Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Мой свят.

Go down 
+2
Lunatic
El manana
6 posters
АвторСъобщение
El manana
Агресивен
El manana


Брой мнения : 34
Join date : 09.01.2009

Мой свят. Empty
ПисанеЗаглавие: Мой свят.   Мой свят. EmptyЧет Яну 15, 2009 3:12 pm

Мммой зелен-зелен-слънчогледов свят (:
Амиии..Яна се казвам (не си харесвам името)..викат ми Янче, Ян, Янцу, малката Яна, малко Янче,бебе се случва също, Яна, Яне, Яни..даже и Ана,Анче :Д.Дребничка съм си ,а и имам малко децко излъчване и от там идва цялата работа с малката Яна.
Кретен оптимист.Обичам да се смея,много!И се смея много де..твърде много даже бих казала..често това хилене ми прави проблеми понеже не мога да се спра като ми стане смешно и,нда.Имала съм мускулна треска от хилене даже :Д.Обичам и да се усмихвам, през повечето време съм усмихната.Лесно се паля (но! само вътрешно...не си го изкарвам на другите) ,ама също толкова лесно ми и минава.След 30 минути всичко е забравено.Не мога да се сърдя ,въпреки че съм голям инат и наумня ли си нещо...и това май стига за какъв човек съм.
Мнооого се радвам на слънчогледи.Обожавам диня.Портокалови сокове също.Обиииичам шоколад.Обичам зеленото и синьото.Абе обичам много неща , но най-много обичам приятелите си.Мразя..ми не е точната дума ,но се дразня на хора които си правят преценка за един човек по външния вид (как се облича,с кой се движи and so on..).Мразя да ме лъжат.Ако се почудя още малко 100% ще се сетя за още неща ,но няма смисъл да си губя времето за да пша за омразни неща.
И съм сигурна ,че не съм казала нещо ,което е важно да кажа ,но ху кеърс-нали за това е темата =)
А да..ии зодия Близнаци съм.
Това е..май?
Нда.
Ами чао за сега ^^
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Мой свят. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мой свят.   Мой свят. EmptyЧет Яну 15, 2009 4:23 pm

Здравей. ^^
От къде си? Surprised
Обичаш ли да четеш? Или не много? Любими книги? ^^
Мой свят? Да не слушаш Сленг? :Р
Обичаш слънчогледи, хм, а люляци обичаш ли?

йеах :д
Върнете се в началото Go down
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Мой свят. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мой свят.   Мой свят. EmptyЧет Яну 15, 2009 7:09 pm

Котки или кучета?-вечната война..
А Кинг?Кинг обичаш ли?
Каква песен ти се слуша в момента?
АКо дигнеш война, за каква кауза би била тя?
Върнете се в началото Go down
Angie
Тотално Агресивен
Angie


Брой мнения : 318
Join date : 28.09.2008
Age : 30
Местожителство : Малкия свят на малките хора

Мой свят. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мой свят.   Мой свят. EmptyЧет Яну 15, 2009 7:12 pm

Кефиш Smile

Така де, нямам въпроси, наистина. Чисто и просто кефиш.
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
El manana
Агресивен
El manana


Брой мнения : 34
Join date : 09.01.2009

Мой свят. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мой свят.   Мой свят. EmptyПет Яну 16, 2009 3:41 pm

Flying mouse
Здравей. ^^ - Hellooo ^^
От къде си? - От Ямбол ,ноо много често отскачам до Стара Загора (нашите имат доста приятели там..) и Бургас (там пък живеят леля ми и батко ми) ,а града в който ти живееш (забравих му името пък ме мързи да проверя, sorry) е на някъде 60 км от Ямбол (sun) Smile
Обичаш ли да четеш? Или не много? Любими книги? ^^ - Ами не чета много..колкото и да ме е срам да си го призная,така е.Е не е като да съм прочела 20 книги (смисъл..повече са) ,но като гледам тука какви запалени читатели има, 100% съм чела по-малко книги от вас.Иначе съм замислила да променя този факт де.Така де..просто да започна да чета повечко.Любима книга...ами незнам.Може би Оливър Туист.Нямам идеа защо ,но много ми харесва тая книжка.
Мой свят? Да не слушаш Сленг? :Р - Не съм им заклета фенка ,но слушам някой песни,да (:
Обичаш слънчогледи, хм, а люляци обичаш ли? - Ами да обичам.Но не колкото слънчогледите.Помня тука ,щото близо до нас има едни храстчета с люляци и преди поне 6-7 години постоянно се въртяхме там и пеехме една измислена от мене песничка - 'Долината на лююююююляцитеее, долината ще сгрее душите..тя ще дойде за вчас' :Д:Д:Д:Д ..не е най-голямата простотия която сме мислили де.

йеах :д- нда ;д


Addie Beau Pre
Котки или кучета?-вечната война.. - мм кучета..ама и котки.Абе и двете.Но ако трябва окончателно да си избера едно от двете бих избрала кучета (:
А Кинг?Кинг обичаш ли? - Нищо негово не съм чела (засега!),съжалявам.
Каква песен ти се слуша в момента? - Ами нещо..нещо свързано с други неща.Нещо на което имам хубави спомени.Донякъде обичам носталгията.. :Д
АКо дигнеш война, за каква кауза би била тя? - Ами от всичките чудесии за които се сещам най-правдоподобно за война ми звучат - то не е точно кауза но..за правото на лично мнение, зааа..абе против убиването на каквито и било животни-Дженито Лопес ще се наложи да оцее без кожите си.Друго,дуго..бях се сетила още нещо ама просто ми излезе от главата (често се случва).Ако се сетя ще допълня =)

Angie
Така де, нямам въпроси, наистина. Чисто и просто кефиш. - Леле...мерси Flower
Върнете се в началото Go down
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Мой свят. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мой свят.   Мой свят. EmptyПет Яну 16, 2009 6:07 pm

здравей, приятно ми е ^^
познаваш ли Мъро? xD
Върнете се в началото Go down
El manana
Агресивен
El manana


Брой мнения : 34
Join date : 09.01.2009

Мой свят. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мой свят.   Мой свят. EmptyПет Яну 16, 2009 7:20 pm

Joker написа:
здравей, приятно ми е ^^
познаваш ли Мъро? xD

да познавам..кой? ;D
кой е Мъро и защо си помисли ,че може да го познавам? Smile
Върнете се в началото Go down
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Мой свят. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мой свят.   Мой свят. EmptyПет Яну 16, 2009 7:36 pm

El manana написа:
Joker написа:
здравей, приятно ми е ^^
познаваш ли Мъро? xD

да познавам..кой? ;D
кой е Мъро и защо си помисли ,че може да го познавам? Smile


защото си от Ямбол и изглеждаш пич, а той е пич и просто направих връзката и реших да опитам за всеки случай xD
Върнете се в началото Go down
El manana
Агресивен
El manana


Брой мнения : 34
Join date : 09.01.2009

Мой свят. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мой свят.   Мой свят. EmptyПет Яну 16, 2009 7:38 pm

Joker написа:
El manana написа:
Joker написа:
здравей, приятно ми е ^^
познаваш ли Мъро? xD

да познавам..кой? ;D
кой е Мъро и защо си помисли ,че може да го познавам? Smile


защото си от Ямбол и изглеждаш пич, а той е пич и просто направих връзката и реших да опитам за всеки случай xD

значиии и той е от Ямбол?..снимка? Ако искаш на Лично пиши направо.Може и да го знам ,но да не съм свикнала да му викат така или просто да съм го виждала =)
Върнете се в началото Go down
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Мой свят. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мой свят.   Мой свят. EmptyПет Яну 16, 2009 9:45 pm

Здравей,слънчогледче ^^
Такааам,
Често ли си сменяш настроенията?
Като каква те определят хората:като земен човек или по-скоро повече "отсяваш" хората,с които общуваш?
Какъв(какви) език(езици) учиш и харесваш?
Имаш ли някаква по-голяма цел?
Спортуваш ли?

<:
Върнете се в началото Go down
El manana
Агресивен
El manana


Брой мнения : 34
Join date : 09.01.2009

Мой свят. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мой свят.   Мой свят. EmptyПет Яну 16, 2009 10:43 pm

Christine Joe
Здравей,слънчогледче ^^ -Йеей, здрастии Мой свят. 745660
Такааам,
Често ли си сменяш настроенията? - Мда..доста често.Но иначе не го показвам кой-знае колко.Просто ставам още по отвяна и забляна ;д
Като каква те определят хората:като земен човек или по-скоро повече "отсяваш" хората,с които общуваш? - Хората незнам как ме възприемат ,ноо аз се възприемам като..по-малко и от двете.Смисъл такъв ,че попринцип се разбирам добре със всички и си мисля ,че няма хора ,които да ме мразят или нещо от сорта.В същото време обаче пък си избирам с кой да съм по-близка и с кой не толкова.Ако един човек се отнася добре с мен ,аз не бих тръгнала да се заяждам или нещо ,отнасям си се с уважение.Но пък ако някой ме подразни прекалено много вече няма да си замълча и ще му отвърна (не по остър начин,разбира се).По-скоро ще започна да игнорирам някой отколкото да започна да се дразня.Интересното при мене е ,че съм по-малко от всичко.Например преди около 2 седмици правихме едни психологически тестове (в училище).Имаше супер много въпроси.Ииии тази седмица отивахме за да ни кажат резултатите.Та психоложката ми каза ,че съм много общителна и etc. ,но в същото време съм много срамежлива,нямам вяра в себе си, нито пък самочувствие.После ми каза ,че съм весел човек,обичам големи и шумни компании ,а след това и ,че понякога ми се иска да се затворя сама някъде и да се изолирам от външния свят.Друго ,че лесно се паля ,но също толкова лесно ми и минава и че не съм от хората които ще си го изкарат на другите ,ами просто ще си замълчат..Каза ми също ,че съм откровена с приятелите си ,обаче имам твърде много доверие на хората, не вярвам ,че някой може да ми направи нещо лошо и не различавам кога някой ми мисли доброто и кога лошото.Друго ми каза и че много често си сменям настроенията,това което и ти ме пита.На излизане ми каза да бъда по-уверена в себе си и да не се срамувам толкова, защото нямало от какво.Мисля че всичкото дето го каза беше вярно ,ама просто и да искам не мога да се променя.Даже нещата се задълбочават.
Какъв(какви) език(езици) учиш и харесваш? - Преди (от 5-ти до 7-ми клас) учих английски и руски ,а сега уча Английски и Немски.Обичам английския.Невероятен език.
Имаш ли някаква по-голяма цел? - По-голяма цел..ами за мене по-големите цели са тези ,които са почти невъзможни за постигане..Незнам, може би да променя света по някакъв начин ,но това няма да се случи така че незнам дали и за цел да го считам.По-скоро нещо като желание, мечта..
Спортуваш ли? - Нда, въпреки че тази година е супер рядко понеже отбора на града се разпадна ,както и на малките ( т.е. моя отбор) ,така и на по-големите и просто няма къде да се тренира ( не като за място ами по-скоро при кого..).Сега тренирам в училищния отбор ,който сформирахме тази година (преди е нямало от незнам си колко години.).А забравих да кажа спорта-Баскетбол

Edit: Сега забелязах ,че ранга ти е слънчоглеееед <3333
Върнете се в началото Go down
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Мой свят. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мой свят.   Мой свят. EmptyСъб Яну 17, 2009 3:21 pm

И на нас ни го правиха тоя тест ^^

El manana написа:
Edit: Сега забелязах ,че ранга ти е слънчоглеееед <3333
Мхм ^^ И мерси за изчерпателните отговори (:
И се чудя за някакъв въпрос и примерно се сещам да те питам дали си се влюбвала някога,ама говорим за истинско влюбване,не просто за увлечение.^^
Върнете се в началото Go down
El manana
Агресивен
El manana


Брой мнения : 34
Join date : 09.01.2009

Мой свят. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мой свят.   Мой свят. EmptyПон Яну 19, 2009 3:09 pm

Christine Joe написа:
И на нас ни го правиха тоя тест ^^

El manana написа:
Edit: Сега забелязах ,че ранга ти е слънчоглеееед <3333
Мхм ^^ И мерси за изчерпателните отговори (:
И се чудя за някакъв въпрос и примерно се сещам да те питам дали си се влюбвала някога,ама говорим за истинско влюбване,не просто за увлечение.^^

ъъъ..извинявам се за закъснението.Просто съм много забляна, видях го,домързя ме да отговоря,казах си после, обаче после забравих както предполагам вече забеляза Smile
ами..честно да ти кажа незнам.Мисля си ,че да донякъде..ама в същото време.Незнам,незнам..сложна работа Neutral
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мой свят. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мой свят.   Мой свят. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мой свят.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Потребителска зона-
Идете на: