Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Soul Stripper :]

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Luni4ka
Агресивен
Luni4ka


Брой мнения : 62
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : Lazy Town

Soul Stripper :] Empty
ПисанеЗаглавие: Soul Stripper :]   Soul Stripper :] EmptyСъб Яну 17, 2009 4:22 pm

well.. Hell0 ;]
Такам.. Аз съм Ани, Анджи или както там ви харесва, не мисля, че името има особено значение, коренячка софиянка съм, което също не мисля, че е от особено значение... На 17 години съм, зодия Близнаци. (страшно си падам по астрологията) Блондинка (за някои това има значение (; ) Нискааа съм и това страшно много ми харесва, е няма да стана манекенка, но кфо ти пука, предимствата са повече.
Падам си по скучни, безкрайно дълги разговори, на изключително безсмислени теми. Обожавам да споря на всякаква тема, дори да знам, че опонента ми е прав, пак споря. Инат съм. Голям.
Обичам да имам различно мнение от останалите и мразя някой да се опитва да ми натрапва своето мнение.
Обичам котки <33 Имам си два броя - европейска двуцветна е породата. Лора и Миси или Шишка и Мишка (:
Обичам киното, няма друго усещане като това да седнеш в киносалона и да притихнеш, когато осветлението угасне. Тръпки ме побиват. Гледам всякакви филми - от американси бълвочи, до наистина смислено кино (старо). Ценя страшно много всичко, което получавам от един филм, та дори да е тъп, пак извличаш някаква полза от него.
Музика.. всякаква, зависи от настроението.
Работя, не до там, защото искам, а защото се налага, след даскало. Понеже уча само 1ва смяна цялата година. Много не ми се работи, но финансите ми ще са в ужасно състояние, ако не го правя. А и друго е да си самостоятелен, да си изкарваш сам прехраната. Та такам (:



Стига съм се ширила (:
Ваш ред е ..


Последната промяна е направена от Luni4ka на Съб Яну 17, 2009 5:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Angie
Тотално Агресивен
Angie


Брой мнения : 318
Join date : 28.09.2008
Age : 30
Местожителство : Малкия свят на малките хора

Soul Stripper :] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Soul Stripper :]   Soul Stripper :] EmptyСъб Яну 17, 2009 4:53 pm

Анджи ... яко Smile наистина ли така се казваш? ^-^
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Luni4ka
Агресивен
Luni4ka


Брой мнения : 62
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : Lazy Town

Soul Stripper :] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Soul Stripper :]   Soul Stripper :] EmptyСъб Яну 17, 2009 5:14 pm

Ами, всъщност, не. Дойде в детската градина, от една даскалка по английски (беше англичанка) не можеше да произнесе много хубаво моето име и ми викаше Анджелина, та от там Анджи си остана и до днес.
Върнете се в началото Go down
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Soul Stripper :] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Soul Stripper :]   Soul Stripper :] EmptyНед Яну 18, 2009 7:54 pm

Коткикоткикотки. Обичам котки.
Европейска двуцветна ли ти е любимата порода или е друга?
Колко са ти големи котенцата? Какви предпочиташ: с дълъг или къс косъм? /или размерът няма значение XDD/
Какво работиш /ако не е тайна/?
Кой ти е любимият език, държава?
Обичаш ли шоколад?
А алкохол?
А цигари?
И ненавиждаш ли малоумни идиоти дето задават тъпи въпроси като мен? /и това е въпрос/ XDD?
Върнете се в началото Go down
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Soul Stripper :] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Soul Stripper :]   Soul Stripper :] EmptyНед Яну 18, 2009 8:10 pm

да зацикля на общата ни тема ^^
любим филм? защо и какво чувство предизвиква в теб? :)
любим актьор/актриса и режисьор?
пък и ако имаш любим сценарист бих се зарадвала :Р
Върнете се в началото Go down
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Soul Stripper :] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Soul Stripper :]   Soul Stripper :] EmptyНед Яну 18, 2009 8:42 pm

Обичаш ли дълги коси?
Кажи ми...нещото, което най-силно те е зарадвало?
А обичаш ли да мачкаш коси?
Върнете се в началото Go down
Luni4ka
Агресивен
Luni4ka


Брой мнения : 62
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : Lazy Town

Soul Stripper :] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Soul Stripper :]   Soul Stripper :] EmptyНед Яну 18, 2009 9:08 pm

Fallen Angel


Любимата ми порода... хм, обичам всякакви котенца, предимно уличните (; Иначе сиамките са ми слабост.
Едната ми котка е на 10 години, а другата на 7.. Сега като се замисля, аз си отраснах с тях. Големи са вече, но съм имала около десетина бебочета и сега не ми е мъчно, че нямам малки котета, радвам се на моите.
Обичам и късокосмести и дългокосмести (;
Работя в едно кафене (малко е) като барманка и сервитьорка... най-тъпата работа на света. ! .
Любими езици имам четири - БЪЛГАРСКИ, английски, италиански и испанси, а любимата ми държава е Ирландия - тооолкова е зелена и дъждовна, както и Англия, но тя е на 2ро място.
ОБОЖАВАМ ш0колад, бял или пък с ягоди, или пък течен... или какъвто и да е.
За алкохола писах в темата за алкохота (колко тъпо изречение) не е като да не го обичам...
Мразя цигарите, но пуша. Вече ми е навик и много съжалявам, че като съм била на 14-15 години не съм се замислила за последиците, все си викам мога да ги спра, амааа не мога ...
Обичам да отговарям на всяяяякакви въпр0си (: *гуш*



Joker


Любимият ми.. НАЙ-любимият ми филм ще си остане "Сибириада" на Кончеловски. Няма по-велик филм! Всеки път, когато го гледам се изумявам все повече и повече от гения на този филм. Чак тръпки ме побиват. Една история за реалния, истинския живот през 70те.. Наистина те трогва и не можеш да го забравиш... А пък и участва великия брат на Кончеловски - Никита Михалков. Велик човек.
Както и "Белязаният"... няма нужда от коментар.
Любими актьори мъже - Ал Пачино, Джек Никълсън (все още съм ЗА оригиналното произнасяне ДжЕк, може би съм старомодна) Робърт Де Ниро ( и аз обожавам "Жега", бях в срес около една седмица докото осмисля кой от двамата да подкрепя за този филм... шантава работа) Марлон Брандо, Мики Рурк.. и още много други.
Жените са по-малко... Скарлет Йохансон (обожавам го това момиче, гледам всеки филм, в който участва) Никол Кидман... и май са това.
Режисьорите също са много, даже незнам дали ще мога да изброя всичките: Копола, Антониони, Фелини, Полак, Михалков, Кончеловски, Кустурица... мога да продължа до безкрай...
За сценаристи.. повечето от режисьорите, които изброих самu си пишат сценариите.
Харесвам Оливър Стоун, както и Франк Дарабонт, заради "Изкуплението Шоушенк"
Надявам се, че бях изчерпателна (; *гуш*




Addie Beau Pre

Много обичам дълги коси, мания са ми. Моята скоро ще бъде дългааа *йеййй*, събирам си пари ииии... партии (:
Най-много ме радва потоянно моято приятел - той е моето щастие и всеки път, когато ми се случи нещо гадно и той ми каже " Щом се обичаме, значи нямаш никакви проблеми " ми се разтапя сърчицето *лигнярка съм*
Обичаммм да мачкамм мойта си коса, чуждите не толкова. Или някой да мачка мойта, или да ми я реше... умирам от кеф...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Soul Stripper :] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Soul Stripper :]   Soul Stripper :] Empty

Върнете се в началото Go down
 
Soul Stripper :]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Потребителска зона-
Идете на: