говоря за проблемите си.И най-хубавото – никога не казваш “спокойно,всичко ще е наред” Господи,колко го мразя :/ Обичам те,защото ти си първият човек,който носи профил с мен.За мен е нещо.Обичам те,защото “perverso”.Това е песента.Това е една от нашите песни.Една от песните,по които сме се зарибили.И не,че за мен е чак от такова значение каква музика слушат приятелите ми,но определено е прекрасно,когато ти споделят музикалните предпочитания.И ми е яко заради Елиза и Тицо,и всяка песен,по която ме зарибяваш О: ! Обичам те,защото си искрена винаги,това много го ценя у хората.Поредната причина да те уважавам.И Све,няма нищо лошо в това да си руса,това ни е природа все пак.А човек не трябва да бяга от природата си (nod) Very Happy Сега сериозно.Много те обичам,ама многомного.Ти си един от – повярвай – много малкото хора,които съм заобичала от ей така просто. Обичам те,защото макар да съм консервативна много на моменти,винаги си готова да ме изслушаш,зачиташ мнението ми.И едно от нещата,които обожавам в теб е,че винаги си готова да ме защитиш.И звучи тъпо,да,не съм на седем,но просто е прекрасно да знаеш,че да кажеш просто “нуждая се” и някой ще е там до теб.Ще те защити,подкрепи.И този човек за мен си ти.
И да,беше ми гадно,когато разбрах,че си спряла да танцуваш.Знаех,че това те прави щастлива,цяла,зарежда те позитивно.Но to dance is to breathe и за да танцуваш не ти е нужна зала,сцена,дори музика.Достатъчно е музиката да е в главата ти.И ти сама ми го копира “Танцувайте, даже и да няма къде другаде, освен в стаята, където живеете. “ И мамка му,разговорите.Взех си нови слушалки специално да ти слушам божествения глас (!!!) , а и това не мога ;(
А колкото до мнението на другите… хората могат да си мислят каквото искат.Можеш да разбереш кой е истински, ако разбереш,че чак когато му покажеш лицето зад маската,чак тогава той може да си създава мнение.И ако това,което види, не му хареса, можеш просто да се обърнеш към тези, които обичат,това което виждат в теб.В мое лице имаш един от тези хора.Винаги можеш да разчиташ на това.И ще направя всичко възможно да дойда и да довлека Иси с мен О: Обещавам ^^ Обичам те,Све (hug)

That weirdo with 5 colours in her hair.
Вижте профила на потребителя
Joker
coldplayer

Брой мнения : 530

ПисанеЗаглавие: Re: 21 причини, поради които обичате някого ;]   Вто Апр 14, 2009 11:47 am

набързо така.

защо обичам лилли точка.
защото е моята светлина.
защото е крадец.
защото е "мила".
защото обича камшици.
защото я обичам.
защото е тъпа. clown
не, наистина е много тъпа :р {}
и все ми натяква някви глупости за някакъв "с".
защото в момента ме дразни непоносимо много, както винаги :р
защото садо-мазо игричките са й много приятни :р
защото е све.

едит: оу, и, разбира се [12:48:06] Све каза: kreten {}

и защото я обичам.
Smile

missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"

Брой мнения : 781
Местожителство : Плевен

ПисанеЗаглавие: Re: 21 причини, поради които обичате някого ;]   Пон Май 18, 2009 6:51 am

Обичам Све защото ...

1. Е моето ангелче. Толкова чисто, непорочно и неопетнено.
2. Очите й! Вие зеленооки същества такива... Neutral
3. Ако си отреже косата ще я убия. Още не съм ти простила за предния път. -.-
4. Пияница си, колкото и да го отричаш... {} xD
5. Ка-за-бланка!!!
6. Ритаха ме насред центъра, но ме беше грижа само да не пипнат нея.
7. Зимата, Галактика [rip], хека, куп идиоти... ;]
8. Развращавам те, но винаги се съпротивляваш... ;D
9. Защото ще си търсим гаджета в Бижу, ПЪК!
10. Търпиш ми глупостите, дето сама не бих си ги изтърпяла... О.о"
11. ЕБАВКИ С МРАВКИ ЛОЛ
12. "Милооо, ти такова... тази нощ ще спиш ли? Щото имам да учаа..." (др въпрос, че никога не учим)
13. Караш ме да се смея така, както изкл малко хора могат...
14. Sve and Steli/Ioli are kissing on a treeee !!!
15. Дори когато аз не вярвам в мен и Г., винаги имам чувството, че ти вярваш... И това ми дава сили. Smile
16. Общуваш с толкова развратно и провалено същество, като мен. Значи, все още има защо да бъда обичана.
17. Толкова си... крехка. Това те прави непоносимо красива. ;]
18. CHUCK IS MINE xD
19. Когато излезнем и те видя в далечината, дори да ми се мре, НЕ МОГА да не се усмихна и да дойда да те гушна!
20. [21:56:58] Lilly. каза: prosto DEBILCHETA MALKI NA ONQ GOLQMATA MY GLAWA SKRIWASHE TORTATA
[21:56:59] Lilly. каза: ;D
[21:57:03] Lilly. каза: SHASHNAH SE
[21:57:04] Lilly. каза: ;(

XDDDDDDDDDDDDDDDD
21. Няма дори 1 причина да НЕ те обичам. Непосилно е просто...

{{{{{}}}}}

Празни светове в очите жадни.
    Престорено смисъл виждам.
    Представих си, че не завиждам.
    Бледи снимки на красиви форми.
    Вредни мисли в душите ни болни.
    Къде се намирам?
    Заспивам или лудостта откривам?
    Къде ли отивам?
    В празните дни себе си откривам.
Вижте профила на потребителя http://www.myspace.com/xsolinka
Moriline
Пасо-агресивен маниак

Брой мнения : 635
Местожителство : Вселена от акварел

ПисанеЗаглавие: Re: 21 причини, поради които обичате някого ;]   Вто Яну 12, 2010 9:19 pm

ще поотупам праха от темата. или темата от прахта.

Обичам те.
Защото/ заради:

1. Онази усмивка с едното ъгълче, която заразява.
2. Заради чистия начин, по който отричаш лъжата.
3. Заради извратения хумор.
4. Защото винаги мълчиш и слушаш, когато трябва да изслушаш някого.
5. Защото забелязваш настроенията.
6. Заради начина, по който правиш проблемите по-леки.
7. Заради еднаквите мисли.
8. Заради вкуса към филмите.
9. Заради начина, по който се правиш на егоист и непукист. типично по хаусовски.
10. Заради ходенето.
11. Заради решителността.
12. Заради творбите.
13. Заради начина, по който правиш признания.
14. Заради очите. най-хубавия цвят на света, не ме е*e, че са кафеви.
15. Заради точната преценка.
16. Заради глупостите.
17. Заради вечно креативните идеи.
18. Заради това, което кара хората да те следват, когато свирнеш. /мамка му, не е ли жалко :Д/
19. Заради червеното.
20. Защото не е нужно да съм предпазлива с тебе и да се чудя през две минути дали не съм те наранила.
21. Защото просто е ФАКТ , защо са ми причини. :д

но все пак да ги изброя. статистика.
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак

Брой мнения : 691
Местожителство : scandinavia

ПисанеЗаглавие: Re: 21 причини, поради които обичате някого ;]   Чет Яну 14, 2010 9:10 pm

Ich hab dich lieb, weil

1. Заради твоя непоколебим оптимизъм и свойството в тежки моменти да казваш "Еди ден ще се смеем на това"
2. Заради начина, по който се смееш на тъпите ми истории
3. Заради NIИ
4. Защото си готов на всичко, за да опазиш нас
5. Защото си прероден викинг ^^
6. Защото ми търпиш всички настроения и капризи и след всичките ми мрънкания просто казваш "Всичко ще бъде наред, аз съм с теб"
7. Защото си с мен
8. Защото си готов да унищожиш всеки, който ме е блъснал някога
9. Защото имаш прекрасни къдрици
10. Защото не те е срам да си признаеш, че обичаш Бейлис
11. Защото с теб се чувствам сигурна
12. Защото разбираш онова, което мисля и заради което всички ме смятат за побъркана
13. Защото не си част от масата
14. Защото ме пази онзи път в тъмното
15. Защото ще отидем заедно в Скандинавските страни
16. Защото си най-прекрасния човек на земята
17. Защото ми даде смисъл да продължавам напред тогава, когато нямах никого до себе си
18. Заради усмивката ти
19. Заради начина, по който ме гледаш
20. Заради целувките ти
21. Защото си ти.

@Joker, известно ми е. Имам причина да го напиша така :]

Последната промяна е направена от Midnight sun на Нед Яну 17, 2010 4:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вижте профила на потребителя http://museofthor.deviantart.com/
Joker
coldplayer

Брой мнения : 530

ПисанеЗаглавие: Re: 21 причини, поради които обичате някого ;]   Пет Яну 15, 2010 4:06 pm

hab dich lieb приятелското ''обичам те'', не в 'романтичния' смисъл.
чисто информативно.

обичам жената, защото:

помниш ли - облаче, пухче, какви бяха тия неща?
леле, колко време вече се познаваме?
онези прекрасни дни в търново, когато спах у вас,
когато гледахме клипчета на джони и сид,
когато останахме до късно вечерта заради vh1 rock,
когато имах едно малко писъмце за теб и исках да ти го дам,
когато си тръгвам, но не знам защо не ми остана смелост.. или?
не знам.
и ти ми показа търново.
а баща ти ми показа прекрасния си фотоапарат.. xD
ти си моето съкровище и все ми убягва да ти го покажа като хората.
защото си влюбена. Smile и цъфтиш.
защото всичко ще бъде наред.
защото тоолкова много време си била до мен.
защото мога пред теб да си се възхищаам на.. няма да
му казвам името, но, ако не се сетиш, ще ти кажа в скайп. xD
и ти нищо не ми казваш, защото знаеш, че той е прекрасен xP
заради u'r a slunce {}.
защото кръсти зайчето си на мен Smile))))

такива неща. абе страшно много причини.
обичам те. Smile

и вики.

защо ли?
пф, откъде да започна.
това не си го чувала от мен от мнооого
време, нали мила? знам. съжалявам.
и двете се отдалечихме страшно много,
Бог знае защо. аз не, но и не искам да знам,
просто се надявам отново.. не да се върне времето,
просто отново да станем толкова близки.
обичам те, защото те познавах, когато имаше
късичка косичка и беше малко сладко детенце.. чакай,
и това вече не мога да се сетя кога беше? толкова
много време ли мина? Smile сякаш да. и се променяхме -
заедно, растяхме и помъдрявахме, преживявахме
първите си любови по италианци, коите - тук таме,
останаха и до днес. преживявахме заедно смяната
на 'баща ти', докато дойде дъ джови фемили и
стана ясно, че мама джови си е женена за джони.
и сега каквото и да казвам, истинският ти баща е
джон, а не хю джакман! или който и да е друг. хаха
помниш ли.. някъде из главата ми се мотае едно
много женствено момче и някакъв суперстилен
сайт и си спомням, че точно с тебе го коментирахме
тоя младеж и той беше един от потенциалните ти родители?
не знам дали помниш, ама това по неизяснени
причини е оставило страшно дълбок отпечатък
в мозъка ми. и тогава ти каза, че е неправилно да имаш
мръсни мисли за собствения си баща. ха!
обичам те, защото си единственият човек, който някак си
ме е карал дасе чувствам уникално значима и различна, когато
ми казваше, че вдъхвам респект, че дори.. как беше, дори
в скайп пиша правилно (е, сега с тая латиница всичко отива
на вятърq), защото ми каза, че съм била човекът, който
не те е подценил, въпреки ника ти, когато се запознахме, и съм
те приела без предразсъдъци. помня, много Smile много.
спомням си как винаги си била до мен и при всяка от онези
големи караници в общите чатове, винаги си била на моя страна.
така и не разбрах защо, хахах.
обичам те, защото обожаваш кола, а това е толкова чаровно.
обичам те, защото от малко сладко момиченце се превърна
пред очите ми в интелигентна и забавна красавица. за мен беше и е
чест да наблюдавам развитието ти.
обичам те, защото на първата ни среща ми взе очилата и се разделихме
за известно време и после пак се срещнахме и ти ми ги върна. помня Smile
обичам те.. стига причини. обичам те страшно много и не искам да
го забравиш или да останеш с впечатлението, че аз съм те забравила.

да. Smile

anette
Пасивен-Агресивен

Брой мнения : 430

ПисанеЗаглавие: Re: 21 причини, поради които обичате някого ;]   Нед Яну 24, 2010 12:59 am

Павел
1. Има коренно различна от моята идеология.
2. Спори за нея, което ми дава шанс да си доразвия моята и да си избистря идеите в кухата глава.
3. И ме подкрепя.
4. И "ама говори пак, питай пак, не може да не може".
5. Започнах отново да сънувам, и то не кошмари. А него.
6. Обожавам чувството да не мога дълго да заспя, защото си мисля колко ми липсва.
7. И също така чувството да не искам да отворя очи сутрин, защото знам, че няма да е там.
8. И парфюмът му, който си крада на глътки, който после търся по ръцете си, за да ми напомня.
9. И, боже, колко е красив.
10. И като те погледне с тея очи, разтреперват ти се коленцата.
11. Вързва ми се на акъла.
12. "Е, не може да е толкова зле."
13. Изненадва ме на моменти.
14. А в други е толкова прекрасно предсказуем.
15. И начинът, по който обгръща лицето ти с ръце и те гледа в това време.
16. И "Ама защо се хилиш?" "Аааа, радвам се."
17. Успява дори да ме накара да си сдържам кривотията.
18. Което е геройство, сериозно.
19. Накара ме да осъзная, че действително мога да изпитвам чувства, обратно на това, което ми бяха втълпили останалите.
20. И това ми донесе такова успокоение и такава свобода.
21. И ме обича. Мен.
Angie
Тотално Агресивен

Брой мнения : 318
Местожителство : Малкия свят на малките хора

ПисанеЗаглавие: Re: 21 причини, поради които обичате някого ;]   Вто Фев 09, 2010 11:15 am

Обичам ... хм, тук мога да сложа много лигавки имена, половината от които не са за пред хора xD НО! обичам Валентин, защото

1. Защото винаги намира начин. Smile
2. Защото беше до мен, под някаква форма, но до мен.
3. Защото му обожавам парфюма, обожавам да ме подлудява.
4. Обожавам и да си търся прашинките, останали от разходките ни заедно в шала си.
5. Обожавам топлото чувство за у дома, което ми носи.
6. If my heart was a house, you'd be home.
7. Заради неочакваните листчета, които си намирам из джобовете на дънките.
8. Заради топлите плодови чайчета.
9. Търпи ме, което си е геройство.
10. Обичам усмивките му и трапчинките, които му излизат от тях.
11. Обичам ръцете му.
12. Обичам начина по който миришат ризите му.
13. "Защо се усмихваш?" "Радвам ти се, не може ли?".
14. Имаме и нямаме да си кажем толкова много, защото така или иначе знаем всичко.
15. Защото е единствения човек, който може да ми се върже на акъла да излезем на покрива в замръзваща нощ да гледаме небето.
16. Защото очите му са най-прекрасния отенък на кафявото, ever. Smile
17. Винаги може да ме накара да се усмихна Smile
18. Обожавам да слушам гласа му. Дори да говори за неща, които не разбирам Smile
19. Понякога прави или казва неща, които най-малко очаквам.
20. Което е прекрасно, защото обожавам изненадите.
21. Открих, че 21 причини са ми прекалено малко, защото го обичам толкова повече Smile
Вижте профила на потребителя http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Moriline
Пасо-агресивен маниак

Брой мнения : 635
Местожителство : Вселена от акварел

ПисанеЗаглавие: Re: 21 причини, поради които обичате някого ;]   Вто Фев 09, 2010 11:37 am

Аз малко ще revers- на от темата
идеята ми е пак да си напиша 21 причини, но не за един човек
а сборно
(пък може и да излязат повече)
но ако тръгна да пиша за всеки по 21, ще закъснея.

Обичам Детелина, защото е ментално изкривената кучка, която е толкова нежно- извратена.
Обичам я, защото с плитки прилича на Пипи Дългото чорапче.
Обичам я заради невъзможността да и се ядосам сериозно.
Обичам я заради лошия и вкус към мъже.
Обичам я, защото е такава слънчогледова боровинка.

Обичам Ден, защото има огромна усмивка.
Обичам я, защото се сопва по много специфичен начин.
Обичам я, защото тя обича всички.
Обичам я, задето толкова искрено беше до мен.

Обичам Верониката заради смешните и жестове.
Обичам я заради Ту ду листовете ни.
Обичам я, защото докато разказва нещо, с надъхва по много сладък начин.
Обичам как когато се ядоса, става ужасно сериозна и Хю Лори не може да я разсмее. (евенчъли)
Обичам я заради нещата, които иска да прави.

Обичам Ру заради запалките му.
Обичам го заради начина, по който изслушва някого, и след това с бавен глас прави безпогрешен извод от две думи.
Обичам го заради детския му смях.
Обичам го заради кочината в апартамента му.
Обичам го заради открития начин, по който цени приятелите си.

Обичам Цецо заради кичура му.
Обичам го заради грубия му хумор, заради който хората го мразят.
Обичам го заради странните звуци, които издава.
Обичам го, защото ме прибра на Нова година.

Обичам Кънчо, заради слийпоувърите и боя с еднорози.
Обичам го заради кривата му усмивчица.
Обичам го заради великия му мързел.
Обичам го заради начина, по който изглежда, че не се притеснява от нищо.

Обичам Хрис, заради всички онези определения като балон, крушка, русалка и така нататък.
Обичам я заради рофл.
Обичам я заради общите чатове.
Обичам я, защото е обичана.

Обичам Пав, заради Кинг.
Обичам я , заради Флойд Пинк.
Обичам я заради губенето лятото.
Обичам я, заради старото време.

дотук ще се спра. :Д
Fallen Angel
Тотално Агресивен

Брой мнения : 226
Местожителство : moon..

ПисанеЗаглавие: Re: 21 причини, поради които обичате някого ;]   Нед Фев 21, 2010 1:02 pm

Обичам се. Начуих се да се обичам. Продължавам да се уча да се обичам.

... защото съм си аз;
... защото винаги прощавам;
... защото се опитвам да преодолявам себе си;
... защото въпреки всички грешки не ме е страх да греша...
... и да търся правилния път;
... защото винаги изненадвам себе си;
... защото винаги, когато зависи от мен помагам на хората, които обичам. и не само на тях;
... защото им помагам дори, когато не зависи от мен;
... защото съм страхотна приятелка; xD
... защото страдам от някаква форма на нарцисизъм; ;d
... защото съм непроравима многознайка;
... защото, когато дрънкам много и водя монолог пред някого почвам всяко изречение със "значи" и "според мен", и "по мое мнение";
... защото въпреки, че уж съм добър човек не признавам чуждото мнение... обикновено;
... защото съм безнадежден случай;
... защото съм мазохистка; /това е гадно/;
... защото съм готова на всичко за хората, които не са готови на всичко за мен;
... защото съм ужасна паника;
... защото съм параноичка;
... защото съм адски амбициозна;
... защото понеже съм мъничко ужасна. е, не мъничко;
... защото съм си... просто аз.

А пък приятелите ми... Няма двайсет и една причини. Моите двайсет и една причини си ги изсмуках от пръстите. Тях ги обичам, защото са те. Защото каквото и кучка да съм, винаги са там. Някъде. Зад мен. И защото както те могат да благодарят на Бог, че им е дал чудо кат мене и аз трябва да му благодаря също толкова, че просто ги има.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: 21 причини, поради които обичате някого ;]   

21 причини, поради които обичате някого ;]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 5 причини защо лошите връзки ти се струват добри
» Песните, които ме разплакват.
» 10 най-луди неща, които сте правили
» 10 неща, които да не споделяш на 1-ва среща, ако искаш 2-ра...
» Нещата, които харесвате..

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: