Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Хари Потър

Go down 
+13
Moriline
Christine Joe
wabbit
Joker
Desert Rose
Midnight sun
|Sun's.smile|
Nels
~yellow~bunny~
Bluecloak
Lilly.
wishmaster
Lunatic
17 posters
АвторСъобщение
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Хари Потър   Хари Потър EmptyЧет Сеп 04, 2008 10:48 pm

Може поредицата вече да свърши, но все още има много фенове. ^^
И така..
Любими герои? Най-омразни? Любима книга? Или въобще всичко, за което се сетите. ^^
Върнете се в началото Go down
wishmaster
eclipse
wishmaster


Брой мнения : 77
Join date : 04.09.2008
Age : 28

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър EmptyЧет Сеп 04, 2008 10:55 pm

отдавна спря да ми е мания (:
но харесвам Фред и Джордж. и Джини ^^
най-мразя Петигрю, много ми е никъф.
любими са ми пета и шеста книга.
...
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър EmptyЧет Сеп 04, 2008 11:24 pm

На мен пък още си ми е мания. ;P
Някой ден ще прочета отново поредицата..но едва ли ще е скоро.
Любим герой ^^ ? Снейп Very Happy Най-интересният персонаж,поне за мен..а и всичко,което се разкри за него в 7ма книга.Идеше ми да кажа на всички,които го плюеха "Ха,казах ви". xD
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Bluecloak
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 119
Join date : 04.09.2008
Age : 28
Местожителство : при Ли, в Каварна!!!

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър EmptyПет Сеп 05, 2008 10:12 am

И на мене си ми е мания още!!! ^^ (от около 6 години Smile )
Любим герой... Хърмаяни и Тонкс. Лелее, толкова са ми якии!!
Най ми е омразна Ъмбридж. affraid Suspect Mad И Снейп независимо, че се е оказа добър.
Любима книга.. трета.
Върнете се в началото Go down
~yellow~bunny~
Пасивен-Агресивен
~yellow~bunny~


Брой мнения : 350
Join date : 05.09.2008
Age : 29

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър EmptyПет Сеп 05, 2008 3:26 pm

И на мен все още ми е мания, като гледам скоро няма да спре...
Таа...любим герой: Снейп (на първо място!!!), след това: Бела(трикс),Фред и Джордж, Луна, Джини.
Най-омразен герой: Ъмбридж (супер антипатична ми е), брат и сестра Кароу, Волдиии Suspect
Любима книга: шеста (:
Върнете се в началото Go down
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър EmptyПет Сеп 05, 2008 9:54 pm

да, мания ми е, макар че ентусиазмът ми малко спадна от тая работа с шестия филм.
обичам Фред и Луна! и Джордж, но Фред ми е любимец.
нямам омразен герой. по приницип не мразя герои.
хареса ми пета книга, мисля даже, че знам някои пасажи наизуст.
Върнете се в началото Go down
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър EmptyСъб Сеп 06, 2008 2:55 pm

Книгата бива, ама на филмите така се смея... Отивам на кино да гледам 5ти филм... И като почнах да се хиля когато умираше Сириус.. Егати тъпотията, сериозно... В книгата поне има някакво чувство, разплакващо дори... Но не.. филма е просто... Ама той приличаше на Буда!? А 3ти? Субтитри "Люпен" да не говорим, че имаше мустаци... А върколака?! Годзила има по - добри ефекти..

Любим герой - Джордж, Невил, Снейп /винаги съм знаела, че е добър ^^/ Също харесвам Макгонагол и Флитуик...

Омразен герой - Локхард..
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 32
Местожителство : scandinavia

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър EmptyСъб Сеп 06, 2008 3:13 pm

По едно време яко се бях филмирала, но за кратко.. Rolling Eyes Все още я смятам за забавна поредица, ако и да е с бозав край.
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
Desert Rose
Агресивен



Брой мнения : 22
Join date : 06.09.2008

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър EmptyСъб Сеп 06, 2008 9:57 pm

Поредицата определено не ми е омръзнала-още е любимата ми и вероятно винаги ще заема първо място. Но от толкова форуми, дискусии и истории, свързани с ХП писва-те развалят магията.
Дразня се на хора, които преди няколко месеца пламенно защитаваха книгите, а сега дори отричат, че са ги чели.
Любим герой-Снейп, смятам, че е най-добре изграденият персонаж.
Омразен-не мога да понеса слабия характер на Луциус и Драко, но не са ми омразни. По-скоро Питър и Ъмбридж.
Върнете се в началото Go down
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър EmptyПон Сеп 29, 2008 6:12 pm

глупаво. глупаво. глупаво. глупаво. глупаво. ужасно глупаво.
бездарен опит за магически разказ. Роулинг не може да пише за мен и толкова. то е едно разтягане на локуми още от първата книга, то са едни повторения, развлачване на историята. ужас. банално. мразя банални неща.
Върнете се в началото Go down
wabbit
chocoleptic
wabbit


Брой мнения : 128
Join date : 05.09.2008
Age : 31
Местожителство : whatever tomorrow brings, I'll be there..

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър EmptyПон Сеп 29, 2008 6:55 pm

Joker написа:
глупаво. глупаво. глупаво. глупаво. глупаво. ужасно глупаво.
бездарен опит за магически разказ. Роулинг не може да пише за мен и толкова. то е едно разтягане на локуми още от първата книга, то са едни повторения, развлачване на историята. ужас. банално. мразя банални неща.
Хари Потър е детски роман, за бога.. Не може да очаквате дълбокомислени или философски изказвания. Много деца пораснаха с тази книга и я обичат не само заради дълбоката й философия, а защото именно тя ги е подтикнала да четат и да фантазират. Не мисля че ти или който и да е може да дава такива категоризации като Роулинг не може да пише, защото ХП е една от най-популярните книги в света (да не кажа най)
Върнете се в началото Go down
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър EmptyПон Сеп 29, 2008 7:34 pm

казах, че за мен не може да пише, дишай Smile
"Малкият принц" също я водят детска книга, бтв. ама е далееч по - добра от Потър-овците.
пределно ясно ми е, че не едно поколение израсна с този роман, което въобще не го прави добър. повечето от децата/тийнейджърите в момента си падат по толкова повърхностни неща, че популярността далеч не може да бъде един от факторите за добра/лоша книга/филм/песен/група/изпълнител. Smile
а относно фантазирането и четенето - повечето хора, които аз познавам, които обичат ХП, са се отказали от четенето при последната книга от поредицата. Роулинг не е отворила вратите на книгата пред младото поколение, не е.
Върнете се в началото Go down
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър EmptyПон Сеп 29, 2008 7:37 pm

Съжалявам,че се намесвам,но те и Токио Хотел са суперизвестни,ама за мен са отвратителни,даже мисля,че за почти целия форум :Р
А колкото до Роулинг-приятна ми е,но нищо повече,отказах се по средата на втората книга,очаквах повече честно казано Smile
Върнете се в началото Go down
wabbit
chocoleptic
wabbit


Брой мнения : 128
Join date : 05.09.2008
Age : 31
Местожителство : whatever tomorrow brings, I'll be there..

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър EmptyПон Сеп 29, 2008 8:37 pm

Да, просто мнението ти беше толкова негативно и наистина ме подразни. Мисля че ти е ясно, че Малкия принц и Хари Потър нямат нищо общо и е невъзможно да бъдат сравнявани. Това че на теб не ти харесва нещо не означава, че няма стойност и е лишено от смисъл. Наистина не ми се спори, защото не виждам смисъл да се убеждаваме взаимно колко сме прави.

Joker написа:
повечето от децата/тийнейджърите в момента си падат по толкова повърхностни неща, че популярността далеч не може да бъде един от факторите за добра/лоша книга/филм/песен/група/изпълнител. Smile
Така е, но ХП не е просто една мания, която отминава, с поредицата израстнаха поколения и все още се чете и има фенове.. книгите са далеч от филмите и музиката, въздействието им е по-силно поне за мен.
Върнете се в началото Go down
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър EmptyСъб Дек 20, 2008 12:07 pm

Ахаха, трябва и аз да се изкажа..
Тази поредица..стана голяма сапунена боза към края, но пък такива забавни спомени имам със нея..
Помня как със Йоана се бъзикахме със Волдемор, Хари Смотан и всички оръфлеци..ех, златни времена..(и със Ю-Ги-О правихме същото!хД)

Помня и че харесвахме Ридъл.Незнам защо, ама особено се забавлявахме със онова зайче, дето той го е накарал да се обеси..
"Да е, той не го е обесил, то се е самобесило.."Ех.
Аах, аз харесвах и Сириус.Един вид можех да харесам и Бела, ако не беше толкова раболепна и ако не го беше убила. :Х

Та, тази поредица съм я почнала някъде първи клас..и така си растях с нея..не, не е нищо особено, но човек може да си прекара времето в приятни бъзици, докато я чете..аз лично доста съм се смяла.
П.П."Малкият принц"настрана, чела съм я като малка, четох я и като пораснах малко и чак тогава я осмислих...това е много хубава творба, демит.
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър EmptyСъб Дек 20, 2008 4:04 pm

Аве б.хти ;/ тва е една от любимите ми книги.
И да кажа, че именно точно тя ме накара да чета всичко и да заобичам четенето.. Но всеки за себе си.
ти прочете ли всичките седем книги? (:
Не можеш да кажеш ужасно ли е или не,
както и да е.
И от средата на 2ра част не можеш да си незадоволен от написаното
Shocked
Но всеки за себе си, както казах и както продължавам да казвам, а не млъквам Хари Потър 111837 Все едно ми е, Роулинг е страхотна писателка,
и сигурно ще сваря децата си, ако не четат хп =д нали, Хрисе =д
Някой купи ли си приказките на барда Бийдъл ? ;щ адски яко е.
Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
flood 4ever
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 109
Join date : 08.09.2008

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър EmptyСъб Дек 20, 2008 5:27 pm

temples of death написа:

и сигурно ще сваря децата си, ако не четат хп =д нали, Хрисе =д

да е.. и след тва ги искам изпържени или изпечени с гарнитура Roflin'
Върнете се в началото Go down
Broken
Ужасно Пасивен
Broken


Брой мнения : 122
Join date : 06.11.2008
Age : 32

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър EmptyСря Яну 28, 2009 12:09 pm

Помня след като прочетохме 2рата книга с приятелките ми как си бяхме направили магьоснически шапки и обикаляхме с разни " мантии " из улиците О.о
Обичам я тази поредица ^^ Страхотни книги. Дори баба ми ги прочете всичките xD
Любимия ми персонаж е Тонкс. Точно мой тип човек. Още когато я споменаха в една от книгите и ми направи страшно впечатление. Също така Лупин и Магконъгол са невероятни. Мразя Ъмбридж , толкова неприятна героиня , че направо имах чуството , че наистина съществува xD Любимата ми книга е 5 - тата. Страшно много действие и вълнуващи моменти. Като цяло всичките са невероятни , но сякаш тази е останала най - дълбоко в съзнанието ми ^^
Мога да ги чета хиляди пъти и съм сигурна , че никога няма да ми омръзнат Smile
Върнете се в началото Go down
Maggie
Агресивен
Maggie


Брой мнения : 38
Join date : 02.05.2009
Age : 29

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър EmptyНед Май 03, 2009 11:19 pm

И аз бях огромен фен на поредицата. Спомням си, че една Коледа баба ми ми подари първата книга, за което страшно съжаляваше след това, защото се разкарвах по цял ден като зомбирана с книгата в ръка. Филмите също много обичах, а първия ми celebrity crush беше Даниел Радклиф Laughing За жалост спрях да чета при петата книга, предполагам просто изгубих интерес :/
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър EmptyНед Фев 14, 2010 7:57 pm

Аз обичам Хари Потър без значение какво ми говорят,изобщо не я намирам за абсурдна.Не мога да ви обясна какво,но има нещо в нея.Естествено,че не е най-смисленото или добре написано,нещо,което съм чела,но има нещо,което ме караше с такъв трепет да чакам следващите книги.
Подариха ми я веднага след като излезе,а аз две години я държах на лавицата,защото на инат се абстрахирах от цялата мания около нея.Реших да я почна,ей така,колкото да видя какво пък толкова й харесват :Р и не се отлепих.За едно лято изгълтах следващите 4,които бяха излязли.Не мога да ви опиша как съм плакала на края на шестата книга когато Дъмбълдор умря или как съм спорела с часове на тема Хари Потър с други,не по-малко вманиачени от мен.После дойде ред за последната книга.Спирах на моменти,четях я по-бавно,просто не исках да свършва.Наистина обичах историята за момчето магьосник и както и да прозвучи Хари е цял период в живота ми.Заради тази поредица се регистрирах в Егмонт - форум,който ме запозна с невероятни хора.
Абе,все тая,дори да тръгна някога да препрочитам книгите няма да е същото.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Sponsored content





Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Empty

Върнете се в началото Go down
 
Хари Потър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Книги-
Идете на: