Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 we're damaged people.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Beautiful Mind
Агресивен
Beautiful Mind


Брой мнения : 31
Join date : 26.01.2009
Age : 27

we're damaged people. Empty
ПисанеЗаглавие: we're damaged people.   we're damaged people. EmptyПон Яну 26, 2009 3:14 pm

Здравейте x)
Казвам се Павлина, но поради ужасен неприязън към името ми се сърдя жестоко ако някой ме нарече така. Има си много други опции - Поля, Поли, Полс, Шизо, Флегма, Ли [от ПавЛИна XD] и Бог знае колко още. Така че, никой не може да се оправдава с това, че няма друг начин, по който да ме нарича. Иначе съм на 12 и съм от Силистра. Да, на моменти е ужасно тук, понеже е малък град и едва ли не в друга цивилизация, но си го обичам, понеже е невероятно красиво и не си падам по пренаселените градове.
Характерно за мен е, че настроенията ми се сменят ужасно бързо. И не мога да се сърдя дълго. На моменти съм ужасна лига, а почти веднага след това отново съм си потънала в размишленията. Някои хора мислят, че имам талант за писател. Аз пък смятам, че го казват само защото поради невероятен късмет [о, да, аз вярвам в късмета. за мен не съществуват такива неща като съдба, етц. XD] миналата година спечелих областната олимпиада по литература. Да не си помислите, че се фукам или нещо такова, в никакъв случай! Мразя, когато някои се мислят за повече от други.
Обичам смислените неща - филми, песни, книги, етц. Това все пак не ми пречи да харесвам и някои що-годе безсмислени неща, правени само за пари като Хари Потър, нали? xD
Имам си и доста обширни мнения по повечето въпроси, които доста често се разминават с тези на другите, но това мен не ме бърка особено XD
И съм странна. Не знам обикновените хора как живеят, това тяхното не може да е живот xD
Та, ако се сетите нещо, ще се радвам да питате XD

ПП: I'm one of these Twilight people XD
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 32
Местожителство : scandinavia

we're damaged people. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: we're damaged people.   we're damaged people. EmptyСря Яну 28, 2009 10:29 pm

Здравей, имаш прекрасен профил ^^
Кое е любимото ти място в града? Защо?
Би ли живяла някъде другаде?
Обичаш ли да пътуваш?
А бира?
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

we're damaged people. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: we're damaged people.   we're damaged people. EmptyСря Яну 28, 2009 10:31 pm

Какво мислиш за пингвините x) ?
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Beautiful Mind
Агресивен
Beautiful Mind


Брой мнения : 31
Join date : 26.01.2009
Age : 27

we're damaged people. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: we're damaged people.   we're damaged people. EmptyЧет Яну 29, 2009 11:49 am

Хееей ^^
Мерси, толкова се радвам, че ти харесва xD
Може би... Дунавската градина или вкъщи xD Градината, защото е много красиво и някак си ъъ... отпускащо? там винаги могат да се правят всякакви простотии xD Относно второто - there's no other place like home ^^
Зависи. Може би за максимум година-две, просто до такава степен съм свикнала със Силистра, че едва ли ще изтрая много повече от това.
Може да се каже, не ми е сред любимите неща, но е много приятно ^^
Оу, бира форевър xD И въпреки това за мен кока-колата е над всичко. Лично мнение Laughing

Оу, пингвините са някакви супер мили същества :> Имам някаква слабост към не-човеците, просто защото повечето са били нараняване от нас, а аз съм против това и пингвините са донякъде щастливи, че живеят на не-пренаселено място от хора. XD

Мерси, че се отбихте Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





we're damaged people. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: we're damaged people.   we're damaged people. Empty

Върнете се в началото Go down
 
we're damaged people.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Потребителска зона-
Идете на: